LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 19. lis 2019 2:52:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: muzi a
PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2012 21:03:22 
Stálý člen

tom píše:
Martin_R píše:
Tak v přípravě zatím katastrofa, viděl jsem zápasy s Baníkem i Lískovcem a s takovým výkonem se s Lískovcem v příští sezoně sejdem v divizi.
Kdepak letos postup směrem vzhůru !!! A navíc tak hnusné dresy, kvůli sponzorovi "arménský blivajz" no fuj.

aaa tak jsem si prohlídl fotky a vidím. Já myslím, že to je dobře, že se do podpory fotbalu zapojil další sponzor. Koneckonců jsem tady na foru kdysi vyjmenovával tři čtyři firmy, které by bylo dobré oslovit a výrobce Marlenky byl jedním z nich. Já určitě uvidím nápis Marlenka raději na dresech Lipiny než na dresech Baníku. Tam by jim mohly zůstat ty vykřičníky až do konce světa :clap: :handgestures-thumbup: Teď ještě zlepšit hru a ty výsledky....stále ještě bude téměř tři týdny probíhat příprava. Teď s Petrovicema to bude sranda mač o to, který tým bude mít klid a který se bude trápit v poháru dál :lol:

Je pouze otázkou času, kdy bude na dresech Lipiny znak F-M, podle toho jak to zatím vypadá a po volbách vypadat bude. Na Lipině jsem sice nebyl, ale jsem si 100% jistý, že se do zázemí ani nesáhlo! Marlenka pokud dává 10 mega proč né. Město Ostrava dá do Baníku 40 a díky Ostravy bude oprava stadionů s dotací EU. Takže takový rozdíl co se týče vykřičníků a Lipiny není :-D Na letošní sezónu jsem zvědavý. Doufám, že budu příjemně překvapen. Hlavně se těším na Výjezdy a články o 9-ti lidech :-D

PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2012 23:17:52 
Věrný fanoušek Lipiny

Takže já byl v Lískovci a tady je můj zcela osobní pohled. Byla to příprava podle učebnice, první půlka pokus o individuální exhibici nových posil. V krasobruslení fantasie,
ve fotbalu na hov.o. Tudíž jsme se snažili donést balon v zubech do branky a první střela přišla ve 32. minutě. Druhá půlka s jinou sestavou - a s vyčerpaným Realem - připomínala podzimní zápas v Lišni. Držení míče 95 na 05%. Vše z naší strany podle šablony - Pešek zatáhne balon zprava, Dvořka ( to je ten, co v Lipině neměl šanci a musel pryč, protože je malý ) odkopne na roh / aut. Takže jsme kopali 25 rohů za poločas a všechny na prvního bránícího. Znova na roh a furt a pořád a furt.
Ale byly tam i světlé momenty - přinesl je Kuba Teplý. On totiž útočil, snažil se jít dopředu a případně i dát gól. Ale vázla souhra - buď dostal balón móóóć dopředu a " něměl plin " nebo dozadu a super amateři ve stoje odkopli. Opticky to nevypadalo zle, ale fakticky to byla bída všech bíd. Možná kdyby se Pešek pokusil zatáhnout balón do šestnáctky - jako to dělával Biolis - mohlo to něco přinést ....
A já zcela paradoxně neproklínám novou Lipinku a nečekám od ní ztracenou sezonu. Prostě je třeba sestavit tým z nejlepších kluků ( včetně Soukiho, který snad už bude v poho ) a hrát s obměněnou sestavou náš loňský fotbal. A snad moje malá poznámka ke Kubovi - zkusit trošičku ubrat. Chápu, že se snažíš dát do zápasu vše, ale v mistráku s normálním rozhodčím fásněš za šaškování před rozehráním trestňáku žluťáska a ty se sečtou. Potom budeš chybět.
Tak jdeme na to - a v poháru zazáříme, i když bych si přál abychom se soustředili na postup do druhé ligy.
LIPINÁÁÁÁ !!!!!!

PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2012 17:48:59 
Začátečník

Šiga píše:
Prostě je třeba sestavit tým z nejlepších kluků ( včetně Soukiho, který snad už bude v poho ) a hrát s obměněnou sestavou náš loňský fotbal.

Jenže to je přesně to, co je špatně, každý rok sestavujeme nový tým , který se skoro celý podzim sehrává. Na jaře už je to lepší a po sezoně odejdou nejlepší hráči a vše se děje nanovo. Klíčoví hráči se musí udržet, to je základ, a potom je možné doplnit tým třeba 2-mi posilami. Hráči odešli, jak psal správně Hibrid, protože dostali lepší platové podmínky ve druhé lize, ale proč jsme jim ty lepší platy nenabídli my ? Navíc když ty peníze na platy v klubu zákonitě být musí, jinak by se nedalo ani uvažovat o postupu do druhé ligy, která je finančně mnohem nákladnější než MSFL.
Druhá možnost je ta, že ty peníze nejsou a postup není vedením žádaný. V tom případě jim těsný nepostup přišel náramně vhod. Vím, že se píše, že se hraje na postup, ale může to být jen reklamní trik, jak přilákat diváky do 100vek. Když budu hlásat před sezonou, že chci hrát do třetího místa, bude pravidelně chodit méně diváků, než když napíšu, že se hraje o postup.
Navíc mnoho fanoušků tato situace asi taky pěkně štve, neboť jak jsem si všiml, jich chodí na domácí zápasy stále méně a méně(neporovnávám zápasy v jedné sezoně, tam je to vždy podle aktualní formy mužstva, počasí, atd.., ale porovnávám sezony mezi sebou.).

