LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 18. lis 2019 18:04:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: muzi a
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2011 16:22:38 
Administrátor

Tohle taky nechápu, proč by nemohl hrát 3. ligu a zároveň chodit do práce. Co třeba ty mini státečky kde v reprezentaci mají třeba jen jednoho profesionála a ostatní makají a po večerech chodí na tréninky (San Marino , Lichtenštejnsko atd...). Myslím, že je to především o chuti hrát fotbal a pak to jde skloubit dohromady. Vždyť podle p. Machaly jsou tréninky pouze úterý a čtvrtek, potom v sobotu nebo neděli zápas. :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 19:50:18 
Pokročilý člen

jo s tím částečně souhlasím taky by některým hráčům prospělo zamakat ručičkama aby ihned začli hrát nohama...

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 20:11:08 
Pokročilý člen

a vůbec já být panem Janoviakem tak některým lidem bych nakopal zadnici......a dneska budu upřímný když řeknu pana Skalbu na vás protože to byl dneska hrozný co hrozný ale doslova katastrofální výkon!!!snad jen Cesi,Grusi a Fitus si zasloužili označení kvalitní hráči a po stažení našeho nejlepšího útočníka dne Grusiho se už nedivím že prdlačku hrajem.....a upřímně chce se mi blejt jak by řekl nějaký pražák:D

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 20:19:27 
Ultras fans Lipiny

houba píše:
a vůbec já být panem Janoviakem tak některým lidem bych nakopal zadnici......a dneska budu upřímný když řeknu pana Skalbu na všechny protože to byl dneska hrozný co hrozný ale doslova katastrofální výkon!!!

Naprosty souhlas

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 20:35:42 
Věrný fanoušek Lipiny

Skalba mě dneska napadl taky.....největší chyba,že to s ním takhle dopadlo.....

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 20:53:21 
Pokročilý člen

a mám jeden zásadní dotaz.....i když asi nebude zodpovězený .......při rohových kopech soupeře jsou všichni naši hráči v šestnáctce a přesto dokážeme inkasovat 2 góly......a teď trocha matematiky nás je v šestnáctce 10 hráčů plus brankář soupeř hraje roh tj minus brankář minus kopající hráč a minus smutný osamocený hráč na středu hřiště který si nemá s žádným protihráčem pokecat o ženských dokáže vstřelit v početním oslabení 2 goly to mi nějak hlava nebere tohleto.....

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2011 21:08:59 
Věrný fanoušek Lipiny

No,prostě na to tak nějak serem.... no.....

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2011 22:18:57 
Ultras fans Lipiny

Přečetl jsem si rozhovor z Milanem Kerbrem a chtěl bych hračum vzkazat,že ja osobně budu mit trpělivost furt!! A budu Lipině fandit a věřit i kdyby se nedařilo dalšich X zapasu.Pevně věřim už v přištim zapase.A na oplatku věřim,že kluci budou mit větši zapal pro hru než v minulych zapasech a že skusi třeba i běhat,protože sam se nikdo neporazi!!Takže Lipina dotoho!!!!

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2011 22:25:22 
Ultras fans Lipiny

A ještě vzkaz pro Oldu Machalu
Proboha vyserte se už na braněni rohu v 30 lidech,když to 2 roky nejde!!A nerezignujte na utok!Vždyt,když zustane na pulce náš chlap,tak u něho museji zustat minimalně 2 soupeři!ni??A tim padem nam muže dat gola meně hraču soupeře! No nemam pravdu??A ještě mužem navic my dat gola z brejku!

PříspěvekNapsal: úte 12. dub 2011 16:57:58 
Začátečník

Já bych měl ještě jeden vzkaz :
"Pane Machala jděte si nasírat fanoušky raději zase někam jinam, Hradci se bez vás ulevilo, nám se uleví taky. Vždyť v okresním přeboru máte na výběr stovky hezkých týmů...."

A jestli se i v sobotu prohraje tak celý kotel naproti tribuny už bude řvát "Machala ven !" :violence-hammer: :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: úte 12. dub 2011 20:31:28 
Toto forum je můj domov

Martin_R píše:
A jestli se i v sobotu prohraje tak celý kotel naproti tribuny už bude řvát "Machala ven !" :violence-hammer: :violence-hammer:

Na jednu stranu jsem rád, že se do diskuse zapojil taky někdo jiný, než nějakých pět tradičních fandů, na stranu druhou tímto přístupem určitě týmu nemůžete. Na fotbal se zrovna teď nedá vůbec dívat, ale po dvou nebo třech zápasech měnit trenéra, toho jsou schopni asi jen v Zábřehu, těch změn tam bylo letos asi už pět nebo šest...Já myslím, že současná situace je spíš lekcí pro vedení klubu. Že s takto úzkým kádrem se hraje velmi těžce a o čelo ještě hůře. Pro příští sezónu je potřeba kádr rozšířit a zkvalitnit, jinak se nemá cenu bavit o možném boji o postup. Co bychom v té druhé lize kromě ostudy potom taky dělali....

PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 15:23:38 
Začátečník

Mě ani tak nejde o postup do druhé ligy, je to jak píše Tom, co by jsme tam dělali, problémy tam má Znojmo a to bylo vždy o krok před náma. Ale s týmy jako je Slavičín nebo nyní Olomouc B se musí jasně vítězit a ne se Slavičínem vyhrát mizerných 1:0 . :handgestures-thumbdown: Nyní se Zábřehem, to byl další děs, když srovnám rychlost našich hráčů s rychlosti důchodce běžící do obchodňáku když jsou slevy, tak naši hráči by neměli šanci. Vždy běží jen ten který je nejblíž míče, maximálně ještě jeden který čeká na nahrávku, ostatní čekají na půlce jak se situace vyvine jestli maji jít před bránu soupeře nebo se vrátit na naší půlku. Bránění při rohu se tu probírá už dva roky k tomu se nebudu vyjadřovat. :puke-front: No a dno tabulky se nezadržitelně blíží, tak co s tím chcete dělat, bojovat o záchranu, když před začátkem sezony mělo vedení plnou hubu keců jak budou bojovat o čelo tabulky ? Jak budou hrát útočný fotbal aby přilákali do ochozů co nejvíc fanoušků ? Jisté je to že většinu již vyhnali a kolik jich příjde tuto sobotu, a pokud se prohraje tak na další zápasy, to raději ani neodhaduji.
Někdo tady trochu nechápal Karlovo rozhodnutí nehrát za A tým kvůli zaměstnáni. Já se mu ani trochu nedivím, proč by se měl na hřišti honit sám jako vůl, když ostatní mu nepomohou a přihrávka na útočníka jde tak jedna za poločas, raději se bude naplno věnovat nové práci pokud ho baví a občas si zajde zahrát jen tak lehce rekreačně za B tým. Pochopil asi daleko dříve než my fandové , jaká je současná situace v klubu a rozhodl se tak jak se rozhodl. Za to co pro nás uhrál mu každopádně patří velké DDDIIIIIKKKKKYYYYY !!!!

PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 19:34:58 
Věrný fanoušek Lipiny

JA MYSLIM ŽE ZA TU KRIZI NEMUŽE JEN MACHALA ALE I PROSTA NAHODA ASI 5 DOBRYCH HRAČU ZRANĚNYCH A TY V NAŠEM TYMU BOUŽEL NEDOKAŽE NIKDO NAHRADIT. :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2011 7:54:02 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak pár mých postřehů - K Atlasovi - nemůžu souhlasit. Ti kluci se nezranili v půlce března, ale většina už nezačala přípravu. Že na jaře nebudou hrát se vědělo a že za ně není náhrada taky. Ke Karlovi - na kolenou by u něj mělo vedení klečet a prosit, aby nastupoval aspoň na 20 minut - teda pokud není vyhozený za to, že řekl svůj názor. Zvlášť teď, když je na lavičče více trenérů než hráčů. Argument, že na Uničov nastoupil jen proto, že nebyli náhradníci a teď už náhradníky máme, je výmluva z Rudého Práva. Já v současné situaci vidím něco, co bych nazval Lipinismus. Vždycky je totiž něco důležitějšího než MSFL - 2007 postoupili jsme v poháru až k Jablonci - soustředění na pohár a dobře rozjetá sezona šla do pr.... 2008 - pohár se Spartou, úplně totéž, navíc odchod Látala, zrušení fora na ofci webu a rozhádaní lidi kvůli pár vstupenkám na tribunu, sezóna tamtéž. A mohl bych pokračovat přes umělku, rekonstrukci tribuny, teď mi připadá, že se MSFL zabalila kvůli postupu B-týmu. Ale zítra příjdu, budu fandit a doufat, ale přiznávám se, že se netěším - snad úplně poprvé. Děti z Olmiku nás smetou jako vítr pastoušku. O kolik nevím, bude záležet na tom, kolik budou kopat rohů.

PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2011 13:01:50 
Toto forum je můj domov

Naprostý souhlas Šigo. Napsal si jinými slovy to, co jsem napsal v několika jiných příspěvcích :clap: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2011 15:31:52 
Věrný fanoušek Lipiny

Zítra bude Olomouci stačit více běhat.Stačilo jim to u nás 3x,bude to stačit po čtvrté :whistle: :whistle:

PříspěvekNapsal: ned 17. dub 2011 13:27:05 
Ultras fans Lipiny

Váženi přatele pozor! Manšafty ze dna tabulky začaly vyhravat! Pravděpodobně by nebylo špatne slezt z hrušky a začit něco dělat! Nejlepe už ted v sobotu v Líšni.Možna třeba začit na hřišti i bojovat.

PříspěvekNapsal: pon 25. dub 2011 20:54:04 
Toto forum je můj domov

Nechci zakládat nové téma takže tady: Brno B teď hrálo doma snad poprvé letos na Srpské, takže to tam zase smrdí i naším zápasem za 14 dní...přitom jinak hráli vždy v Ivanovicích. Já to tam fakt nemám rád...No a diskuse z vlaku jestli Hodonín nebo Vyškov...podle netu mají obě hřiště atletickou drahu, takže je to jedno. Ale ta divize se tak vyrovnala, že může ještě postoupit i Bystrc...

PříspěvekNapsal: úte 26. dub 2011 10:01:22 
Pokročilý člen

Tome tohle je na stránkách ČMFS A1A2407 FC Brno B Frýdek-Místek 07.05. 10:15 SO Brněnské Ivanovice pokud se to bude hrát v sobotu tak jsem namydlený protože to budu mít plánovaný sobotní přesčas :o :handgestures-thumbdown: :puke-front:

PříspěvekNapsal: pát 29. črc 2011 9:59:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Kdepak se poděl z kádru A Junga??? Ví to někdo? :doh: :doh:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]