LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 19. črc 2018 3:37:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FK Kolín
PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 8:42:22 
Ultras fans Lipiny

Včera se mi fotbal ze strany lipiny vcelku libil,šanci bylo dost,jen ty goly tam nepadaly.Spokojenost z utočniky! Uškovič dal gol a Matuš tradičně odvedl skvěly vykon. Mě osobně se včera nejvic libil Zapalač! Tam "hořela"lajna :handgestures-thumbup: Zapi 2 poločas odjezdil! Tak se bojuje o zakladni sestavu,tak to ma byt! No a rozhodči??? Takoveho blbce sem dlouho neviděl.Evidentnějši pentli,než byl faul na Matuše si fakt nedovedu představit.Sudi kurvi fotbal !!!!!!

Předmět příspěvku: Re: Kolin
PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 8:50:02 
Věrný fanoušek Lipiny

Mě se to taky líbilo, přesně takový průběh jsem od zápasu očekával. Matuš byl výborný!!! Toho vola na lajně nemá smysl komentovat, jenom by mě zajímalo, jak si tohle před delegátem zdůvodní. Důležité jsou 3 body, já jsem max. spokojen!! Jen mě zaráží počet diváků, z pohledu na tribunu se mi to fakt nezdá.... 8-) 8-)

PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 9:24:19 
Věrný fanoušek Lipiny

No já zase tak spokojený nejsem. Na nejslabší tým celé soutěže přece musíme vlítnout a rozsekat ho na hadry. Teda pokud opravdu chceme hrát klidný střed tabulky.
Šance si sice vytvoříme, ale potřebujeme jich tak deset na jeden gól. Místo toho, abychom si ten zápas užili, jsme zase jen utrpěli vítězství. Sice extrémně cenné a důležité, ale....Asi jsem fakt náročný.

PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 9:33:45 
Toto forum je můj domov

V podstatě souhlas se Šigou. Prvních 20 minut velice slaboučkých. Žádný tlak, čekalo se co předvede soupeř (proč?). Potom už to bylo dobré a zápas se mi až do konce líbil. Bylo tam hodně nepřesností, ale byla vidět velká bojovnost a zápas měl hlavně ve druhém poločase své tempo. Škoda těch nevyužitých šancí, Táborsko to minule potrestalo, včera Kolín ne. Štěstí pro nás

PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 10:21:00 
Pokročilý člen

Důležité 3 body.V první půli byl soupeř hodně zalezlý a my se těžko prosazovali.Druhý poločas byl nahoru dolů a bylo se na co dívat.Vyzdvihl bych snad Uškovičé,který splnil svj úkol a dal gol.U Zapalače mi chybí přímočarost,utápí se v kličkách a dává nepřesné přihrávky.Jinak jsme toho soupeři moc nedovolili,takže jsem spokojený s výhrou.

Předmět příspěvku: Re: FK Kolín
PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 13:06:41 
Moderátor

Trošku bych tě opravil Maestro. Zapaláč byl hráč, který zbytečně brzdil hru a utápěl se v kličkách. Proti Kolínu to byl konečně výkon, který jsem od něho očekával okamžitě po přestupu k nám. Přímočarost, bojovnost a nasazení na 200%. Po tom co včera předvedl, bych se nebál klidně posadit toho Pribulu. Od něho jsem taky čekal jinačí výkony a hlavně nějaké góly.. Snad to přijde!

PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 13:57:43 
Pokročilý člen

Hodnotil jsem Zapalače podle toho,co předváděl dosud.Včera jsem ho moc neregistroval.Je fakt,že už minulý týden byl nejlepší v zápase farmy.Tak snad zabojuje o místo v základu.Pribula nepomůže dozadu,ztratí balon a zůstane stát :naughty: to mě štve.

PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 15:52:16 
Ultras fans Lipiny

Matuš a Uškovič zatim vypadaji že byli trefy do černeho.Utočnici zatim si krasně rozděluji co zapas to go :handgestures-thumbup: .Tak to ma byt :handgestures-thumbup: .Doufam že Goffu nenapadne dat Matuše na stopera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .To bych se ale nesmal. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2015 10:12:58 
Ultras fans Lipiny

Zapasu v Kolině jsem se hodně bal.Zapasy s tymy kterym už teměř o nic nejde,jsou hodně nevyzpytatelne.Uff,ale mame to za sebou a mame 3 body a ja jsem štastny.Nebyla to žadna reklama na fotbal,ale duležite jsou body a ty mame.Na začatku zapasu nas podržel v braně Ondra a druhy poločas už byl v naši režii.Mrzi mě zbytečna červena karta hyklika,to je škoda.Ted je třeba potvrdit doma s Pardubicema.Protože pak nas čeka serie hodně těžkych zapasu ŽIŽKOV,Zlin,Varnsdorf,tak at se nam lip dycha :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2015 10:48:18 
Pokročilý člen

Přesně tak.Prvních 30 minut špatných,Kolín měl o něco navrch.Příchod Hykela,stejně jako v Táborsku,pomohl.Potom už Kolín vypadl ze hry a zápas byl v naší režii.Díky za 3 body!

PříspěvekNapsal: pon 23. bře 2015 15:46:46 
Věrný fanoušek Lipiny

To můžu jen podepsat. V první půlce mě dost zaskočil laxní přístup některých hráčů. Až Hyklíkův příchod jakoby vlil krev do žil. Ale v podstatě jsem se dočkal toho, co jsem čekal - houževnatý celek domácích mladíčků zlobil do první branky, pak šel jejich výkon rapidně dolů a druhou půlku jsme měli převahu nějaký 90 na 10, to už se domácí trápili a koukali na hodiny, kdy to skončí. Šokem byla pro mne pentle - faul to byl jasný a asi i v šestnáctce - přes ten hrubý drátěnný plot to vidět nebylo. Ale když Lipina kope penaltu, je to důvod pro vyhlášení statního svátku ! :happy-cheerleadersmileyguy:
Jinak výjezd super, klobása vynikající, pivo se dalo a procházka kolem toho potoka, co Kolínem teče taky perfekt. Až je mi líto, že se tam příští rok nepodíváme.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]