LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 22. zář 2019 5:40:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlín
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 22:00:35 
Člen

ok zavolam ti kolem 17:00

PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 22:34:07 
Ultras fans Lipiny

asi pojedu vlakem tam!!!!!!!!!! a s Hibridkem z5 :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker:

PříspěvekNapsal: sob 31. bře 2012 10:12:00 
Člen

...čaute....psal sem šigovi že pojedu nakonec vlakem....takže ma stale jedno misto.......

PříspěvekNapsal: sob 31. bře 2012 20:36:22 
Věrný fanoušek Lipiny

HFK - Břeclav 1 : 1 ! Co k tomu dodat ? Snad jen to, že není proč sedět doma, kluci nás budou moc potřebovat. Olda zatím nezklamal, takže je o co hrát ! Pokud se ještě někdo rozhodne večer, moje číslo má ve vlákně.
Výlet do Zlína je důležitý, protože je to náš možný soupeř i pro příští rok - teda pokud nakonec nepostoupí. Takže budeme vědět, kam jedem. Kluci ve vlaku - šťasnou cestu. Rád bych s Váma jel, ale jinak to nejde, takže na stadionu AHOJ !

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 14:48:18 
Toto forum je můj domov

Asi 15 minut před koncem jsem si říkal, že styl jakým Lipina na jaře hraje, diváky do Stovek určitě nepřiláká, ale aspoň přináší body. Nyní víme, že body také ne... Od 1.- 90. minuty čekat ná náhodnou šanci a nechat hrát soupeře oj oj. Pokud stejným způsobem budeme hrát za 14 dní na HFK tak nás rozeberou do šroubečku a dostame bůrko. Loni jsme tam domácí překvapili velmi ofensivní hrou, to už ale neplatilo na podzim doma a co na jaře?
:naughty: :pray: :snooty: :naughty: :pray: :snooty: :naughty: :pray: :snooty: :naughty: :pray: :snooty: :naughty: :pray: :snooty:

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 14:57:12 
Věrný fanoušek Lipiny

Těžko se mi dnešní zápas hodnotí. Naprosto nezaslouženě jsme získali bod a sahali dokonce po třech. Zlín byl ve všem lepší, včetně nasazení a chuti vyhrát. Takže dnešní bod je zlatý.

Nevím, jestli pane trenére čtete naše příspěvky, ale byl bych rád, pokud byste mi mohl odpovědět na pár otázek ( předem jsem omlouvám za jejich naivitu, ale já jsem jen obyčejný fanoušek ):
- Když už hrajeme na jednoho útočníka, proč je jeho nejbližší spoluhráč padesát metrů od něj ? Co tam tedy má Hynek vlastně udělat ? Má přijmout míč, nahrát si ho, doběhnout, případně párkrát sám se sebou vyměnit a sám proti čtyřem zakončit ? ( mimochodem jednou jsme tento taktický záměr nedodrželi a dali z toho gól )
- Když už tohoto hráče vystřídáte, proč se minimálně deset minut nezmění náš herní styl a všichni ho pořád marně oslovují svými odkopy ( "přihrávkami" ) ?
- Proč jsme celý druhý poločas jenom čekali kdy a kolik gólů dostaneme ?

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 15:24:08 
Ultras fans Lipiny

Tož začnu otazkou na vedeni klubu trenery atd.Všude se vyhlašuje utok na 2 ligu,ok beru,tak je to zpravne,tak to ma byt ! jen maly ma male cile!! Tk a ted si odpovězme naprosto realně.Ma tento tym na 2 ligu??? .Muj nazor je,že zdaleka ne ! Přesunme se v čase o 20 let zpět.Tehdy postoupil do 2 ligy tym ktery všechny soupeře přehraval,ne li "drtil".a pak lipina stravila několik krasnych sezon ve 2 lize. Ted vidim na hřišti tym ktery cely zapas přehrava "juniorka Zlina ". Ne z takovym tymem do 2 ligy nemužem,to je snad každemu jasne!!!!. Vždyt Zlin A hraje pravě tu 2 ligu púo ktere my "tolik" toužime. Ne!!!!! budme realisty a vybudujme druholigovy konkurenceschopny manšaft!!!! Dnes to nebylo špatne abych jen nekritizoval,ale takhle muže hrat jen manšaft ktery hraje msfl,byt fandou např.Uničova,jsem naprosto spokojen,ale ja fandim LIPINĚ!!!!!.Dalši věci co si myslim si myslim,si necham raději pro sebe.... LIPINAAAAAAA :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 15:34:56 
Toto forum je můj domov

ještě jednou já :hand:

