LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 22. říj 2018 6:23:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Znojmo
PříspěvekNapsal: úte 28. dub 2009 16:06:37 
Toto forum je můj domov

něco mi říká, že v sobotu příjde vzhledem k pěknému počasí a atraktivnímu soupeři fakt hodně lidí. možná kolem 2000 už se těším :ugeek: :D :!:

PříspěvekNapsal: stř 29. dub 2009 15:22:54 
Věrný fanoušek Lipiny

Tome, já dám max. 1500 diváků. a stějně bude fandit jen +-15 lidí v kotli. zbývající diváci se budou dívat a sem tam roztleskávat.

PříspěvekNapsal: stř 29. dub 2009 15:38:27 
Věrný fanoušek Lipiny

No oni budou spíše nevěřícně zírat na naší hru..... :shock: :shock: :shock:

PříspěvekNapsal: stř 29. dub 2009 15:43:16 
Toto forum je můj domov

Musíme dát co nejrychleji první gól a potom z toho může být pěkná přestřelka. Naší výhodou může být, že Znojma si to bude asi čutat pěkně technicky po zemi a tam by Prepsl mohl něco chytit. Hlavně žádné centry a střely zdálky :roll: :lol: :!:

PříspěvekNapsal: stř 29. dub 2009 19:01:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Ale tak už toho nechte..Já si myslím,že dělá co může,a my bychom ho neměli znervozňovat.Je to brankář LIPINY a určitě dělá pro tým maximum.Byly chvíle kdy náš tým podržel a my jsme mu za to děkovali.Takže doufejme v 3 body!!!LIPINA!!!!

PříspěvekNapsal: pát 01. kvě 2009 11:33:19 
Moderátor

Tak jak jsem se díval na oficiálním web Znojma tak se nestačím divit. Žeprý má Znojmo větší náštěvy jak my a jedou na celek kde mají druhé nejvyšší náštěvy právě po Znojmě. Nevím jestli na Znojmo někdy přišlo přes 1 100 lidí :lol: . Ale to je fuk uvidí až knám přijedou, že nějaký 6 celek bude mít náštěvu minimálně 1 200 lidí. Jinak Znojmo samodřejmě na své věrné fanoušky nepřipravilo autobus nebo jich je velice málo :lol: . Takže zase nebude konkurence rozburcujeme i Tribunu a uvidíme pěkný fotbal ;) LIPINÁ

PříspěvekNapsal: pát 01. kvě 2009 12:31:45 
Pokročilý člen

Vážení je mi smutnou povinností Vám oznámit že se zítřejšího utkání roku nezůčastním z důvodu ne moc milých.jedu do čech na pohřeb.tak doufám že to i za mne zvládnete a 3 bodíky zůstanou doma :) můj tip je 3:1 a 1985 diváků + Karel Hodák v našem kotli :D

PříspěvekNapsal: pát 01. kvě 2009 13:24:11 
Toto forum je můj domov

houba píše:
Vážení je mi smutnou povinností Vám oznámit že se zítřejšího utkání roku nezůčastním z důvodu ne moc milých.jedu do čech na pohřeb.tak doufám že to i za mne zvládnete a 3 bodíky zůstanou doma :) můj tip je 3:1 a 1985 diváků + Karel Hodák v našem kotli :D

1) :(
2) vidím to prakticky stejně

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 7:32:26 
Věrný fanoušek Lipiny

skore netipuji ale podle počasí v 7:31 bude max. 1000 diváků.

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 12:25:22 
Věrný fanoušek Lipiny

I přes prohru se mi náš výkon celkem líbil.Hlavně centry z rohů byly nebezpečné a vždycky smrděly golem.Jsem rád,že se nám začíná střelecky dařit.Pokud takhle budeme hrát ve středu,tak nemám strach.Jen mě začínají neskutečně srát ti takzvaní "fandové",díky kterým se asi 5 minut nehrálo.Pak se ještě diví,že rozhodčí nic nenastaví.Pořadatelská služba by měla zavolat policii a lidi pod vlivem alkoholu,nebo drog vykázat ze stadionu.Ať si jdou hulit jinde.S těmito lidmi začíná být větší problém a mělo by se to řešit!!!!Jinak Znojmo-Pacanda je opravdu top hráč,líbila se mi jejich rychlost,byli o něco fotbalovější.Ale co mě vždycky dostává-"taktické držení času" celků,které vedou.Hráčům se nedivím,ale rozhodčí by k tomu měli přistupovat trochu jinak.Přišli jsme na fotbal a ne na přehlídku volných pochodů a zdravení se se spoluhráči-jakoby se viděli poprvé v životě...
I přes prohru mám dobrou náladu,hráči mě nezklamali.Takže LIPINAAAAAA!!!!

