LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 15. říj 2019 15:27:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: muzi a
PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 13:37:12 
Toto forum je můj domov

Chýlek a Soukup asi budou dlouhodoběji mimo hru. To by ovšem znamenalo, že máme v současné době k dispozici už pouze dva útočníky :angry-tappingfoot: Fromeliuse a Macečka, nikoho na vystřídání a nechci přivolávat další zranění :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 14:05:26 
Věrný fanoušek Lipiny

tom píše:
Chýlek a Soukup asi budou dlouhodoběji mimo hru. To by ovšem znamenalo, že máme v současné době k dispozici už pouze dva útočníky :angry-tappingfoot: Fromeliuse a Macečka, nikoho na vystřídání a nechci přivolávat další zranění :violence-hammer:

tome zas si muzeme vzit spet s hostovani lukas misinskeho a kdysy hral v utoku i nema

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 14:39:26 
Pravidelný přispívatel

Atlas píše:
tom píše:

tome zas si muzeme vzit spet s hostovani lukas misinskeho a kdysy hral v utoku i nema

no a co koren???

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 14:54:36 
Toto forum je můj domov

No asi spíš Kořen. Ale zase ti bude chybět kvalitní hráč do zálohy a pořád to nemění nic na tom, že není kdo na vystřídání popř. nasazení třetího útočníka za nepříznivého stavu.

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 15:17:18 
Pravidelný přispívatel

a co je vlastne soukupovi nejak jsem mimo...

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 15:59:39 
Stálý člen

Chlapi gratuluji ke sqělému výkonu a zážitku a tiše závidím!!!
Já jsem si se Staroškem vychutnal porážku v Dětmarkách 3:0, ale mladší žáci Lipiny si přivezli body z Jihlavy, aspoň jeden vroubek. Na muže Lipiny opět čas nezbyl. ALE tož do Mutěnic se asi přidám! Jednak tam znám jedny lidi v jednm sklípku a druhák je to tam celkem fajn, tak si tam zajedem pro body ni?
Jak s bubnama, prý nebrat? :naughty: je tak?

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 16:11:43 
Ultras fans Lipiny

Za posledni dobu,sme bubny 2krat nevzali a jak to dopadlo? 6 BODU, tak nevim kde je zakopany JA :animals-dogrun:

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 17:02:32 
Stálý člen

Ale na pověrčivost bych nedal. Pokud rupnem, tak to nebude bubnem, ale mnou :dance:

PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 20:11:16 
Moderátor

Já jsem pro, aby bubny nebyli.Pověrčivost někdy stojí za to a k tomu fandění bez bubnů podle mně vyzní venku, kde je totální ticho lépe!

PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 15:11:47 
Věrný fanoušek Lipiny

Pepo, máš pravdu. V ¨břeclavi byl jasný důkaz.

PříspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 18:46:57 
Začátečník

Zdar chlapi !!!

Výboorný výkon proti Brnu,škoda jen některých neproměněných šancí,Fromelius,Maceček...

Na tribuně jsem viděl Petra Málka,přeji mu co nejrychlejší návrat na trávník,měl nohu v sádře - zlomená zanártní kůstka,tak se nám dej co nejdříve do kupy a dobrá zpráva je že na lavičce byl už připravený Petr Soukup,tak at ti Petře střílí

jinak LIPINA,LIPINA

PříspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 19:29:15 
Toto forum je můj domov

Se Soukupem si mě potěšil, já si toho nevšiml. Ale teď to bude mít těžké, protože Kája 'Hattrick' Maceček a David 'Vedutabulkustřelců' Fromelius vypadají ve formě :lol:

PříspěvekNapsal: ned 08. lis 2009 17:21:28 
Toto forum je můj domov

Umistění Válcoven v posledních letech v MSFL:

2006/2007...4.
2007/2008...5.
2008/2009...6.
2009/2010...? To je asi známá věc, že každou sezónu je to o stupínek horší

A ted jsem si dal tu práci a zpočítal body po podzimu:

