LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 22. zář 2018 10:59:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trenér Skalba skončil
PříspěvekNapsal: sob 13. čer 2009 19:02:57 
Toto forum je můj domov

mara píše:
A kdo ten Oldřich Machala je?? ;-) možná to pro některé je blbý dotaz, ale v životě jsem o tom člověku neslyšel.. :D

Ti mlaďoši si taky nic nepamatují :)

PříspěvekNapsal: sob 13. čer 2009 21:07:48 
Administrátor

Tak si přečtěte toto, loni slavnostně nastoupil do Hradce, se kterým chtěl jak sliboval postoupit do první ligy a nakonec bojoval o záchranu a skončili na 13 místě http://hradecky.denik.cz/fotbal_region/ ... 80620.html . takže z Hradce byl vyhozen již v průběhu sezony po 19 kole a u nás ho budou vítat jako posilu a očekávat od něj výsledky. Nejsem z tohoto trenéra vůbec nadšen, uvidíme na podzim.

PříspěvekNapsal: ned 14. čer 2009 18:44:54 
Pravidelný přispívatel

Tak ja se s tim Machalou nakonec prece trefil...i muj zdroj mi odpovedel ze trenerem bude Machala no a jak vidim nemylil se...Taky nejsem moc nadsen a presne tak...Uvidime na podzim!!! :|

PříspěvekNapsal: ned 14. čer 2009 20:25:32 
Toto forum je můj domov

Uvědomte si, že každého trenéra od někud vyhodí, někoho i vícekrát v jedné sezóně :) To že Machalu vyhodili z Hradce mi nevadí. Ten hráčsky na to nemá ani náhodou. Já jsem psal o mladých trenérech z Olomouce (Látal, Balcárek) a hle už máme taky jednoho. Takže vlastně musím být spokojený :) Jestli nás občas vezme na zpátek do autobusu, tak je to OK. :)

PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 14:14:29 
Moderátor

Tak nakonec pan Skalba skončil jako asistent v karviné! Nevím jestli je to nějaká dobrá volba, ale to je jenom na něm přeju mu mnoho úspěchů nebo trenér byl opravdu dobrý! Oldřich Machala mě po rozhovoru na oficiálním webu velice rychle dostává k sobě blíže! Myslím, že jsme si vybrali dalšího skvělého trenéra, který ví co bude dál a jak to bude vypadat. Hlavně mu musíme dát šanci a kdyžtak si ho tu nechat na 30 let jak Sira Alexa Fergasna v MAN UNITED :lol: ;)

PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 15:36:29 
Toto forum je můj domov

Tak jsem si pozorně přečetl slova pana Janoviaka a zajímalo by mě jaké měl Skalba vytyčené cíle, které se mu nepodařio splnit. Již po podzimu bylo jasné, že FM jen stěží může skončit na lepším než 4. - 5. místě. Konečné šesté místo je myslím, pěkný výsledek. Samozřejmě i já bych byl raději výš, pokud možno na prvním fleku místo Hlučína, ale k tomu je zapotřebí mít také hráče.... Po podzimu odešli dva útočníci ze základní sestavy, nahrazeni byli Chýlkem z dorostu a Myšinským. Nechci se nikoho dotknout ale o jejich jarní výkonnosti mluví fakta: Za 14 jarních zápasů vstřelili dohromady ohromující 1, slovy jeden gól........ Že jejich produktivita a také hra trošku pokulhává poznal Skalba již v prvním jarním domácím zápase, kdy oba útočníky byl nucen vystřídat již v prvním poločase. Ale v dalších zápasech prostě neměl na výběr. Dalším útočníkem byl Maceček, posila z druholigového Třince. Bohužel se z důvodu zranění prakticky nezúčastnil v zimě přípravy a žádných přátelských zápasů, takže ani nemohl nastoupit od začátku prvních jarních zápasů v MSFL. Jak může mančaft vyhrávat, když nestřílí góly a hlavně, když je nemá kdo střílet :?:

