LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 24. říj 2019 7:38:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kroměříž
PříspěvekNapsal: čtv 09. srp 2012 20:11:54 
Stálý člen

Pro ty co stejně jako Tom nepochopily bodování střelců viz diskuze na facebooku.
3 hráči dají branku a budou uhodnutí

3x uhodnutý střelec 3x1=3
2x další uhodnutý střelec 2x1,5= 3
celkem 6 bodů

Případné návrhy Budou bohužel až příští rok. Jinak by už konečně mohl i někdo tipovat! pravidla na MFKFM.

PříspěvekNapsal: čtv 09. srp 2012 21:13:34 
Ultras fans Lipiny

Drobek Huli sGang píše:
Pro ty co stejně jako Tom nepochopily bodování střelců viz diskuze na facebooku.
3 hráči dají branku a budou uhodnutí

3x uhodnutý střelec 3x1=3
2x další uhodnutý střelec 2x1,5= 3
celkem 6 bodů

Případné návrhy Budou bohužel až příští rok. Jinak by už konečně mohl i někdo tipovat! pravidla na MFKFM.

To bych mohl vyhrat :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: .Doufam že tipujem max 3 :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: čtv 09. srp 2012 21:50:04 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Šigův klan pofrčí vláčkem - pokud se teda nic nezmění. Takže v sobotu po 11 hodině nástup do postupové sezóny !!!!!

v tom případě se potkáme na nádraží! bo do Kromu se jede vlakem krásně, jen připomínám odjezd 11:24

Drobek Huli sGang píše:
Jinak by už konečně mohl i někdo tipovat! pravidla na MFKFM.

:roll: ale ono se nakonec něco sejde, ale pokud to nebude pravidelně (nyní a vyhodnocování) na první stránce webu, bude to z dlouhodobého hlediska lahůdka pro pár tipujících. Favorizuju Psa, to je expert na tipy všeho druhu, jen občas prohraje pííívo :handgestures-thumbup: :lol:

PříspěvekNapsal: pát 10. srp 2012 9:08:01 
Pokročilý člen

Pokud se nic nevysmoli tak jedu taky vlakem :handgestures-thumbup: už se těším na gurmánský zážitek

PříspěvekNapsal: sob 11. srp 2012 10:01:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak na vlakáči.

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 9:07:36 
Ultras fans Lipiny

Jsem sklamany.Škoda že se nevyhralo,všichni nebo skoro všichni jsme čekali 3 body.Bylo vidět že je to začatek sezony,bylo to misty takove kostrbate.Kluky je třeba pochvalit za bojovnost a bylo vidět že v zavěru už Kroměřiž nestiha vyzicky,to je přislib.Holt to ale vypada že bota bude tlačit v utoku.Slavo Molnar se snažil jak mohl,ale 2 utočnik Neubert až na par vyhranych hlavičkovych souboju nic moc,teda spiš nic.. .Byla mi sympaticka snaha vyhrat až do konce i tim že do hry byli nasazeni dalši utočnici.CHylas,Kuba Teply :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Nic se ale neděje,zbyva 29 kol a hned v přištim je třeba porazit Slovacko.Moc přeju utočnikum aby se někdo chyt a zazařil třeba hatrickem.Takže v Sobotu vzhuru na Slovacko!!

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 11:06:09 
Věrný fanoušek Lipiny

Nestojí to za obsáhlejší komentář...Nejsme schopni porazit prakticky divizního soupeře,útok neexistuje,totálně prodrbaný 1 poločas...zklamání z výsledku a hlavně z herního projevu.... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 11:11:24 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Nestojí to za obsáhlejší komentář...Nejsme schopni porazit prakticky divizního soupeře,útok neexistuje,totálně prodrbaný 1 poločas...zklamání z výsledku a hlavně z herního projevu.... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

těžko odhadovat jak na tom Kroměříž bude. já jí tipuju spolu se Ždárem na sestup. Jsem samozřejmě zklamaný z výsledku. Herně to ale nebylo špatné, šancí bylo taky dost. Ty se ale musí proměňovat, protože jinak bude brzy zle nedobře!

