LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 21. črc 2019 21:20:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 12. říj 2012 8:31:02 
Začátečník

Zdravím všechny věrné fanoušky.Opět dochází ke změně termínu utkání MFK Frýdek-Místek-Rosice a to na původní sobotu 3.11.2012 v 10:15.Důvodem je opětovná změna pohárového utkání Rosic nařízena svazem.Děkujeme za pochopení.
Pokud se již nic nezmění je program závěrečných podzimních utkání A mužů následující:
So 13.10.2012 v 10:30 Zlín B-MFK F-M
So 20.10.2012 v 10:15 MFK F-M-Olomouc B
Ne 28.10.2012 v 10:15 Uničov-MFK F-M
So 3.11.2012 v 10:15 MFK F-M-Rosice !!!
So 10.11.2012 v 10:15 Třinec-MFK F-M
So 17.11.2012 v 10:15 MFK F-M-Kroměříž.
Radek Myška

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 12:42:24 
Stálý člen

Na dnešním zápase jsem byl (ne)mile překvapen. Známou skupinu Šuba Duba Band mám rád a jsou to lidé kteří to umí. Ale 4 trumpety ať to uchu lahodí, překřičeli všechno co se dalo. Jako myšlenka dobrá, ale příště by skupina mohla dojít na pivko, zafandit hlasivkami. Když bude 50 lidí fandit, poté ty 2 trumpety budou, jako doprovod dobré. Věřím, že to nikdo nevezme ve zlém. Je štěstí, že k nám soupeři tak často nejezdí. Máme dobré fandění, kluci jezdí na výjezdy a přizdívka cirkus Frýdek, by díky tomu nebyla férová. :naughty: :violin:

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 14:58:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Drobku, měli jsme 5 minut na to se domluvit. Takže jsme se dávali dokupy až při zápase. Sám za sebe řeknu, že jsem byl 100% proti a před zápasem bych je nejraději vytřískal ven. Ale kluci ukázali, že fotbalu rozumí a sedli jsme si. Věřím, že jsme na začátku dobré spolupráce a za 2 týdny už budeme OK. No a fakt věřím, že s námi kluci zajedou do Třince a děláme kulisu, jakou Česko nezná. Tohle může být bezva šance, jak nám kotli pomoct posunout naše fandění o kousek dál.

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 15:12:51 
Stálý člen

Šiga píše:
Drobku, měli jsme 5 minut na to se domluvit. Takže jsme se dávali dokupy až při zápase. Sám za sebe řeknu, že jsem byl 100% proti a před zápasem bych je nejraději vytřískal ven. Ale kluci ukázali, že fotbalu rozumí a sedli jsme si. Věřím, že jsme na začátku dobré spolupráce a za 2 týdny už budeme OK. No a fakt věřím, že s námi kluci zajedou do Třince a děláme kulisu, jakou Česko nezná. Tohle může být bezva šance, jak nám kotli pomoct posunout naše fandění o kousek dál.

Tuto kulisu Česko zná moc dobře. Říká se tomu Synot Staré Město, nebo FC Bohemians Praha. O kus dál to asi neposune, ale můžeme dát na bránu třešničku, na plot Otec Děda a Syn fandí Lipině v týdnu před volbama a možná stoupne návštěva, bohužel neplatících. Nikomu nic nevnucuju. Osobně se mi to moc nelíbilo. Po souhře možná (možná) ano, ale nechci s tím osobně nic mít. nakonec i dva kotle už tu byly m§žou být i tři :handgestures-thumbup: :clap: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 19:38:08 
Pokročilý člen

Drobek Huli sGang píše:
Na dnešním zápase jsem byl (ne)mile překvapen. Známou skupinu Šuba Duba Band mám rád a jsou to lidé kteří to umí. Ale 4 trumpety ať to uchu lahodí, překřičeli všechno co se dalo. Jako myšlenka dobrá, ale příště by skupina mohla dojít na pivko, zafandit hlasivkami. Když bude 50 lidí fandit, poté ty 2 trumpety budou, jako doprovod dobré. Věřím, že to nikdo nevezme ve zlém. Je štěstí, že k nám soupeři tak často nejezdí. Máme dobré fandění, kluci jezdí na výjezdy a přizdívka cirkus Frýdek, by díky tomu nebyla férová. :naughty: :violin:

