LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 21. srp 2018 6:24:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vltavín
PříspěvekNapsal: sob 02. lis 2013 19:44:23 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak tři body jsou doma a Ondra vychytal nulu - super, oboje jsme moc potřebovali. Kovařík si dal gól a Jirka Prokeš dokázal, že na lavičce nebo v Lískovci je krutě nevyužitý. První půlka z naší strany slušná. Zápas sice ovlivnil rozhodčí svým česky připosraným rozhodováním, ale na to si musíme zvyknout. Co se ale stalo po přestávce ? Proč jsme nenastoupili ? Nechali jsme Vltavín hrát a jen čekali, jestli to Ondra vychytá. V poli převládal alibismus a někdy dokonce nezájem. Nevíte o čem mluvím ? Tak aspoň 3 příklady :
1. Vrťo má rychlý protiútok, vede balón téměř k praporku a pak se otočí zpátky. Žádný pokus o přihrávku, průnik do šestnáctky, o střelu. Nic.
2. Na Lukáše jde dlouhá přihrávka do volného prostoru podél šestnáctky. On se zastaví a na všechno kašle. Míč se jen zázrakem dokutálí za čáru. I chromý hlemýžď by ho stihnul.
3. Dlouhý balon na Hynka, Hynek hlavičkuje zpátky mezi tři spoluhráče. Špatně, nikomu to nepřistane na noze. Nikdo se neuráčí o balón zabojovat a tak si Hynek sám zaběhne 20 metrů se pokusit svou přihrávku převzít. Škoda, že to nevybojoval, nepřihrál si do šance a nedal. A pak to sám se sebou neoslavil. Všem přihlížejícím se to mohlo líbit.
Ale snad jsme se už konečně odrazili zpátky a ve Vlašimi přidáme i trochu více aktivity. Tam by to fakt šlo něco uhrát, tak jdeme na to !!!!!

Předmět příspěvku: Re: Vltavín
PříspěvekNapsal: sob 02. lis 2013 20:58:26 
Pokročilý člen

Tak já jsem strašně šťastný za 3 body a je mi úplně jedno,jak řekl Martin Blahuta ,jak.Všichni do toho dali maximum a v naší situaci to hráči neměli lehké.Nepodařilo se nám dát druhý gol a z toho pramenila nervozita v 2. půli.Strašně se mi líbil Taloš,co ten toho naběhal :clap: Lukáš taky naběhal spoustu,a když mu ke konci docházely síly,nenazýval bych ho hlemýžděm :naughty: V bráně Ondra se začíná měnit v Buffona :D Jirka Prokeš to je srdcař a až na jednu chybku nezklamal.Tomáš Vrťo jiný tip hráče než Venca ,se toho taky zhostil se ctí ,a jeho bomba do břevna paráda.A vůbec - nepíšu negativa :D a Lipina je nejlepší tým.Nashle ve Vlašimi.

PříspěvekNapsal: sob 02. lis 2013 23:00:44 
Toto forum je můj domov

Děs a hrůza, ale na to se historie neptá. Tři body jsme potřebovali jako sůl a já očekávám, jak píšu na webu, že ve Vlašimi naprosto bez nervů a s klidnou hlavou zarveme o tři body. Nemusí se to podařit, ale venku dáme konečně gól, proto tam pojedu. Nebo aspoň zvýšíme průměr venku jedné střely na branku za zápas :doh: Vlašim, jinak zoufalci a na tom nemění ani jejich poslední dva zápasy, musí hrát a my je o ty body oberem! Uhráli bod v Budějovicích, ale ty bychom uhráli taky, kdyby jsme si nedávali vlastní branky. Pokud chceme bodovat venku, není moc hratelnějších soupeřů než např. Most (tam jsme mariášově taktizovali - dobře beru) a Vlašim!!! Máme na to, jen se vraťme ke hře na začátku sezóny. Dobrá obrana a smrtící protiútok. Dostaňme se k šestnáctce a střílejme, tak jo dneska (naprosto ojediněle) Tomáš Vrťo. Žádné přihrávky k rohovému praporuku. Zavřu oči a pálím. Buď dám gól, nebo získám čas tím, že pořadatelé nebudou schopní najít v okolí stadionu míč

PříspěvekNapsal: ned 03. lis 2013 9:05:40 
Ultras fans Lipiny

Vyhrali jsme ! Je jedno jak,na to se historie ptat nebude.Mame 3 body a o to tady šlo.Včera mě potěšily vykony Jirky Prokeše a Mariana Kovařika.Vytečny byl Taloš a už tradičně Ondra Prepsl.Absence Vency Mozola byla hodně citit.Doufam že do zapasu s Vlašimi se da do kupy.

PříspěvekNapsal: pon 19. kvě 2014 7:30:28 
Pokročilý člen

jak pojedeme-nabízí se 4:32 z Frýdku a potom pendolinem.

PříspěvekNapsal: sob 24. kvě 2014 19:22:48 
Pokročilý člen

Tak nevím,jestli se na nás podepsala únava po středečním zápase.První poločas byl asi nejhorší na jaře a stav 0:1 po něm byl ještě milosrdný,i když jsme dostali gol až v 45 minutě. Ve 2. půli už to bylo lepší a s příchodem Soukiho se naše hra oživila.Vyrovnali jsme a mohli jsme i jít do vedení.Pak si zase šance vypracovali domácí a šli zase do vedení.Díky Zapalačově šikovné teči z voleje jsme vyrovnali.Musím říct-dobrý bod.

PříspěvekNapsal: sob 24. kvě 2014 19:40:24 
Ultras fans Lipiny

1 Poločas byla katastrofa.2 poločas byl o něco lepši.Vzhledem k pruběhu zapasu jsem s bodem spokojeny a navic je to bod z venku.Doma je doma a proto to ted setsakramentsky obsere Vlašim :mrgreen: :mrgreen: :obscene-drinkingcheers:

Naposledy upravil pes dne ned 25. kvě 2014 17:11:01, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: ned 25. kvě 2014 12:50:54 
Věrný fanoušek Lipiny

Bylo to přesně tak. Myslím, že někteří kluci nastoupili s pocitem, že Vltavín se porazí sám, pak už to bylo těžké změnit. Bod naprosto zasloužený, ale já jel pro tři. No těch 40 bodů je pořád reálných - tak Hrrrr na ně !!!!!!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]