LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 22. říj 2019 0:47:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: hokej
PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 22:17:33 
Pravidelný přispívatel

palfe píše:
dawo píše:
Jestli to myslis vazne neni problem ;) :lol:

Myslím, mohlibychom dát třeba všichni lipiňáci sraz ještě před začátkem utkání za brankou (Naproti výsledkové tabule) a pak jít někam abychom pěkně viděli a mohli řvát 8-)

jojo neni spatny napad ale asi se budu muset naucit vsechny choraly od Slezanu... :D

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 23:03:37 
Pravidelný přispívatel

dawo píše:
palfe píše:
dawo píše:
Jestli to myslis vazne neni problem ;) :lol:

Myslím, mohlibychom dát třeba všichni lipiňáci sraz ještě před začátkem utkání za brankou (Naproti výsledkové tabule) a pak jít někam abychom pěkně viděli a mohli řvát 8-)

jojo neni spatny napad ale asi se budu muset naucit vsechny choraly od Slezanu... :D

No jsou na www.hcf-m.wgz.cz. Nic originálního. Jinak šály lipiny si berte jen na poznávání při zápase sundat ať hokejistům neděláme ostudu.

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 23:06:40 
Pokročilý člen

zdenek píše:
Jinak šály lipiny si berte jen na poznávání při zápase sundat ať hokejistům neděláme ostudu.

Nevidím jediný důvod :?: :?:

PříspěvekNapsal: úte 24. bře 2009 15:09:17 
Pravidelný přispívatel

palfe píše:
zdenek píše:
Jinak šály lipiny si berte jen na poznávání při zápase sundat ať hokejistům neděláme ostudu.

No radši to neřeš :roll:

PříspěvekNapsal: úte 24. bře 2009 15:39:11 
Pokročilý člen

zdenek píše:
palfe píše:
zdenek píše:

No radši to neřeš :roll:

Tak promiň, ale napíšeš mi ať nedělám ostudu ale vysvětlení mi nepodáš :?

PříspěvekNapsal: úte 24. bře 2009 20:40:18 
Toto forum je můj domov

Ježíš to je diskuse :-( Vemte si třeba šálu Barcelony, hlavně přijďte a ať je vás slyšet.

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 15:32:06 
Pokročilý člen

tome stejně prohrajou tak na co tam chceš chodit

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 15:44:27 
Toto forum je můj domov

no na pivko :lol: když si ho pěkně vystojíš, dvacet lidí před tebou, tak chutná nejlíp :lol:

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:06:52 
Pokročilý člen

Tak na hockeji nebylo nejhůř i jsem si trošku potrénoval hlasivky na lipinku...možná že zajdu jeste na nejaký zápas :D :?: ..No ale lipina forever.
LIPINA

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:08:51 
Pravidelný přispívatel

jn jeste nekdy zajdem bylo docela dobre ale svata pravda LIPINA se tomu nevyrovna... 8-)

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:19:22 
Toto forum je můj domov

Tak hlavně gratulace všem hráčům a vedení klubu. Je důležité, aby si každý uvědomil, že prodat (jako před cca 5 lety) se dá hokejová soutěž velmi snadno. V podstatě stačí jeden podpis. Ale postoupit zpátky, to je ku.va práce. A že se to Slezanu povedlo hned na první pokus je malý zázrak. Postupovat ve fotbale je jednoduché....Vyhraješ soutěž postupuješ. V hokeji, na všech úrovních, je to mnohem složitější. Nestačí vyhrát svou dlouhodobou soutěž. Musíte vyhrát taky play off nebo baráž, a potom jěště třeba baráž se soupeřem z vyšší ligy :!: Karviné se to s nejvyšším rozpočtem nepovedlo, Kopřivnice se snaží postoupit již sedm let, Moravské Budějovice opět nestačily v baráži na tým ze severu Moravy, Uherské Hradiště hraje baráž nesmyslně každý rok a nic. My jdeme výš hned na poprvné a toho si važme. Uvidíme, jak si povedeme příští rok mezi 16 týmy skupiny východ 2. ligy. Snad se vyhneme sestupovým starostem, protože postoupit zpátky by se nám zase nemuselo podařit třeba 10 let.

