LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 19. čer 2018 23:49:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel
PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 13:06:39 
Začátečník

Kotel už není co býval.S hodně věcma nesouhlasím a nemám sílu ani trpělivost to některým lidem o jejichž inteligenci by se dalo s úspěchem pochybovat,vysvětlovat.A být v jednom pytli s lidma typu Smeták?Ne,děkuji.Dále-kamaradíčkování s hráči zatemnuje objektivní stanovisko k mnohdy katastrofálním výkonům na hřišti.Jo,kritika se v "tvrdém jádru"nikdy neujímala,byt byla sebevíc na místě.Ale vím,kecat umí každý.A chorály alá "dubem.."nebo infantilní vsuvky "bzum bzum"po mě nemůže nikdo chtít.Ze nebyl založen oficiální fan klub či navázána spolupráce s fandy jiného klubu(klidně i z ciziny) mě ani už nepřekvapuje protože kdo by to dělal?Ikdyž kdoví,třeba nějaké vlaštovky přiletí.No lipině fandím tak jak tak,ač je msfl často o ničem....

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 14:07:39 
Pravidelný přispívatel

gorguts píše:
Kotel už není co býval.S hodně věcma nesouhlasím a nemám sílu ani trpělivost to některým lidem o jejichž inteligenci by se dalo s úspěchem pochybovat,vysvětlovat.A být v jednom pytli s lidma typu Smeták?Ne,děkuji.Dále-kamaradíčkování s hráči zatemnuje objektivní stanovisko k mnohdy katastrofálním výkonům na hřišti.Jo,kritika se v "tvrdém jádru"nikdy neujímala,byt byla sebevíc na místě.Ale vím,kecat umí každý.A chorály alá "dubem.."nebo infantilní vsuvky "bzum bzum"po mě nemůže nikdo chtít.Ze nebyl založen oficiální fan klub či navázána spolupráce s fandy jiného klubu(klidně i z ciziny) mě ani už nepřekvapuje protože kdo by to dělal?Ikdyž kdoví,třeba nějaké vlaštovky přiletí.No lipině fandím tak jak tak,ač je msfl často o ničem....

Fanklub nahoodu zalozeny je co ja vim.Komunikace s klubem je na vyborne urovni z mojich skusenosti.A co by delali na stovkach fanousci z ciziny?!Mas timto na mysli druzbu jestli tusim spravne.Me v kotli nikdo neodradi vsichni tam jsou dobri lide i kdyz mas pravdu s tim alkoholem.Nelibi se ti pokriky?S tim muzes pomoct.Nechces tam chodit,nechod.Je to tvuj nazor,neberu ti ho ale asi nevis co je to byt s nejakyma jinyma fans pritel. :idea:

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 14:12:18 
Moderátor

Všichni berete, že za ty ožralce můžeme my !!! Největší chyba je to přece pořadatelů, že je nechájí vůbec vstoupit na stadion. V kotli jsou nejlepší lidi, které znám! Jestli si nejel na výjezd tak nepoznáš :lol: ! Vůbec nevíš o čem je náš kotel a o čem jsou ožralci za náma... Všechno je jak má být a na MSFL náš kotel je na vysoké úrovňi !!! Přesně takhle mají vypadat moderní fanoušci "FANDÍME SLUŠNĚ" !

PS: Za ty ožralce vážně nemůžem !

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 15:06:42 
Pokročilý člen

gorguts píše:

Tak prosím kritizuj od toho to forum přece je..o kecání co by jak mohlo být.Místo toho abyjsi sednul a skusil něco vymyslet tak kritizuješ.Ano nejsou to chorály jako v Anglii ale to se právě snažíme zlepšit tak místo toho kritizování něco vymyslii...Řekni co se ti nelíbí a my se to budeme snažit zlepšit..Jde nám přece o jedno přívést do kotle co nejvíce lidí a doufat že se do toho odrazí výsledky lipiny...A je pravda že opilí lidé by se na stadion neměli pouštět ale co zmůžeme můžete třeba zajít za panem Myškou s touto žádostí..Jiné řešení opravdu nevidím..

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 15:16:05 
Pokročilý člen

gorguts píše:

A ještě vsuvka myslím že spolupráce s fanoušky jiných klubů není potřeba ale nebráním se jí..A s ciziny??To si snad děláš legraci?První se to na nějakou uroveň musí dostat tady a pak se můžeme snažit navázat kontakty..