Zdar Drobku samozřejmě proti tvému názoru nic nemám taky jsem před zápasem říkal že to bude blbost ale o poločase jsem měl možnost slyšet názory lidí a ti to přivítali více než kladně a to mne i celkem překvapilo a doufám že do budoucna s Šuba Duba Bandem něco vymyslíme a bude to O.K. taky jsem tomu ze začátku moc nevěřil že to půjde ale je vidět že to jsou profíci a rychle zapadli do rytmu a Šigův nápad zebrat je do Třince tak to by bylo celkem zajímavé ale otázka zda by jeli.....z mé strany jsem pro

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 19:49:07 
Stálý člen

houba píše:
Drobek Huli sGang píše:

Zdar Drobku samozřejmě proti tvému názoru nic nemám taky jsem před zápasem říkal že to bude blbost ale o poločase jsem měl možnost slyšet názory lidí a ti to přivítali více než kladně a to mne i celkem překvapilo a doufám že do budoucna s Šuba Duba Bandem něco vymyslíme a bude to O.K. taky jsem tomu ze začátku moc nevěřil že to půjde ale je vidět že to jsou profíci a rychle zapadli do rytmu a Šigův nápad zebrat je do Třince tak to by bylo celkem zajímavé ale otázka zda by jeli.....z mé strany jsem pro

To je diskuze s vedením, ne se mnou, prosím reagovat na mých známých kontaktech. Pro mě je to blbost, těm co drží celý zápas ústa tak si rádi poslechnou k fotbalu hudbu. Pokud se to opravdu rozjede ale dnešní zápas. Z mé strany nemá cenu cokoliv jiného a nového realizovat.

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 19:52:20 
Toto forum je můj domov

Tak jsem se konečně vrátil dnes ze čtvrtého sportovního utkání :D (díky Lipině za sobotní dopolední termín) a koukám, že se tady rozjela zajímavá diskuse, takže se taky zapojím.
Když jsem se včera od Psa dozvěděl, že má na hlavní tribuně vyhrávat nějaká "dechovka", tak jsem ho posílal někam. Po dnešní zkušenosti musím říct, že se mi to vcelku líbilo. Jako nestranný pozorovatel z míst za bránou mám dobrý pocit. V podstatě jen kladné ohlasy mám i od ostatních lidí, se kterými jsem po zápase mluvil.
Srovnávání se Střížkovem či Slováckem nevím. Na Slovácku jsem nikdy nebyl. Mám loňskou zkušenost ze zápasu Střížkov-Sokolov.... Na Střížkově vyhrává kapela po celých 90 minut téměř nonstop, hlasivky nezapojuje nikdo. Tady je trošku rozdíl. Že dnes byly trubky trošku hlasitější než kotel je pravda, ovšem když fandí šest lidí tak je to asi pochopitelné. V naší třetiligové situaci, čím větší rámus na stadionu, tím líp. Dnes jsme po pěti porážkách za sebou Sigmu doma konečně porazili a přispěly k tomu i ty trubky! Možná kdyby na Bahníku taky nějaká trubka zazněla, měli by dnes borci ostravští více než 1 vítězství z 11 odehraných zápasů. Kdo ví? :lol: :lol: :lol:
Pokud by kluci měli čas v době, kdy budeme hrát v Třinci, bylo by to super. V Třinci bude snad kotel, který se bude počítat na destíky lidí, v kombinaci s touto podporou by to znělo zase trošku líp!!!!!!!!!!!!

Naposledy upravil tom dne sob 20. říj 2012 20:02:17, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 19:57:58 
Věrný fanoušek Lipiny

Za mě -super!!!!!!Zvlášť "pohřební melodie"byly skvělé!!Neříkam,že by to mělo být vždy,ale na derby a "důležitých" zápasech-Určitě!!!!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 20:51:45 
Stálý člen

Já bych i fandil, ale proč přeřvávat 4 dechy, nejsem chuj. Dechovka má být v KD a ne na stadióně. Možná by důchodci měli platit vlezné ať je těch ohlasů méně. Rýpnutí na Baník nechápu je to už úplně mimo. Taky doufám, že Vás v Třinci bude i s kapelou co nejvíce. Cirkus rudá hvězda MFK Frýdek-Místek. :lol: :clap:
Tip na příští domácí zápas: Naplníme stovky příjdou Eva a Vašek :-D

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 6:07:51 
Ultras fans Lipiny