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 13:58:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Myslím, že jsme nezískali bod, ale dva ztratili. Bylo to utkání brankářů, oba skvělí. Přesto jsme hlavně ve druhé půlce byli jasně lepší, fotbalovější. Gól visel na vlásku a měl padnout. .No škoda, ale nic se neděje. Máme ještě 29 pokusů. Trochu více důrazu a Slovácko s Fujim a Szmekem ať se třese !!!!

PříspěvekNapsal: sob 17. lis 2012 14:02:42 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak dneska s výkonem i výsledkem spokojenost. Hlavně se mi líbilo, že jsme po náhodně obdržené brance nezačali bránit, ale hráli dál svůj fotbal a dorazili je. Byl to klasický kolektivní výkon, byla to Lipinka !

PříspěvekNapsal: sob 17. lis 2012 14:26:44 
Toto forum je můj domov

Dneska se hrál pěkný fotbal a já jsem hlavně rád za ty tři bodíky. Máme krásných 32 bodů a to je super. Že jsou týmy, které jich nasbíraly ještě více je sice fakt, ale s tím se nedá nic dělat. Za mě velká spokojenost s celým podzimem. :clap: :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: sob 17. lis 2012 14:43:27 
Pokročilý člen

Na začátku měli hosté šance,ale potom už byla na hřišti jenom Lipina.Pěkný fotbal se spoustou šancí a 3 vstřelené branky.Takže díky za podzim a na jaře to bude ještě lepší :happy-cheerleadersmileyguy: a Třinec prohrává v poločase 2:0 :dance:

PříspěvekNapsal: sob 17. lis 2012 16:22:26 
Věrný fanoušek Lipiny

A taky že Třinec prohrál !!!! Takže jsme měli pravdu, nic není ztraceno, jedeme dál !!!! Jaro bude ještě hodně zajímavé a věřím, že i radostné.

PříspěvekNapsal: ned 18. lis 2012 13:30:46 
Začátečník

Hlavně to chce přes zimu nějaké posily do útoku, neboť naše bilance vstřelených golů je děsná.
Na Třinec ztrácíme 20 golů. Bez vstřelených branek , nemůžeme nad postupem ani uvažovat.

PříspěvekNapsal: ned 18. lis 2012 16:43:27 
Toto forum je můj domov

Věřím tomu, že změny v zimě budou a posílení bude výrazné. Tím nemyslím co do počtu, ale hlavně kvality. Pokud chceme jednou do té vyšší soutěže, tak to musí přijít. Nemůžeme čekat na to, že jednou bude hrát v MSFL jenom Lipina a s ní 15 soupeřů na úrovni Žďáru, Hulína a Kroměříže (a to jsem měl problém teď vybrat ty, se kterými by to snad šlo poměrně snadno). :lol: A stejně by po postupu to posílení příjít muselo, jinak by to byl sešup zpátky rychlejší než v utrhnutém výtahu. Příští rok možná z druhé ligy sestoupí Opava nebo někdo jiný, potom ten, příště onen, v divizi se vytvoří silný tým atd. Vždy je a bude v lize velký soupeř. Lipina hraje samotný vrchol MSFL. Předloni třetí místo, loni o bod druhé, letos to i bez případných posil zase horší než třetí nebude. Pokud se na to najdou finance a posílí se, bude velká šance podívat se výš, pokud k posílení nedojde bude to opět skvělé umístění na stupních vítězů. :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pon 19. lis 2012 21:40:14 
Začátečník

Tak zpátky na zem...nevěřím v závratné posilování. A nenalhávejme si, že musíme bezprostředně nakupovat, abychom se dopracovali k postupu, máme kvalitní tým, který na to má , ale samozřejmě není to ta lehčí varianta. Neříkám, že není potřeba posilovat zejména ten útok a střed zálohy má rezervy, jsem si jist, že každý včetně realizačního team má v tomto jasno. Bohužel všichni víme, že to není jen tak najít dnes dostatečné prostředky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]