LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 21. zář 2018 14:50:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Uničov
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 16:24:24 
Člen

jj ja pojedu urcite :)

PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 13:48:41 
Toto forum je můj domov

Partik Hujer píše:

tak já se taky teda přihlásím, pokud ovšem nezaspím (tento týden do práce například 2x :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 14:15:29 
Pokročilý člen

tom píše:
Partik Hujer píše:

tak já se taky teda přihlásím, pokud ovšem nezaspím (tento týden do práce například 2x :lol: :lol: :lol:

no ty jsi šikovnej :D já už mám budíka nastaveného už od rána abych nezaspal :D

PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 19:32:40 
Moderátor

I já pojedu povzbudit naše kluky :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 22:50:17 
Věrný fanoušek Lipiny

ja bouzel nejedu

PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 16:42:56 
Ultras fans Lipiny

Minuly tyden sem tady na foru hanil,ted musim chvalit!!
Tentokrat to byl vyborny vykon všech našich hraču.od začatku všichni bojovali a běhali.Prvni poločas byl z Lipinske strany supr.zejmena s Karlem si Uničovšti vubec nevědeli rady.Co se tyče penalty,ja si myslim že byla.zkratka kdyby takhle kluci přistoupili i k zapasu v Hulině,tak je smaznou 3:0 a nebylo by o čem diskutovat.Jen tak dale :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 09. zář 2010 16:00:06 
Věrný fanoušek Lipiny

Uničov si stěžoval na rozhodčí zápasu s Lipinu přesněji na Proskeho a Jahodu. Ti pitomci na Moravě to uznali a Proskemu snížily známku a jahodovi pozastavily nominaci. Uničovští funkcionáři jsou hovada neobadané. Větší hajzlové už snad v MSFL neexistují.

PříspěvekNapsal: čtv 09. zář 2010 16:11:56 
Toto forum je můj domov

Dědek píše:
Uničov si stěžoval na rozhodčí zápasu s Lipinu přesněji na Proskeho a Jahodu. Ti pitomci na Moravě to uznali a Proskemu snížily známku a jahodovi pozastavily nominaci. Uničovští funkcionáři jsou hovada neobadané. Větší hajzlové už snad v MSFL neexistují.

No tak si řekněme na rovinu, že ta penalta teda byla přííííííísnáááá, ty krávo :mrgreen: O to větší škoda či ostuda, že se nedovezly tři body :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: čtv 09. zář 2010 18:26:25 
Věrný fanoušek Lipiny

ja sem tam sice nebyl ale kolikrat byly pisknute přisne penalty

PříspěvekNapsal: čtv 09. zář 2010 22:23:00 
Ultras fans Lipiny

Penalta je tehdy když ji piskne rozhodči.

PříspěvekNapsal: stř 16. bře 2011 18:01:36 
Věrný fanoušek Lipiny

Rozhodčímy jarní odvety zápasu Fotbal Frýdek-Místek jsou jako HR - Ogrodník, AR 1 - Ondráš, AR 2 - Proske. Uvidíme co předvedou.

PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 17:17:53 
Věrný fanoušek Lipiny

V sobotu nemůžu :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: jsem v práci-prosím Toma nebo Dědka o podrobné onlajny... :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 15:36:49 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak klasicky zpackaný první zápas. Musím sportovně přiznat, že Uničov mi připadal lepší a vytvořil si i docela dost šancí. Co si ale nedovedu vysvětlit - my začneme dobře, kombinujeme, vytváříme si střelecké příležitosti. Ve dvacáté minutě nedá Biolek super šanci a tím to pro nás skončí. Od dvacáté minuty jsme se do konce poločasu nejen nedostali před uničovskou branku, ale skoro ani za půlku. Zase jsme jenom čekali kdy nám dají gól. Druhá půlka lepší, snažili jsme se, dřeli, ale to bylo všechno a podle mě i pozdě. No škoda - chtělo to asi jeden takový ušmudlaný gól jako dali oni.
Takže nic se neděje - odnese to Slavičín. Za týden čau a LIPINÁÁÁ, ... !!!!

PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 16:31:17 
Ultras fans Lipiny

Je to škoda.Byl to takovy klasicky zapas na uvod jarni sezony.Celkem holomajzna na obě strany,ktere by slušela aspon remiza.Kluky bych pochvalil za druhy poločas.Byly tam i 2 šance ,ktere se mohly a myslim že jedna měla proměnit.Prvni poločas se mi krom prvnich 15 minut vubec nelibil,ale věřim že bude lip.Jo a jetě jedna věc.sem vubec nepochpil proč Hynek Prokeš hraje zataženy u lajny,když je třeba vyrovnat,podle mě je to klasicky chlap do šestnactky,ale možna tomu vubec nerozumim.Tož ještě jednou,je to škoda že se prohralo,protože Uničov určitě nebyl lepšim manšaftem.Tak doufam že to ted škaredě odskače"divizni"Slavičin.LIPINAAAAA!!

PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 21:46:20 
Toto forum je můj domov

Já raději nic nepíšu. Snad jen, že s některými hráči v základu a naopak bez některých hráčů nepůjde v žádném případě hrát na takové úrovni jako na podzim. To musí být každému jasné. Xkrát to ukázala příprava a konec konců i dnešní zápas....

PříspěvekNapsal: ned 27. bře 2011 8:17:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Zato Karlovi to v béčku střílí :D :D :D ,ještě,že se áčku proti Uničovu tak střelecky dařilo.. 8-) 8-) -a že nám nechyběl :whistle:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:46:57 
Moderátor

Prolomily jsme to v Kroměříži, prolomíme to taky doma s Uničovem! Můj Tip je minimálně 3:1! :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: sob 02. čer 2012 12:54:54 
Ultras fans Lipiny

Kdo chce vidět vyborny fotbal,musi chodit na Lipinu.Jinak to nevidim.Bravo kluci,takhle se hraje o postup!!!! tleskam,tleskam a ještě jednou tleskam. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 02. čer 2012 13:03:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Škoda, že na Stovky zavítalo mizerných 1300 diváků. Na tohle se za 30,00 KCZ nepodíváte ani v multikině - no co, jejich chyba. Čekal jsem na zápas o život určitě dvakrát větší návštěvu. Ale proti těm 9 v Kromcu je to astronomický nárůst. Takže už teď objednáváme zvláštní vlak do Rosic a special transport na druhou ligu na zpáteční cestě.
Kluci jste perfektní, kurev.ky srovatelní s klukama, kteří z roce 1976 vyválčili ligu. Těším se na výjezd v srpnu do Varnsdorfu !!!!!!
LIPINÁÁÁÁÁ, LIPINÁÁÁÁÁ, LIPINÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !
Směr 2.liga :auto-biker: a nikdy zpět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 02. čer 2012 14:11:13 
Toto forum je můj domov

Z mého pohledu výborný soupeř, ještě lepší Lipina. Uničovským obráncům dělalo neskutečné problémy napadání jejich rozehrávky (vynikal zejména Sláva Molnár). Taky nejsou asi zvyklí odkopávat balóny na tribunu a řeší vše spíše kombinačně, dnes na to neměli čas a nevycházelo jim to. Jsem rád, že to napadání, mělo nakonec i naší gólovou tečku :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers:

Plný počet 6 bodů nahraných během sezóny s Kroměříží i Uničovem. Přepište dějiny!!!
:D :handgestures-thumbup: :lol:

Jinak z návštěvy jsem taky trochu zklamaný, čekal jsem minimálně o 200 více...příště :whistle:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]