LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 27. čer 2019 0:20:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Olomouc B
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 11:16:15 
Pokročilý člen

dobry fotbalek ale pivo stalo za piču
:obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 19:08:39 
Ultras fans Lipiny

Tož to je divne....vyhralo se a morous nenapiše.......a nenapiše......................................hmmmmmmmmmmmmmmmm kritizovat holt čechum jde.........................,i frydečakum.

PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 19:19:48 
Věrný fanoušek Lipiny

Dneska o tobě Psali v Deníku.Platíš RUM!!! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 21:01:37 
Začátečník

pes píše:
Tož to je divne....vyhralo se a morous nenapiše.......a nenapiše......................................hmmmmmmmmmmmmmmmm kritizovat holt čechum jde.........................,i frydečakum.

Pejsku pejsku, jen jsem doteďka neměl čas - sám taky hraju a pracuju ... Byl to určitě nejlepší zápas, co jsem letos viděl. Štěstíčko při nás taky stálo ( břevno, Prepslův zákrok při hlavičce k tyči ), a výhra asi zasloužená. Ale zase tam byla hrubka v obraně, po které dali domácí snadný gól. Minusem bylo taky prostředí ( za hřiště, na které není vidět a není tam WC ani občerstvení, by se asi platit vstupné nemělo ), zranění Cabiho a hlavně rozhodčí - píská snad každý, kdo umí rozezvučet píšťalku. Hlavně ať elán vydrží i na Opavu!

PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 22:42:30 
Toto forum je můj domov

zajímavé posřehy obou trenérů k zápasu http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region ... uckne.html

a k těm rozhodčím: když srovnám ty, kteří pískali v Olomouci s těmi ve Slavičíně a Zábřehu, tak to tentokrát byly rozhodcovské hvězdy. Ve dvou zápasech před tím, to nebyli rozhodčí, ale náhodně oslovení lidé, kteří o fotbalu jen slyšeli vyprávět.

PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 5:24:07 
Ultras fans Lipiny

morous píše:
pes píše:

Pejsku pejsku, jen jsem doteďka neměl čas - sám taky hraju a pracuju ... Byl to určitě nejlepší zápas, co jsem letos viděl. Štěstíčko při nás taky stálo ( břevno, Prepslův zákrok při hlavičce k tyči ), a výhra asi zasloužená. Ale zase tam byla hrubka v obraně, po které dali domácí snadný gól. Minusem bylo taky prostředí ( za hřiště, na které není vidět a není tam WC ani občerstvení, by se asi platit vstupné nemělo ), zranění Cabiho a hlavně rozhodčí - píská snad každý, kdo umí rozezvučet píšťalku. Hlavně ať elán vydrží i na Opavu!

:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 22:31:01 
Ultras fans Lipiny

Olomouc je bezpodminečně třeba porazit.A je jedno jak!Fotbal neni krasobrusleni,nehraje se na umělecky dojem!Duležite jsou body a pro hrače zvednout si sebevědomi před Lišni!! A koho jineho porazit než děti s Olomouce??

PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2011 6:57:16 
Věrný fanoušek Lipiny

To už jsme 3x doma viděli!!! :D :D :D :D

PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2011 12:52:59 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Olomouc je bezpodminečně třeba porazit.A je jedno jak!Fotbal neni krasobrusleni,nehraje se na umělecky dojem!Duležite jsou body a pro hrače zvednout si sebevědomi před Lišni!! A koho jineho porazit než děti s Olomouce??

Tak na umělecký dojem určitě nehrajem, to vidí každý. A nevím čím to je, ale ty děti z Olomouce nás ve Stovkách nejen pravidelně porážejí ale hlavně jasně přehrávají. Bohužel. Uvidíme co zítra

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 9:09:53 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak dneska neočekávám naprosto nic,jdu na fotbal úplně klidný.Střelecky jsme na to bídně (2 goly)+vlastní,1-0 určitě nevyhrajem,(Olomouc určitě bude kopat alespoň 1 roh),naše sehraná obrana(Ječný-Cígler) asi pevná nebude.Rychlejší ve předu taky nebudem(není kdo by tam byl-Karel se jistě připravuje na důležitější zápasy),Olomouc přiveze někoho z A týmu-dneska to vidím na 0-2,snad to Znojmo nespadne,ať ještě nehrajem divizi :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:30:41 
Věrný fanoušek Lipiny

:D :D :D :D :D ,škoda,že byl dneska Martin nejlepší na hřišti,zkazil mi tip!!!!!
1-Kdy a s kým se to zastaví?
2-Vedení je v klidu?
3-Kdo z hráčů nás pozve na další domácí zápas? :D :D (musíme stoprocentně bodovat,doufám,že příjde dost diváků-rozhovor s hráčem xy na pozvánce)
4-Co na to náš sportovní ředitel?
5-Co na to náš hlavní trenér?(mmj bod 4)
6-Co na své výkony(ostudné)říkají naši hráči?
7-Kolik příjde za 14 dní do Stovek diváků?
8-Zajímá to vůbec ještě někoho?
9-Nestydíte se?
10-Jsme zachráněni?
11-Cíle na další sezonu(nechceme hrát o 5-6 místo,chceme hrát atraktivní útočný fotbal pro diváky,musíme skončit min do 2 místa......
12-Pro kterou soutěž si vytyčíme tyto cíle?
13-Má smysl jet do Líšně?

