LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 18. lis 2019 19:39:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: hokej
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:44:58 
Pravidelný přispívatel

A zase jsem ho tu přece jenom našel, máte prostě vkus :lol: slovo ´´Baník´´ a vše okolo něj je tu hodně rozvinuté. Nekecejte jedno město jeden klub apod... :hand: Hlavně Tome, že o dům dál píšeš že ho neznáš... K hokeji se vyjadřovat nebudu, většina mě má za chuligána a bůh ví co by ještě vzniklo :hand: :roll:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:51:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Souhlas s Tomem.Řvát na hokeji Lipina-mi příjde ujeté a mimo.Jsem zvědavý,co by jsi říkal,kdyby se Na stovkách skandovalo -Slezan!!! Takže Never More!!! :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 20:19:53 
Toto forum je můj domov

Dawo ukaž mi prosím můj příspěvek, kde zmiňuju ten Bahník... Já jsem citoval Palfeho a laskavě si všimni, že jsem jeho citaci zkrátil. Abych se přiznal vůbec nevím jak to v Ostravě mezi sebou mají hokejoví a fotb. fans. A taky mě to nezajímá jako celá Ostrava. Mě zajímá fotbal a hokej ve FM. Na hokej jsem ve FM chodil, když se tvoje máma s tátou možná ještě neznali, tak se nediv mé reakci

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 21:28:20 
Pravidelný přispívatel

pepa je proste č***k1 a to se asi nikdy nezmeni... chteli jsme ten slezan rvat ale narozdil od nekterych fotbalovych kotelniku mame mozky a fandime jak slezanu aktivneji tak na lipine na tribune...

1 cenzurováno !

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 21:58:47 
Moderátor

Buzečku Buzečku kdyby pár lidi měli říct na tebe názor, kteří tě znají, tak by skončili asi ve vězení. Poslední moje reakce na tvoje vulgární příspěvky. :angry-extinguishflame:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 22:02:03 
Moderátor

tom píše:
Dawo ukaž mi prosím můj příspěvek, kde zmiňuju ten Bahník... Já jsem citoval Palfeho a laskavě si všimni, že jsem jeho citaci zkrátil. Abych se přiznal vůbec nevím jak to v Ostravě mezi sebou mají hokejoví a fotb. fans. A taky mě to nezajímá jako celá Ostrava. Mě zajímá fotbal a hokej ve FM. Na hokej jsem ve FM chodil, když se tvoje máma s tátou možná ještě neznali, tak se nediv mé reakci

Kvůli tomu chápu naprosto vaše názory. Nebo vy Slezan berete úplně jinak a chodíte někdo na něj už od malička. Trošku piva a komorní atmosféra kromě kotle Hodonína nás dovedla k fandění.

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 22:28:25 
Ultras fans Lipiny

No tak za prve odpovim Zdenkovi.Myslim si .. HAFKH ze i kdyz fandim lipince,tak mozek aspon malilinkaty mam.Za 2 si myslim ze to nase hulakani byl hec trosku spatne pochopeny.ja napriklad hokejistum oravdu preju at soutez zachrani,at se tu hraje aspon ta3 hokejova liga.No a za 3 si myslim ze je uplne super,kdyz parta fadu lipiny si jde po fotbale zahrat taky fotbal a navic se jeste sejdeme na dalsim maci.rad bych jeste podotknul,ze vsichni se chovali slusne a nikdo nebyl na plech.HAFKH

PříspěvekNapsal: pát 09. říj 2009 9:52:26 
Začátečník

zdravim

tak na hokeji jsem byl s Breclavi (naprosto nadherny vykon ) a s Hodoninem , jehoz kadr je opravdu troksu nekde jinde. A kdyz dorazim tak ve stredu tribuny fandime vzdy (po prodeji druhe ligy jsem nechodil, jelikoz to byl totalni podraz)

o tom jestli jsme na stadionu nebyli s Hodoninem slyset - (jsou tam celkem zajimave akusticke zony) - nejverneji vypovidala gesta hracu - asi sedum jich zdvihnutim hokejky nebo potleskem, projevilo dik za fandeni, a to primo k nam , coz se nam predtim za 15 let pri debaklu 1:7 a podobnem nestalo . Mancaft je na posledni chvili poskladany , ale na zachranu dle me ma a navic uz se u nas chytla nova prezdivka

Slezanský Jarda alias Ondřej Martiník -č.15

ale nerad stavim tym na jednom cloveku , na pochvalu jich je tam vic

takze na Slezanu se sejdem a na Lipině taky olééééé

PříspěvekNapsal: sob 10. říj 2009 22:50:28 
Člen

zdenek píše:
pepa je proste č***k1 a to se asi nikdy nezmeni... chteli jsme ten slezan rvat ale narozdil od nekterych fotbalovych kotelniku mame mozky a fandime jak slezanu aktivneji tak na lipine na tribune...