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:23:06 
Toto forum je můj domov

dawo píše:
jn jeste nekdy zajdem bylo docela dobre ale svata pravda LIPINA se tomu nevyrovna... 8-)

A já s váma nesouhlasím, že se tomu Lipina nevyrovná. Na fotbal chodím prakticky 20 let, ale v zimě patří srdíčko Slezanu :!: :!: :!: A řeknu vám proč. Protože v halových sportech se fandové dokáží semknout, a ikdyž se hraje běžný zápas (ne jako dnes o postup), tak se třeba 150 přítomných diváků (ne jako dnes 1600 lidí, kteří přijdou jen když o něco jde) dokáže vybičovat v rozhodujích okamžicich, a všichni fandí. A je skvělá atmosféra, na kterou můžete dalších 14 dní vzpomínat. Na fotbale fandí bohužel 10 lidí, ať se hraje s prvním nebo posledním manšaften v tabulce. Ale je to logické. Fotbal nemá to grády, a nevtáhne diváky do hry tak, jako to dokáže rychlý halový sport, třeba hokej.

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:38:18 
Pokročilý člen

Souhlasím s Tomem...ta hala je taky jedna velká reprobedna :lol: Dneska to bylo super....druga liga Frýdek-Místek...Sleeezan 8-)

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:49:04 
Pokročilý člen

No ted už jenom doufat že lipina se taky dostane do druhé ligy aby to bylo stejně.ale já to mu veřím že postoupí... 8-)
LIPINA

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:51:38 
Toto forum je můj domov

...........no jinak teď jsem si při pohledu na onlajny a zjištění, že na zápase bylo 1600 lidí uvědomil, že za mých mladších let :lol: byla návštěva na druholigové utkání 1500 naprosto běžná........a potom to klesalo na 1000....dlouho 800...500...300....200....a jsme u návštěvy, která byla na prvním letošním zápase....něco kolem stovky :o :shock:

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 22:53:19 
Toto forum je můj domov

Miros píše:
No ted už jenom doufat že lipina se taky dostane do druhé ligy aby to bylo stejně.ale já to mu veřím že postoupí... 8-)
LIPINA

ale jo, postoupí taky tomu věřím. jenom by jsme se možná neshodli na tom kdy :!: :lol: :D Snad to bude co nejdřív :!:

PříspěvekNapsal: stř 25. bře 2009 23:32:28 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
...........no jinak teď jsem si při pohledu na onlajny a zjištění, že na zápase bylo 1600 lidí uvědomil, že za mých mladších let :lol: byla návštěva na druholigové utkání 1500 naprosto běžná........a potom to klesalo na 1000....dlouho 800...500...300....200....a jsme u návštěvy, která byla na prvním letošním zápase....něco kolem stovky :o :shock:

Tome nevím jak ty, ale já byl na jednom zápasy kdy na Slezan přišlo 59 lidí :roll: Nechápu jak se nemůže vyrovnat postup do vyšší soutěže v halovém sporu s fotbalem a zvlášť na této úrovni jako je teď. Já nevím jak vy, ale já si to užil více stejně né li více než zápas se Spartou... Baník je ale stále č.1 ;)

PříspěvekNapsal: čtv 26. bře 2009 15:07:00 
Pravidelný přispívatel

Fanatik píše:
Souhlasím s Tomem...ta hala je taky jedna velká reprobedna :lol: Dneska to bylo super....druga liga Frýdek-Místek...Sleeezan 8-)

Presne tak hala je uzavrena tak to zni lepe na stovkach to tak nejde,jinak sem kolikrat nevedel co rvat kdyz sem bud slysel ty zlute a nebo byl rychly brake a kazdy kricel buuuuuuuu :lol: jinak zihadla bylo vic slyset i kvuli tomu ze meli docela dobre bubny...

PříspěvekNapsal: čtv 26. bře 2009 20:16:40 
Pravidelný přispívatel

dawo píše:
Fanatik píše:

Presne tak hala je uzavrena tak to zni lepe na stovkach to tak nejde,jinak sem kolikrat nevedel co rvat kdyz sem bud slysel ty zlute a nebo byl rychly brake a kazdy kricel buuuuuuuu :lol: jinak zihadla bylo vic slyset i kvuli tomu ze meli docela dobre bubny...

mozna si sedel za nima :roll: ale je pravda ze nam bubnovali do rytmu od nich sly bubny a od nas rev :lol: jina ta tribuna co jsem rikal fandila cela nevim jak to bylo na druhe strane ale neprislo mi to :(

PříspěvekNapsal: ned 31. kvě 2009 20:01:44 
Pravidelný přispívatel

Tak nám v prvním týdnu v červnu příjde systém a rozlosování 2.ligy!!! I když se nás to výrazně netýká tak nejspíš bude odsouhlaseno tohle: http://hokej.cz/index.php?lng=CZ&webid= ... iew=clanek . Tohle mi přijde směšné... Vyhrát základní část, kde je 16 týmů... Pak hrát s dvěma českýma týmama o baráž do II.ligy... Z 36 týmů v II.lize nemusí postoupit ani jeden. Tak to je hnus...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]