LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 18. črc 2019 4:28:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlín
PříspěvekNapsal: ned 22. kvě 2011 17:05:58 
Toto forum je můj domov

pes píše:
vzkaz pro hrače a trenery:
dneska stě těch poslednich 15 minut posrali!!!!!!,.Jediny kdo se snažil byl Matěj Biolek a ten byl za trest střidan.Tak se bojuje o fanouška,stydte se!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=yoM7R_87RZk
Zlatá slova, zrak mi plane. To je švagře zlatý důl.
Žampiony nadívané, máslo, žloutky a pak sůl

Něco pro pobavení a teď k těm smutnějším věcem...

Pro mě je třeba nepochopitelné, jak může Fitus s Jungou hrát včera celý zápas za béčko a o jen 16 hodin později celý zápas za áčko. Mě jako fanouška, který v hicu tráví čtyři hodiny ve vlaku nebo dnes dvě hodiny v autě a jede někam do tramtárie, vůbec nezajímá nějáká priorita, že by mělo postoupit béčko o soutěž výš. Béčko má svých kvalitních hráčů dost a pokud na to ti kluci nemají, a Nýdek bude lepší, tak raději ať se nikam nepostupuje. Příští rok se bude chtít postoupit zase výš a bude potřeba ještě více doplňovat béčko, nebo se bude hrát o záchranu A třídy a situace s doplňováním bude stejná. Do hajzlu s béčkem a s takovou strategií.
A to dnešní střídání v 70. minutě...To bylo co? Nějaký nejnovější fotbalový trend, ve smyslu jo prohráváme 1:3, stáhneme útočníka, dáme tam obránce a zkusíme to ubránit, vždyť ta porážka ve Zlíně o dvě branky zase není tak strašná, co říkáte. Pan Schedling to už nějak v deníku obkecá.....Takhle střídat doma, tak atakujeme návštěvnost 50 diváků v následujícím zápase :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 22. kvě 2011 17:10:54 
Pokročilý člen

Nevím možná se pletu ale po zkouknutí ostatních výsledků mi nějak něco našeptává že Zlín prostě potřeboval vyhrát......ale to se opravdu pletu.ale jak píše hafan nechápu co to jako mělo znamenat to střídání našeho nejlepšího hráče a posílení obrany.vždyť tam byli daleko slabší hráči....mrzí mne že ty hráče musím jmenovat ale už to nejde jen tak suše čučet na to a zjišťovat že se nic neděje...ale Hrdlo a Stany v obraně kruci synci co se s váma stalo?vždyť jste byli velké opory týmu a dnes to byl děs :violence-hammer: jo já vím jsem blbej houba který to toho hovno vidí to je pravda....

PříspěvekNapsal: ned 22. kvě 2011 23:07:22 
Začátečník

Co to jako dneska mělo být? Zlín nás přehrával rychlou kombinační hrou po zemi a dal rychle dva góly. A my? Povedlo se nám do poločasu snížit, což byl jediný světlý okamžik zápasu z naší strany. Neustále nakopávání balónu bez jakékoli snahy o kombinaci. Po vyloučení Hrdla totální rezignace na útok, začli jsme bránit 3:1, což se povedlo. Velká gratulace PÁNÍ TRENÉŘI! Pak
se nedivme, že i když jsme třetí, chodí čím dál tím míň diváků!

PříspěvekNapsal: stř 25. kvě 2011 17:33:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak Hrdlo má jen 1 zápas stop. Tak je to dobré. Odsedí ted Jihlavu B a pak nástup na Kromec.

PříspěvekNapsal: ned 21. srp 2011 7:57:40 
Ultras fans Lipiny

Zase včera zbytečně prospany prvni poločas :handgestures-thumbdown: .Druhy poločas už fakt dobry :handgestures-thumbup: .Je vidět zasadni pokrok proti lonskemu ročniku
1,ofenzivni fotbal na ktery se da divat :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
2,zatim co v lonskych zapasech lipině kolem 60 minuty dochazel dech,tak letos mi připada,že kluci v zavěrech zapasu ještě dokažou vystupnovat tempo :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .

