LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 19. říj 2018 22:10:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Břeclav
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 19:50:35 
Věrný fanoušek Lipiny

Jo, tak jak naznačil Tom - jedeme autem jako skupina B. Vlakem to nestihneme. Takže pokud by někdo měl stejný problém, máme ještě jedno volné místo.

PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 9:21:07 
Věrný fanoušek Lipiny

Nikde, nikdo - co se děje ?
No tak, takový umí být fotbal. Vypracujeme si spoustu šancí a stejně si soupeř dá dva góly sám !!!! Ale i když byly komentáře trochu jiné, myslím si, že jsme podali slušný výkon. Byli jsme celý zápas jasně lepší, byl tam vidět rozdíl třídy. A když se povede líp zakončovat, opravdu se nemáme koho bát. Vyzvedl bych výkon Ondry - není snadné čekat dlouhé minuty na balon a pak likvidovat jasné gólovky. Včera naprostý suverén - rozdíl v brankářích propastný až nepopisovatelný.
Tak v sobotu do Kromca pro další 3 body !!!!!

PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 10:14:55 
Toto forum je můj domov

Souhlasím. Nikdo nemůže čekat, že 4. tým tabulky přikováme venku před jeho šestnáctkou. Hráli jsme dobře a měli výborné rychlé protiútoky. Jen stále to zakončení... Těžko čekat, že si dá Krom taky dva vlastňáky...to bude tradičně jiný silnější soupeř

PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 15:00:24 
Věrný fanoušek Lipiny

No ale asi bychom měli trochu přiblížit, jak to vypadalo. Z onlajnu se nikdo nic nedozví a článek na oficku taky situaci moc nepopisuje. Takže si proti svému přesvědčení dovolím zafilozofovat na téma " kdyby "
1. Kdyby Slava Molnár nešel do předem prohraného souboje, mohl obránce zpracovat balon a v největší pohodě založit akci. Jenže Sláva to nevypustil a bek udělal kalhotkoligovou chybu = 1 : 0
2. Kdyby Taloš nesledoval pozorně hru a před převzetím balonu se nepodíval, kde je Hynek, mohl útok Břeclavi pokračovat nebo jsme mohli v nejlepším útok zastavit. Ale Taloš to udělal skvěle, dal Hynkovi balon tak jak potřeboval a Hynek to korunoval umístěnou střelou = 2 : 0
3. Kdyby se Grusi vykašlal na nějaký souboj u lajny před rohovým praporkem, mohl obránce v pohodičce odkopnout balon a golman chytat leda bronz a lelky. Jenže Grusi do toho šel, poslal proti větru balon a golman to nezvládl = 3 : 0
4. Kdybychom dali všechny loženky, nestačí mi to na jeden příspěvek a musím založit nové vlákno. Ale nedali = čau v sobotu na nadru !!!!!

PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 20:29:54 
Ultras fans Lipiny

Tak asi tomu fotbalu vubec nerozumim :snooty: :snooty: :think: :think: .Naši kluci vyhrajou v Břeclavi,ktera je 4 s přehledem 3:0,Soupeře skoro k ničemu nepustime,co prošlo tak skvěle lapil Ondra. Krom 3 golu kluci ještě minimalně stejny počet golovych šanci neproměnili,trefili navic tyč a břevno a na ofi strankach si přečtu že vykon byl unaveny utrapeny,to mi rozum nebere :think: :think: :think: .Ja jako fanda jsem byl spokojeny,dobry vykon,vyhra 3:0 co vic si přat :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Kluci jen tak dal :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .

PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 23:24:35 
Věrný fanoušek Lipiny

No a proto jsem napsal svůj komentář. Protože zase kromě nás sedmi - ať se to někomu líbí nebo ne - zase nikdo neví, jak to tam zase vypadalo. Takže zase náš komentář a zase naše diskuse. Že tam mám toho " zase" moc ? - asi proto, že se zase o zápase píše jinak než jsme to viděli my. Přidávám se k Psovi - i já jsem debil, který fotbalu nerozumí. Asi to opravdu nebyl nejlepší fotbal naší historie - ten je třeba hledat 35 roků zpátky - ale co jako chceme ? Aby kluci, kteří pracují a studují předvedli v osmi dnech 3 špičkové výkony ? To nedokáží přeplacení profesionálové z Gambrinus ligy. Já před klukama smekám - přejeli čtvrtý tým tabulky s lehkostí a pro naše oficiální redaktory i bez " nadření" po " unaveném a utrápeném výkonu, kterému chyběla větší jiskra". Tož to nám musí závidět i Mourinho !!!!!!