2007/2008...28 bodů
2008/2009...26 bodů
2009/2010...23 bodů...ztráta na první místo díky neschopnosti a psychické labilitě Znojma jen 8 bodů (Loni jsme ztráceli na Hlučín 9 bodů)/náskok na sestup 6 bodů (loni byl náskok na třetího sestupujícího 12 bodů)

PříspěvekNapsal: ned 08. lis 2009 18:29:42 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak se půjde ke dnu. Dokud se nevytyčí jasný cíl před sezonou. tak není motivace. a Prémie za zápasy asi hráčům stačí.

PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2009 12:21:25 
Ultras fans Lipiny

Tak sem se rozhodl,ze i ja se pokusim ohodnotit vykony valcoven v letosnim podzimu.
Na lipinu chodim pravidelne 30 let a poslednich 20 let sem nechybel"temer"na zadnem zapase venku.Neziju v oblacich a rozhodne sem si pred sezonou nemyslel,ze by nasi hraci byli aspiranti postupu.Muj tip byl a je 3-5 misto.Kadr na to myslim ma!!
Sve hodnoceni zacnu tim,ze podle meho prevazuji letos na podzim negativa:
1, Velice ustraseny herni projev a hodne defenzivni styl hry
2, trener Machala nenavazal na trenera Skalbu pod jehoz vedenim hral mansaft ofenzivni fotbal proti kazdemu za jakehokoliv stavu.Zaroven si myslim,ze vedeni by melo trenera Machalu podrzet a dat mu dalsi prostor,preotoze ve Frydku nikdy! nebylo zvykem menit trenery jako boty.
3, Vykonnost nekterych hracu sla dost dolu,nekdy mi pripadalo jako by nechteli bojovat za Frydek.
4, Braneni standartnich sitvaci. Hlavne rohu.Myslim ze timhle stylem rozestaveni odbouravame moznost jit do brejku a navic jeste inkasujem.
5, Ve stredu zalohy bohuzel mame jen jedineho hrace schopneho kvalitne tvorit hru. a to Lubose Nemce. Ani nechci pomyslet co by se stalo kdyby nedejboze odesel nebo se zranil......
A abych jenom nekritizoval,tak videl sem i pozitiva:
1, zdarile prestupy,hostovacky. Soukup,Fromelius
2, Korinek a Macecek ukazali ze nepatri do stareho zeleza,ale naopek do zakladu!
3, Obrovske zlepseni golmana Prepsla,ktery se stal skutecnou oporou!!!
A to je tak vse co jsem chtel rict a uz se tesim na jaro VALCOVNY DOTOHO

PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2009 18:03:52 
Administrátor

:animals-dog: velmi pěkně napsaná recenze podzimu a se vším nezbývá než souhlasit.
Ještě bych připsal mezi zdařilé přestupy Zdenu Staňka - aspoň já jsem s výkony tohoto hráče spokojen.

PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2009 17:49:26 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Tak sem se rozhodl,ze i ja se pokusim ohodnotit vykony valcoven v letosnim podzimu.
Na lipinu chodim pravidelne 30 let a poslednich 20 let sem nechybel"temer"na zadnem zapase venku.Neziju v oblacich a rozhodne sem si pred sezonou nemyslel,ze by nasi hraci byli aspiranti postupu.Muj tip byl a je 3-5 misto.Kadr na to myslim ma!!
Sve hodnoceni zacnu tim,ze podle meho prevazuji letos na podzim negativa:
1, Velice ustraseny herni projev a hodne defenzivni styl hry
2, trener Machala nenavazal na trenera Skalbu pod jehoz vedenim hral mansaft ofenzivni fotbal proti kazdemu za jakehokoliv stavu.Zaroven si myslim,ze vedeni by melo trenera Machalu podrzet a dat mu dalsi prostor,preotoze ve Frydku nikdy! nebylo zvykem menit trenery jako boty.
3, Vykonnost nekterych hracu sla dost dolu,nekdy mi pripadalo jako by nechteli bojovat za Frydek.
4, Braneni standartnich sitvaci. Hlavne rohu.Myslim ze timhle stylem rozestaveni odbouravame moznost jit do brejku a navic jeste inkasujem.
5, Ve stredu zalohy bohuzel mame jen jedineho hrace schopneho kvalitne tvorit hru. a to Lubose Nemce. Ani nechci pomyslet co by se stalo kdyby nedejboze odesel nebo se zranil......
A abych jenom nekritizoval,tak videl sem i pozitiva:
1, zdarile prestupy,hostovacky. Soukup,Fromelius
2, Korinek a Macecek ukazali ze nepatri do stareho zeleza,ale naopek do zakladu!
3, Obrovske zlepseni golmana Prepsla,ktery se stal skutecnou oporou!!!
A to je tak vse co jsem chtel rict a uz se tesim na jaro VALCOVNY DOTOHO