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 12:35:26 
Pravidelný přispívatel

Prohra me sklamala ale bojovali jsme.Skoda ze nebyla aspon remiza celkem by jsme si ji zaslouzili.Vykon se mi taky libil.A ti fanousci tam no by potrebovali skrotit. :roll:

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 12:49:36 
Toto forum je můj domov

Já jsem zklamaný a to vše kvůli třetímu gólu. Tři naší obránci byli u Minarecha a nechají ho vystřelit :( a potom ještě kvůli nahlášené návštěvě. Přes 1100 diváků je špatný vtip. :( Jinak diváci na středu byli trošku přiopilí, ale vhození pár mincí na kraj hřiště beru vzhledem k výkonu rozhodčího jako dobrou recesi. Prachy vzal - výkon se nezlepšil :(

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 13:03:14 
Moderátor

Výkon lipiny vše ok. Největší problém zápasu byl, ale přece rozhodčí jak někdo může moderním fotbale odpískat takovou penaltu to fakt nechápu. Nám ji vživotě neodpiskají a za 2 zápasy odpískají proti nám 2 vymyšlené penalty ! To je na mně moc. Ale výkon byl fakt na dobré úrovni udržíme si formu do středy a máme 3 body ;) .

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2009 13:32:29 
Toto forum je můj domov

Pepa (admin) píše:
Výkon lipiny vše ok. Největší problém zápasu byl, ale přece rozhodčí jak někdo může moderním fotbale odpískat takovou penaltu to fakt nechápu. Nám ji vživotě neodpiskají a za 2 zápasy odpískají proti nám 2 vymyšlené penalty ! To je na mně moc.

15 min před koncem ruka znojma ve vápně
a nic, předtím to píská, tak kde jsme kua :( znojmo výkon nic moc

PříspěvekNapsal: ned 03. kvě 2009 15:21:03 
Pokročilý člen

Pepa (admin) píše:
Výkon lipiny vše ok. Největší problém zápasu byl, ale přece rozhodčí jak někdo může moderním fotbale odpískat takovou penaltu to fakt nechápu. Nám ji vživotě neodpiskají a za 2 zápasy odpískají proti nám 2 vymyšlené penalty ! To je na mně moc. Ale výkon byl fakt na dobré úrovni udržíme si formu do středy a máme 3 body ;) .

Pepo, jen malý dotaz. Jak víš, že tam ta ruka opravdu nebyla? Stál si úplně na druhé straně hřiště, ale příjde mi že na 100% víš že ruka nebyla.Tohle mi příjde trošku divné... :?:

PříspěvekNapsal: ned 03. kvě 2009 15:26:48 
Moderátor

Já nepíšu, že to nebyla RUKA !!! Ale, že to neměla být PENALTA !!! Moderním Fotbale se taková ruka u těla prostě nemůže pískat. Když někdo ze 4 metrů nastřeli ruku u těla tak to nic neznamená a má se hrát dál. Rozhodně jsem, ale nikde nepsal, že to ruka nebyla !!!

PříspěvekNapsal: ned 03. kvě 2009 20:00:43 
Ultras fans Lipiny

palfe píše:
Pepa (admin) píše:

Pepo, jen malý dotaz. Jak víš, že tam ta ruka opravdu nebyla? Stál si úplně na druhé straně hřiště, ale příjde mi že na 100% víš že ruka nebyla.Tohle mi příjde trošku divné... :?:

penalty proti lipine jsou trosku "podivne!!!"

PříspěvekNapsal: ned 10. kvě 2009 18:35:26 
Toto forum je můj domov

Nic proti Znojmu, ale když mu rozhodčí nepískne pentli tak prostě nevyhraje. A ta jejich obrana to je taky radost :) Jestli se jim podaří postoupit, tak to asi bude rychlý sešup ;) Mají dobré hráče, dávají hodně gólů, ale taky hodně dostávají a to je vždy záležitost trenéra, který to podle mě nezvládá...

PříspěvekNapsal: ned 07. čer 2009 19:45:49 
Toto forum je můj domov

Prosím všechny, kteří čtou tento příspěvek, aby povstali a drželi minutu ticha za zemřelé postupové naděje Znojma :) ......Já vím je to předčasné a třeba se tam ještě nějak dostanou. Ale jsou to tragédi a stojím si za tím, co jsem napsal před časem o příspěvek výše. Dnes se to jen potvrdilo

PříspěvekNapsal: ned 07. čer 2009 20:37:01 
Moderátor

Ano ano ano! Naprostá pravda! Pochybuji, že v MSFL je celek, který má kvalitu na 2.ligu...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]