PříspěvekNapsal: pon 26. bře 2012 10:46:42 
Člen

Čaute. Tak jak se plánuje jet do Zlína? Včera jsem se dozvěděl že zápas mám v sobotu, takže neděle volná a 100% jedu.......Já bych byl pro vlak ale nejsem šéf :D

PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 11:24:36 
Věrný fanoušek Lipiny

Normálně bych byl pro vlak. Ale Šiga Team pojede každopádně autem. Máme nějakou poj... rodinnou oslavu, na které nesmíme chybět i když si nás stejně nikdo nevšimne. Takže jedno místo můžu nabídnout.

PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 12:19:12 
Ultras fans Lipiny

Tak kluci pište do čtvrtku kdo pojede.Hibrid a ja bysme taky vzali auta,tak jestli se vlezem,tak bysme jeli autama a jestli ne tak vlakem.Tož do čtvrku do 24,00 pište :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: .

PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 13:59:04 
Člen

ja jedu 100% a dneska se mě ptal ve škole kamoš co chodi na lipinu na domaci zapasy do kotle jestli by bylo misto.....Takže pokud možno, za mě 2 místa....

PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 17:21:00 
Věrný fanoušek Lipiny

Ja nejspis pojedu ale přesně budu vědět až ve čvrtek ale svelkou pravděpodobnosti pojedu

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 10:51:47 
Ultras fans Lipiny

takže zatim jedou Šiga 3 osoby ,pes,hibrid,robin 2,atlas.Nic moc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 14:46:38 
Pokročilý člen

taky jedu aby se náhodou na mne nezapomnělo :music-rockout: :D

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 14:49:27 
Moderátor

No já jedu samozřejmě taky! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 15:23:27 
Věrný fanoušek Lipiny

tak tedy jedu 100%

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 16:19:56 
Toto forum je můj domov

tak někteří se snad hlásit ani nemusí :think: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:
doporučuji cca jedno auto pro ty, kterým se nechce ráno vstávat (že Jaryne) a cca 8 lidí :music-rockout: může jet vlakem. Zpátky bez problémů

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 18:00:48 
Ultras fans Lipiny

Tak i s Jarynem,teda 12 lidi.tož to sfouknem 3 auty!!!!! šiga,hibrid a :animals-dogrun: .tak ještě domluvit odjezd a hybaj do Gotvaldova :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 18:49:02 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Tak i s Jarynem,teda 12 lidi.tož to sfouknem 3 auty!!!!! šiga,hibrid a :animals-dogrun: .tak ještě domluvit odjezd a hybaj do Gotvaldova :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :mrgreen:

a nebo taky takhle :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: hurá pro tři bodíky, i když podle ohlasů ze zápasu slovácko b - zlín b očekávám ještě silnější zlín než loni :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: stř 28. bře 2012 20:10:50 
Pokročilý člen

Zdrrruv. Tak taky jedu pro 3 body! :music-rockout:
LIPINA

PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 7:39:23 
Ultras fans Lipiny

14 furt se vlezem do aut.pokud se přihlasi ještě někdo,tak jedem vlakem.Šiga klan myslim hlasili že jedou oni 3 a maji 1 flek.rozhodne se dnes 24.00 :obscene-drinkingcheers: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 11:01:08 
Věrný fanoušek Lipiny

Kurňa, už jsme klan, boží !
Jo, jedeme 3, takže jedno místo mám. Zbytek našeho klanu nabírám v Rychalticích, tak pokud je někdo z těch končin, nemusel by na sraz.
A jinak, jo Zlín je silnější a zdá se, že to nebude lehké. Ale my jsme přece taky silnější a kdo chce vyhrát ligu, nesmí se bát. Zpátky vezeme 3 body !!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]