LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 21. čer 2018 21:32:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Usti nad Labem
PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 18:44:45 
Ultras fans Lipiny

Usti,zatim nejsilnějši manšaft ktery na lipině letos hral.Naši kluci bojovali dřeli,při troše štěsti jsme si snad bodik zasloužili.Zapas měl kvalitu,neni toho moc co našim vyčist.Snad jen to že nas sražeji neuvěřitelne hrubice v určitych momentech zapasu.No ale nevěšme hlavy! Hrat se da s každym,tak proč bychom nemohli bodovat v Hradci.

Předmět příspěvku: Re: Usti nad Labem
PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 19:21:53 
Věrný fanoušek Lipiny

V jednom českém filmu říká hrdinka : " Tahle rodina mě baví svoji rozmanitostí - pokaždé mě nasere někdo jiný !" Já bych to modifikoval - pokaždé to za nás posere někdo jiný. S takovýma hrubkama, jako předváděla naše obrana - a především krajní obránci - nebude záchrana až tak jednoduchá. Hořeli jsme od 2. minuty a bylo jen otázkou času, kdy to padne. Ale zcela spravedlivě - když Lukáš netrefí prázdnou branku - i když z úhlu ( z většího Hynek otevřel skóre proti Táborsku ! ), když Šrom místo střely hledá centrem útočníka mezi 3 obránci, co vlastně chceme ? To už nejsou Rosice nebo Žďár, tady musíme proměnit ne každou desátou šanci, ale aspoň každou druhou.
A s tou bojovností - Pejsku, můj názor - většina bojovala a není jim co vytknout. Ale 11 bojovníků jsem nenapočítal - sorry.

PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 20:09:57 
Toto forum je můj domov

Já myslím, že se bojovalo do posledních sil. Leč jak jsem někde už psal, Ústí nebo Budějovice to prostě není Břeclav s Rosicemi.
Nelíbí se mi neustálé malé domů - alibismus největšího zrna za téměř jakékoliv situace - golman stejně vždy odkopne dopředu či do zámezí. Tak proč to neudělá obránce. Tak alespoň máme více přihrávek na gól než samotných vstřelených branek. Po asistenci na gól Pardubic máme další na gól Ústí. Jinak je potřeba více střílet. Za stavu 1:3 - za 60 minut hry - jsme měli pouze dvě střely na bránu (Ústí 5). Na malém vápně nehledat kolegu. Střílet mohl Hynek ze dvou metrů golmanovi mezi nohy, stejně tak Lukáš to mohl zkustit. Dobře se radí, hůře provádí. Jasné. Jinak se mi fotbal líbil více než se Sokolovem. Bylo tam více kombinace. Výsledek se bohužel nedostavil

Co se týče pořadatelské služby. Je na zvážení jestli kluci či dokonce dívky odhaduju kolem 18 let jsou ti praví na to, aby usměrňovali opilé jedince, kteří jsou zklamaní tím, že se Gambrinus liga po solidním rozjezdu začíná vzdalovat. :D Jednou se něco stane. Kdyby dneska gólman nestál zrovna před šestnáctkou, tak si to ten kokot, který přelezl plot jistě přišel vyříkat až na hřiště. Mělo by to jednu výhodu. Dostal bych se domů o 20 minut dříve. Prosit takového člověka, aby se vrátil na ochozy je nesmysl. Měl být minimálně vyveden, v lepším případě předán policii. Minule to samé. Někdo hodí dvoulitrovou plastovou láhev na hřiště a ten klučina se žlutou vestou vysmátý jak lečo v družném rozhovoru s kamarády nejdříve vůbec nevěděl, že se něco děje, později zase co má dělat. Usoudil, že nic. On přece pět metů do hřiště nevběhne, a ta láhev taky zřejmě nikomu neublíží, když tam jen tak leží.

Třetí věc. Nahlášená návštěva. Na Sokolov to bylo cca 3200 a dnes 3700? Je sice pěkné držet průměr, nemělo by se to dělat za každou cenu. Dnes bylo cca o 700-1000 lidí méně než na Sokolov!!! Ochozy sice byly zaplněné slušně. Co však asi z tribuny nebylo vidět, tak právě hlavní tribuna byla poloprázdná, optimisté by řekli poloplná :lol:

PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 20:59:00 
Věrný fanoušek Lipiny