Slova nového trenéra Machaly se pěkně poslouchají, resp. čtou, a kdyby se alespoň z části naplnily bude to fajn. Cílem bude opět hrát o čelo tabulky, tzn. naše klasické do třetího místa :lol: :lol: :lol: Pokud ovšem do klubu nepříjde hráč, který bude schopen proměňovat alespoň ty nejvyloženější šance, tak na stupně vítězů můžou zapomenout a nejpozději v zimě se můžeme těšit na nového trenéra. Za jasné favority příštího ročníku již teď můžeme považovat Znojmo a HFK Olomouc, skončit hned za nimi by se rovnalo snu. Když jsem si dneska na znojemských stránkách přečetl, že do Znojma mohl příjít Ivan Hodúr, a ztroskotalo to "jen" na tom, že by ve Znojmě bylo hodně cizinců, tak mi málem oči vypadly z důlků. Samozřejmě, že je důležité mít tým postavený na vlastních hráčích, odchovancích, kteří do toho dají srdíčko, ale pokud chcete jenom kousek výš a patřit opravdu k nejlepším musíte si pomoct nějakým kvalitním hráčem odjinud. K nám asi nikdo takový nepříjde, potom ale nemůžete chtít hrát o čelo tabulky.

Mě bude úplně stačit, když příští rok skončíme zase na šestém místě. A když se bude FM snažit hrát aktivně ve všech zápasech a nebude se bránit jenom proto, že se přijelo na hřiště favorita.

A že se na jaře vyhrávalo venku více než doma :?: I to se mi líbí. Přece nebudu jezdit hodiny vlakem ven na zápasy a tam jenom počítat branky v naší síti :D ;) :ugeek: Samozřejmě už jsem to někde v jiném příspěvku psal, že pro každý klub je důležité vyhrát doma. Tam totiž sedí např. potencionální sponzoři ale i běžní lidé, kteří si přišli popovídat s kamarády, dát si párek, pivo, trošku si zanadávat, ale hlavně chtějí vidět vítězství. Jinak jim totiž pivo připadá teplé, párky studené a členové výboru na čele s p. Janoviakem na VIP místech za trotly, kteří neumí zajistit, aby jejich Lipinka vyhrála. Pan Janoviak a spol nechce být za trotla, tak se s tím snaží něco udělat :lol: a já doufám, že toho na podzim nebude litovat.

Jinak jsem rád, že jsem si tady na neoficiálním fóru mohl trošku vylít srdíčko ;) Na ofiku by mě hned mohl někdo napadnout. Tady to z vedení asi stejně nikdo nečte :?: Nebo jo :?: Nebylo by špatné, aby to tady fungovalo jako například na webu Znojma, nebo hokejové Kopřivnice, kde manažer resp. prezident klubu odpovídá na jakoukoliv p.čovinu :!: ;) Myslím, že by to spousta lidí tady uvítala

Někdy v létě na přáteláku zdar :ugeek:

PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 15:50:08 
Věrný fanoušek Lipiny

No,jenže na tom foru Znojma se to už taky začíná zvrhávat v útoky na vedení.Nedivil bych se,kdyby tam to forum taky zrušili.
Já jen doufám,že kádr zůstane pohromadě,protože i s tím co máme jsme asi 3 poslední zápasy hráli super fotbal.Takže se těším na podzim.A se 6 místem rozhodně spokojen nebudu!!! ;) ;) My jsme LIPINA a musíme hrát co nejvýš!!Přece před námi nebude Uničov,Kroměříž a Bystrc!!!! :shock: :shock: :shock:

PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 16:11:15 
Moderátor

Ohledně čtení fora vedení, tak si myslím,že určitě pan Myška nebo někdo si to někdy projede! Nebo hnedka jak se na forum ocitla zpráva, že na Blansko dáme premii střelci hnedka to bylo na oficku... A Hráči jako Dittert nebo Dvořka čtou forum určitě...

PříspěvekNapsal: ned 05. črc 2009 10:14:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak na karvinských stránkách pan Skalba předpovídá Frýdku do 2 let 2 ligu!!!Doufám,že se nemýlí!!! :) :) :)

PříspěvekNapsal: ned 05. črc 2009 15:39:50 
Věrný fanoušek Lipiny

ja taky doufam

PříspěvekNapsal: ned 05. črc 2009 19:39:54 
Ultras fans Lipiny

Atlas píše:
ja taky doufam

no a tap snapis s nama nejel

PříspěvekNapsal: pon 06. črc 2009 21:26:23 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Skalba předpovídá Frýdku do 2 let 2 ligu!

