LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 14. pro 2019 3:47:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlín
PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 16:32:33 
Moderátor

Já jsem to napsal po konzultaci se Zdenkem, Atlasem! Zdena mi řekl, že to z Tribuny viděl stejně. Takže myslím, že to až tak horké nebylo. Nejlepší by bylo kdyby dali goli na oficiální web. Ještě má malá poznámka, kdyby jsem ten web neudělal tak tu těch 700 lidí týdně nechodí... kdybych sem u toho to webu nezůstal tak tu těch 700 lidí týdně nechodí! Já furt někoho žádám pomožtemi s webem pomožtemi fotit zápas a samodřejmě nikdo nic. Web dělám skoro sám a pořád jenom čtu kritiku místo toho aby mi někdo nabídl pomoc aby mi třeba články ze zápasu posílal přes třeba e-mail! Já jsem vkotlli takže mám jiné povinsoti a všechno nevidím.. Já vím, že o web se dá starata ještě o dost líp, ale já to neumím. Jestli tě to otravuje číst moje články tak tu ani chodit nemusíš... A nechápu proč bych měl kopírovat článek z oficka ? Jestli bych taak uničinil tak tu chodí 70 lidí týdne ...

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 17:27:12 
Pravidelný přispívatel

Chytit se to nedalo za dané pozice, ale kdyby tam nestál jak cip tak to musí vyrazit. (Byl jsem ve středu hřiště)

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 17:44:44 
Ultras fans Lipiny

no ja osobne bych to ondrovi nevycital.taky si myslim ze chytat se to dalo asi tezko. JINAC V NEDELI ZABREH URCITE KLUCI ROZBIJOU!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 17:48:02 
Ultras fans Lipiny

Pepa (admin) píše:
Já jsem to napsal po konzultaci se Zdenkem, Atlasem! Zdena mi řekl, že to z Tribuny viděl stejně. Takže myslím, že to až tak horké nebylo. Nejlepší by bylo kdyby dali goli na oficiální web. Ještě má malá poznámka, kdyby jsem ten web neudělal tak tu těch 700 lidí týdně nechodí... kdybych sem u toho to webu nezůstal tak tu těch 700 lidí týdně nechodí! Já furt někoho žádám pomožtemi s webem pomožtemi fotit zápas a samodřejmě nikdo nic. Web dělám skoro sám a pořád jenom čtu kritiku místo toho aby mi někdo nabídl pomoc aby mi třeba články ze zápasu posílal přes třeba e-mail! Já jsem vkotlli takže mám jiné povinsoti a všechno nevidím.. Já vím, že o web se dá starata ještě o dost líp, ale já to neumím. Jestli tě to otravuje číst moje články tak tu ani chodit nemusíš... A nechápu proč bych měl kopírovat článek z oficka ? Jestli bych taak uničinil tak tu chodí 70 lidí týdne ...

PEPO.DELAS TO SUPER,NEDEJ SE ODRADIT?A TAKY SI PRAVY FANDA!! narozdil od tech kecalu

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 17:48:43 
Pravidelný přispívatel

Pepa (admin) píše:

Presne tak pepo!kdybys ten web neudelal tak nevim...Nahodou na to ze se o neho stara malo lidi na zacatku byl amatersky ale ted je supr!Prosel tolika zmenami a libi se mi...Tvoje clanky se mi taky libi lepe bych to nenapsal.

Palfe nevim co se ti nezda ale kvuli jedne spatne napsane vety kritizovat nemusis treba pozadej Studio kamarad at ti toci cele zapasy a posle po deseti castech na mail :roll: potom se muzes hadat jestli to mohl chytit nebo ne :ugeek:

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 18:30:35 
Věrný fanoušek Lipiny

Pepo, nenech se odradit. ty jsi fanda. a ostatní co jsou mimo kotel tak je jen kecal nebo divák. nech si svůj styl psaní. nic na něm neměn. P.s. kdyby si zkopírovat text z ofic. stránek, tak se najde někdo, kdo se tebe pustí že nechčeš psát a podob. Byt tebou, tak si Palfeho nevšímám a budu psát jak chci a co chci.

