LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 15. lis 2019 14:25:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kroměříš
PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 19:32:36 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
zdenek píše:

Já taky chodil na divizi i když na jiném konci tabulky, ale šlo se na tu divizi aspoň dívat...

A to chceš jako tím říct, že se na to teď dívat nedá? Běž za roh a dej si facku. Kromě zápasu se Slováckem hrajou úplně normálně jenom to tam nepadá. Jestli máš jiný názor tak už do Stovek nechoď a přestěhuj se třeba do Barcelony a budeš spokojený, tam si to prý pěkně ťukají :-)

Nedá se dívat na to jak si nahrávají v malým vápně a bojí se vystřelit. Nikdo na sebe nechce vzít zoodpovědnost. Kdyby to tam nepadalo ze střel tak O.K., ale ono to tam z nahrávek a těch "střel" taky nespadne...

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 23:19:33 
Toto forum je můj domov

fanda píše:
Zajímal by mě názor fanoušků z kotle na skutečnost, že ve výboru Fotbal Frýdek-Místek působí údajně prezident konkurenčního Fotbalu Třinec, pokud se nejedná o shodu jmen. Tato situace mi příjde dost tragikomická, neb tyto kluby by měly soupeřit jak o hráče, tak o sponzory a nikdo mi nevyvrátí,že v zájmu Třince je, aby Frýdek zůstal tam, kde

pan Delong, proč to nenapsat...pochybuju že jde o shodu jmen. A pod tento názor se musím podepsat. Názor se kterým souhlasím do posledního písmena. Tohle se už taky řešilo před zápasem se Spartou a myslím, že to taky přispělo ke zrušení oficiálního fóra...

PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 19:31:33 
Toto forum je můj domov

zítra to bude 5-0 :handgestures-thumbup: a diváků 453 :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 19:37:57 
Ultras fans Lipiny

Urcite mi nebudete verit,ale cetl sem sport ktery vysel 1.11 2009 a tam bylo psano:
FOTBAL FM-KROMERIZ 6:1
B 9,27,74 Fromelius 48 Macecek 81 Prokes 88 Prepsl/pk- 85 rozhodci
verte nebo ne,mam i nedelni tah sportky.kdo da MEGA tomu poradim..............NOSTRADAMUS

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 9:51:24 
Věrný fanoušek Lipiny

Sedím v práci a jsem nasraný!!!!!! :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:05:38 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Sedím v práci a jsem nasraný!!!!!! :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :handgestures-thumbdown:

aspoň tam máš net :handgestures-thumbup: Myška tě bude informovat o stavu: první poločas začal, skončil, začal druhý, domácí neproměnili penaltu, zápas skončil :lol:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 13:37:50 
Toto forum je můj domov

CHtěl bych oznámit, že se nezúčastním posledního výjezdu do Olomouce. Jde o můj soukromý protest na bránění rohů po celý letošní podzim. Moji maličkosti si sice nikdo nevšimne, ale přesto. Vím, že už nejede Atlas, Pepa a taky Pes, který by jinak asi jel.
Všichni ostatní by měli svou účast zvážit. Samozřejmě se již těším na první jarní výjezd. Více napíšu později
:roll:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 13:46:17 
Moderátor

Dneska všechno na piču. Víc se k tomu dneska nebudu vyjadřovat.

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 14:18:02 
Pokročilý člen

:handgestures-thumbdown: nevím co napsat..Kde je ta stará Lipina ?
LIPINA

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 14:29:22 
Ultras fans Lipiny

k dnesnimu zapasu jen :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :doh: :doh: :doh:
A jeste k tem rohum.Proc na zacatku zapasu 10 nasich hracu brani v pokutovem uzemi 5 hracu soupere.?
najde se nekdo s treneru ,hracu ci vedeni kdo mi na tuto otazku odpovi?

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 15:52:38 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
CHtěl bych oznámit, že se nezúčastním posledního výjezdu do Olomouce. Jde o můj soukromý protest na bránění rohů po celý letošní podzim. Moji maličkosti si sice nikdo nevšimne, ale přesto. Vím, že už nejede Atlas, Pepa a taky Pes, který by jinak asi jel.
Všichni ostatní by měli svou účast zvážit. Samozřejmě se již těším na první jarní výjezd. Více napíšu později
:roll:

Tak ja kdybych mohl tak samozdrejme jedu "moji" LIPINKU do Olmiku povzbudit,ale bohuzel ted nemuzu :hand:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 20:12:13 
Ultras fans Lipiny

Hosi hoj.divam se na fotbal Sparta-Banik. A reknu vam ta liga nema uroven!!!!!!!!! Vite co oni delaji zaostalci pri rozich? to se zasmejete. Predstavte si ze oni brani jenom v6-7,dalsi hraci cihaji na odrazeny mic za pokutakem a jeden pitomec dokonce odvazne postava na pulici care!!!!!!!!!!!! no neni to blbost.!? Zlaty styl lipiny,kdyz branim v 10 tak se prece nic nemuze stat! nebo se pletu? :think: :think:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 21:29:17 
Pravidelný přispívatel