1) záložníkům příště před zápasem rozdat dalekohledy, aby dohlídli na nejblížší útočníky, pardon chyba tisku...útočníka

2) ale za nespokojenost si můžu sám. Říkal jsem si včera, nedívej se na tu Barcelonu, budeš zítra nasranej a taky že jo

3) pokud jsem na někoho v kilometrovníku zapomněl, nebo by chtěl zapsat, ať se ozve zde.

Uráááááááá na Brno B naštěstí

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 16:05:45 
Moderátor

My tu ligu stejně vyhrajem!!! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 17:07:54 
Začátečník

Taky jsem koukal na Barcelona vs. Bilbao a po dnešním výkonu to vidím na úpravu citátu Pepíka Hnátka "Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete MSFL"

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 17:46:04 
Věrný fanoušek Lipiny

Já tam nebyl,ale nasraný jsem taky!!!!Nejsme schopni přehrát nikoho z B týmů-nechci vidět to Brno.Nějak jsme přestali dávat branky-asi logicky-když je tam Hynek sám.Zatím velké rozčarování ze hry-to platí i pro neschopné HFK-asi jsme tam ten nevýherní virus zaseli taky.Ono nakonec msfl vyhraje Olomouc B!!!!Střílí nejvíc golů a o tom to je..... :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 19:47:19 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Já tam nebyl,ale nasraný jsem taky!!!!Nejsme schopni přehrát nikoho z B týmů-nechci vidět to Brno.Nějak jsme přestali dávat branky-asi logicky-když je tam Hynek sám.Zatím velké rozčarování ze hry-to platí i pro neschopné HFK-asi jsme tam ten nevýherní virus zaseli taky.Ono nakonec msfl vyhraje Olomouc B!!!!Střílí nejvíc golů a o tom to je..... :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

Cito naprosto s tebou souhlasim.Vyhrava manšaft ktery dava goly!!. A ta druha věc,utočnik.Dnes nejprv Hynek ,bojoval,dřel,makal.velka pochvala.Pak i Souki,to same,jen ta podpora ze zadu"jaksi" chyběla.Ono da se hrat z jednim utočnikem,ale je třeba mit k němu jezdce,kteři jsou ho schopni doplnovat,zatim to ale u lipiny nevidim. Ty ale viš že sem věčny optimista a pro to tvrdim.VYNAŠEJME SOUDY AŽ PO 5 JARNIM KOLE.Ono se asi stane že to Brno kluci porazi a pak přijde to HFK,tam se ukaže jak je lipina ve skutečnosti silna! Mě tam bude samozřejmě zajimat nejen vysledek,ale hlavně předvedena hra!!!! Nechtěl bych si řict to co dnes Tom vyhlasil Tom.jeho citace:nevzpominam si kdy lipina byla venku pod soustavnym tlakem".

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 19:59:45 
Věrný fanoušek Lipiny

Dovolte mi pár komentářů :
Pse - myslím si, že je to věc sebevědomí. My žádné nemáme, vploužíme se na hřiště ve Zlíně podělaní už z autobusu. Místo toho, abychom je zlikvidovali jako třeba na podzim Zábřeh, tak si jen alibisticky kopeme do mičudy. Tým, který chce postoupit a ve vyšší soutěži uspět musí na každého soupeře vlítnout a polevit až když vede o tři, čtyři góly. Jenomže - jak se všichni až na trenéra shodneme - nedá se vyhrát s jedním útočníkem a deseti brankáři. Chtělo by to hrát třeba jen na pět brankářů, čtyři stopéry, Soukiho a Hynka. Byl by to velký progres směrem k útočnému fotbalu.
Pepo - jasně, že tu ligu vyhrajeme, kdo jiný ? Ale zatím to vypadá, že ji nevyhraje nikdo, že jenom na někoho první místo zbude.
Kluci - hoďte to za hlavu a začněte hrát znova to, co na podzim. A Brňákům dejte bůra ( v první čtvrthodince ).

