LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 20. led 2018 11:00:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vlašim
PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 21:33:34 
Začátečník

Já jsem velký fanoušek Matěje ale... V Třinci dneska a možná v Táborsku udělal chybu zápasu. A dneska byl hodně nejisty. s Olomoucí ale Ondra taky toho moc nepředvedl. Ať chytá ten komu trenér důvěřuje. Ze dvou zápasu jsme měli mít minimálně 3 body a máme hov.. Zítra ten kdo je křesťan tak by se měl jít pomodlit ať Ústí porazí Most. Rád bych řekl, že v Kolíně jsou 3 body jisté ale bohužel realita je taková, že pro nás je každý soupeř.
A co se týčé fandění to je pořád ta stejná písničk. Když se daří tak to jde a když ne tak ne. Za sebe mám svědomí čisté.

PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2015 9:48:46 
Ultras fans Lipiny

Herně je to pro mě překvapivě dobre,lepši než jsem čekal.Holt ale nemame body,teda mame 1.Za 2 zapasy jsme měli at to nepřeženu 7 stoprocentnich šanci a dame 1 gol. A tak se ptam slovy Jary Cimmrmana. A neni to malo ??. Adam ma pravdu,v Kolině nas nečeka nic lehkeho a co se tyče fanděni i tam s Adamem souhlasim.Když se daři fandi všichni ostošest,když ne tak..... .
No nic Vlašim je za nama pořad mužem ziskat ze zapasu Vlašim,Kolin Pardubice 7 bodu,To byl muj cil,to jsem si přal :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2015 9:36:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Jasně, ten zápas poznamenalo počasí, terén, ne kterém se po dvaceti muinutách už nedalo kombinovat i naše improvizovaná sestava. Myslím, že třeba Just by na normálním terénu byl sakra platný. Umí si pohrát s míčem, má fotbalové myšlení, ale v sobotu se jeho kličky utopily v bahně. Souhlasím, že sestava, včetně brankáře, je věc trenéra. Ale Matej se trápí, prožívá malou krizku. Bylo to vidět i na jeho odkopech, prostě to není ono.
V Kolíně nás nečeká nic lehkého. Jsme favority jako naše ženská štafeta v biatlonu, a jak dopadla. My hrajeme o život, Kolín jen z povinnosti. Předminulou neděli tam nevyhrála ani Karviná. Kolín je podle mne mužstvo, které se pere, pokud je šance, jakmile je to o 3 góly motivace uvadá. Tak hlavně ať se kluci uzdraví a v neděli konečně po nějakých 5 měsících vyhrajeme.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]