LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 21. říj 2019 1:34:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: hokej
PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2009 20:58:32 
Toto forum je můj domov

Obrovská gratulace klukům k vítězství v moravskoslezské KHL. Každý kdo dnes byl přítomen viděl jaká atmosféra panuje při halovém sportu, to se prostě s fotbalem absolutně nedá srovnat, ikdyž návštěva je třeba o polovinu nižší. Taky dneska bylo jasně vidět, kteří diváci chodí pravidelně a fandili, a kteří se přišli podívat po dlouhé době či dokonce poprvné a více méně přihlíželi. Vzpomenete si, kdy naposled nějaký manšaft z FM vyhrál svou soutěž :?: Snad házenkaří před xxx léty. Je jedno jestli se jedná o první ligu či poslední soutěž v republice, když do toho jdou hráči po hlavě, riskujou, že se zraní a místo do práce budou doma ležet na nemocenské a budou dostávat nějaké desátky od státu, potom to má správné grády a diváci to ocení. Ještě jednou gratulace k mistrovskému titulu. A baráž :?: Já ikdyž nevěřící říkám děj se vůle boží. Když se postoupí budu rád, když se nepostoupí říkám, že lepší je hrát i příští rok o čelo v KHL, než se plahočit na 15. místě ve druhé lize. hoši děkujem :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Naposledy upravil tom dne sob 07. bře 2009 21:49:14, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2009 21:12:03 
Toto forum je můj domov

a ještě jednu věc si neodpustím. Dneší zápas sledovalo oficiálně přes 800 lidí, já bych to tipoval až na nějakých 1500. Proč tito lidé nechodí celou sezónu :?: Vždyť by to vypadalo úplně jinak, třeba i město by mělo větší zájem. Vždycky se říká, že kdyby byly větší návštěvy - bylo by více bodů - ale Slezan doma vyhrál všechny zápasy :!: :!: :!: až na neskutečnou remízu v prvním zápase s Rožnovem. Choďte na hokej, panuje tam vyjímečná atmosféra, která se nedá s ničím srovnat......

PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2009 22:05:24 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
a ještě jednu věc si neodpustím. Dneší zápas sledovalo oficiálně přes 800 lidí, já bych to tipoval až na nějakých 1500. Proč tito lidé nechodí celou sezónu :?: Vždyť by to vypadalo úplně jinak, třeba i město by mělo větší zájem. Vždycky se říká, že kdyby byly větší návštěvy - bylo by více bodů - ale Slezan doma vyhrál všechny zápasy :!: :!: :!: až na neskutečnou remízu v prvním zápase s Rožnovem. Choďte na hokej, panuje tam vyjímečná atmosféra, která se nedá s ničím srovnat......

Přesně tak tome... Hokej se celkově nedá s fotbalem srovnat. Je to prostě hra nahoru dolů, prostě furt se něco děje. A navíc když přijde taková návštěva a hrajou takové dva skvělé celky tak to pak má pak počádný grády. S tím rozhodčím jsi měl pravdu pískal extraligový Martin Smeták.

PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2009 22:13:13 
Toto forum je můj domov

....a odpískal skvělý zápas, kterému se nedá moc vytknout....bylo zajímavé sledovat jakou má tento rozhodčí u hráčů autoritu. Prakticky k němu nikdo nepromluvil ani slovo ani náznak protestu...jáká to změna...poslední třetina se hlavně díky protestům na Slezanu hraje pravidelně 45 minut.

PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2009 23:54:09 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
....a odpískal skvělý zápas, kterému se nedá moc vytknout....bylo zajímavé sledovat jakou má tento rozhodčí u hráčů autoritu. Prakticky k němu nikdo nepromluvil ani slovo ani náznak protestu...jáká to změna...poslední třetina se hlavně díky protestům na Slezanu hraje pravidelně 45 minut.

A díky našim gólům :lol:

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2009 18:00:13 
Toto forum je můj domov

Slezan právě hraje první zápas baráže - změny stavu na onlajnech.cz :!: :!: :!: com´oooon

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2009 21:40:04 
Toto forum je můj domov

hoši děkujem :!: :ugeek: ;)

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2009 22:24:49 
Moderátor

2:5 nice! Jen tak dál :P

PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 13:00:48 
Moderátor

Já se dostavím určitě !!! Slezan do toho !!!

PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 16:32:42 
Toto forum je můj domov

což o to, oni se dostaví, ale na hokeji nějak nefandí :lol: :roll: :ugeek:

já jsem se alespoň zkoušel rozpumpovávat druhou méně fandící stranu :D ;)

PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 18:24:03 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
což o to, oni se dostaví, ale na hokeji nějak nefandí :lol: :roll: :ugeek:

já jsem se alespoň zkoušel rozpumpovávat druhou méně fandící stranu :D ;)

Co tam chceš pumpovat??? :lol: Domácí kotel a fanoušci, kteří fandí jsou uprostřed na straně proti znaku (znak je naopak). Na druhé straně jsou jen diváci a hosté ;) Každý kdo chce fandit tak doprostřed na domácí tribunu :!: :!: :!:

PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 17:17:27 
Toto forum je můj domov

zdenek píše:
Co tam chceš pumpovat??? :lol: Domácí kotel a fanoušci, kteří fandí jsou uprostřed na straně proti znaku (znak je naopak). Na druhé straně jsou jen diváci a hosté ;) Každý kdo chce fandit tak doprostřed na domácí tribunu :!: :!: :!:

Zdendo, nech každého ať si sedne, kde se mu líbí. Když jsem byl ve VSH na Slezan skoro před 20 lety poprvé, šel jsem si sednout na jednu stranu a tam sedím dosud. Předpokládám, že tenkrát si byl ty tak maximálně na houbách :lol: Za ty roky a roky jsem tam poznal kupu lidí, o kterých vím, že když tam příjdu příště budou tam znova. :ugeek: A že se nefandí? Poté co po prodeji druhé ligy se hraje jenom kraj a kotel jaksi zamovolně zanikl, tak tebe a ani nikoho jiného na druhé straně taky xxx let nebylo slyšet, než se začalo hrát o čelo tabulky ;)

PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 19:17:55 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
zdenek píše:

Zdendo, nech každého ať si sedne, kde se mu líbí. Když jsem byl ve VSH na Slezan skoro před 20 lety poprvé, šel jsem si sednout na jednu stranu a tam sedím dosud. Předpokládám, že tenkrát si byl ty tak maximálně na houbách :lol: Za ty roky a roky jsem tam poznal kupu lidí, o kterých vím, že když tam příjdu příště budou tam znova. :ugeek: A že se nefandí? Poté co po prodeji druhé ligy se hraje jenom kraj a kotel jaksi zamovolně zanikl, tak tebe a ani nikoho jiného na druhé straně taky xxx let nebylo slyšet, než se začalo hrát o čelo tabulky ;)

1. a proč všechny co chcou fandit taháte za bránu???????? (fotbal, jestli nejsi kotelnik a tak tak promin)
2. hele ja nebudu fandit sam v hale kde je 60 mlcicich fanousku. nez se hralo o celo tak tam byli lidi, kteri chodi na hokej porad. ted co tam fandi jsou lidi co hokeji poradne nerozumi a jsou na slezanu poprve. me nic o vysledcich rikat nemusis...

PS: na houbach jsem byl :lol: jeste v hodne hlubokem lese :lol:

PříspěvekNapsal: sob 21. bře 2009 10:21:39 
Toto forum je můj domov

Tak zítřejší zápas by měl být v klidu. Podle hokej.cz píská jako hlavní Dědek :lol: :lol: :lol: Tak se snaž chlape :lol:

PříspěvekNapsal: ned 22. bře 2009 14:44:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Kluci já to pískat nemůžu.

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 17:17:26 
Pravidelný přispívatel

tak jak to tady tak čtu a pozoruju vydám se na Slezan asi taky :? sem ale totalni amater a u ledu určitě nezůstanu prostě LIPINA 4ever!!! :lol: :lol: :D

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 21:36:03 
Pokročilý člen

Hokej sice nemám moc v lásce,ale tak zajdu se podívat sice tomu vůbec nerozumím,ale tak když se o tom tak mluví tak proč se nepodívat :idea:
LIPINA

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 21:49:13 
Pokročilý člen

Lidi, berte si lipiňácké šály ať se poznáme a ať taky všichni vidí že nás spojuje Lipina !!! :lol: Já si jdu třeba zařvat :D

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 22:09:41 
Pravidelný přispívatel

Jestli to myslis vazne neni problem ;) :lol:

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2009 22:11:43 
Pokročilý člen

dawo píše:
Jestli to myslis vazne neni problem ;) :lol:

Myslím, mohlibychom dát třeba všichni lipiňáci sraz ještě před začátkem utkání za brankou (Naproti výsledkové tabule) a pak jít někam abychom pěkně viděli a mohli řvát 8-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]