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 16:11:26 
Pravidelný přispívatel

Možná jsem to blbě napsal, ale taky jsem myslel ty co tam v současné době chodí a otravují, ne kotelníky. Pivko si dám taky, v tom by problém nebyl. Ale tam ti mě opravdu štvou a momentálně i vy, protože kdo nechodí do kotle je asi něco míň... Hlavně že se všude chlubíte s návštěvama, ale nebýt "čumilů" tak vás tu chodí kolik? 10-20? Na hokeji taky nebyl kotel a jak se pěkně fandilo ;) (třeba MB nebo Karviná)

Pro gorguts nebo koho: Rovnou spolupráce s Dinamem Záhřeb, Panationaikosem nebo s někým v Jižní Americe ne?

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2009 16:16:14 
Pravidelný přispívatel

Hlavni je na tribune zacit fandit ale priznavam ze ja bych tam urcite sam nezacal :!: Mozna i kvuli tomu chodim do kotle na tribune sedet a cumet to neni nic pro me.

PříspěvekNapsal: stř 27. kvě 2009 16:53:26 
Začátečník

Koukám že jsem někomu šlapl na kuří oko....jen houšt a větší kapky!No,možná v rámci objektivity jsem trochu "přestřelil"ale rozhodně to nemyslím nijak zle a věřte mi,že vím o čem mluvím.Ikdyž slovo kotel vzbuzuje kapku usměv.A tou družbou byla myšlena spíš komunikace než nějaké ožírací srazy.Nikde na světě se nehrajou nižší soutěže?Sám si píšu s lidma z Anglie(Rochdale,Chesterfield ad.),jazyková bariéra pro mě není problém.Ale at si proboha někdo nemyslí že lipinu "někde venku"pomlouvám.Myslím že fanoušci z Atén a spol.co tu napsal výše nějaký maník,by se s náma ani nebavili...

PříspěvekNapsal: čtv 28. kvě 2009 20:22:32 
Věrný fanoušek Lipiny

gorgutsi jaky tym si teda predstavujes z anglie nebo od nekud jinut kdyz chces tak navazovat kontakt s jinyma fanouskama tak se slovenska nebo s kterima se domluvi kazdy a za 2 na co by nam to bylo

PříspěvekNapsal: čtv 28. kvě 2009 23:30:27 
Pravidelný přispívatel

Někdo tady prostě jen přeceňuje naší ubohou MSFL... ;) Většina týmů nemá ani fandící fanoušky a my nějaké družby z ciziny? No nevím... Co takhle FK Čadca? :D

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 7:29:13 
Pokročilý člen

zdenek píše:
Někdo tady prostě jen přeceňuje naší ubohou MSFL... ;) Většina týmů nemá ani fandící fanoušky a my nějaké družby z ciziny? No nevím... Co takhle FK Čadca? :D

NENE poláci jsou větší fanatici co takhle bialska-biala? :D

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 7:46:12 
Věrný fanoušek Lipiny

co ve slovensku nebo v polsku rovtou do anglie snakym 4nebo5 ligovym tymem :lol: ale nechapu na co spojenectvi kdyz nejsme z nikym z nepřateleni

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 9:03:18 
Toto forum je můj domov

gorguts píše:
Kotel už není co býval.S hodně věcma nesouhlasím a nemám sílu ani trpělivost to některým lidem o jejichž inteligenci by se dalo s úspěchem pochybovat,vysvětlovat.Dále-kamaradíčkování s hráči zatemnuje objektivní stanovisko k mnohdy katastrofálním výkonům na hřišti.Jo,kritika se v "tvrdém jádru"nikdy neujímala,byt byla sebevíc na místě.Ale vím,kecat umí každý.A chorály alá "dubem.."nebo infantilní vsuvky "bzum bzum"po mě nemůže nikdo chtít.Ze nebyl založen oficiální fan klub či navázána spolupráce s fandy jiného klubu(klidně i z ciziny) mě ani už nepřekvapuje protože kdo by to dělal?Ikdyž kdoví,třeba nějaké vlaštovky přiletí.No lipině fandím tak jak tak,ač je msfl často o ničem....