Co to proboha za poslední zápasy předvádějí?! :oops: Cabi co se děje? Jinak s Cesym nejsem vůbec spokojen! :hand: Z těch rohů tam snad nedokopnou nebo to opravdu nepoznávám :roll: Ale jak píše Pejsek výše, česká liga stojí za hovno! Proto za fotbalem na Stovky :snooty:

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 22:40:58 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Hosi hoj.divam se na fotbal Sparta-Banik. A reknu vam ta liga nema uroven!!!!!!!!! Vite co oni delaji zaostalci pri rozich? to se zasmejete. Predstavte si ze oni brani jenom v6-7,dalsi hraci cihaji na odrazeny mic za pokutakem a jeden pitomec dokonce odvazne postava na pulici care!!!!!!!!!!!! no neni to blbost.!? Zlaty styl lipiny,kdyz branim v 10 tak se prece nic nemuze stat! nebo se pletu? :think: :think:

Zdravín Pejsku a souhlasím je to opravdu hnus co si v té první lize dovolí, mít takhle volné pokutové území....

Já bych jen chtěl potvrdit, že se příští neděli opravdu nezúčastním výjezdu do Olomouce a troufám si tvrdit, že se nezúčastní nikdo. Byl bych rád, kdyby mi někdo z pamětníků napsal (Pes,Jaryn,Houba), kdy napoledy nejel žádný fanda Lipiny na zápas venku......Místo toho se v neděli zůčastním dvouminutového výjezdu na zápasy Kuna týmu B......

Předně říkám, že já nejsem žádný fotbalový odborník, nikdy jsem fotbal nehrál na žádné fotbalové úrovni, a tak jestli to čte někdo z vedení klubu, trenérů nebo hráčů tak si můžou říkat, že nám nějaký píčus nebude říkat jak se mají bránit rohy (jen ať si to myslí, jejich chyba a zároveň všech fandů Lipiny), ale přesto si dovolím říct svojí tvrdou verzi:

Pokud je taktika trenérá Machaly ta, že při rozích soupeře se mají všichni hráči nakupit do malého pokutového území, tak je to čurák a teď se na mě nezlobte ale je to tak. Z kotle se v úvodu soutěže ozývaly hlasy, že při rozích soupeře chtějí mít vlastního hráče na půlce, já jsem byl v podstatě proti tomu a říkal jsem, že za nerozhodného stavu můžou standartku bránit klidně všichni. To co ale předvedli hráči Lipiny v posledních dvou domácích zápasech je vrchol všecho. Tak jak brání rohy Lipina, to neuvidíte ani při zápasech přípravek, natož mladších žáků. Nemám nic proti tomu, když se všichni hráči stáhnou do pokutového území, ale jak můžou všíchni být pět metrů před brankářem?????? Jak to, že nikdo neobsazuje hranici pokutového území popřípadě území těsně před ním???????

V zápase se Slavičínem běží 85. minuta. Válcovny hrajou o deseti a hosté kopou roh. Všech deset domácích hráčů je natěsněno v malém pokutovém území. Nikdo neobsazuje šestnáctku natož území před ním. V šestnáctce Lipiny je pouze pět hráčů Slavičína. A co se nestane???????????? Lipina samozřejmě odvrací hlavičkou roh před šestnácku (aby taky ne, když má přesilu 10 na 5), tam ovšem čekají hráči Slavičína vrací balón do ohně a je z toho branka na 2-2....-2 body

člověk by řekl, že si z toho vemou příslušní lidé ponaučení. Ale kdeže, běží dvanáctá minuta zápasu s Kroměříží, všech jedenáct hráčů Lipiny se tísní v okolí malého pokutového území a co se nestane????????????? Přihrávka z rohu před šestnáctku, kde široko daleko byste marně hledali lipinského hráče. Hráč Kroměříže by se nudou mohl ukousnout a v pohodě pálí na branku a gól. Vítězný gól, protože Lipina v zápase vychází naprázdno, hráči Kroměříže již chodí v zápase jen do brejkových situací a kromě tyče střelí i druhý gól.....................

Co je to za taktiku? Kdo určuje postavení hráčů při standartkách soupeře? Odpoví mi někdo? Pan Chlebek mluví po zápase se Slavičínem o smůle. O jaké? Viděl jí někdo? Neproměnit dvě penalty, další šance a nakonec inkasovat po takhle bráněném rohu a po vystřídání suverénně nejlepšího hráče Lipiny v posledních utkáních Karla Macečka, je neschopnost, ne smůla ani štěstí.