1. více méně nesouhlasím. Herní projev byl ve většině zápasů slušný až na vyjímky: Bystrc, Uničov v úvodu soutěže, Znojmo doma, Slavičín a hrůza s Kroměříží, v Olmiku jsem nebyl, těžko říct (5 zápasů z 15, proč to nešlo líp i v těchto by se mělo zvážit)
2. těžko říct za Skalby se hrálo fakt ofensivně za každého stavu, doma venku. Taky z toho byly zajímavé situace (se Zlínem z 3-0 na 3-3, nebo gól v Uničově od domácích po brejku na 1-1, no na to se nezapomíná :lol: :think:
3. :handgestures-thumbup:
4. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: stát při rozích v jedné řadě, jak napsal Pepa - asi se chtějí nechat vyfotit při standardce :think: :doh: :doh:
5.mám trošku jiný názor, který nebudu rozebírat

S pozitivy souhlasím. Škoda, že se v průběhu sezóny zranil Soukup, mohl by tak ukázat mnohem víc. From dobrý, doufám, že zůstane. Ondra určitě velké zlepšení, ale abych někoho takhle chválil, tak potřebuju aby chytil opravdu něco navíc. To bylo za stavu 0-0 v Mutěnicích, ve Fulneku taky :handgestures-thumbup: a dál? Když to porovnám s výkony soupeřových gólmanů, např. co předváděl Medl ze Slavičína, Vogl z Kroměříže, když se podívám jen na poslední utkání... Už jsem to někde psal, že naší produktivitou vyrábíme z golmanů mistry světa

PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 23:25:58 
Začátečník

hej a už jsem vam řikal že jste vykurvenci. ty a ty a ty no celej kotilik :D celeho fotbalu. o slesanu řikate že řveme slezan a přitom neekzistuje a co vaše pojebana lipina co to zanamena ???????????????????????????? mital ?????????????????????????????? cely stadion s vas ma srandu . už od te doby co jste řvali do mikraku a pouštěli to na cely stadion.

PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 23:36:15 
Moderátor

Hej kámo. Teďkom ses jenom utvrdil, že ti není víc, než 12 let. Ty tvoje demetní zprávy a ten pravopis. To není ani na odpověď... Debilku :obscene-buttsway:

PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 23:58:15 
Pravidelný přispívatel

to je jedno píše:
hej a už jsem vam řikal že jste vykurvenci. ty a ty a ty no celej kotilik :D celeho fotbalu. o slesanu řikate že řveme slezan a přitom neekzistuje a co vaše pojebana lipina co to zanamena ???????????????????????????? mital ?????????????????????????????? cely stadion s vas ma srandu . už od te doby co jste řvali do mikraku a pouštěli to na cely stadion.

Synku, synku... Tebe na klávesnici chybí čudlíky nebo co :obscene-buttsway: jestli toto píše člověk ve středním věku tak jsem potom asi chuj :doh: Ubohý skurvisin jsi i s tím vykurveným Slezanem... :obscene-birdiered: :teasing-nutkick:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]