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 7:32:09 
Ultras fans Lipiny

Šigo maš pravdu! :handgestures-thumbup: .Po unavenem a utrapenem vykonu přejet 4 tym tabulky,to prosim klobouček dolu :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers: .Možna že 3:0 by ani po dobrem vykonu v Břeclavi nevyhrala ani např. Sparta :mrgreen: . No holt z Lipiny jde strach:.Nebo je to vyborna taktika ten članek! Pokud si to přečetli hrači Kroměřiže,tak asi většina z nich ma nočni muru z toho co by se taky mohlo stat kdyby tam lipina zahrala dobře........... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :auto-biker:

Naposledy upravil pes dne pát 25. kvě 2012 7:40:23, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 7:36:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Já jsem byl z toho offic.článku taky zmaten-výhra 3-0 a taková skepse????Jelikož jsem tam nebyl,těžko hodnotit,tak jsem čekal,až se vyjádříte vy.Jsem rád,že to nebyla taková hrůza,a že je naše vedení tak náročné!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 8:03:21 
Toto forum je můj domov

Někteří už na to koukají druholigovýma očima :lol: takže samozřejmě porazit nějakou Břeclav 20 let hrající MSFL není asi žádný úspěch. :lol: :lol: :lol: No ale vážně, byl to vyrovnaný fotbálek my měli hodně šancí po rychlých útocích, které domácí nestíhali. To, že jsme je kromě jednoho gólu Hynka nevyužili je naše velká bolest a už jsme na to několikrát doplatili. Myslím si, že Krom, i když je třetí od konce, bude mnohem silnější soupeř, takže uvidíme...

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 9:58:45 
Věrný fanoušek Lipiny

Jo a snad ještě nezazněla poznámka o počasí. Rozhodčí dvakrát přerušil utkání, aby se účastníci mohli napít. Nevzpomínám si, kolikrát jsem to na úrovni 3. ligy v mistrovském utkání stalo. To je asi vysvětlení, proč jsme nespustili uragán jako na podzim. Taky by mohli být kluci ve druhé půlce už na intenzivce.
Jinak - jak jedem zítra ? Má už někdo odjezdy ? K mému velkému překvapení jsem to na Fans Page nenašel. Má tam někdo z nás přístup ?

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 10:19:47 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Jinak - jak jedem zítra?

11:24 směr frenštát

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 13:57:04 
Věrný fanoušek Lipiny

OK, Šigův klan se těší. Ale Sunny nebereme, protože ji zase ignorujete v kilometrovníku. A přitom jako jediná zaútočila na pomezního !!!!
Jo a domluvil někdo, aby přidali pár vagónů ? Určitě nás pojede hodně přes stovku.

PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 20:02:52 
Ultras fans Lipiny

Dneska se mi fotbal hlavně ve 2 poločase hodně libil :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Vyzdvihl bych hlavně naš vyborny,agresivni a myslim že na poměry MSFL neskutečny presink!Nasazeni hraču vynikajici.Myslim že i Martin Neubert do ktereho dost šijem dnes odehral a to ne jen diky golu svuj nejpovedenějši zapas v našem dresu :handgestures-thumbup: .Kluci bravo!! Snad se to štěsti přikuli i v zapasech venku.Letos jsme byli ve všech zapasech nejen venku lepšim tymem,snad jen Orlova diky tomu že se neskutečně vyhecovala držela herně krok.Tak vzhuru doteho :mrgreen: :mrgreen: ,neni se koho bat.

PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 23:13:37 
Pokročilý člen

Dneska bohužel odpolední směna :violence-hammer: tak snad si kluci schovali něco na sobotu.jedeme lipina :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 8:35:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak to je ta naše Lipinka !!! Žádný balón není ztracený, žádný souboj nevynechat. To jsme hráli na jaře a neměli konkurenci. Herně i fyzicky na to máme. Za včerejšek pochvalu Nojbimu - to je ono, to od tebe čekáme. A uvidíš, že to půjde ještě nahoru. Sláva Molnár toho naběhal na 100 podzimních kilometrů a rozhodně nebyl sám. No a je super vidět Soukiho zase na hřišti a ne na tribuně ! Prostě v sobotu pokračujeme a není co řešit. Díky moc a těším se !!! Lipina do druhé ligy - tedy než postoupí výš !!!!

PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 13:22:24 
Moderátor

Tak kdo jede na poslední výjezd v MSFL za Lipinou? :D Já si čas určitě nějak udělám. :happy-cheerleadersmileyguy: Už se ví, jak a v kolik se jede? :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 17:44:42 
Ultras fans Lipiny

Pokud se najde ještě 3-4 zajemcu,jet do Břeclavi,jsem ochotny vzit auto!!! Hlaste se!!!,bud u Šigy.moje čilo 732 173 680.Jinač plati čislo Martina Blahuty!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 18:54:54 
Pokročilý člen

Budu vědět po 22 hodině :pray:

PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 19:07:22 
Věrný fanoušek Lipiny

Hele zkoordinujeme to určitě. Moje číslo je 737 318 981. Když tak v případě krize můžeme i ráno. Já počítám výjezd kolem 13,00 ať stihnu poslední třetiligové pivko !!!!

PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 20:02:06 
Pokročilý člen

Já se taky hlásím na výjezd. Doufám, že bude místo ještě v některém autě.
LIPINA

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]