LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 18. čer 2018 20:59:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlín
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 21:22:33 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
Šiga píše:
Pozápasový rozhovor :
Komentátor : " Trenére, co se s vaší hrou ve druhém poločase stalo ?"
Trenér : " Naši krajní záložníci se strašně hluboko zatáhli a osamocený útočník byl na hrotu zbytečný "
Komentátor : " Děkuji za rozhovor."

:lol: :lol: :lol: :lol:

:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 22:14:31 
Věrný fanoušek Lipiny

Kluci, je mi smutno z toho, že mi tleskáte. Milionkrát raději bych psal jiný rozhovor, třeba takový :

Komentátor : " Trenére, proč byla vaše hra ve druhém poločase tak dobrá ?"
Trenér : " Hráli jsme aktívně s vysunutými krajními záložníky, vhodně doplňovanými zezadu. Přidali jsme rychle góly a pak jsem pustil na hřiště dorostence, protože klíčové hráče jsem šetřil na další zápas. "
Komentátor : " Děkuji za rozhovor."

Dal jsem si to do bloku a rád bych ho znovu vložil v sobotu po obědě. Pomůžete mi, pane Duhane ?

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 9:39:53 
Toto forum je můj domov

Jsem potěšen, že máme stejné problémy jako Plzeň. Ta sice v poločase vedla o dva kousky a Bahníček byl zralý na ručník, ale to je detail pro rýpaly :violence-hammer: :lol: :whistle:

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 13:14:06 
Věrný fanoušek Lipiny

jsem furt totálně nasraný!!!!!Tenhle kádr na 2 ligu nemá ani omylem,v minulých ročnících Znojmo s přehledem vedlo Msfl a jaké pak měli ve 2 lize problémy!!!No nic-po Brnu čekám standartní domácí návštěvy-200-300 diváků,vzhledem k atraktivitě naší hry :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 15:09:51 
Toto forum je můj domov

HFK taky nevyčnívá a ten kádr kvalitu určitě má. Druhá liga je taky vyrovnaná. Z jednoduchého důvodu - nikdo nemá penízky nebo alespoň v tom množství, aby to bylo znát. Doba různých Fulneků a jiných vísek je naštěstí pryč. Kdo v sobotu nepřijde bude litovat ještě dlouho. 3-0.... po 20 minutách, jak někde psal Šiga

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 15:47:33 
Člen

je jasné že náš výkon v neděli nestál za nic.....
Ale sere mě tu jediná věc...........
1. případ: LIPINA vyhraje nějaký zápas....a dočkáme se od všech členů fanklubu povzbuzujících slov typu: druhá liga volá,,,,,hra na hovno ale hlavni sou 3 body......podmě podpořit kluky at sme o tu ligu výš........
2. případ: LIPINA prohraje nějaký zápas......a všichni si hned začínají stěžovat že tento tým na druhou ligu nemá......že bysme tam byli v prdeli....ať vybudujeme kvalitní kádr......jednou dokonce po nějakem zapase pamatuju přispěvek od šigy že je dobře že už nemužeme spadnout :D...........

myslim že by bylo dobré mít jeden názor a ne ho pořád měnit podle výsledku nebo podle hry......vždyt fotbal v první lize z velke většiny stojí za hovno.....a uvědomme si že tohle není první ale třetí liga......a že pokud postoupime do te druhe ligy tak ani ona nema nějakou užasnou kvalitu.....v sobotu vyhrajeme s brnem předvedeme dobrý výkon a všichni zas změníte názor že ta druhá liga půjde :DDD

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 16:39:05 
Toto forum je můj domov

Robin píše:
je jasné že náš výkon v neděli nestál za nic.....
Ale sere mě tu jediná věc...........
1. případ: LIPINA vyhraje nějaký zápas....a dočkáme se od všech členů fanklubu povzbuzujících slov typu: druhá liga volá,,,,,hra na hovno ale hlavni sou 3 body......podmě podpořit kluky at sme o tu ligu výš........

