LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 25. zář 2018 21:18:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jarní část
PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2009 18:59:45 
Stálý člen

Normálně se po dlouhé době obávám z jara.. ta příprava ukázala, že budeme rádi když budeme hrát někde ve středu tabulky.. jako at se na mě vedení nezlobí... ale s tím kádrem prostě nic dokázat nejde

Předmět příspěvku: Re: Jarní část
PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2009 15:22:49 
Toto forum je můj domov

mara píše:
Normálně se po dlouhé době obávám z jara.. ta příprava ukázala, že budeme rádi když budeme hrát někde ve středu tabulky.. jako at se na mě vedení nezlobí... ale s tím kádrem prostě nic dokázat nejde

Je několik možností.

1) Nakoupí se hotoví hráči - Máš firmu? Začneš sponzorovat? pro začátek by stačilo takových 10 mega ročně, a mohli bychom si s tým přispěním zahrát druhou ligu. Protože vím, že to není reálné ani od tebe ani od někoho jiného, jdem k bodu 2
2) přivést letos v zimě místo 6 hráčů, kteří odešli, jiných 6 hráčů. Já si myslím, že by to nebyl žádný problém. Studnice nadbytečných hráčů Baníků je nebřeberná......samozřejmě v létě by odešli, přišli další atd.
3) konečně to zkusit i s vlastními hráči, kteří ke klubu a městu budou něco cítit, nějaké fotbalové nedostatky budou nahrazovat ježděním po prdeli,....s tím že hráčů na hostování bude ubývat.....

pamatuješ jak se tady hrála druhá liga hned na začátku v roce 1993? Jestli né, tak si to někde na netu najdi, někde jsem to viděl. To byl manšaft bez hostovaček, hráli tam hráči, kteří téměř výhradně byli z FM nebo z blízkoho okolí a dodnes při zápasech ve Stovkách nebo při vesnických zápasech mužeš celou řadu z nich vidět mezi diváky. Toho bych se chtěl zase dožít. A né že se nám tady budou točit baníkovci co půl roku jako korouhvičky a jejich jediným přáním bude se zase vrátit do Ostravy. hough :ugeek:

PříspěvekNapsal: sob 21. bře 2009 22:15:44 
Začátečník

Je jednoznačná pravda ta, že s tímto kádrem na postup do II.ligy myslet nemůžeme. Ale ruku na srdce, myslíte si, že s bodovým odstupem, který po podzimu na postup máme, je reálné na vítězství v MSFL pomýšlet bez ohledu na kádr??? Je dobře, že vedení v této chvíli vsadilo na stabilizaci kádru s nahrazením hostovaček vlastními odchovancemi. Na postup, ale ani sestup, to nebude, kádr se má šanci sehrát a hlavně se v něm zapracují kluci od nás, kteří pro Frýdek a jeho jméno udělají vše. Hodně smutný jsem z odchodu Cabáka, ten kluk ukazuje, že je skvělý fotbalista, bude nám hodně chybět... Ale chápu, že by rád do vyšších pater soutěží. Přejme mu to, udělal pro nás dost... Postup tedy bude reálný výhledově, stejně se plánuje přebudování Stovek, umělá tráva pro tréninky, mládež, zápasy zimní přípravy. Klubové zázemí by mělo dostat nový a kvalitnější kabát. Snad budou u přestavby myslet i na nás - fanoušky. To jsou vše věci, které nás zase posunou o kousek výš a pak si budeme moct užít druhou ligu se vším všudy, ale hlavně na hřišti uvidíme "frýdecké srdce"... Věřme tomu, ono to touto cestou příjde... ;)

PříspěvekNapsal: ned 22. bře 2009 14:39:58 
Začátečník

O postupu není řeč, reálně tak za dva, ale spíš za 3 roky, s ustáleným vlastním kádrem a samozřejmě s prachama, ale to jsou zatím jen iluze...

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 11:18:26 
Stálý člen

Tím, že jsem řekl, že mám po dlouhé době mám strach z jara jsem nemyslel, že je skoro jisté, že nemůžeme mluvit o postupu, ale myslel jsem to, že nás nejspíš čeká nejhorší jaro za poslední léta, ale máte pravdu přijít to muselo a musíme začít stavět na našich hráčích.. aby z nich jednou byli dobří fotbalisté.. takže LIPINÁÁÁ :-)

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 16:04:17 
Pravidelný přispívatel

mara píše:
Tím, že jsem řekl, že mám po dlouhé době mám strach z jara jsem nemyslel, že je skoro jisté, že nemůžeme mluvit o postupu, ale myslel jsem to, že nás nejspíš čeká nejhorší jaro za poslední léta, ale máte pravdu přijít to muselo a musíme začít stavět na našich hráčích.. aby z nich jednou byli dobří fotbalisté.. takže LIPINÁÁÁ :-)

Nejhorší jaro to snad nebude (Nečekal jsem, že to řeknu)... přece tu není Mišinský!!! :lol:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]