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 18:34:46 
Moderátor

Omlouvám se za tu větu, ale je to taky tím, že tam je Ondra. Kdyby tam stál nějaká jistota brance tak to asi nenapíšu, ale když se tým nemůže spolehnout na golmana tak je to trošku deprimujicí i pro obránce. Je sice pravda, že se to dalo chytat těžko, ale přece golman musí někdy vytahnout nečekaný zákrok. Docela mně i štve jak je penalta vždycky ji soupeř promění. U nás tomu, ale tak bohužel není i když si zajdu na b-tým. Jestě jsem to psal zdrcený po zápase takže to vyznělo tak asi jak nemělo. Už jsem to nepochopitelně smazal. Jinak díky Dawo za článek ohledně ultras. Jsem rád, že se docela dost začínáš psát na web články, což mi určitě dost pomáháš a jsou velice zajimavé. Hlavně, když se staráš o věci které jsou více o fans než o Lipině. Zdeněk má b-tým ty fans já lipinu, takže můžu konečně a radostí prohlásit, že tento web má 3 aktivní redaktory za co jsem moc rád ;) :P Díky a Lipině zdar

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 19:40:19 
Pokročilý člen

Dědek píše:
Pepo, nenech se odradit. ty jsi fanda. a ostatní co jsou mimo kotel tak je jen kecal nebo divák. nech si svůj styl psaní. nic na něm neměn. P.s. kdyby si zkopírovat text z ofic. stránek, tak se najde někdo, kdo se tebe pustí že nechčeš psát a podob. Byt tebou, tak si Palfeho nevšímám a budu psát jak chci a co chci.

Nechci prudit ale mám trošku podobný názor jako Palfe...Píšeš dobře..ale ty chyby jsou opravdu někdy hrozné..Kdyby to bylo bez chyb tak nemám žádnou kritiku ale přece jenom je ta stránka na prezentaci našich fanoušků a když ji navštíví někdo jiný(fanoušek jiného týmu) aby jsi neřekl ti Frýdečtí Hujeři neumí psát česky :lol: ...Jinak můžu jen pochválit...Dobrý nápad byl s těmi fotkami...Já bych stěma fotkama mohl pomoct ale nestíhám každý zápas lipiny

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 19:50:19 
Moderátor

To nevadí budu rád za každou fotku co mi příjde na e-mail. Ohledně pravopisu já jsem dizlektik takže nemám cit pro český jazyk a nic stím neudělám. Ve třídě jsem na tom ještě nejlépe ! :lol:

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 22:06:42 
Pokročilý člen

dawo píše:
Palfe nevim co se ti nezda ale kvuli jedne spatne napsane vety kritizovat nemusis treba pozadej Studio kamarad at ti toci cele zapasy a posle po deseti castech na mail :roll: potom se muzes hadat jestli to mohl chytit nebo ne :ugeek:

Dawo já nepíšu kvůli jedné špatně napsané větě, ale kvůli tomu, že Pepovy články se (s prominutím) nedají číst. Já jsem taky rád že někdo ten web provozuje, ale taky by to mělo být trochu "na úrovni" co se týče pravopisu...

Dědek píše:

Dědku, nepíšu tu kritiku proto abych Pepu shodil nebo cokoliv jiného. Píšu ji aby se něco zlepšilo.Od toho taky diskuze je ne? Nevím, jestli je nejlepší kritiku přehlížet a jít si slepě za tím co si myslím že je dobře.

A pokud myslíš že fanda je ten kdo je v kotli tak dobře. Hádat se nebudu. Do kotle či k němu sem chodil pravidelně, než tam někteří "hujeři" začali přivádět lidi kteří smrděli,měli už v 10 ráno nějaké to promile v krvi a dělali tam bordel. To mi za to fakt nestojí a raději si jdu sednou na tribunu...

A je jasné že k třetímu gólu má každý svůj názor, já napsal ten svůj a nemusíte mě za to kamenovat ;)

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 12:31:53 
Toto forum je můj domov

Zlín se ukázal jako kvalitní soupeř, hrál lépe než Vítkovice, o tři góly to asi nebylo, ale z pohledu fanouška Lipiny nezbývá než zatleskat jako se stalo v poslední době již tradicí!!! :happy-cheerleadersmileyguy: PS: ta penalta v 92. minutě pro Hlučín v posledním kole loňského ročníku druhé ligy mě sere stale více :-(

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 13:19:04 
Ultras fans Lipiny

Vyborny zapas! Zlin přijel hrat fotbal :clap: A Lipina hraje ted opravdu skvěle.Na tu hru se fakt skvěle kouka.Dnešnimu fotbalu se da fakt jenom tleskat.Parada!!!!

