LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 21. zář 2018 19:12:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Most
PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 9:15:47 
Věrný fanoušek Lipiny

Situace je vážná,řekl bych zoufalá... :?

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 10:28:33 
Pokročilý člen

Hráči dali do zápasu všechno,i když jsme hráli v hodně improvizované sestavě.Absence útočníků byla hodně vidět,protože jinak bychom určitě neodjížděli s prázdnou.Most si výhru ukopal,moc toho nepředvedl.Zase rozhodla jedna chyba v obraně :? Teď už se to musí obrátit a my musíme v sobotu Lipinu co nejvíce podpořit :!:

Naposledy upravil maestro dne pon 28. říj 2013 11:52:29, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 11:47:51 
Toto forum je můj domov

Škoda, škoda. Tady se daly uhrát body. Most měl převahu v úvodu, po přerušení kvůli osvětlení jsme byli lepší a zrovna v té době jsme dostali gól. Most se už potom nikde nehnal. Měli tam pěkný pokus z půlky hřiště a potom šance až na konci do otevřené obrany. Hlavní rozhodčí hrůza, oba pomezní nepřesní na obě strany. Sestava se lepí co to jde, přibývají zranění a karty. Jinak ten zápas mnoho krásy nepobral

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 12:38:37 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Situace je vážná,řekl bych zoufalá... :?

Vážna by byla kdybychom neporazili Vltavin.Zoufala by byla kdybychom s Vltavinem prohrali

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 14:38:10 
Věrný fanoušek Lipiny

Souhlasím spíše s klasikem : "Situace je vážná, nikoli však zoufalá"
Bohužel vážná je už teď před Vltavínem, ale "proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko ! " Vltavín prostě musíme porazit, jinak ve druhé lize nemáme co hledat. A já jsem si jistý, že to dokážeme. Jenže nemůžeme čekat, že to příjde samo. Vážná je proto, že naši konkurenti v boji o záchranu šli do zápasů s výrazně lepšími ( v případě Střížkova o dvě třídy ) soupeři bez nějakých zku..ených žlutokaretních taktik. Hráli naplno a všichni mají 3 body. A ten náš super náskok je v pr....
Tak pojďme hrát to, co jsme hráli první kola - rychlý, agresívní, atraktívní fotbal. Střílejme když to jen půjde, dávejme góly a užívejme si mexických vln - a hlavně si věřme. Buďme zase ten super tým, který měl po šesti kolech 14 bodů a suverénně vedl. Ne ten usprašený looser, který má za posledních sedm kol jediný bodík a je suverénně nejhorší. Pojďme, dokážeme to - jsme přece LIPINA ! A my fandové jsme taky na tahu - kdy jindy máme dokázat, že Lipinku neopustíme ? Už teď se těším na sobotní vítězný " doutník".

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 15:01:07 
Toto forum je můj domov

Ještě několik postřehů. Nahlášených 715 diváků, reálně na stadionu odhadem 300 když to přeženu. Velmi dobře fandící domácí kotel - bylo vidět, co všechno se dá cca ve 30 lidech udělat (např. povedené horto magiko). Hosté bez občerstvení (mě to nevadilo, k obědu byly dobré plzničky :obscene-drinkingcheers: Nedostali jsme ani lístky - pokladník měl zřejmě pade do kapsy, ale já mu to přeju :D Podnikli jsme bleskový výšlap na Hněvín a ještě rychleji jsme se potom přesunuli na stadion. Cesta utekla rychle, že jsme se tam trmáceli osm hodin mi vůbec nepřišlo

PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 16:05:10 
Pokročilý člen

Tak já bych si to pivko dal,ale zase takový koncentrák,jako v Hradci to nebyl.Jinak 4 pořadatelé + 3 policisté na 4 fanoušky hostů,to bylo důsledné :lol: Nevím ,jestli z nás šel strach,ale u domácích jsem neviděl nikoho.To povzbuzování moc pestré nemáme,v Mostě nebo v Hradci nám to ukázali.Hněvín je velice zákeřný kopec,málem mi vyplivla pumpička.Ale ta socha Kellyho za to stála :D

PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 14:50:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsem si četl info z disciplinárky. Nám bude chybět Cigánek ( 2 zápasy ), Mostu : Surynek, Vojta a Olejník. No snad se nahradníci z Mostu nepředvedou až moc. Ale hlavně je nepodcenit !!!! Tak v neděli čus !!!!!

PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 19:33:08 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Tak jsem si četl info z disciplinárky. Nám bude chybět Cigánek ( 2 zápasy ), Mostu : Surynek, Vojta a Olejník. No snad se nahradníci z Mostu nepředvedou až moc. Ale hlavně je nepodcenit !!!! Tak v neděli čus !!!!!

venku to moc na fotbal nevypadá

PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 21:40:52 
Věrný fanoušek Lipiny

Stačí, když nebudeme před utkáním kropit. Větší kaluže než v první čtvrthodince proti Hradci tam být ani nemůžou !!!!!

PříspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 19:57:32 
Toto forum je můj domov

Krásná práce, na dálku gratuluji :!: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 20:24:27 
Moderátor

Přesně to je náš Frýdek! :-) Hynek měl sice gólovek na celou sezónu, ale konečně mu to tam spadlo! A dnešní premiéra v základní sestavě Igora Schronera byla naprosto fantastická! Jsem nadšen. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 12:39:32 
Ultras fans Lipiny

Dobry zapas,bavil jsem se :handgestures-thumbup: .Nelibila se mi zakeřna hra Mostu.Rozhodči Adamkova naprosto tragicka :handgestures-thumbdown: .Všichni hrači hrali dobře,jen opět musim řict že v utoku čněl Hynek!! Takoveho hrače je třeba udžet stuj co stuj at je jaky je !! Je to rozdilovy hrač,jen škoda že včera z asi 8 šanci co měl dal jen jednu :mrgreen: Překvapil mě i Schroner na kraji obrany :handgestures-thumbup: . Mrzi mě zraněni Židase,snad to nebude nic važneho :think: .

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 14:20:32 
Pokročilý člen

Viděl jsem asi prvních 60 minut.Souhlasím,že Hynek si dělal,co chtěl.Když se mu chce,je k neudržení.Rozhodčí opět potvrdila své nasazení z "komerčních" důvodů.Jinak výsledek super.Snad v sobotu v Praze :?:

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 22:02:26 
Toto forum je můj domov

pes píše:
opět musim řict že v utoku čněl Hynek!! Takoveho hrače je třeba udžet stuj co stuj at je jaky je !! Je to rozdilovy hrač

maestro píše:
Rozhodčí opět potvrdila své nasazení z "komerčních" důvodů

ZLATÁ SLOVA!!!

PříspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 22:28:38 
Moderátor

Agresivitě Mostu se vůbec nedivím... 9 porážek po sobě musí být k posraní! :violin:

PříspěvekNapsal: pát 23. kvě 2014 8:33:25 
Věrný fanoušek Lipiny

Super fotbal z naší strany. Je vidět, že jsme se uklidnili a šance už - občas - řešíme s přehledem. Ten Hynkův gól to byla ukázka chytrosti a skvělé kopací techniky a stejný gól dal i Táborsku, takže žádná náhoda ani štěstí.
K paní rozhodčí se nemá cenu vyjadřovat, utkání se ji zcela vymklo. A není se čemu divit. Sledovat náš rychlý fotbal z padesáti metrů je obtížné. Zapoměli jsme ale vyzvednout pány Dobrovolného a Hájka - to byli ti posunovači na lajnách. Ti absolutně nevěděli kde jsou a co tam mají dělat. Dokonce mě napadá, jestli Adamkovou nesabotovali, aby se ji zbavili.
Mimochodem - byla by zajímavá statistika kolik se proti nám kopalo penalt a kolik jsme jich kopali my. A pokud by se udělalla statistika, který brankář zneškodnil nejvíc penalt, na Ondru by léta nikdo neměl !!!! I když v Lipinské historii si myslím, že Tonda Jurásek jednu sezonu chytil 5 pentlí, teda jestli si dobře pamatuju.

PříspěvekNapsal: pát 23. kvě 2014 10:56:54 
Pokročilý člen

Stačí kolik penalt se kopalo proti na stovkách.Pokud si někdo vede statistiky,ale 4 na jaře určitě.Jinak do Prahy jedu,dneska mi končí nemocenská :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pát 23. kvě 2014 12:39:29 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
I když v Lipinské historii si myslím, že Tonda Jurásek jednu sezonu chytil 5 pentlí, teda jestli si dobře pamatuju.

Těch pět pořád Ondra může dohnat :D :D :D Ještě máme tři kola, dvě v Praze :D :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: pát 23. kvě 2014 15:07:30 
Moderátor

Šiga píše:
Ten Hynkův gól to byla ukázka chytrosti a skvělé kopací techniky a stejný gól dal i Táborsku, takže žádná náhoda ani štěstí.

Gól Hynka byla jedna velká náhoda: www.youtube.com/watch?v=nwHSc1kovFs
Ale konečně mu to tam po půl roce spadlo! Hynek kdyby dával ze svých šancí aspoň polovinu gólu, tak už tu dávno není...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]