LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 18. zář 2018 16:02:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 06. srp 2014 23:17:00 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Kámo, nehraje se v Šenově, ale ve Stovkách. Šenov je pod vodou. Dej to hned na oficko ! D.
- OK, je to tam.
Super. D.

Celkem mi to trvalo 41 vteřin.
A to moc na klavesnici neumím.

Já bych to místo Šigo moc nehrotil. Pěkně nás Pes svezl do Šenova, potom zpátky...pěkný výlet. Horší je, že změnu hřiště nenahlásili asi ani trenérovi áčka, který se zřejmě z těchto důvodů nedostavil. A nemohl tak zkouknout snahu Vašendy, Soukyho a dalších poprat se o flek v základu :handgestures-thumbdown: :lol:

PříspěvekNapsal: pát 08. srp 2014 22:44:58 
Věrný fanoušek Lipiny

Prudím, kritizuju a asi hodně lidí se.u. Jsem totiž náročný. Jenže i férový -takže olbřímí aplaus za pozvánku na oficku. Takhle si to představuju !!!! Fakt OK. To je ono !!!!
Teď se přiznám - po odfláknuté sobotě jsem nechtěl jet do Olmiku. Ale ten článek mě zlomil ( i ldyž některá jména v předpokládané sestavě mě šokojí ) a jedu !!!! Takže díky - a Radime, věřím, že si rozumíme. Zatím jsme na startovním bloku jen cukli nohou, ale bez toho se světový rekord nezaběhne !!! Díky.

PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2014 18:23:03 
Začátečník

Měl bych jeden zásadní dotaz. Hrajeme fotbal pro sponzory nebo pro fanoušky??? Ptám se z toho důvodu, jelikož jsem viděl leták s pozvánkou na utkání s Táborskem. Když jsem viděl ten sám s Opavou, řekl jsem si, že se prováděly změny a nestihlo se to udělat, takže se leták dělal za 5 minut 12. Nicméně jsem opět viděl ten sám a upřímně Vám mohu říct, že student grafiky 1. ročníku střední školy dokáže vyrobit 10x lepší. Osobně jsem tento leták musel náročně hledat, protože jako první vidím hromadu sponzorů (jako jsou letáky na WC u pisoárů) a následně je něco uprostřed napsané, že se hraje fotbal. Tak do prdele, věřím že 90% obyvatel F_M si toho nikdy nevšimne pokud ho na to někdo neupozorní. Mimo jiné těch 10% jsou skalní fandové, co se o to aktivně zajímají.
Můžu Vám doporučit řešení:
1. Vyhoďte grafika a najměte GRAFIKA
2. Uvažujte trochu marketingově. Pokud nepřijdou fandové, tak Vám bude naprosto k hovnu, že píšete sponzory na letáky, protože půjdou jinam, kde fandové chodí!!!!!!
3. Ohlédněte se rok zpět, kde letáky měly hlavu, patu a byly lehce viditelné a každý věděl, že jde o fotbal. Teď to vypadá jako leták slev do kauflandu (věřím, že i to přitáhne lidi, ale né ty, co půjdou na fotbal)
Chápu, že tímto dost lidí naseru a že prudím, ale můj otec je Šiga, který fandí lipině již několik desítek let, před ním můj děda, nyní já moje žena. Mám snad tuto tradici porušit tím, že z naší zlaté lipinky, postupně děláte Baník??? Podívejte se 2 roky dozadu, kde se hrál fotbal pro lidi a né pro spokojenost sponzorů. Sponzoři přijdou a odejdou ale fandové jsou tady navždy!!!

PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2014 20:33:04 
Věrný fanoušek Lipiny

Aha, tak ty reklamní zvratky jsou vlastně pozvánka na fotbal !!!! Už to chápu - takže nejdu na fotbal, ale na vysekové maso, ocelové konstrukce, kyselé mlíko, tvrdý chleba atd. No tak jestli tam zítra nebudu tak soráč, prostě jsem nestihl oblítat všecky ty destinace, na které jste mě pozvali a ten blbý fotbal uprostřed jsem nestihl - a to jsem jeden z mála, který si ho všíml.
P.S. - Pijte Šaraticu, kuřte Retka, žerte bůček, dezinfikujte lupy chetand schoulderz, holte si nohy giltetem, utírejte si pr-el tentononcem, čumte na TV Noha, poslochejte Expulz, čtěte Neprávo, perte mýdlem s jelenem, kočkám kupujte Pejskas, pejskum Kočkas, a hlavně Ježek ten bodne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 16:29:59 
Pokročilý člen