Drobek Huli sGang píše:
Já bych i fandil, ale proč přeřvávat 4 dechy, nejsem chuj. Dechovka má být v KD a ne na stadióně. Možná by důchodci měli platit vlezné ať je těch ohlasů méně. Rýpnutí na Baník nechápu je to už úplně mimo. Taky doufám, že Vás v Třinci bude i s kapelou co nejvíce. Cirkus rudá hvězda MFK Frýdek-Místek. :lol: :clap:

Eva a Vašek?????? jsem jednoznačně proti !!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 7:03:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Drobek Huli sGang píše:

proč ne pojd me to skusit :D :lol:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 9:57:39 
Stálý člen

OPIS VZKAZU z vzkazníku:
Proč stále není zde na stránkách možnost nákupu suvenýrů nebo alespoň seznam? Děkuji,

S pozdraven,

Jan Žáček.

PříspěvekNapsal: pon 05. lis 2012 21:16:22 
Stálý člen

Jelikož je tato sekce věnována diskuzí mez fanoušky a klubem, byl bych rád kdyby to tak i fungovalo. Měsíc se řeší ona novinka na Stovkách(reakce ze strany vedení je 0), Šuba Duba Band (ŠDB). Jako zástupce ultras skupiny HsG bych rád vedení informoval o tom, že s Námi o této novince nikdo nediskutoval. HsG preferuje fandění hlasem a rukama. Přeřvávat tóny trumpetistů opravdu nemáme v plánu a proto fandění na posledních 2 zápasech vypadalo, tak jak vypadalo. Buben, trubky, Pes a 4-6 dalších hlučných fanoušků. ŠDB možná zpestřil divákům na tribuně pohled na utkání, nicméně poslouchat 1:30 troubení (ne v kuse- naštěstí) je neúnosné. Padla varianta vyplnit prostor před zápasem a o přestávce, kde si kluci mohou před tribunou zatroubit a fandění by bylo opět jen na nás. Podle mého názoru nemají tyto nástroje na fotbale co dělat.

Rádi bychom věděli názor vedení i kabiny.

Předem děkuji za odpověď
za ultras Huli sGang Drobek

PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2012 13:50:17 
Ultras fans Lipiny

Jelikož radek Myška neni momentalně přitomen,reprodukuju jeho vzkaz!! Trubky do konce podzimu určitě nebudou!! A ted muj vzkaz!! Vzhuru dobyt Třinec!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming:

PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 9:28:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Nestálo by za úvahu odehrát zápas se Zábřehem v neděli?Byl by to jeden slunečný den navíc....

PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 14:53:25 
Pokročilý člen

To není vůbec špatný nápad :clap:

PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 12:14:02 
Ultras fans Lipiny

Chci se zeptat,co je vubec s Wozym a Fitusem???

PříspěvekNapsal: čtv 09. kvě 2013 9:59:34 
Ultras fans Lipiny

pes píše:
Chci se zeptat,co je vubec s Wozym a Fitusem???

Tak odpovim si bohužel sam.Wozy skončil !!!!!! viz članek v Moravskoslezskem deniku "Wozniak již neni valcířem".Diky za info :obscene-buttsway: :obscene-buttsway: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: čtv 09. kvě 2013 18:57:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Je to smutné ze dvou důvodů :
1. Wozy svou zkušeností vždycky platil a určitě by platil i dál, i kdyby třeba jenom jako žolík. Je mi líto, že to sbalil.
2. Nedozvíme se tuhle zprávu ani z oficka ani z odpovědi tady v diskusi. Připadá mi, že o Lipině více píše Panama News nebo Surinam Times.
Ale nic, stejně jedem a zkusíme to. Tak kurňa, 24 bodů i bez Wozyho !!!!!

PříspěvekNapsal: sob 18. kvě 2013 9:48:15 
Stálý člen

Při zápase s Orlovou vysvitlo sluníčko, bohužel dorazili i lidé obývající lavičky u kulturáku. Na toto téma jsme spolu Radku několik krát mluvili na schůzkách. Opili se před zápasem na tribuně a před úvodním hvizdem se nastěhovali do kotle. (vulgární hádky, fandění - nefandění, závan alkoholu podivného původů a nakonec spánek a pomočování). Toto chce mít Lipna jako vzor fanouška? Pořadatelská služba vázne a to hodně. A kotel není od toho, aby dělal pořádky na stadiónu!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]