Já prostě do Olomouce nejedu. Ale jen moje maličkost nikomu chybět nebude. Pojedete vy? Dáte najevo nějak svoji nespokojenost? Je to jen na vás.

Hráči nemají evidentně před sebou vytyčený jasný cíl, jasné umístění, za ktéré by měli vypsané prémie. A na výkonech to jde vidět. Po 11 kolech měli na svém kontě tolik bodů jako tomu nebylo 16 let. Ale body asi již stačily a teď odevzali v domácím prostředí pět bodů hráčům Slavičína a Kroměříže, kterým k bodovému zisku stačilo opravu málo. Fandové mladí i staří si na ve Stovkách na ochozech klepou na čelo a nechápou co se děje. Poslouchat některé názory je opravdu za trest, některé jsou ale trefné. Je třeba říct, že dneska i se Slavičínem byli nejlepšími hráči Maceček, Soukup a Fromelius. Samozřejmě nedali své šace, ale dřeli. Ale co pan Cabák, který přihraje na nohu jednou za pět kol? Co pán Švrček, který jako pravý bek vyklusává z útočné poloviny, zatímco se po jeho straně řítí do protiútoku hráč Kromu a trefuje tyč? Co pan Němec, který potahuje soupeře na polovině hřiště za dres a tak dále. Nemá cenu jmenovat tady celou jedenáctku.

Jak může trenér po zápase říct: Kroměříž byla líp organizovaná ve hře, nezasloužili jsme si asi vyhrát...... Jak může být tým, který deset kol nevyhrál být lépe organizovaný, čím to asi bude a kdo má za to odpovědnost?

Možná ten fotbal moc žeru a moc si to beru, ale podle výrazu ve tvářích ostatních nejsem sám. Něco se musí změnit a věřím, že se to změní. Příští neděli budu na "horničáku" žhavit mobil a na onlajnech lovit výsledek zápasu Olomouc-Lipina. A budu věřit, že Lipina získá tři body, i když u toho nebudu.

Při dalším, velmi atraktivním výjezdu na zápas s béčkem Baníku, někdy na konci března zdarec.

Naposledy upravil tom dne ned 01. lis 2009 0:45:03, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 23:01:05 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
pes píše:

Zdravín Pejsku a souhlasím je to opravdu hnus co si v té první lize dovolí, mít takhle volné pokutové území....

Já bych jen chtěl potvrdit, že se příští neděli opravdu nezúčastním výjezdu do Olomouce a troufám si tvrdit, že se nezúčastní nikdo. Byl bych rád, kdyby mi někdo z pamětníků napsal (Pes,Jaryn,Houba), kdy napoledy nejel žádný fanda Lipiny na zápas venku......Místo toho se v neděli zůčastním dvouminutového výjezdu na zápasy Kuna týmu B......

Předně říkám, že já nejsem žádný fotbalový odborník, nikdy jsem fotbal nehrál na žádné fotbalové úrovni, a tak jestli to čte někdo z vedení klubu, trenérů nebo hráčů tak si můžou říkat, že nám nějaký píčus nebude říkat jak se mají bránit rohy (jen ať si to myslí, jejich chyba a zároveň všech fandů Lipiny), ale přesto si dovolím říct svojí tvrdou verzi:

Pokud je taktika trenérá Machaly ta, že při rozích soupeře se mají všichni hráči nakupit do malého pokutového území, tak je to čurák a teď se na mě nezlobte ale je to tak. Z kotle se v úvodu soutěže ozývaly hlasy, že při rozích soupeře chtějí mít vlastního hráče na půlce, já jsem byl v podstatě proti tomu a říkal jsem, že za nerozhodného stavu můžou standartku bránit klidně všichni. To co ale předvedli hráči Lipiny v posledních dvou domácích zápasech je vrchol všecho. Tak jak brání rohy Lipina, to neuvidíte ani při zápasech přípravek, natož mladších žáků. Nemám nic proti tomu, když se všichni hráči stáhnou do pokutového území, ale jak můžou všíchni být pět metrů před brankářem?????? Jak to, že nikdo neobsazuje hranici pokutového území popřípadě území těsně před ním???????

V zápase se Slavičínem běží 85. minuta. Válcovny hrajou o deseti a hosté kopou roh. Všech deset domácích hráčů je natěsněno v malém pokutovém území. Nikdo neobsazuje šestnáctku natož území před ním. V šestnáctce Lipiny je pouze pět hráčů Slavičína. A co se nestane???????????? Lipina samozřejmě odvrací hlavičkou roh před šestnácku (aby taky ne, když má přesilu 10 na 5), tam ovšem čekají hráči Slavičína vrací balón do ohně a je z toho branka na 2-2....-2 body

člověk by řekl, že si z toho vemou příslušní lidé ponaučení. Ale kdeže, běží dvanáctá minuta zápasu s Kroměříží, všech jedenáct hráčů Lipiny se tísní v okolí malého pokutového území a co se nestane????????????? Přihrávka z rohu před šestnáctku, kde široko daleko byste marně hledali lipinského hráče. Hráč Kroměříže by se nudou mohl ukousnout a v pohodě pálí na branku a gól. Vítězný gól, protože Lipina v zápase vychází naprázdno, hráči Kroměříže již chodí v zápase jen do brejkových situací a kromě tyče střelí i druhý gól.....................

