LIPINA FANS FORUM
http://lipina.funsite.cz/

SK Sigma Olomouc
http://lipina.funsite.cz/viewtopic.php?f=8&t=234
Stránka 1 z 1

Autor:  pes [ pon 04. srp 2014 8:49:55 ]
Předmět příspěvku:  SK Sigma Olomouc

Tak dost bylo breku nad rozlitym mlekem a v Sobotu hrrrrrrr vyloupit Sigmu !!!!
Sraz cca 30 minut před odjezdem vlka :D ,at mužem koupit společny lupen ! Hrrrrrrrrr na něěěěěěě :D :D :D
32 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn. Spoje
9.8. Frýdek-Místek 13:28 13:32 Vlak Os 3135 přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
Ostrava hl.n. 14:05 14:14 Předrezervace Řazení Vlak 146 Kysuca bistrovůz možno zakoupit místenku ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo dámský oddíl
Olomouc hl.n. 15:16 15:19

Autor:  pes [ ned 10. srp 2014 8:45:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Prohrali jsme v Olomouci,ale z toho bych tragedii nedělal.3:0 jsme loni fasli v Budějkach i v Hradci.Z herniho pohledu to určitě nebyla katastrofa,jako z Opavou.Olomouc je jiny level.Hru lipiny oživil taloš,to je neskutečny jezdec! A hlavně naši kluci nebyli připosrani jako v zapase z Opavou.V utoku se srdnatě bil Matuš,doufam že trener Goffa bude mit koule :D a postavi k němu doma i druheho utočnika"Uškovič".Tak pome lipinaaaa !!! Doma Taborsko musime porazit.Pokoru je třeba nahradit agresivitou a bojovnosti,tak jako tomu bylo loni.

Autor:  maestro [ ned 10. srp 2014 8:58:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Herně to bylo určitě lepší,ale takových chyb v obraně se musíme vyvarovat.O zápase bylo vlastně rozhodnuto na začátku a sigma nemusela vynaložit větší úsilí.Byl patrný rozdíl v kvalitě,sigma patří do první ligy.Jinak bylo super.Teď už musíme bodovat,nebo bude zle

Autor:  Šiga [ ned 10. srp 2014 22:09:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Trochu bych ten optimismus přikrotil. Do hry jsme se dostali až ve chvíli, kdy už se Sigma šetřila na skutečné soupeře. Ten rozdíl byl neskutečný a z tohoto pohledu je výsledek naprosto fantastický. Ano, podali jsme lepší výkon než proti Opavě, ale horší snad ani nejde. Byla vidět bojovnost, snaha a snad i nadšení. Ale naše defenzíva ( nemyslím tím 4 hráče napsané na soupisce v obraně, ale náš defenzívní systém ) připomíná počítačové hry z devadesátých let. Jakákoli změna proti naučené šabloně je pro nás krizová a neumíme ji řešit. Jak je sakra možné, že se odražený balón na šestnáctce dostane k nekrytému hráči ? Jak je možné, že zase nikdo nehlídá nabíhajícícho hráče za obranu ? Žijeme snad ve falešné představě, že Ondra chytí úplně všechno ?
Tak snad si konečně přestaneme hrát na hájení a pokusíme se s Táborskem zabodovat. Asi bych panu Goffovi doporučil záznam z loňského roku. To jsme hráli jako Sigma včera, zlikvidovali je hned ze začátku a pak jen v poklidu hlídali výsledek. Takže v sobotu čekám od první vteřiny náš uragán.
A chtěl bych ještě ocenit všechny, kteří v sobě našli dostatek lidské slušnosti a poděkovali fanouškům za celozápasovou podporu. Byli mezi nimi i dva cizinci - Uški a Taloš, ale safra ten se vlastně jen tak jmenuje. Ti ostatní se snad hezky vysprchovali.

Autor:  pes [ ned 23. lis 2014 10:02:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Neni se zaco stydět chlapi !!!!!! Jen nemužu pochopit jak to,že proti Sigmě podame takovy dobry vykon a v Třinci,ktery byl slaboučky jako čaj,takovou grcnu. :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

Autor:  maestro [ ned 23. lis 2014 14:07:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Dobrý fotbal se špatným koncem :( Podzim skončil a už se těším na jaro :character-chef:

Autor:  Šiga [ ned 23. lis 2014 19:38:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: SK Sigma Olomouc

Pse, na to má Lipina patent. Už jsem tu párkrát psal, že dokážeme porazit Barcelónu a za týden prohrát s béčkem Hrčavy. Prostě se nám asi hraje líp proti silným sioupeřům.
Včera velmi dobrý výkon a opravdu škoda, že jsme neuhráli bodík. Myslím, že bychom si ho zasloužili.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain