LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 19. říj 2018 21:27:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vlašim
PříspěvekNapsal: sob 31. kvě 2014 19:10:16 
Stálý člen

Naprostý souhlas, dnes z toho bolely oči! člověk by čekal, že se budou chtít hráči fanouškům odvděčit za celou sezónu za podporu.. ale hovno!

PříspěvekNapsal: sob 31. kvě 2014 19:41:25 
Ultras fans Lipiny

No fuj.Byl sem dneska rad když rozhodči pisknul konec.Z toho co naši dnes hrali bolely oči....

PříspěvekNapsal: sob 31. kvě 2014 20:43:01 
Věrný fanoušek Lipiny

Ostuda, ostuda,ostuda a ostuda !!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 31. kvě 2014 21:48:29 
Toto forum je můj domov

O moc jsem asi nepřišel... Ty pracovní víkendy mají něco do sebe.

PříspěvekNapsal: ned 01. čer 2014 0:02:45 
Začátečník

takhle zklamaný a frustrovaný jsem už fakt dlouho nebyl, to co jsme dneska viděli nemělo s lipinou nic společného, takhle odfláknutý zápas by si hráči z dob minulých nedovolili, to byli srdcaři, dnes? škoda dál mluvit :angry-tappingfoot: :naughty: :naughty: :naughty:

PříspěvekNapsal: ned 01. čer 2014 7:09:17 
Pokročilý člen

První poločas se podobal tomu ve Vltavíně.Chyběla mi bojovnost a touha po vítězství.I když jsme se zachránili,neměly by se zápasy takhle flákat :handgestures-thumbdown: Ve druhé půli přišli na hřiště mladí nadějní hráči,Hynek něco zazdil a dostali jsme 2 branky. Tak aspoň těm pražákům ve středu to nandejme.Nepokažme si to.

PříspěvekNapsal: sob 23. srp 2014 18:52:16 
Věrný fanoušek Lipiny

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 23. srp 2014 22:23:12 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jupí!!!

Bez staré fanouškovské gardy to nějak jde :o :o :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: sob 23. srp 2014 23:09:06 
Pokročilý člen

Dneska zasloužená výhra.Výborný Mihalek v bráně doslova čaroval.Vaška Mozola bylo plné hřiště a překvapil mě i Silveira.Překvapení v sestavě.Matuš je strašně platný,chodí do každého souboje.Díky za dnešní den.

PříspěvekNapsal: sob 23. srp 2014 23:19:22 
Moderátor

Každý kdo promarnil dnešní výjezd může jen litovat. Fanoušci na jedničku! Mihálek je čaroděj a Venca neskutečnej. Jediné mínus dávám Uškovičovi za nestrefení prázdné branky ze tří metrů. JINAK HOŠI DĚKUJEM!

PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 8:54:44 
Ultras fans Lipiny

Když jsem viděl v Sobotu na onlajnech sestavu,tak prvni věc co mě napadla bylo že se Goffa zblaznil :D .Ale musim se mu na dalku omluvit a borcum velky diiiiiiikezzzzzzzz :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 13:17:00 
Moderátor

Kdyby mu to nevyšlo, tak by jsme ho opravdu nejspíš nadobro odsoudili, ale tento obrovský risk vyšel a je pozitivní vidět, že se nebojí zamíchat sestavou a nikdo nemá svoje místo jisté! Teď hlavně udolat a nepodcenit ten Kolín, pak se vyhecujeme na Baník a euforie povede až ke třem bodům v Pardubicích. :lol:

PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 14:00:58 
Pokročilý člen

Pepa (admin) píše:
Kdyby mu to nevyšlo, tak by jsme ho opravdu nejspíš nadobro odsoudili, ale tento obrovský risk vyšel a je pozitivní vidět, že se nebojí zamíchat sestavou a nikdo nemá svoje místo jisté! Teď hlavně udolat a nepodcenit ten Kolín, pak se vyhecujeme na Baník a euforie povede až ke třem bodům v Pardubicích. :lol:

V základní sestavě lipiny nastoupilo 6 "zahraničních" hráčů.To by měl být rekord :lol:

PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2015 13:33:00 
Ultras fans Lipiny

Tak zitra třeba vyhrat !!! Bo jinač by to začalo smrdět pruserem :!:

PříspěvekNapsal: pát 13. bře 2015 18:47:58 
Začátečník

Hřiště už musí být promočené na tom asi velký fotbal nepůjde. Tak musíme spoléhat na to, že Ústí porazí Most a nebo kupíme hráčům sud piva a 3 body su doma.