Horší je,že včera po zápase,už nebylo pivo :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: úte 02. zář 2014 10:23:58 
Začátečník

Jak říkal už kolega předemnou propagace fotbalu ve městě je 0. Minulý rok byly po městě vyvěšene velké plakáty kde se vidělo kdy a kde se hraje a s kým. Navíc to bylo na dobrých místech takže každý kdo byl ve městě tak musel si toho to všimnout. A letos je co? Nějaký předzápasový plakát kdy 2/3 zabírají sponzoři. A reklama v rádiu? Nezlobte se na mě ale pochybuji, že sem budou jezdit z Ostravy, Opavy a nebo od jinud diváci když uslyší něco o našem fotbale. Jsme nebo klub který prezentuje město a okres. Vykašlete se na reklamy v radiu a znovu udělejte pořadné plakáty a vyvěstě je po městě aby všeci věděli, že se tu hraje fotbal a chodili na něj lidi z blízkého okolí.

PříspěvekNapsal: úte 02. zář 2014 11:13:32 
Pokročilý člen

Třeba u kruháče nad vlakovým je pořád cedule s pozvánkami na jarní část minulé sezony.To samé jsem viděl v autobusech.

PříspěvekNapsal: úte 02. zář 2014 11:17:53 
Moderátor

Podepisuji se plně pod Adama. Je to nesmírně špatně! Lidi ve Frýdku-Místku jsou hladoví po fotbale a budou, protože Lipina už tu má svoje jméno. Před derby s Třincem nebo s Karvinou nebyli ani vyjímkou jezdící auta s rozhlasem. Do takových věcí se prostě musí investovat!

PříspěvekNapsal: úte 02. zář 2014 11:56:58 
Věrný fanoušek Lipiny

K tomu není co dodat. Já už to chtěl taky napsat, ale po kritice plakátků, oficka atd. jsem pochopil, že by toho ode mne už bylo moc. Adame a ostatní, je to svatá pravda. Ve věci propagace klubu a zápasů jsme šli hrůzostrašně dolů.

PříspěvekNapsal: úte 02. zář 2014 12:38:11 
Věrný fanoušek Lipiny

Plně podepisuji.

PříspěvekNapsal: stř 03. zář 2014 15:17:05 
Začátečník

Kvalita tisku na "vylepovacím" plakátu, respektive ostrost, je dána použitým "tapetovým" papírem, nikoli grafikou. Význam partneru a sponzorů nebudeme komentovat, to je bez diskuze. Na druhou stranu, díky za názor a máme za to, že bude lepší plakáty zvětšit, nicméně, i tato věc se týká další informace k předešlé jarní kampani, když uvádíme již zveřejněné vyjádření z Facebooku klubu:
"Vážení fanoušci, díky za příspěvky a vaší přízeň. Určitě je vnímáme a sledujeme. Jinak obecně máme za to, že nejlepší propagací je výkonnost, herní projev a samotné výsledky týmu. Jarní kampaň na Billboardech byla zajímavá, ale nezvedla návštěvnost, tímto byla neadekvátně drahá a navíc se poslední tři prezentované zápasy hrály v jiných termínech. Určité vize jsou, uvidíme, co se nám v tomto ohledu podaří vyjednat. Ještě jednou díky a těšíme se na vaší návštěvu"

DJSparks píše:
Měl bych jeden zásadní dotaz. Hrajeme fotbal pro sponzory nebo pro fanoušky??? Ptám se z toho důvodu, jelikož jsem viděl leták s pozvánkou na utkání s Táborskem. Když jsem viděl ten sám s Opavou, řekl jsem si, že se prováděly změny a nestihlo se to udělat, takže se leták dělal za 5 minut 12. Nicméně jsem opět viděl ten sám a upřímně Vám mohu říct, že student grafiky 1. ročníku střední školy dokáže vyrobit 10x lepší. Osobně jsem tento leták musel náročně hledat, protože jako první vidím hromadu sponzorů (jako jsou letáky na WC u pisoárů) a následně je něco uprostřed napsané, že se hraje fotbal. Tak do prdele, věřím že 90% obyvatel F_M si toho nikdy nevšimne pokud ho na to někdo neupozorní. Mimo jiné těch 10% jsou skalní fandové, co se o to aktivně zajímají.
Můžu Vám doporučit řešení:
1. Vyhoďte grafika a najměte GRAFIKA
2. Uvažujte trochu marketingově. Pokud nepřijdou fandové, tak Vám bude naprosto k hovnu, že píšete sponzory na letáky, protože půjdou jinam, kde fandové chodí!!!!!!
3. Ohlédněte se rok zpět, kde letáky měly hlavu, patu a byly lehce viditelné a každý věděl, že jde o fotbal. Teď to vypadá jako leták slev do kauflandu (věřím, že i to přitáhne lidi, ale né ty, co půjdou na fotbal)
Chápu, že tímto dost lidí naseru a že prudím, ale můj otec je Šiga, který fandí lipině již několik desítek let, před ním můj děda, nyní já moje žena. Mám snad tuto tradici porušit tím, že z naší zlaté lipinky, postupně děláte Baník??? Podívejte se 2 roky dozadu, kde se hrál fotbal pro lidi a né pro spokojenost sponzorů. Sponzoři přijdou a odejdou ale fandové jsou tady navždy!!!

