LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 15. pro 2017 12:16:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sokolov
PříspěvekNapsal: ned 22. zář 2013 7:37:05 
Ultras fans Lipiny

Myslim že včera to byl dobry zapas se silnym soupeřem! I když jsme měli myslim malinko navrh,ta jsem z bodikem spokojeny.Hrači zapas odmakali a to se mi libi.Nejlepšim hračem byl z meho pohledu Fitus a to nejen diky vstřelenemu golu.Škoda že soupeřum se zatim v poslednich zapasech daři potrestat každou naši chybičku :? .Jinač ke konci zapasu mě trošku sviralo,když jsem si uvědomil že trener nema koho,s vyjimkou Taliana poslat na hřiště aby v zavěru ještě oživil naši hru,když jsme začali mit poslednich 15 minut celkem vyraznou převahu.No,ale přece jen u mě po včerejšku zase převladaji pozitiva :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Předmět příspěvku: Re: Sokolov
PříspěvekNapsal: ned 22. zář 2013 7:56:01 
Pokročilý člen

Naprosto souhlasím,jenom zase škoda hloupého gólu.Sokolov se Třinci vyrovnal v polehávání.Dopředu byl ale nebezpečnější.Bod beru.

PříspěvekNapsal: ned 22. zář 2013 9:42:47 
Moderátor

Všichni spokojení s bodem, ale opět jedna střela na branku a je po výhře. :cry: Myslím, že včera jsme měli na tři bodíky, ale za výkon musím klukům jenom :clap: :clap: :clap: ikdyž jsem ze Stovek neodcházel s pocitem vítězství, hrdý na Lipinu jsem byl stejně! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 22. zář 2013 19:51:42 
Věrný fanoušek Lipiny

Sokolov je špičkový tým druhé ligy - bez ohledu na to, kde je zrovna v tabulce. Bylo to na hřišti vidět - nedělali chyby, skvěle drželi míč a hlavně, byli na nás dokonale připraveni. Samozřejmě - jsme v Česku - doplnili svůj výkon o řadu hereckých etud na téma " smrt v přímém přenosu" a soutěž kdo déle vydrží ležet na trávníku. Proto na ně chodí pár lidí.
Naši kluci dřeli, bojovali a právem jsme na ně pyšní. Před dvěma měsíci bych ten bod slavil poctivě a dlouho, dneska ho beru, ale myslím, že jsme měli na všechny tři. Ale přesvědčili jsme se, že se nemáme koho bát a doufám, že v pátek večer bude v Budějkách co slavit !!!!

PříspěvekNapsal: sob 19. dub 2014 12:12:01 
Věrný fanoušek Lipiny

Je to domáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Okolo Frýdku cestička, okolo .........."

PříspěvekNapsal: sob 19. dub 2014 13:40:00 
Pokročilý člen

Sokolov byl v poli lepší, ale k nám se konečně přiklonilo štěstíčko.A konečně jsme si zakřičeli goooool.

PříspěvekNapsal: sob 19. dub 2014 15:17:58 
Moderátor

My jsme si to už vyžrali dostatečně a přicházejí konečně zasloužené 3 body!!! V boji o záchranu už téměř nejsme, tak pojďme si zbytek sezóny užít a otevřít ofenzívní show! Věřím, že pár bodíku urveme i proti Budějovicím, Ústí a Hradci a pak je los velmi příznivý! :obscene-drinkingcheers: 10-9 místo je stále hratelné... :dance:

PříspěvekNapsal: sob 19. dub 2014 15:41:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Dneska jsem přešťastný!!!!