Tomu se trošku usmívám ale když to říká Skalbič tak na tom něco bude :) Mě se hlavně líbí, že kádr zůstává pohromadě, což nepamatuju. Samozřejmě škoda Schaffy :( ale to je jenom jeden hráč.Nadějně vypadá ten Soukup,který daval hodně gólu ve všech posledních sezónách.Maca dal za Třinec taky 18 gólů v MSFL, tak teď jim to jen přihrávat

PříspěvekNapsal: pon 06. črc 2009 21:39:26 
Věrný fanoušek Lipiny

Tome,nebuď skeptik!!Já si taky myslím,že je tu určitý posun-co se týká kádru,tak to je snad poprvé za 5 let,kdy zůstanem celkem pohromadě.Navíc-když se dívám na soupeře-Znojmo podle mě celkem oslabilo,to samé Bystrc,já si myslím,že už v téhle sezoně budem hodně nahoře.A další-to je jasné!!! ;) ;) LIPINAAAA!!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2009 14:00:45 
Moderátor

Cito líbí se mi tvůj názor !!! Překvapivě je optimistický !!! :D A tak to má být, když ses vydal na tu staci hujerskou :P :lol: Já to vidím stejně. Podle mně Znojmo úplně odpadne do průměru a Bytrc taky. Na horu vyletíme my jestli se povede ještě nějaký dobrý přestup... Vidím to na 1 místo HFK a my by jsme mohli skončit do toho 3 místa. To by byla pro mně naprostá senzace... ! A kdyby jsme byli druholigoví tak to je zase taková obrosvká pohádka...

PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2009 22:20:35 
Začátečník

Pan Skalba sice prisel s myslenkou omladit kadr a zabudovat do neho odchovance klubu,ale kdyz mlade odchovance v tymu mel tak jim nedaval moc sanci se prosadit a jeste po nich nepochopitelne hulakal kdyz zkazili prihravku,ale ne jen po nich.Hraci na to nebyli zvykli a kolikrat ani nevedeli co po nich skalba vlastne chtel.A pritom uz o nic neslo zachraneni jsme byli a o postup jsme nehrali,a Nebyt bodu z podzimu ktere jeste nasbiral pan Latal tak jsme se klidne mohli bat do posledniho kola jako Mutenice.

PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2009 23:28:04 
Toto forum je můj domov

Milý Hráči (stydíš se za jméno?) :(, trošku se pleteš! Látal opouštěl FM po devíti zápasech s bilanci 3-2-4 po čtyřech porážkách v řadě, ostudné porážce doma s olomoucí a ještě horší ve Znojmě a na nejhorším místě v tabulce - na devátém!!! Čili pod ním se žádné body k záchraně neuhrály. Skalba to měl na podzim 5-0-2 a to zejména pro to, že se mu probudili útočníci, kteří na jaře asi stávkovali

PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2009 17:43:23 
Ultras fans Lipiny

Velice nerad se poustim do tohoto tematu. Bylo opravdu odvolani trenera Skalby krokem vpred? Ja si myslim ze ne!!!!!. a doufam?ze se mylim. Rad se za tento nazor vedeni klubu a hlavne trenerovi Oldovi Machalovi omluvim.pokud se mylim.Trenerovi Machalovi preju hlavne uspechy, ale zatim je to venku herni des!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2009 21:33:32 
Pravidelný přispívatel

banik prohral doma s lisni 2:0 (15 misto), slavicin je taky v prdeli...

to jsou 2 tymy s kterymi jsme v souteznim utkani neprohrali

PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2009 22:55:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Se Slavičínem jsme neprohráli, protože jsme s ním ještě nehráli. Ale nebuďme tak přísní. Lipinka přece hraje atraktivní, útočný fotbal, jak nám bylo slibováno. Jen neodborník - jako já - by si mohl myslet, že jsme půl utkání s Baníkem B odkopávali balony od vlastní branky a modlili se, ať Prepsl nic nepustí. To je jen moje nepochopení fotbalu. My jsme po naší první brance Baník sevřeli před jeho brankou a co nejdříve pojistili vedení dalšími rychlými góly. Celý zápas jsme nekompromisně tlačili Baník do defenzívy a jistě jen náhodou padly všechny naše branky po rychlých protiútocích. Je prostě vidět, že ten Skalba nai Látal fakt nic neuměli !!! Ale stejně budu zase v sobotu bušit do bubnu jak blbý a věřit, že se to spraví. Protože : Lipina, Lipina, Lipina, ... !!!!!

PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2009 16:37:43 
Pravidelný přispívatel

omlouvam se, myslel jsem rymarov

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]