PříspěvekNapsal: ned 07. zář 2014 20:33:01 
Věrný fanoušek Lipiny

Jsem hrdý na Lipinu za dnešní výkon, bylo to parádní představení. Byla to reklama na fotbal, reklama na Frýdek... s takovým nasazením dáme Pardubicím trojku..

PříspěvekNapsal: pon 08. zář 2014 11:36:52 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Jsem hrdý na Lipinu za dnešní výkon, bylo to parádní představení. Byla to reklama na fotbal, reklama na Frýdek... s takovým nasazením dáme Pardubicím trojku..

Ja bych ještě dodal,že kdyby takhle vlitli na Opavu,tak prajzaci odjižděli s vypraskem.Lipinka včera vynikajici !!!

PříspěvekNapsal: pon 08. zář 2014 15:54:42 
Pokročilý člen

To nemohl psát Cita :lol: Super.Podle deníku dostali nejlepší známky Švrk a Uvíra.Vašenda si řekl o základ a vůbec všichni to odedřeli.díky

PříspěvekNapsal: pon 08. zář 2014 20:55:53 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsem si porovnal dvě videa - to tendenčně sestřihané v réžii ČT a to opravdové. A měl bych na hlavní rozhodčí, delegáta FAČRu a komisi rozhodčích několik otázek :
1. Kde byl při neuznaném gólu faul ?
2. Kde byl při neuznaném gólu faul ?
3. Kde byl při neuznaném gólu faul ?
4. Kde byl při neuznaném gólu faul ?
...
196. Kde byl při neuznaném gólu faul ?

PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 12:57:54 
Ultras fans Lipiny

Ja nechci nějak rypat.Ale je mezi nama někdo,kdo vi kdo jsou "akcionaři" ze Slovenska ?????. Koho se ptam tak nevi !!. Bych se už rad dozvěděl nějake info.Zatim to je tajemnějši než hrad v karpatech :( . Kdyby měl někdo nějake info,tak at ho sem prosim hodi.Mě to furt a nevim proč smrdi nějakym tunylkem :snooty: :snooty: .

PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 13:12:39 
Pokročilý člen

Souhlasím.Aby nebylo pozdě :!:

PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 15:14:14 
Toto forum je můj domov

maestro píše:
Souhlasím.Aby nebylo pozdě :!:

Kde nic není, ani smrt nebere. :lol: :violence-hammer: :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 16:00:30 
Začátečník

Zdravíme fanoušky a k vašim dohadům ohledně akcionářů sdělujeme, že jejich struktura a jména byla zveřejněna na našich oficiálních stránkách 16.6.2014 - viz tento odkaz
http://www.mfkfm.cz/aktuality/677-do-nove-sezony-s-novym-partnerem

Akcionářská struktura se k dnešnímu datu nezměnila. Na postech v představenstvu a dozorčí radě došlo ke změnám s ohledem na požadavky akcionářů a odchod Milana Duhana. Tyto změny budou v nejbližších dnech zveřejněny na stránkách http://portal.justice.cz/justice2/uvod/uvod.aspx a našem webu.

PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 16:16:53 
Toto forum je můj domov

Taky zdravím. Pánové Hlavoň a Mahdoň mají 45%... Oni tvoří společně nějakou společnost či firmu? Nebo má každý 22.5 %? A všechny určitě zajímá motiv vstupu slovenských podnikatelů do 2 . české ligy. Já být sponzorem či spolumajitelem něčeho, kde dávám peníze, chtěl bych být prezentován a být vidět. Chtěl bych, aby má firma z toho měla prospěch.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]