PříspěvekNapsal: ned 29. črc 2012 10:46:43 
Toto forum je můj domov

tom píše:
Mě by se třeba líbil někdo komu neprodloužili smlouvu v HFK. Třeba útočník Richter?

Tak jen pro info, když jsem to předtím nakousl, Richter bude hrát v Uničově

PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2012 19:43:38 
Začátečník

Jsou ještě adepti na podpis v přípravě?

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 12:45:20 
Toto forum je můj domov

tom píše:
tom píše:
Mě by se třeba líbil někdo komu neprodloužili smlouvu v HFK. Třeba útočník Richter?

Tak jen pro info, když jsem to předtím nakousl, Richter bude hrát v Uničově

hattrick v prvním kole :o :roll: :(

PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 20:04:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Sakra, tak kúkam na zprávy o juniorce, z hlavy se mi kúří a ňi a ňi temu rozuměť. Tuž chceme postupiť do tej druhej ligy a v připravě náš útok nědá gola ani slabúčkému divizními Lískovcu. A na první ostrý mač ni abyzme šanovali naše žoliky Chylasa a Kubu Tepleho. Mi jich něchome hrať za juniorku štyřy hodiny před mačem, co se kope 115 kiláku daleko. Potem se museji umyť ( možne ňi - jo něvim, ) a blunckať přes pul Moravy na tu Hanu. Tuš to něvim, esli by se trefil aj Messi po takém štrapácu. Tak kurňa chcem postupiť do druhej ligy lebo do divize ? Bo to druhé je lehší, stačí se na všecko vys...ť a zme tam.

PříspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 18:17:38 
Věrný fanoušek Lipiny

Orlová-bez komentáře.... :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 21:26:42 
Toto forum je můj domov

Tak Cito samozřejmě, když si tam nebyl, tak jaký by si chtěl psát komentář? :lol: :lol: :lol: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 02. zář 2012 12:10:13 
Ultras fans Lipiny

Včera sem byl po zapase neskutečně zklamany,spadl jsem z hrušky,tak jak jsem napsal v jine časti fora.A to nejen ja! Všichni kteři jsme po zapase jeli domu spojem bus+vlak.Naše hodnoceni po zapase bylo takove,že kdybychom ho zveřejnili na foru,tak bychom pravděpodobně už doživotně nebyli vpuštěni na Stovky :mrgreen: :mrgreen: .Ale na druhou stranu jsme byli hrdi na to,že lipinka se snažila až do konce zvitězit a ne ukopat remizu! :handgestures-thumbup: .Ano,jsem přesvědčeny že tohle je ten tym ktery vybojuje letos postup!!!!Manšaft vypada dobře složeny a že je dobře natrenovano.Ne! nikdo nevyhraje všechno,ne Barca,ne Real,NE Man U,to nejde! Podivejme se letos na Plzen,taky padla z Brnem 2:3.Podobny mač jako včera Lipina. I naši měli dalši šance na goly,snažili se hrat utočně i když to skřipalo a to se ceni!!!!Jedinym soupeřem muže byt Třinec,nikdo jiny! co si budem nalhavat.Je třeba trpělivě zbirat bodiky a přibližit se neli překonat čislo 60!! A taky je se třeba připravit na to,že tymy hrajici proti nam nastupujou z obrovskou motivaci,stejně jako např,tymy v 1 lize proti Spartě. Je třeba to čekat a připravit se,vždyt hrači Orlove včera po zapase slavili jako by porazili munimalně Bayern,hrali prostě na ,nebo i za hranici svych možnostio a takovy vykon možna už ani v sezoně nezopakuji.Prostě muj nazor je že tomuhle našemu tymu věřim,nastoupena cesta je zpravna,jen neuhnout!!!!LIPINO HURRRA DO BOJE :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 02. zář 2012 14:52:00 
Toto forum je můj domov

Chlácholit se ovšem tím, že ztrácejí všichni, takže můžeme ztratit i my, není to nejlepší. Loni na začátku taky HFK ztrácelo body remízami. A na čelo se dostali až kolem 10. kola. V momentě, když se rozjeli už bylo ovšem marné je dál nahánět. To, že momentálně ztrácí v zápasech venku body Třinec je sice dobré, ale když tohle nebudeme využívat a nepůjdeme dopředu, tak nám to může být jedno. Od prvního kola na Třinec ztrácíme a zatím je to naprostá paralela loňského ročníku. Jen místo HFK nyní hraje Třinec :snooty: :snooty: :snooty:
Na druhou stranu uznejme sílu Orlové. Ona je momentálně v tabulce 2., ale podívejte se s kým hrála? Během prvních čtyř kol porazila třetí Lipinu, vyhrála na v tabulce čtvrté Sigmě, o jejíž síle víme své, doma remizovala s pátým Prostějovem, když dostala gol v nastaveném čase :!: :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: stř 26. zář 2012 8:46:21 
Stálý člen

