LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 25. dub 2019 16:25:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel,fanousci,pokriky
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 18:50:05 
Ultras fans Lipiny

mame plnou hubu kecu o 2 lize. A koho ta Lipina zajima??? vidim podle fora 4-5 lidi :handgestures-thumbdown: jinač všichni spokojeni.Kouknu na forum Třince a tam světe div se takovych 20 hlav :handgestures-thumbup: .Asi jsme všichni spokojeni,tak nakonec ta MSFL stači,...tak a pak nadavejme :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 20:50:24 
Pokročilý člen

Dobrý nápad s tím třineckým forem.Alespoň jsem se dověděl,proč šel Hynek do Třince.

PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 23:15:46 
Věrný fanoušek Lipiny

No, mrkněme pravdě do očí - u nás je to o deseti "pitomcích", kteří jsou schopni pro Lipinku něco udělat. Zbytek dojde na zápas, aby nemuseli doma luxovat a utírat prach. Chcete důkaz - co třeba loni náš "velikánský boj" o druhou ligu - V Břeclavi, v Kromcu, v Rosicích, .....Dobře - Břeclav uprostřed týdne ( já vzal auto. protože to jinak nešlo a nedožadoval jsem se refundace za natural ), Rosice - svinsky daleko - to bylo třeba odhrnout peřinku sakra brzo, ale co ten Kromec - to se dalo dojít pěšky. Takže bojovat o druhou ligu pro nás asi deset ( někdy dvanáct ) šílenců ????????????? Má to vůbec cenu ????? Ano, má !!! Právě proto, že takové fanatiky máme. Takže pojďme a poperme se o ten postup, třeba nás začne Lipince fandit i dvanáct, třináct, a když budu sakra neskromný i čtrnáct lidí. Ale do Žďáru aspoň osm, bo taku objeť němožeme po fandach chtět ani náhodu.

PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 11:19:18 
Ultras fans Lipiny

Šiga píše:
No, mrkněme pravdě do očí - u nás je to o deseti "pitomcích", kteří jsou schopni pro Lipinku něco udělat. Zbytek dojde na zápas, aby nemuseli doma luxovat a utírat prach. Chcete důkaz - co třeba loni náš "velikánský boj" o druhou ligu - V Břeclavi, v Kromcu, v Rosicích, .....Dobře - Břeclav uprostřed týdne ( já vzal auto. protože to jinak nešlo a nedožadoval jsem se refundace za natural ), Rosice - svinsky daleko - to bylo třeba odhrnout peřinku sakra brzo, ale co ten Kromec - to se dalo dojít pěšky. Takže bojovat o druhou ligu pro nás asi deset ( někdy dvanáct ) šílenců ????????????? Má to vůbec cenu ????? Ano, má !!! Právě proto, že takové fanatiky máme. Takže pojďme a poperme se o ten postup, třeba nás začne Lipince fandit i dvanáct, třináct, a když budu sakra neskromný i čtrnáct lidí. Ale do Žďáru aspoň osm, bo taku objeť němožeme po fandach chtět ani náhodu.

No ja to ani nemyslel tak jako kolik nas hulaka,nebo jezdi.Ale jako aktivitu na tady tom foru.Nikdo se na nic nezepta,nikdo po poražkach nekafra,furt jenom my jedni a ti sami,kdyby nas tu přizpivalo daleko vic,tak si myslim,že i ve vedeni by se chovalo "akčněji" protože by citili že fandove do nich buši.Tak to tady pomalu vypada jako uzavřena diskuze Tom,Šiga,pes,v posledni době Maestro a Milan Duhan :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 18:17:06 
Pokročilý člen

pes píše:
mame plnou hubu kecu o 2 lize. A koho ta Lipina zajima??? vidim podle fora 4-5 lidi :handgestures-thumbdown: jinač všichni spokojeni.Kouknu na forum Třince a tam světe div se takovych 20 hlav :handgestures-thumbup: .Asi jsme všichni spokojeni,tak nakonec ta MSFL stači,...tak a pak nadavejme :handgestures-thumbdown:

Víš hafe popravdě když ty,šiga a tom napíšete tak další komenty jsou naprosto zbytečné protože přesně vystihujete to co si i my ostatní myslíme (teda aspoň doufám) a ještě to tak hezky napíšete.taky mne štve ta mizérie že se nedaří dávat goly šancí na to si dokážeme vytvořit ale co z toho když to tam nejsme schopní dát i taková pitomá čudla se počítá nemusíme dávat goly jako v lize mistrů,premier lize či bundes lize ta naše gambáč šajtle je golově taky zajímavá a dokonce i momenty co se taky nedá dát :D

PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 19:43:00 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
............V Břeclavi, v Kromcu, v Rosicích, .....Dobře - Břeclav uprostřed týdne ( já vzal auto. protože to jinak nešlo a nedožadoval jsem se refundace za natural ), Rosice - svinsky daleko - to bylo třeba odhrnout peřinku sakra brzo, ale co ten Kromec - to se dalo dojít pěšky..............

tak i těch deset pitomců :D zase není tak málo, kolikrát i v první lize se někde v sektoru krčí tři lidé. Pokud šlo o konec loňské sezóny, tak je pravda, že mnohdy jsem čekal účast větší, ale to se nedá nikomu přikázat. Lidí z FM většinou jezdí dost, jenom jsou rozeseti po celých stadionech. viz. třeba teď v Zábřehu. Každopádně já jsem rád, že jsem ty krásné zápasy na jaře viděl, je na co vzpomínat

pes píše:
mame plnou hubu kecu o 2 lize. A koho ta Lipina zajima??? vidim podle fora 4-5 lidi :handgestures-thumbdown: jinač všichni spokojeni.................

To je podobné jako u předchozího příspěvku, i na fóru Sparty (které pravidelně nepravidelně sleduju od našeho zápasu v poháru) pořád k unudění diskutují či se hádá deset lidí, už mě to ani nebaví číst :lol: :lol: :lol: Tam šla úroveň za poslední dva roky neskutečně dolů.
My jsme patologicky nemocní tím, že se osobně známe, všechno si řekneme ještě na stadionu nebo později ještě někde u piva a stejně máme potřebu to ještě někde vylepit písemně :lol: :happy-cheerleadersmileyguy: Každý není ochoten ze sebe veřejně dělat blbce :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2012 19:46:12 
Věrný fanoušek Lipiny

Pro Psa....znáš to pořekadlo o tom unaveném štěstí????? :D :D :D :D

PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2012 19:51:37 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Pro Psa....znáš to pořekadlo o tom unaveném štěstí????? :D :D :D :D

Neznaš?????? NEVIŠ!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2012 16:31:40 
Toto forum je můj domov

štěstí přeje připraveným :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2012 17:58:19 
Věrný fanoušek Lipiny

Baví se anglický lord, francouzský malíř a český prodejce rumu o tom, co je největší štěstí.
Lord říká ? " Mám starého dostihového koně, byl dlouho zraněný a já ho chtěl prodat. Pak jsem mu dal poslední šanci a on vyhrál Derby ! To bylo největší štěstí !"
Malíř říká : " V naší ulici je Night Club. Nedávno přijali nádhernou blondýnu a já byl její první host. To bylo největší štěstí !"
A Čech odpovídá : " To nic není, pánové. Sedím si takhle v kanceláři, když tu někdo klepe. Otevřu a tam kontrola z celní správy a hygieny. Že prý jdou kontrolovat sklady pana Nováka. A ten má firmu naproti. To bylo to největší štěstí !!!"

PříspěvekNapsal: sob 13. říj 2012 20:22:04 
Toto forum je můj domov

A teď ta méně příjemná část. Stando! uber rumíku na výjezdech. Možná si to neuvědomuješ, ale na zpátečních cestách si všem v lepším případě pro smích a v horším všechny otravuješ. Jelikož v autobuse je i po vítězných zápasech v podstatě ticho jako v hrobě (bohužel :snooty: :think: :roll: )jsou tvé výjevy dostatečně slyšet. Takže buď se sklidníš sám nebo budeš mít do Uničova naposledy koupenou skupinovou jízdenku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zpátky jeď třeba stopem :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2012 8:47:37 
Ultras fans Lipiny

Ja musim napsat poněkud radostnějši zpravu než Tom.Někteři z vas vědi že jsem v Orlove prohral sazku z Jirkou Jurčikem o lahev metaxy.Chtěl jsem ji Jirkovi předat! On se však rozhodl,že lahev věnuje všem věrnym fandum Lipiny!! Pry si ji vzhledem k vybornym vysledku našich kluku plně zasložime.Všechny pozdravuje a přeje nam at mame z vysledku lipiny jen radost.Takže při vyjezdu do Uničova nam bude dělat společnost metaxa***** :mrgreen: :mrgreen:

tom píše:
A teď ta méně příjemná část. Stando! uber rumíku na výjezdech. Možná si to neuvědomuješ, ale na zpátečních cestách si všem v lepším případě pro smích a v horším všechny otravuješ. Jelikož v autobuse je i po vítězných zápasech v podstatě ticho jako v hrobě (bohužel :snooty: :think: :roll: )jsou tvé výjevy dostatečně slyšet. Takže buď se sklidníš sám nebo budeš mít do Uničova naposledy koupenou skupinovou jízdenku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zpátky jeď třeba stopem :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

Tome pod tenhle tvuj přispěvek se plně PODEPISUJU!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 7:09:41 
Ultras fans Lipiny

Jen tak pro zpestřeni.V sobotu ma pry na tribuně "nějakym " zpusobem bubnovat,či troubit či jakeho čerta šuba duba band,pry maji zkusit rozproudit tribunu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Zařidil p.Koval :snooty: :snooty: :snooty: :whistle: :whistle: :whistle: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 8:44:00 
Věrný fanoušek Lipiny

No doufám, že to nebude střížkovská dechovka. Ti mají s fotbalem společného asi tolik, jako já s rekordem na 100 metrů.

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 11:15:29 
Věrný fanoušek Lipiny

Znám,znám.....Čeká nás Samba Rio de Janeiro!!! 8-) 8-) 8-) a pohybové kreace pod vedením kapelníka Míšy Michny.....Bude náležitě rozehrán,neboť s ním dnes od 17.00 do 01.00 budu troubit v Ostravě Zábřehu.Takže toho chudák moc nenaspí :D :D :D

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 11:37:40 
Ultras fans Lipiny

Pokud se tohle dovědi gaučaci co chodi na tribunu,čekam navštěvu kolem 500 divaku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Jdou si na fotbal zchrupnout a on je bude někdo rušit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cita píše:
Znám,znám.....Čeká nás Samba Rio de Janeiro!!! 8-) 8-) 8-) a pohybové kreace pod vedením kapelníka Míšy Michny.....Bude náležitě rozehrán,neboť s ním dnes od 17.00 do 01.00 budu troubit v Ostravě Zábřehu.Takže toho chudák moc nenaspí :D :D :D

Ja je taky znam,jsou dobři :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:.Ale na fotbal se tohle moc nehodi :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: .Možna 2,3 skladby o poločase,nebo před zapasem.No doufam,že je nenapadne moc troubit během zapasu,myslim že to by moc"fotbalove"atmosfeře zapasu neprospělo.
Pro neznale :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
http://www.youtube.com/watch?v=D74QQfX6kAU

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 14:12:12 
Věrný fanoušek Lipiny

Mluvíš mi z duše. Mělo by se s nimi o tom dát řeč. Ať nám pomůžou v naší nekonečné zpívance Lipina Gól. Ale když budeme fandit, aby se nás nesnažili umlčet. Před zápasem a o přestávce - jasně. Ale při fotbale mají být bubny a "sborový řev". No a hlavně oslavné chorály, až budeme v poledne na prvním místě !!!!!

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 15:29:15 
Ultras fans Lipiny

Šiga píše:
Mluvíš mi z duše. Mělo by se s nimi o tom dát řeč. Ať nám pomůžou v naší nekonečné zpívance Lipina Gól. Ale když budeme fandit, aby se nás nesnažili umlčet. Před zápasem a o přestávce - jasně. Ale při fotbale mají být bubny a "sborový řev". No a hlavně oslavné chorály, až budeme v poledne na prvním místě !!!!!

Jo řikal Radek Myška,že 9,45 bysme to u něj s nima se pokusili nějak sladit. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 17:00:31 
Věrný fanoušek Lipiny

OK, budu tam.

PříspěvekNapsal: pát 19. říj 2012 18:22:22 
Toto forum je můj domov

Hlavně tři bodíky kurňa a můžou k tomu hrát klidně na cimbál s houslema :handgestures-thumbup: :lol: :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]