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 17:29:37 
Věrný fanoušek Lipiny

Bez brankáře se fakt nedá hrát.... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 18:48:13 
Ultras fans Lipiny

Toho jsem se bal.Je to Zle !!! Odehrali jsme dva zapasy se kterych jsme asi podle pruběhu měli mit 4 body. Mame 1..... .Což je zle. Ted je jedina šance,bodovat naplno v Kolině. Jinač se aasi budem koukat na spojeni směr Uničov atd.... . Dnešnimu zapasu neni teměř co vytknout. Vyborny Mehremič,spousta šanci,ale když nedavame goly,tak.......... :pray:

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 20:29:17 
Věrný fanoušek Lipiny

Můj názor bude hodně kontroverzní. Omlouvám se dopředu všem, které urazím. Matěj Mihálek nemá co v brance druhé ligy dělat. Neumí chytat, neumí rozehrávat, většinou jen sleduje, kam míč letí, proti Ondrovi je naprostá nula. Před zápasem mi Pes říkal, že by kvůli jedné chyby v Táborsku brankáře nezatracoval. Já na to, že nám to posere i dneska. Kéž bych se byl mýlil. Ale nejde svalovat vinu jen na něj. Byli jsme zcela pasivní. V prvních dvaceti minutách vypadaly dotyky míče asi takhle - Mihálek 20x, Cufi 15x Adi 15 x, ..... Opticky to vypadalo dobře, protože jsme dali gól. Ale fakticky jsme se za patnáct minut dostali k Vlašimské brance jen dvakrát - jednou jsme dali gól.
Ve druhé půlce jsme měli naprosto vražednou taktiku - zabít soupeřova brankáře chladem a nudou. Skoro se nám to povedlo, protože byl tak zkřehlý, že se těsně před koncem majdnul při výkopu. Bohužel byl už tak rozespalý, že neměl silu do balónu pořádně kopnout, a tak jsme nevyhráli.
Prostě je třeba se podívat pravdě do očí - záchrana bude megazázrak.
A teď naseru i zbytek - my fanoušci se pořád holedbáme, jak jsme skvělí, ale po obdrženém gólu držíme huby. Místo toho, abychom klukům pomohli, připravujeme nějaké choreo nebo se minuty soustředíme na tleskačku a jsme zamlklí jako na diskusi při schůzi KSČ. Přitom máme jeden z největších stadionů v Evropě, protože na skoro prázdných Stovkách dnes bylo 2000 lidí, takže kapacita musí být někde k 80 000 !!!!

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 21:03:02 
Ultras fans Lipiny

Šiga píše:
Můj názor bude hodně kontroverzní. Omlouvám se dopředu všem, které urazím. Matěj Mihálek nemá co v brance druhé ligy dělat. Neumí chytat, neumí rozehrávat, většinou jen sleduje, kam míč letí, proti Ondrovi je naprostá nula. Před zápasem mi Pes říkal, že by kvůli jedné chyby v Táborsku brankáře nezatracoval. Já na to, že nám to posere i dneska. Kéž bych se byl mýlil. Ale nejde svalovat vinu jen na něj. Byli jsme zcela pasivní. V prvních dvaceti minutách vypadaly dotyky míče asi takhle - Mihálek 20x, Cufi 15x Adi 15 x, ..... Opticky to vypadalo dobře, protože jsme dali gól. Ale fakticky jsme se za patnáct minut dostali k Vlašimské brance jen dvakrát - jednou jsme dali gól.
Ve druhé půlce jsme měli naprosto vražednou taktiku - zabít soupeřova brankáře chladem a nudou. Skoro se nám to povedlo, protože byl tak zkřehlý, že se těsně před koncem majdnul při výkopu. Bohužel byl už tak rozespalý, že neměl silu do balónu pořádně kopnout, a tak jsme nevyhráli.
Prostě je třeba se podívat pravdě do očí - záchrana bude megazázrak.
A teď naseru i zbytek - my fanoušci se pořád holedbáme, jak jsme skvělí, ale po obdrženém gólu držíme huby. Místo toho, abychom klukům pomohli, připravujeme nějaké choreo nebo se minuty soustředíme na tleskačku a jsme zamlklí jako na diskusi při schůzi KSČ. Přitom máme jeden z největších stadionů v Evropě, protože na skoro prázdných Stovkách dnes bylo 2000 lidí, takže kapacita musí být někde k 80 000 !!!!

Mě si nenasral. Ten naš rozhovor skutečně proběhl přesně tak jak jsi napsal. A fanděni s přibyvajicimi minutama s přimou uměrou umdlevalo.Jen ten vykon manšaftu vidim trošku meně kriticky než ty ;) . To ale neznamena že nevidim to,že se dostavame do pěkne šlamastiky.Je třeba se vysledkově odrazit !! A to nejpozději v Kolině !

PříspěvekNapsal: sob 14. bře 2015 21:16:10 
Pokročilý člen

I když jsme nenastoupili v kompletní sestavě,tak si proti podzimu dokážeme vypracovat velké množství šancí.V tom vidím plus.Matěj bohužel opět nepodržel,i když v druhé půli chytil golovku.Nejlepší podle mě Mehremič a Coufal.V první půli i Just.Neviděl bych to tak černě,herně to není špatné.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]