Co je to za taktiku? Kdo určuje postavení hráčů při standartkách soupeře? Odpoví mi někdo? Pan Chlebek mluví po zápase se Slavičínem o smůle. O jaké? Viděl jí někdo? Neproměnit dvě penalty, další šance a nakonec inkasovat po takhle bráněném rohu a po vystřídání suverénně nejlepšího hráče Lipiny v posledních utkáních Karla Macečka, je neschopnost, ne smůla ani štěstí

Já prostě do Olomouce nejedu. Ale jen moje maličkost nikomu chybět nebude. Pojedete vy? Dáte najevo nějak svoji nespokojenost? Je to jen na vás.

Hráči nemají evidentně před sebou vytyčený jasný cíl, jasné umístění, za ktéré by měli vypsané prémie. A na výkonech to jde vidět. Po 11 kolech měli na svém kontě tolik bodů jako tomu nebylo 16 let. Ale body asi již stačily a teď odevzali v domácím prostředí pět bodů hráčům Slavičína a Kroměříže, kterým k bodovému zisku stačilo opravu málo. Fandové mladí i staří si na ve Stovkách na ochozech klepou na čelo a nechápou co se děje. Poslouchat některé názory je opravdu za trest, některé jsou ale trefné. Je třeba říct, že dneska i se Slavičínem byli nejlepšími hráči Maceček, Soukup a Fromelius. Samozřejmě nedali své šace, ale dřeli. Ale co pan Cabák, který přihraje na nohu jednou za pět kol? Co pán Švrček, který vyklusá z naší poloviny, zatímco se po jeho straně řítí do protiútoku hráč Kromu a trefuje tyč? Co pan Němec, který potahuje soupeře na polovině hřiště za dres a tak dále. Nemá cenu jmenovat tady celou jedenáctku.

Jak může trenér po zápase říct: Kroměříž byla líp organizovaná ve hře, nezasloužili jsme si asi vyhrát...... Jak může být tým, který deset kol nevyhrál být lépe organizovaný, čím to asi bude a kdo má za to odpovědnost?

Možná ten fotbal moc žeru a moc si to beru, ale podle výrazu ve tvářích ostatních nejsem sám. Něco se musí změnit a věřím, že se to změní. Příští neděli budu na "horničáku" žhavit mobil a na onlajnech lovit výsledek zápasu Olomouc-Lipina. A budu věřit, že Lipina získá tři body, i když u toho nebudu.

Při dalším, velmi atraktivním výjezdu na zápas s béčkem Baníku, někdy na konci března zdarec.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 10:46:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Tuhle analýzu by mělo číst vedení.Myslíte,že tu někdo z nich chodí?

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 13:03:53 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Tuhle analýzu by mělo číst vedení.Myslíte,že tu někdo z nich chodí?

Jo chodi ! Radek Myska
ja jeste doplnim k Nemovi. Ano udelal hloupy faul a dostal zbytecnou cervenou to jo,ale!!!!!!!!!!!!
vcerejsi zapas ukazal jak je tento hrac dulezity pro lipinu!! Bez nej prakticky neeksistovala zaloha a mice se jen zbrkle nakopavaly. Ja jen pripomenu ze Lubos k nam prisel jako utocnik ktery ma strilet goly a zaloznika z nej udelal trochu opomijeny trener a hrac Karel Orel :handgestures-thumbup: ..Nemy se zastavam. Udelal Chybu ,ale vcerejsi zapas ukazal ,ze bez nej by to slo tezko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 13:24:53 
Moderátor

Taky se zastávam Němy. Už od začátku utkání jsme říkal - bez Němy to není Lipina!

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 13:26:55 
Věrný fanoušek Lipiny

No jo,ale že nehrál Něma je snad jeho vina!!!!!!!Jestli jste si nevšimli,tak nehrál právě kvůli tomu faulu ze Slavičínem.O to víc by vás mělo to vyloučení sr..!!!! :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 14:15:08 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
No jo,ale že nehrál Něma je snad jeho vina!!!!!!!Jestli jste si nevšimli,tak nehrál právě kvůli tomu faulu ze Slavičínem.O to víc by vás mělo to vyloučení sr..!!!! :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

Takovy zakrok muze udelat kazdy.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]