LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 19. črc 2018 4:01:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hradec Kralove
PříspěvekNapsal: úte 22. říj 2013 11:34:07 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Když čtu na oficku pokrytecké kecy a tom, jak nám v důležitém zápase v Mostě budou "karetní hříšníci" chybět, je mi na zvracení.

No to je úlet. Já většinou ty reportáže nečtu, takže jsem to prolítl až nyní..... Martine, proč dělá klub z fanoušků blbce, to mi hlava nebere. Asi není dobrý nápad se chlubit tím, že někdo dostal žlutou kartu schválně. Na druhou stranu psát, jak moc nám bude ten a ten chybět je protipól číslo 2.

Fanoušek je sice zklamán tím, že se nedaří. Ten rozumný při pohledu na předchozích pět soupeřů to pochopí. Už ale ten příští - Most - je velice hratelný. Já bych chtěl připomenout, že Most vyhrál jeden jediný zápas za posledních devět kol. Proto nikdo, kdo v Hradci byl tuto šaškárnu nechápe. Pokud připustím, že můžeme dát schválně vykartovat některé hráče (konec konců nejsme první), tak se tak mělo učinit při našem domácím zápase s Ústím. Že budeme bodovat v Hradci bylo asi tak pravděpodobné, jako že ve Stovkách přistane UFO (přesto se tam fanoušci vypravili a strávili více než dvě hodiny v sektoru jehož zabezpečení a vybavení připomínalo koncentrační tábor třeba v Osvětimi). Takže tam mohl klidně nastoupit od začátku Souky s Jirkou Prokešem a hůř by to snad nedopadlo. Před třemi tisícovkami lidí se takové divadlo ale hraje špatně, to uznávám... :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 12:26:25 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak dopolední výsledky jsou super. Vše nám hraje do karet. Body dneska čekají jen patologičtí optimisté, jako já. Takže pojďme na to, nemáme co ztrátit. Já dorazím až na poslední chvíli - musím utéct z nějaké rodinné párty, ale budu tam a rád bych si dneska zazpíval hymnu !!!!

PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 21:12:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Nic jiného jsem nečekal - prostě jsme vyhráli. Perfektní výkon všech, něco co jsme od konce srpna doma nezažil. Šli jsme za vítězstvím snad od dvacété minuty. Hradec jsme totálně vygumovali. V zápase byly čtyři šance a všechny skončily gólem. Snad jen ještě jedna šance Hradce, se kterou si nejlepší současný golman v českých soutěžích - Ondra Prepsl - poradil jako vždy. Tohle byla Lipina, tohle byl fotbal, na který je třitisícová návštěva skandálně malá. Tak v neděli se na Most těším na vítězství, které si se mnou užije dalších 5 tisích fandů. A příští rok ........

PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 22:29:32 
Věrný fanoušek Lipiny

Sice jsem dnes viděl pouze hradecký gol, ale i tak jsem dnes nadšený. Můžeme hrát v klidu a stoupat tabulkou :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 12:57:57 
Ultras fans Lipiny

Kluci hrali dobře jako vždy. Jediny rozdil jsem dnes viděl v tom že misto trefovani tyči, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: davali goly

PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2016 13:07:39 
Ultras fans Lipiny

Konečně jsem si zase včera po dlouhe době fotbal užil !!! Parada,jen tak dale !! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2016 19:58:19 
Věrný fanoušek Lipiny

Taky jsem si fotbal užil a jsem na kluky hrdý. Vrátilo se lipinské srdce. Kluci zápas odbojovali a vyhru si zasloužili, vrátilo se i štěstíčko - ale tomu jsme šli sakra rázně naproti.
Po celé serii rozpačitých příchodů se už v půlce podzimu zablýsklo na lepší časy - Krišto, Ižvold i Stratil byli zase včera mezi nejlepšími. A noví Hošek a Byrtus - paráda. I Klabník se mi líbil - konečně mohl Fitus bránit jen soupeře ! Tak teď to hlavně potvrdit se Sokolama. Pak bychom snad tu odvetu s béčkem Olmiku nemuseli brát jako boj o všechno !

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]