LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 21. dub 2018 5:25:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlín
PříspěvekNapsal: pon 22. zář 2014 11:49:31 
Začátečník

DO ZLÍNA VŠICHNI V BÍLÉM !! Kdo nemá bílé oblečení - stačí jakékoliv bílé tričko - doufám že nebude nikomu dělat problém obléct bílé triko na mikinu:))

PříspěvekNapsal: pon 22. zář 2014 23:29:24 
Pokročilý člen

Hlavně nezapomeň pláštěnky :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 23. zář 2014 22:38:38 
Ultras fans Lipiny

Bile beru !!!!! :handgestures-thumbup: .

PříspěvekNapsal: sob 27. zář 2014 23:51:39 
Pokročilý člen

V první řadě mě překvapil trenér se sestavou.Pribula v útoku a konečně si zahrál Cuf.První poločas v poli vyrovnaný měli jsme i nějaké šance.V druhém poločase jsme zalezli a díky bohu jsme ubránili bod,který je zlatý :obscene-drinkingcheers: Líbil se mi Uvíra,který se lepší,v prvním poločase Venca s Talošem.Teď je třeba zisk potvrdit 3 body s Varnsdorfem.

PříspěvekNapsal: ned 28. zář 2014 16:32:13 
Ultras fans Lipiny

Ja jsem s bodikem ze Zlina hodně spokojeny.To že jsme byli druhy poločas pod tlakem ?, no a co.Venku brani i daleko silnějši tymy než jsme my.Ja jsem rad že kluci zapas odmakali a mame bod !!! děkuju jim za to :handgestures-thumbup: .Nelibila se mi jen jedina věc a to treneruv experiment s Martinem Pribulou v utoku,ten chudak kluk se tam, neskutečně trapil.Naopak Martin Matuš ukazal že muže hrat na každem postu :handgestures-thumbup: .No snad ho přiště nešoupne trener do brany :mrgreen: :mrgreen: .

PříspěvekNapsal: sob 11. dub 2015 20:13:17 
Pokročilý člen

Rozhodčí v prvním poločase hrubě ovlivnil zápas ve dvou případech.Jsem rozladěný.

PříspěvekNapsal: sob 11. dub 2015 20:30:44 
Moderátor

Já dnes radši komentovat nic nebudu. Musím vychladnout.

PříspěvekNapsal: sob 11. dub 2015 21:29:50 
Začátečník

Maestro-jestli máš na mysli neuznaný frýdecký gól, tak si ,prosím tě, přečti nejdřív pravidla. Matúš v době přihrávky stál v metrovém ofsajdu, snažil se přihrávku zasáhnout a svým pohybem ovlivnil hru gólmana soupeře, čili správně odpískaný ofsajd. Je irelevantní, jestli míč tečoval nebo ne. Jestli by jsi měl být z něčeho rozladěný, tak především ze hry některých našich obránců a né se vymlouvat na rozhodčího.

PříspěvekNapsal: sob 11. dub 2015 21:33:03 
Věrný fanoušek Lipiny

No - upřímně - naprosto spravedlivé. My jsme ve druhé části prvního poločasu měli jalovou " převahu", resp. držení míče. Ani si nevzpomínám, jestli jsme vúbec vystřelili.
Hrubky v naší obraně - a to i od opor -byly děsivé a jen reprezentační forma Ondry a jeho sebeobětování zajistilo opticky přijatelnou prohru. Líbil se mi Bello, ale potřeboval by k sobě alespoň jednoho hráče, který pochopí jeho fotbalové myšlenky. Klukům nelze upřít bojovnost, ale na Zlín to je sakra málo a bude to málo i ve Varnsdorfu.

PříspěvekNapsal: sob 11. dub 2015 21:54:53 
Pokročilý člen

Nu,nějak jsem to nepřekousl.Měl jsem vychladnout,jako Pepa.Z kotle ofsid těžko rozpoznat,dal jsem na to,co říkali lidi po zápase.Za druhý poločas si Zlín výhru zaslouží.Měl jsem na mysli i vraždu na Ondru,ale ta se stala ve druhé půli.

PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2015 9:41:46 
Moderátor

Já na kluky naštvaný nejsem. Bojovali a kdyby Staško využil chyby Hubáčka a využil 1000% šanci, tak třeba dokážeme otočit a te'd by jsme si plácali na hrud, jak máme skvělý bojovný tým, který táhne za jeden provaz. Bohužel fotbal je o maličkostech a včera to prostě nevyšlo. Každý zápas je jiný a jestli budem stačit na Varnsdorf, či ne, uvidíme až za týden v neděli. Rozhodně máme šanci. Co mě včera zklamalo je zbrklá obrana při rozehrávkách. Hlavně Fitus dělá čím dál tím častěji chyby, při jednoduchý přihrávkách. Na lavičce čeká už jistě nahecovaný Estonec, tak uvidíme, jak nedůslednost v obraně vyřeší Karel.

PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2015 10:00:46 
Věrný fanoušek Lipiny

Souhlasím s Pepou :handgestures-thumbup: Já ten včerejšek nehrotím, hráli jsme s top týmem 2 ligy...Máme ale strašný problém s útočníky-prakticky nejsou schopni vstřelit gol-a včera Staško citelně chyběl, mělo se hrát na 2 útočníky od začátku-to se prostě doma musí!!!! Jinak Bello byl skvělý-bohužel k němu zatím nemáme někoho, kdo by ty jeho nahrávky čekal-snad se to sehraje...

PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2015 10:13:09 
Ultras fans Lipiny

Včera jsem koukal na fotbal bez afektu kvuli nemoci jen spoza brany.Je škoda že jsme se Zlinem nebodovali,protože dle meho pohledu Zlin nehral žadny super fotbal,spiš pruměr.Chyby u obrancu nevim jestli nevyplyvaji i ze špatneho terenu protože nechyboval jen fitus,ale i i švrk a hostujci stopeři taky nepusobili nejjistěji.Mě včera trošku u našich chyběla jedna věc a to duraz v 16ctce soupeře !!! Vždyt ty obrance Zlina ten fotbal vubec nebolel!! Tak kurna jsme doma tak se rvu,škrabu,dam tam loket sjedu trošku obrance,prostě se vic biju at to ty soupeře taky trošku boli a v neposledni řadě vystřelim !!! Dyt jsme tam kolikkrat balon šmudlali 20 metru od brany a nic,škoda.Myslim že Zlin se dal doma porazit ! No nevadi jedeme dal !. Jinač včera po dlouhe době musim řict,že rozhodči zapiskal na lipině dobry zapas. Tak ted vzhuru na Varnsdorf a sbirat bodičky,at neskončime 14 jako loni :mrgreen: . O zachranu strach už v tehle sezoně nemam :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2015 10:23:05 
Věrný fanoušek Lipiny

Vždycky si vzpomenu na Pepíka Hnátka-"pořád nějaký šmrdlání vepředu, hrajete nějaký trojúhelníky jako Barcelona!!!.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 234 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]