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 20:30:53 
Toto forum je můj domov

........ - Biolek, Cesnek (Forster), Grussmann, Kostorek - Souky, Hynek.
Myslíš toto ztracené sebevědomí Šigo? :lol:
Jsem zvědavý, kdy se vrátíme k tomuto osvědčenému :whistle: :snooty:

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 21:03:39 
Pokročilý člen

Jo kde jsou ty kecy že i HFK stači dat jednoho gola a vyhraje utkani.....my taky dali jednoho gola a ke konci dostali tudíž moje reakce je dát dva fiky a jsme v klidu........klidu?..po pravdě kdo ty dva fiky da že? jeden sniper?.....málo chce to větší útok......sorrry ale včil poslouchám skupinu kterou by jste potřebovali do kabiny která by vás značně nasrala DEATH-SPIRIT CRUSHER tam je tolik herních přechodů kolik jsme dneska postrádali :D ale na druhou stranu věříme že se to vylepší a budeme snipery ligy jak vzpomínal hafík to tenkrát byla krása když z ničeho nic za 2 minuty dala Lipina 3 goly trošku přeháním samozřejmě...ale jenom trošku.....

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 21:11:05 
Věrný fanoušek Lipiny

Jasně Tome, Na podzim jsme byli nebezpeční zprava Biolkem a v zádech Švrkem i zleva Grusi a v zádech Fitus, Byrtus nebo Jirka. Tahkle padalo dost gólů, navíc se museli soupeřovi útočníci poctivě vracet. Na jaře Biolek i Grusi zatím nic, mimo jiné i proto, že vlastně nehrají. Na jednoho útočníka se dá hrát, pokud bude k němu nabíhat někdo zleva i zprava. To jsme předvedli za celý poločas jednou a dali gól. Jinak stačí soupeřové obraně pohlídat 2 m2. Pokud se hraje po křídlech - tím starým nemoderním způsobem - musí se stahovat hodně hráčů, musí si hlídat centry, náběhy a defenzíva je pod tlakem.
No a jak padl vyrovnávací gól Zlína ? Přesně tím starým nemoderním způsobem - centr z křídla.
Ale snad alespoň jednu pozitívní zprávu - bylo nás na výjezdu dvacet - možná o pár více, ale dvacet aktivních. Podle místních nás bylo více než Karviňáků v sobotu a byli jsme více slyšet.

PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 22:52:13 
Pokročilý člen

apropos myslím že po shlédnutí tabulky by jsme se měli spíše obávat druhé Olomouce..... :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer: :angry-extinguishflame:

PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 19:04:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Pozápasový rozhovor :
Komentátor : " Trenére, co se s vaší hrou ve druhém poločase stalo ?"
Trenér : " Naši krajní záložníci se strašně hluboko zatáhli a osamocený útočník byl na hrotu zbytečný "
Komentátor : " Děkuji za rozhovor."
Odvysíláno před 5 minutami. Jen trenér nebyl Milan Duhan, ale Pavel Vrba, Nehodnotil se kolaps Lipiny ve Zlíne, ale Plzně na Baníku. Podstata je ale stejná.
Takže pane Duhane, když totéž co my říká i trenér roku Vrba, možná na tom něco málo bude.

PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 19:50:10 
Věrný fanoušek Lipiny

jsem zvykonem nespokojen ale na druhou stranu to je bod z venku

PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 19:53:14 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Pozápasový rozhovor :
Komentátor : " Trenére, co se s vaší hrou ve druhém poločase stalo ?"
Trenér : " Naši krajní záložníci se strašně hluboko zatáhli a osamocený útočník byl na hrotu zbytečný "
Komentátor : " Děkuji za rozhovor."

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]