Milý příteli, pokud fandíš Lipině potom nemůžeš říct, že MSFL je o ničem, stejně jako bys to nemohl říct o 1.A třídě, kdyby ji zrovna hrála.
Navázání kontaktů je zajímavá myšlenka, nicméně myslím, že u Anglie máme trošku jazykový problém. Ty ho nemáš a já ti to trošku závidím. Já se učil anglicky asi 10 let, na netu si přelouskám co potřebuju, ale s někým si dopisovat na to fakt nemám :) Já navazuju kontakt s místními na výjezdech. Ale ne s fandy, ti totiž nikde nejsou :) ale s obyč lidma. Kdybys jezdil ven, tak to pochopíš. Kritiky je v kotli taky dost. A když se mi něco nelíbí, tak to řeknu, na net ale napíšu, že příště soupeře roznesem. To je to fandovství. Nelíbí se ti pokřiky? Přijď s něčím novým a rozjeď to jako první!!! Pojeď v neděli do Zábřehu. Jinak to jsou jen výkřiky do tmy a prázdná slova.

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 14:42:23 
Ultras fans Lipiny

tome,pod tvuj nazor se plne podepisuju

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 15:19:46 
Moderátor

Nějaké spojenectví s Anglie ? Tomu se směju :lol: ! Mi to příde jako nepotřebná blbost... Jestli se chceme zněkým spojit a spolupracovat z nějakýma fans, tak to rozdoně musí být z ČR! Třeba s Havířovem, Karvinou nebo Dolní Benešov. Ale i tak se mi to zdá nepravděpodovné... ;)

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 15:27:53 
Pravidelný přispívatel

Vy chcete opravdu neco takoveho udelat? :lol: To se mi nechce verit...Kecu se najde vzdycky dost jenze skutek utek...Jinak dobry napad s Čadcou ty trochu znam,sem tam se tam ukazu ale malokdy kdyz jsem na Slovensku... 8-)

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 17:44:56 
Toto forum je můj domov

Po usilovném přemýšlení k čemu je dobré spojenectví jsem přišel na dvě věci. 1) pomoc při fandění. Ovšem když jezdíte se svým klubem na výjezdy popř. ve volném čase chodíte na okolní kluby už moc času jezdit fandit třeba do té Čadce nemáte :) 2) výpomoc při bitkách :) tak tohle ovšem nemá s fotbalem a fandovstvím nic společného. I když je dobré jet na Spartu a vědět že nedostanu přes držku ;)

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 17:59:17 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
Po usilovném přemýšlení k čemu je dobré spojenectví jsem přišel na dvě věci. 1) pomoc při fandění. Ovšem když jezdíte se svým klubem na výjezdy popř. ve volném čase chodíte na okolní kluby už moc času jezdit fandit třeba do té Čadce nemáte :) 2) výpomoc při bitkách :) tak tohle ovšem nemá s fotbalem a fandovstvím nic společného. I když je dobré jet na Spartu a vědět že nedostanu přes držku ;)

Jo pravda...ta pomoc pri fandeni je asi nejdulezitejsi potom bych jeste rekl ze pomoc s veskerym materialem na zlepseni atmosfery(napr.u nas na nevidana chorea,vlajky,pyro,konfety atak ruzne...)Pri bitkach nevim,akorat tak do zapojovani bitek :lol:

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 18:10:00 
Toto forum je můj domov

Jo, tak jsme si to vyjasnili a tím posílám gorgutse i s jeho spojenectvím do ..... :) Jinak v Anglii mám taky oblíbené týmy, což vyplývá z toho, že jako závislý sázkař s více než 15 letou praxí rád sázím nižší soutěže v Anglii a ve Skotsku. Na několika fórech mám přezdívku Wigan, který jsem si spolu s Lutonem oblíbil, když kdysi několik let marně bojovali o postup ze 3. ligy ;)

PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 19:56:58 
Věrný fanoušek Lipiny

vdyt to rikam na co nam je spojenecvi v zdyt sme maly klub na nejake spojenecvis nekterima klubama co by se zmenilo jedno nanejvys by chdili s toho klubu 5nebo6 fanousku a byly by spojenecke saly a za to ze by sem chodili tak by sme museli taky chdit k nim a do neke cadse nebo anglickeho klubu se mi opravdu nechce a jeste bych tam musel povzbuzova jiny tym nez lipinu. No ja rikam jedine sem proti spojenecvim s jinymi kluby uz kvuli tomu ze nejsme tak ubozi aby smesi nevystacili sami sesebou protoze mame nadprumerny kotel na MSFL TEČKA :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]