1 cenzurováno !

Tenhle příspěvek mě hodně rozesmál. :P :P Když zdena použil slovo fandíme:D:D co ho znám tak z těch 60 minut 20 se diva a neřekne ani slovo, 20 se čumi do buletinu a 20 kritizuje hráče. Takže nenadávej pepovi do čuráků a fandům lipiny do "bezmozků" protože aspon fandime a nechodime se jen "dívat"

PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 20:37:10 
Pokročilý člen

Ve čtvrtek hrají frýdecko-místecké volejbalistky doma první zápas sezony. Chystáte se tam jít podpořit lipinu ?? :happy-wavemulticolor:

PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 21:07:29 
Moderátor

Díky za návrh! :handgestures-thumbup: Budem o tom uvažovat!!! :lol:

PříspěvekNapsal: pon 12. říj 2009 21:32:44 
Člen

první zápas vyhráli s juniorkama ČR

PříspěvekNapsal: pon 12. říj 2009 22:41:46 
Pokročilý člen

Robin píše:
první zápas vyhráli s juniorkama ČR

Já chtěl říct že hrajou první domácí zápas v sezoně. :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2009 19:21:24 
Ultras fans Lipiny

velka gratulace vsem fandum slezanskym fandum hokeje! :handgestures-thumbup: .Hokejisti vyhrali v Blansku 3:1 :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 20. říj 2009 11:24:02 
Pokročilý člen

hokej hokej okrajovy bezvyznamny sport :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush:

PříspěvekNapsal: úte 20. říj 2009 14:11:37 
Věrný fanoušek Lipiny

mas pravdu hybridku hokej tělovychvna jednota :D :lol:

PříspěvekNapsal: úte 20. říj 2009 14:40:40 
Toto forum je můj domov

Atlas píše:
mas pravdu hybridku hokej tělovychvna jednota :D :lol:

No Atlas, myslím, že když se tě zeptám co to je nebo bylo tělovýchovná jednota, tak na tom budeš stejně jako s vrstevníkem
:lol:

PříspěvekNapsal: sob 07. lis 2009 21:15:10 
Toto forum je můj domov

Vzhledem k pracovním povinnostem a výjezdům za Lipinou jsem byl dnes letos teprve podruhé na hokeji od jeho začátku. A řeknu vám, že dneska :clap: :dance: :clap: prostě tleskám hráčům Slezanu. kdo chodil na přebor a chodí dnes, vidí, že ten hokej je úplně jiný než v minulých sezónách, postup o jednu třídu v hokeji se dá srovnat s minimálně se dvěma ve fotbale. I když se dneska na penalty prohrálo tleskám :clap: . Když nás jede na výjezd na Lipinu deset, tak se plácáme po ramenou a říkáme si jaký to není úspěch, tady na hokeji a já říkám na druhé nejnižší soutěži v republice přijede třeba Hodoním, dnes Orlová, Vsetín, Přerov atd. a s nimi 50-100 fandů všichni se šálama nebo dresy, kteří se sice místy chovají privitivně, ale přijedou a fandí. Hokej jak říká Pes je sice druhořadý sport, ale jen ve světovém významu, tady u nás je to sport číslo jedna a každý si může říkat co chce. Když jsem ještě chodil do školy a vybral jsem si jako předmět TV floorball, tak ten profesor či kdo to byl nám jasně říkal, že nemá rád fotbal, kde se dvaadvacet fotbalistů devadesát minut fláká a šetří pohybem, zatímco v hokeji či floorballu se maká na krev 30 sekund a jde se střídat. Jak to, že na hokeji, na druhořadém sportu, začně fandit dvacet chlapů od čtyřicítky po důchodce a na fotbale mlčí? Proč se nefandí taky na Lipině? Proč je fotbalisté taky nestrhnou? Kolik by chodilo lidí na fotbal, kdyby byli poslední tak jako Slezan? (to už máme vyzkoušené....asi 50 :think: , dnes na hokej přišlo skoro 600)! :handgestures-thumbup: :clap: hoši bojovat, je třeba druhou ligu udržet!

PříspěvekNapsal: sob 07. lis 2009 22:27:48 
Pravidelný přispívatel

k tomuhle se nebudu radsi vyjadrovat... hokej je proste druhorady sport no... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 08. lis 2009 9:54:31 
Ultras fans Lipiny

hokejistum zachranu preju!!! ale trvam na tom ze hokej je okrajovy sport. Uz legendarni komentator Josef Laufer rikaval.:JEDINY SPORT JE FOTBAL,VSECHNO OSTATNI JE TELOVYCHOVA!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]