LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 21. zář 2018 14:32:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Břeclav
PříspěvekNapsal: úte 11. čer 2013 7:04:12 
Pokročilý člen

tak letos breclav neuvidim ani jednou.jde se v nedeli na dorost?

PříspěvekNapsal: stř 12. čer 2013 22:02:40 
Věrný fanoušek Lipiny

Tož nikomu se do hodnocení posledního kola nechce ? Tak teda já - čekal jsem zbytečný "srandamatch" a on se vyklubal koukatelný fotbal. I přes několik změn v sestavě jsme vlastně od první vteřiny byli na hřišti jen my. Domácí jsme k ničemu nepustili. Prostě jsme si ten -jak pevně doufám - poslední třetiligový zápas historie užívali na hřišti, lavičce i v ochozech. A pár našich tutovek se ještě povedlo spálit. Když k tomu přidám neuznaný gól a hluboké sociální cítění pana pomezního pod námi ( pro nezúčastněné : jasnější pentli za ruku jsem v životě neviděl, pokud to byla jiná část těla, pak by to byl největší nadsamec v galaxii ) nebyli jsme daleko od pohodlného překonání bůra.
Ale musím pochválit i hlavního sudího a to hned dvakrát - první půlku skončil přesně před začátkem deštíku a zápas ukončil při našem Okolkování ve třetí sloce poté, co jsme dali "Válcovny hrály, vyhrály, .. " Synchro úžasné.
No a naši radost sdíleli i domácí fanoušci. Ti nám postup přáli z celého srdce - konečně budou mít šanci získat více bodů a nebudou zažívat potupné prohry. S námi to Břeclavi fakt už léta nejde.

PříspěvekNapsal: čtv 13. čer 2013 11:55:20 
Moderátor

Myslím, že nemá ani cenu hodnotit úterní zápas. Břeclav totiž není soupeř pro Lipinu! :) Já chci hlavně poděkovat za další skvělou sezonu a ať už to s tím postupem dopadne jakkoliv, tak HOŠI DĚKUJEM! :obscene-drinkingcheers:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]