Tady se o druhé lize v souvislosti s Lipinou vůbec nemluví Robine? Pokud se nemýlím. Cíl klubu je jasný, po druhém místě v zimě skončit na konci sezóny první. Tomu odpovídají i nároky na výsledek a hlavně předváděnou hru. Diskuse po Zlínu se mi tady líbila z jednoho důvodu. Ani náznakem tady nebylo nikým zmíněno to, že jsme dostali gol v 87. minutě a že je to vlastně SMŮLA a ŠKODA. Škoda to samozřejmě je, ale my už měli z prdele kliku doma s Hlučínem, kterému tam z toho tlaku mohlo taky něco spadnout do brány. A ve Zlíně to jen pokračovalo od první minuty. Síla Lipiny byla v posledních letech vždycky v útoku, neřekl bych že máme mančaft, kterému bude pravidelně stačit vstřelit jeden gól k výhře.
Diskuse tady je myslím vedena velmi korektně, s nadhledem až humorem viz. některé příspěvky. A pokud se jedná o kritiku, je až neuvěřitelné, že ač to v "kotli" vře jako naposledy ve Zlíně, tak tady si o sobě žádný hráč negativa nepřečte. A to je myslím rarita mezi fotbalovými fory. :lol: :whistle: :violin: :dance: :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 17:44:44 
Ultras fans Lipiny

Přesně tak.Jak už jsme se mezi sebou několikkrat bavili,tak kritika neni nikdy směřovana k určitemu hrači,nebo hačum.Vždy se bavime o tom,že nikomu nechceme sražet sebevědomi,naopak hrače podpořit.Proto většina z nas většinou kritizuje tym a naopak chvali jednotlivce.Vždyt ted jsme po Zlinu b.myslim nekritizovali ani tak tym,jako takticke rozestaveni :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: .No a co na tom že jednou vychvalujem do nebes a po druhe kritizujem??? :doh: .No myslim že podle toho jde poznat že nam na LIPINĚ zaleži a že zapasy žijem :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: .

PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 20:19:02 
Věrný fanoušek Lipiny

Podepisuju, podepisuju a podepisuju. Myslím, že jsme se celkem shodli. Nekritizujeme hráče, ale styl, který hráli a asi měli hrát - to taky nevíme, nebyli jsme v kabině.
Robin má pravdu v tom, že jsem hecíř a občas sviňsky píchnu do živého. Opravdu jsem to loni napsal. Ne ale proto, abych urážel, ale abych někoho vzbudil. Spánek na vavřínech je nejkratší a s nejbolestnějším probuzením. Chcete příklad - ještě nedávno bojoval Baník o titul, Slavia a Sigma byly na dohled. Nebo v hokeji - loni byl Třinec slavný mistr, letos celý odřený vypadl v předkole jako blecha ze slipů. Mě prostě nestačí se crcat ve třetí lize. Já zažil většinu svého života Lipinku ve druhé lize a rok i v první. Pro mně je třetí liga málo.
A můj názor na současný tým - já si myslím, že na druhou ligu má ! Je v něm dost hráčů, kteří se budou rozvíjet. A jejich čas brzo příjde. Máme zázemí v dorostu apod. A sestava je konečně i generačně vyvážená - není to ani juniorka, ani parta staré gardy. Samozřejmě by druhá liga znamenala další doplnění kádru - ale to se přece děje co půl roku. Jen by asi byl menší zájem kluků sami odejít. Myslím si, že i podmínky na to máme. A šance, která je letos se nemusí opakovat.
Prostě MSFL letos vyhrajeme a basta. Ne tak suverénně jako Opava loni. Ale to nám bude v srpnu jedno.
Kluci, věřím vám - vy na to máte a vy to dokážete !

PříspěvekNapsal: pon 27. srp 2012 22:40:51 
Ultras fans Lipiny

Tak na Zlin dorazim,šichtu jsem si vyměnil tož aspon v klidečku skouknu přatelaček se Zlinem za brankou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Doufam že všichni budou mit rozum,přiležitost dostanou nahradnici a kluci z bečka a se cti vypadnem.Protože po přatelačku už nas čeka duležity zapas v Orlove!!! Takže kluci ofafrně :lol: hlavně se nezranit :pray: :pray: A v sobotu v plne palbě pro bodiky do Orlove :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
:obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2012 20:04:30 
Ultras fans Lipiny

Ufff. Tak zda se že všichni měli rozum a soustředime se na MSFL :handgestures-thumbup: .Vypadli jsme se cti a přatelaček se Zlinem byl dobry! I takovy přatelačekměl ale svoje +.Vyzkoušeli se kluci kteři normalně nehraji a ejhle....ono to šlo!!! Dobře zachytal Ondra,vyborně zahral Preči a to mnohem lip než bych čekal :handgestures-thumbup: a neztratil se ani Szabo.Ale přesto musim aspon něco zkritizovat!!! Snad po 2 letech sem si dal na lipině klobasu a lituju ty co si ji davaji pravidelně :handgestures-thumbdown: za 40 kč jsem dostal z jedne strany spaleny a z druhe nedopečeny parek,kousek chleba a hořtice,,,bida. :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: Ale chutnalo pivko i holky v okinku se usmivaly :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers: Až na ty kelimky za bura"Šramo" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2012 20:23:29 
Toto forum je můj domov

:D :D :D
Jezdíme všude ven tak můžeme porovnávat. Otočme tabulku ať loňskou či letošní vzhůru nohama a zjistíme, jak jsme na tom ve Stovkách s občerstvením. Trošku smutné :handgestures-thumbdown: , ale chodíme hlavně na fotbal :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 17:08:09 
Ultras fans Lipiny

Do Zlina bohužel jsem nuceny jet autem :handgestures-thumbdown: .Ale jedu!!!! Odjiždim z F-M vlakoveho nadraži v 8.00!!!! Nahlasil se mi jako pasažer Jaryn!!!!! a možna pry Tom!!!,.Tom snad potvrdi,tak zbude v autě 1,max 2 mista!! Kdo chce at se hlasi a připravi si optimistickou naladu a 100 kč na benal!!!!!.Upozornuju,že kdo nebude optimisticky naladěny bude vysazen na odlehlem mistě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a budse pokračovat pěšky!!!

PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 17:48:03 
Věrný fanoušek Lipiny

Cita-hlásím se!!!!

PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 17:52:00 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Cita-hlásím se!!!!

No.............vem si radši pokud tedy pojedeš dobre boty a KPS,protože osobně moc nevěřim že dojedeš do cile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Každopadně jsi nahlašen jako pravoplatny pasažer.

PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 9:43:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Šigův klan taky vypadá na auto. Ale dáme vědět v pátek.

PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 10:00:32 
Pokročilý člen

Jinak 6.25 jede přímý bus.Nic lepšího jsem nenašel.

PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 17:12:59 
Věrný fanoušek Lipiny

Pojede se nám dobře. Třinec to ve Vřesině pohnojil, prohral 2 : 1 !!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 17:47:42 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Pojede se nám dobře. Třinec to ve Vřesině pohnojil, prohral 2 : 1 !!!!!!!!!!!!!!!!

hlavně aby se jelo dobře zpátky :D :D :handgestures-thumbup:

jinak k těm našim prvním a druhým poločasům, na web to dávat nebudu takže tady. Letmým pohledem lze zjistit toto:

bilance 1. poločas 2-6-2 skore 4:4
bilance 2. poločas 6-3-1 skore 14:2

ve druhém poločase Lipina nedostala 9krát z 10 zápasů ani jeden gól. Povedlo se to pouze Orlové, bohužel hned dvakrát

PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 20:47:47 
Věrný fanoušek Lipiny

S lítostí musím oznámit,že nemůžu jet do Zlína-musím do práce :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark:
Budu fandit u onlajnů....Takže u Psa je volný flek...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]