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví jak to vypadá s příchodem zmiňovaného Patricka Oboye Onyanga v rozhovoru s panem Kovalem.. :) děkuji

PříspěvekNapsal: stř 26. zář 2012 14:41:25 
Toto forum je můj domov

Odpověď máš od včerejška ve vlákně Diskuse s vedením klubu. Další otázky je možné pokládat také tam

PříspěvekNapsal: pát 23. lis 2012 7:11:08 
Stálý člen

Moc doufam, ze pohyb v kadru pres zimu nebude nejak extra velky, moc bych si pral, aby dopadl prichod zdenka skotnici+kornety, to by bylo si myslim kvalitni rozsireni... Pokud by se podarilo pridat streleckou formu molnara a soukupa byla by to naprosta paraaada:-P no a samozrejme by to jeste chtelo nejakou poradnou nahradu po odchodu zdenka stanka:-(

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 12:56:22 
Ultras fans Lipiny

http://www.mfkfm.cz/aktuality/238-teply ... mi-mladiky
Šmahaj ,Koper atd si řekli o misto v sestavě. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: .Pan Blahuta pravděpodobně zapoměl že už netrenuje Palkovice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Ve vyčtu posil mi chybi Franta Musil,Boris Causidis,Ivo Petr či Patrik Lysek :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: ,nebo jini podobni hrači :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: .Tak vzhuru do 2 ligy :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
Muj přispěvek berte prosim z nadsazkou a recesi :handgestures-thumbup: :angry-screaming: :angry-screaming: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun:

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 19:16:14 
Začátečník

Zdravím všechny fanoušky MFK F-M.
Chtěl jsem dnes psát na tyto super stránky o Z.Staňkovi,ale dříve budu reagovat na příspěvek psa : z pralesní ligy jsem přišel a do pralesní ligy se zase vrátím, ale mrzí to !
A teď o Z.Staňkovi z mého webu http://martinblahuta8.webnode.cz/ :
Rozhovor se Zdeňkem Staňkem : http://fm.denik.cz/fotbal_region/stanek ... 21123.html
Sice jsem ten poslední, kdo se k tomu může vyjadřovat,ale ZDEŇKU DÍKY !

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 19:37:55 
Ultras fans Lipiny

Martine,ja dnes čekal že budeš reagovat a je dobře že se staraš a komunikuješ! :handgestures-thumbup: .Jsem rad že někdo žije fotbalem ve Frydku a to je super!! :handgestures-thumbup: .Jen si bohužel myslim že věci nenazyvaš pravymi jmeny. Ano i ja dlouho brouzdal okresni či krajske kolbiště,ale opravdu si mysliš že "teměř " každy hrač ktery jakž takš kope do miče ma na to aby se probil do sestavy lipiny??? Martine ale ja to nemyslel zle!! Vždyt ja hral prales cely život a nestydim se za to!! Ono neni za co!Jestli si muj přispěvek špatně pochopil tak se ti omlouvam,ja to nemyslel zle...Snad to "pulka" spravi :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 20:11:37 
Začátečník

Tady je můj e-mail trapattoni.m@seznam.cz, neřešme to přes web. ! :D

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 21:03:10 
Toto forum je můj domov

Dobří hráči se dají asi najít všude. Dostat šanci, pořádně potrénovat a najednou i ze skladníka ve šroubárně může být ligový hráč :D Koneckonců pokud se nemýlím tak Milan Duhan říkal, že Sláva Molnár hrál loni pátou ligu na Slovensku. Nicméně doufám, že co se posil týče, poohlídneme se pokud možno i do jiných soutěží než je B třída. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 25. lis 2012 22:59:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak zcela reálně - tyhle posezonní přípravy asi opravdu neslouží k ničemu jinému než k vyzkoušení dorostenců a kluků ze soutěží o pár pater níž. Proč by se nemohl objevit nějaký nový Biolis ? Na poháru jsme celkem unisono chválili Prečiho. Po odchodu Zdeny by mladý kluk vedle zkušených Wozyho, Fituse a spol. mohl být řešením. Ale pokud se chceme bavit o megaposilách - hráčích se zkušeností z ligy nebo aspoň dlouhodobě ze druhé, musíme počkat do ledna a to ještě v lepším případě. Spíše až do března, kdy se do svých profi mužstev nedostanou. A jestli se mezi zkoušenýma objeví někdo šikovný, proč to třeba nezkusit na jaře v béčku a čas od času si ochutnat, jaké to je vystřídat v MSFL. Navíc budeme mít super možnost se v zimní lize porovnávat s moravskou špičkou. A za 4 měsíce se dá s fyzičkou, technikou i přehledem něco dělat. Ne zázraky, ale kus poctivé práce, která bude ku.evsky bolet. Ale může vyjít.
Takže na toho Drogbu si ještě počkejme. Jo a Beckham je prý taky volný!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]