PříspěvekNapsal: sob 11. říj 2014 11:44:20 
Věrný fanoušek Lipiny

tak jsme konečně dali gol :D :D

PříspěvekNapsal: sob 11. říj 2014 22:08:51 
Pokročilý člen

Dneska jsme si ty šance vypracovali,ale ta koncovka.Smolný vlastní gol hodně podobný tomu,který si dal Zlín v zápase s námi.Opět Pribula v útoku.Ale proč ne? Nemáme hráče,někdo nastoupit musí.Remízový zápas,bohužel to štěstíčko :(

PříspěvekNapsal: sob 11. říj 2014 22:49:19 
Toto forum je můj domov

Nebyl jsem tam, tak se nechci vyjadřovat přímo k zápasu, ale o štestí bych nemluvil. V posledních pěti zápasech jsme dali jeden gól, to není opravdu o štěstí zvláště když si člověk na ty zápasy vzpomene. O smůle jsme mohli hovořit na jaře, když jsme v šesti utkáních nedali gól. Ale např. v Karviné jsme jasně dominovali, doma se Žižkovem měli spoustu šancí, stejně tak s Varnsdorfem. Během té série jsme si neťukli jenom v Táborsku (což se dá pochopit), doma se Zlínem byly šance po standardkách, v Třinci nevím tam jsem nebyl. Nyní máme problém vůbec vystřelit na branku. Namátkou 1 střela (malá domů v 90. minutě) v Pardubicích, bez střely ve Zlíně, v Sokolově dle statistiky bet365 opět jedna střela. Doma to není o moc lepší. Člověk vždycky čeká v přestupním období, v naději kdo příjde a se strachem kdo odejde... Byly indicie, že v létě opravdu posílíme, ale již v Brumově se ukázalo, že se tak nestalo. Naopak zřejmě se jednalo o nejslabší přestupní období za posledních několik let. Nejen, že se nepodařil vyřešit jarní problém se střílením gólů, ale momentálně ani nejsou nějaké široké varianty, jak postavit základní jedenáctku. A to se ještě zkoušel v létě střelit Zapalač do Polska, v již rozehrané sezóně Mozol do Maďarska, Gavláka jsme s díky poslali zpět do Třince a nyní jde Vašenda zkoušet štěstí do USA. Já mu to přeju! Matúš jde v Hynkových stopách a jako útočník fasnul jako první 4 žluté karty a příště bude chybět. Málokdo si přeje uspět proti Karviné a Znojmu tak jako já. Ale i kdybychom 2x vyhráli, je třeba si v zimě jasně říct, co chceme, na co máme, jak a s kým toho chceme dosáhnout. Každopádně v sobotu hrrrrrr na Hudečkovu Karvinou :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 12. říj 2014 8:47:23 
Ultras fans Lipiny

Taky nechci hodnotit zapas v Sokolově. Naši kluci tam mohli jen překvapit a ziskat,bohužel to se nepovedlo. Druha věc je ta na kterou upozornuje Tom ! A to že vedeni se Snaži naš už tak uzky kadr rozprodat ! Zapalač,Mozol a ted Vašenda. Tak kurva kde to jsme !!!!! A to se omlouvam že su tak sprosty,ale jinač to nazvat nejde. A nebo je tu druha možnost. Navrhuju prodat Prepsla,Literaka,Švrčka,Židka,Taliana,Zapalače,Mozola atd. Rechtorik at si tu nataha svoje hrače a my se nemusime tahat na zapasy do čech a mužem v klidu jezdit na Divizi. Už mě přechazi i ten černy humor když vidim jak na te NAŠI LIPINĚ ! v posledni době snaži kde kdo jen parazitovat. Už je mi s toho co se v klubu děje spiš hodně smutno.....

PříspěvekNapsal: ned 12. říj 2014 11:20:10 
Pokročilý člen

Souhlasím,poslední zápasy jsme nehráli nic,ale včera jsme hráli dobře.Dařilo se nám držet míč a vypracovali jsme si 2 golovky(Źidas,Pribula).Nebyli jsme zalezlí a Sokolov nás nedostal pod trvalejší tlak.Štve mě ,co se děje s kádrem.Nemáme s kým hrát a zbavujeme se hráčů!

PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 9:34:25 
Věrný fanoušek Lipiny

To byl včera ale úlet :D :D :D

PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 11:18:31 
Pokročilý člen

Ono to k smíchu moc není.Samé kudrlinky,přihrávky do šířky a do zadu,z čehož pramení ztráty míče.Bezkrevný výkon.

PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 12:15:06 
Ultras fans Lipiny

Fotbal nema cenu hodnotit,to co se dělo viděli všichni.Přemyšlim jestli by nebylo lepši hrat MSFL a mit v klubu vic hraču kteři maji k lipině nějaky vstah !!!!. Jinač plati to co tvrdim už přes pul roku.Vše co se tady od nastupu Radka Myšky 8 let budovalo,je během 3/4 roku totalně rozmetano !!! Z vedeni klubu se stava politicka trafika a budovani manšaftu nema žadnou koncepci. To že se nam v teto sezoně povedly cca 3 zapasy je žalostně malo.HAWKH

PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 21:44:24 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak zkusím přidal názor v alespoň částečném nadhledu a klídečku. Sice ne v takovém, jaký včera odpo prožili hráči. Bude to asi tím, že mi na Lipince záleží daleko víc na rozdíl od většiny těch, co tu jsou na půl roku a když už se nedostanou ani do třetí vatikanské, prodlouží hostování. Předem se omlouvám několika vyjímkám, všichni vědí kterým. Prostě naše obrovské štěstí - nebo možná obrovská smůla, protože sestoupíme až za rok - je, že ještě horší jsou Most a Kolín ( to pořadí volím správně, Most je absolutní nula, protože nemá Kubu ).
Po Varnsdorfu jsem nemohl dospat a těšil jsem se na uragán se Sokolovem. A nezklamal jsem se, celým 90 vteřin jsme navazovali na nedělní výkon. Pak jsme zaparkovali před Ondrou autobus a čekali, kdy dostaneme gól. Kvůli totálně neschopnému Sokolovu, jsme museli čekat skoro půl hodiny. Mám bloklou krční páteř od toho, jak jsem byl tak dlouho otočený doprava. Blbce mě nenapadlo, otočit se celý, to je ještě instinkt z dob, kdy tady hráli fotbalisti. Takže jsem s úlevou přivital gól, protože jsem se na pár vteřin mohl narovnat.
Je třeba říci, že za celý zápas jsme si vypracovali jedinou fotbalovou akci, na jejímž konci přestřelil Hykel mrakodrap. Nemám mu to za zlé, dokázal i tak více než většina dohromady. Jinak jen bezduché přihrávky dozadu, v lepším případě do šířky, nakopávání balónu na Matuše, který tam nebyl. A rozhodčí - dnes nám skandálně připiskával - nejen, že nevyloučil dva naše hráče za nesportovní chování ( čímž nás asi paradoxně poškodil ), třetímu nedal žlutou za Lafatovinu v šestnáctce ( a spravedlivě řečeno ani jednomu Sokolovákovi, čímž to kompenzoval ), ale dokázal vymyslet i pár standartek. Z jedné z nich vznikla taky naše jediná střela na branku.
No ale jak teď dál. Pokud nebude Matuš připraveny nastoupit mám návrh - máme dneska tři dobré stopery, postavme je všechny, ale Židase nebo Fituse dejme na hrot. Větší ostuda to nebude a navíc se budou snažit narozdíl od včerejších baletek. Navíc Židas je poslední hráč, který za poslední rok vstřeli více než jeden gól za jeden ostrý zápas, pokud se nemýlím. A bez bojovnosti to fakt nepůjde. Kluci , není vám trapně, že nejrychlejší sprint udělal Ondra, aby vás nahecoval a nejlépe hráli bubeníci ? fakt si myslíte, že máte právo nosit dres se šerpou. Jestli jo, tak se rychle vzpamatujte a začněte hrát.
S úctou Šiga

PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2016 21:42:02 
Věrný fanoušek Lipiny

No, ty vado ! Porazit jednoho silného soupeře se povede kdekomu, ale porazit dva za 3 dny, to už asi není náhoda. S.re mě, že jsem dneska nemohl. Teď ale bacha - už nebudeme lovná zvěř, ale obávaný killer !!!! To je něco, co si z naší sestavy pamatují jenom 3 kluci ! Tak - jak říkával Něma - jedem dál a 9. dubna v Táborsku přímý souboj o sedmé místo a za další dva týdny v Pardubkách o šesté ! A pak jedem do Znojma ..... - pro méně chápavé : HUMOR

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]