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 13:45:25 
Věrný fanoušek Lipiny

ja svama souhlasim paradni goly šance krasna hra po zemi :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 14:47:05 
Věrný fanoušek Lipiny

Po super výkonu ve Vítkovicích jsem se bál klasické české reakce - podcenění, ztráty motivace, alibismu. Nic takového nepřišlo. Hráli jsme od začátku do konce svůj fotbal a de facto pohodově vyhráli - místy jsme Zlín válcovali až příliš. Přitom zliňáci hráli velmi dobře, fotbalově a koukatelně. My jsme ale byli u každého balonu dřív, zajišťovali jsme se a v podstatě je k ničemu ani nepustili. Při standartkách jsme vytvářeli v jejich obraně zmatek a dali dva góly do půlky. Prostě - potlesk, potlesk a klobouk i kšiltovku dolů !!!! Jenom jedna jízlivá poznámka - nemohli jsme, k..va, takhle hrát od prvního kola ? To by Opaváci asi měli jiné starosti než řešit, jestli postoupí rekordně brzo. Pro mne je Lipinka nejlepší vždycky a všude, ale teď mám pocit, že s takovými výkony na super špičku fakt, ale fakt máme !!! LIPINÁÁÁ , ...!!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 20:30:51 
Věrný fanoušek Lipiny

Dneska neskutečná paráda-kromě prvních 5 min.jsme ovládali hru,perfektně zahráli Kerbr(budeme ho muset uplatit,popř ožrat-aby zůstal)Karel a Hynek.Parádní hra po zemi,super výsledek!!!!Zlín se mi moc líbil,žádný zanďour-výsledek pro ně horší než výkon.To se mi líbí-tak to má být!!! :music-rockout: :music-rockout: 8-)

PříspěvekNapsal: sob 16. říj 2010 20:59:25 
Pokročilý člen

Všeci se tetelíte blahem,ale musím uznat že dneska to bylo náročné utkání jelikož jsme hráli proti zatím nejlepšímu B-týmu.Ale jinak naprosto zasloužená výhra naši hráči soupeře defacto psychicky a fyzicky zdolali. Ad Cita žádný problém pro nás ale horší pro Kerbyho :lol: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :puke-front:

PříspěvekNapsal: sob 14. kvě 2011 21:06:15 
Toto forum je můj domov

V něděli bude hrát zápas Lipina opět venku tentokrát ve Zlíně. Myslím, že je jedno jestli se to bude hrát na hlavním stadionu ve Zlíně na Letné nebo na umělce v Luhačovičích - což je zatím varianta oficiální na fotbal.cz. Asi jsme se dohodli, že se pojede tentokrát vyjímečně auty. Tak jaká bude účast? Doufám, že větší než v posledních dvou zápasech venku (šest a pět lidí....vždyť to je jak za dob dna divize :o :snooty: ) Kur.va pojeďme ve větším počtu, snad jsou reálné i tři auta. Lipinský fanoušek je nějaký zhýčkaný a vlakem už mu to evidentně moc nejezdí, tak co na to auta... Zmobilizujte se trošku, vždyť tak špatně zase Lipina nehraje. Do konce sezóny zbývá odehrát šest zápasů :!: Já jsem s posledními dvěmi zápasy spokojen. Cita, Jaryn, Dědek,Chlop, Igy, Atlas, Šiga family :D a další, kde jste? Pojeďme to trošku podpořit. Já jedu se Psem (doufám Peťo že nebudem muset vlakem do Frýdlantu :mrgreen: ) a domluvme se nějak, každopádně předtím nějak beze mě vyřiďte ve středu Hulín. Další body odevzdané těmto nekopům bych snášel i na tu dálku nějak těžko........................................................................................................................................................................................

PříspěvekNapsal: ned 15. kvě 2011 6:11:18 
Ultras fans Lipiny

Auto nachystano.pravděpodobny odjezd z frydeckeho vlakače bude 7.45,cena 100 kč,tam i zpět.
kromě pasažera Toma,jsou volna ještě 2 mista,takže vzhuru pro 3 body. :auto-biker: :auto-biker: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: ned 15. kvě 2011 6:34:32 
Věrný fanoušek Lipiny

Jedu s vámi!!!!

PříspěvekNapsal: ned 15. kvě 2011 11:52:58 
Pokročilý člen

taky jedu s vámi :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]