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:36:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Hoši děkuji. Příští sezonu v divizi E derby s Lískovcem a možná výhra v Brumově. :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 13:06:42 
Ultras fans Lipiny

ach jo........ :puke-front:

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 13:20:26 
Věrný fanoušek Lipiny

Já jsem dnes mile překvapen. Dokázali jsme zuby nehty - tedy spíše Lužný s Fitusem - držet nadějnou remízu až do 60 minuty. Kondičně jsme byli téměř rovnocenní celých 55 minut. A viděl jsem některé hráče se i rozběhnout, v jednom případě i opakovaně !!!!!! Z rohu jsme nedostali jediný gól !!! ( I když trochu mi hatí radost to, že ti vidláci z Olmiku většinou z rohu nedokopli k brance. ) A prohráli jsme jen o jediný gól. Je to rozhodně pozitivum do další sezóny, kdy snad dokážeme divizi udržet.
Cito, dovolím si odpovědi :
1. Samo nikdy !
2. V naprostém. Jde přece o to postavit šatny a aby postoupilo béčko.
3.To je jedno, ty cancy z Rudého Práva může odříkat kdokoli.
4.Nevím, on nějaký je ?
5. Už druhý rok hrajeme bez trenéra.
6.Že s nimi máme mít trpělivost, že se snaží ze všech sil a že jsou rádi, že jim pořád věříme.
7. Dneska tam bylo prý 520, když spočítám i fotbalisty, rozhodčí, pořadatele a holky od piva víc jak 300 bych asi nenapočítal. Takže oficiálně 2648. Ve skutečnosti něco kolem stovky.
8. Ano, nás z obou kotlů a pevně doufám i pana Janoviaka - přece ty peníze do klubu nenastrkal pro nic za nic.
9. Já jsme dneska nepodal nejlepší výkon - mám ve fandění co zlepšovat. Hráči asi ne.
10. V žádném případě, ale teoretická šance tu je, pokud z druhé ligy nesestoupí dva moraváci.
11. Zachránit pro Frýdek-místek divizi a hlavně přilákat atraktivní hrou co nejvíce diváků.
12. No příští rok pro tu divizi, dál pro slezskou župu, ...
13. Ne

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 13:47:19 
Toto forum je můj domov

Ale tak já to neberu tragicky. Prostě se nedaří a ve světle předchozích zápasů se dneska nedalo nic očekávat a taky se nic nestalo. Pokud chce někdo vyhrát zejména doma musí si vytvořit nějaké šance. To je problém Lipiny. Ty šance, střely prostě chybí, není nic nic nic a soupeřovi golmani se vyloženě nudí. To že doma dostanem jeden gol přece nemůže být problém. Dnes jeden obrovský závar v páté minutě, gol nepadl a to bylo vše. V prvním poločase několikrát Lipinu zachránil Lužný (na druhou stranu po jeho zákroku měl Olmík kopat jasnou penaltu). Soupeř většinou nějakou tu šanci využije takže je vymalováno. Přesto se těším do Líšně, uvídíme jak bude fotbal vypat venku... :think: :think: :think:

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 14:56:48 
Začátečník

Tak zase tragický výkon, ve druhém poločase jako by nám totálně došly síly. Ani jedna šance z toho nebyla. V příštích letech se můžem těšit na zajímavé derby Frýdek-Místek X Frýdek-Místek B.
Teď už to není jeden nepovedený zápas po kterém bych dělal unáhlené závěry, ze čtyř domácích zápasů v řadě, jsme uhráli 3 body za vydřenou výhru proti jasně nejslabšímu Slavičínu, který nám byl zcela vyrovnaným soupeřem. V těch ostatních domácích zápasech jsme byli vždy daleko horším týmem než naši soupeři, takže prohra byla vždy naprosto zasloužená. :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 20:29:34 
Věrný fanoušek Lipiny

Martine, naprosto souhlasím - Tome, vůbec ne. Na hráčích - pardon lidech oblečených do lipinských dresů - nevidím žádnou snahu, obětavost, prostě nic. Je to bezúčelně prochozených devadesát minut. Závar před brankou - co to jako bylo - jen odkopnutí balonů směrem na branku nebo kolem ní. Žádná myšlenka, nic fotbalového - jenom šast do balonu a konec. To dokáží kluci v přípravce taky. Je to naprostá destrukce, naprostá rezignace na fotbal - prostě totální konec !!!!! Na začátku utkání nejsme rozehraní, v průběhu první půle nám docházejí síly, ve druhé půlce už nemůžeme. Hynek nastoupí vyčerpaný už tím, že vystřídal. Kerbr - hvězda, že by Messi měl spáchat sebevraždu - nechápe, že mu někdo přihraje, když je v šestnástce sám s balonem, tak raději přihraje obsazenému spoluhráči. Prostě kanonýr !!!! A tak bych mohl probrat všechny. Ale ryba smrdí od hlavy a když je bordel v krachu nepomůže vyměnit postele. Takže se na kluky nezlobím, jenom je mi strašně, strašně a strašně smutno. Jo, a jak hrál Lískovec ?????

PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 20:47:31 
Věrný fanoušek Lipiny

Lískovec hrál remizově 1:1. už se zvedá ze špatného začátku jarní části sezony.

PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 9:04:37 
Toto forum je můj domov

Tohle je další hodně drsný vtip, který se může ukázat jako drsnější než ten baníkovský:

pátek 27.4. 20:15 Sparta - Olomouc
neděle 29.4. 10:15 Olomouc B -Lipina

PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 12:51:43 
Věrný fanoušek Lipiny

No,já bych to tak strašně neviděl.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]