No, k pořadatelské službě - u nás je to pořád volný vstup na zápas, dokonce i mírně placený. Asi čekáme na to až nám zkontumují zápas a na pár týdnů zavřou stadion. K tomu zaplatíme megapokutu a pak se dozvíme, že nám chybí peníze v rozpočtu. Radku Myško a všichni kolem, - už nejsme Slavoj Houslice. Kam přijedeme, tam je přesila najaté ochranky a na zápase jen nějakých 500 lidí. U nás skoro 4 tisíce a ne poprvé, už byste si toho mohli všimnout, že do Frýdku chodí hodně lidí. Mezi ty skvělé fanoušky se vždycky vsákne pár ožralých zamindrákovaných kreténů. A kvůli nim postupně přestane chodit několik set lidí. To není fantas magorie. Zeptejte se na Sigmě, v Brně, ....
Incident při Sokolovu se dal brát za selhání, teď už je jasné, že to je systémová chyba. Bojím se, že máme poslední šanci na nápravu.
Tome, máš pravdu, že tribuna byla poloplná, ale na rozdíl od Sokolova bylo podstatně více lidí na "našem" ochozu. Já bych věřil tomu, že ty návštěvy byly srovnatelné. A pokud před dvěma týdny bylo v Budějkách 1900 diváků, tak dneska ve Stovkách aspoň 25 000 !!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 23:41:02 
Pokročilý člen

tak jsem se rozhodl napsat po pŕíchodu z restaurace.ústí působilo hodně kompaktním dojmem.nevím,jestli je to v hlavách,ale v klíčových chvílích tragicky selháváme.viz Varnsdorf nebo Sokolov.myslím,že po příchodu mého oblíbence Radka Coufala se to vzadu zlepšilo.Thiago promiň,ale působíš na mě ležérně.jinak zápas měl náboj.hynek a venca vyčnívají a ostatní by se neměli tolik bát.co se týče pořadatelů,tak ti neexistují.to je ostuda.

PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 10:58:17 
Moderátor

Tak, dal jsem si den na vychladnutí, ale zklamání je pořád stejné. Včera jsem si nepřipouštěl, že by jsme odcházeli domů bez bodů. Musím přiznat, že Arma byla opravdu nejlepší soupeř, který se ve Stovkách představil a proti takovému týmu si nemůžete dovolit dělat chyby. My jsme je ale dělali, a proto jsme neměli šanci na bodový zisk. Mě se Thiago v prvním poločase docela líbil, ale pak přišel zkrat, který se neodpouští v takovém utkání. Třetí branku bych mu až tak nevyčítal nebo to Arma zahrála skvěle, ale logicky Silveira musel jít dolů. Také se mi vůbec nelíbí poslední výkony Tomáše Vrťa. Jak prohlásil v nějakém rozhovoru, že chce hrát výš, tak takhle to rozhodně nepůjde!!! Jinak pozitiva ze zápasu jsou, že se trefil konečně Šrom s Hynkem a nakonec jsme viděli i velmi zajímavé utkání s hodně brankami, ale bohužel ze špatným koncem. Kluci by si měli zavzpomínat na začátek sezony a řešit všechny akce přímočaře... Nevím kde se to sebevědomí ztratilo, ale chce ho rychle najít!

Ohledně pořadatelské služby je to opravdu katastrofa. To musí vidět i vedení a už proti Vltavínu se to musí výrazně zlepšit! Jinak to zavání opravdu průserem...

Návštěva se mi zdála objektivní a velmi mě překvapilo, že se lidi do fandění zapojovali i po krutém začátku druhé půle. Někteří lidé sice odcházeli, ale v česku je to normální... Atmosféru beru jako velké plus a i v kotli je nás čím dál tím více. V Hradci a v Mostě budeme doufat v zázrak. Po Vltavínu jsem přesvědčený, že nastartujeme další vítěznou sérii, která pak zasáhne Vlašim i Pardubice a po podzimu budeme moct říct, že se nás záchrana týkat nebude!!!

PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 13:03:37 
Ultras fans Lipiny

Pepa (admin) píše:
Tak, dal jsem si den na vychladnutí, ale zklamání je pořád stejné. Včera jsem si nepřipouštěl, že by jsme odcházeli domů bez bodů. Musím přiznat, že Arma byla opravdu nejlepší soupeř, který se ve Stovkách představil a proti takovému týmu si nemůžete dovolit dělat chyby. My jsme je ale dělali, a proto jsme neměli šanci na bodový zisk. Mě se Thiago v prvním poločase docela líbil, ale pak přišel zkrat, který se neodpouští v takovém utkání. Třetí branku bych mu až tak nevyčítal nebo to Arma zahrála skvěle, ale logicky Silveira musel jít dolů. Také se mi vůbec nelíbí poslední výkony Tomáše Vrťa. Jak prohlásil v nějakém rozhovoru, že chce hrát výš, tak takhle to rozhodně nepůjde!!! Jinak pozitiva ze zápasu jsou, že se trefil konečně Šrom s Hynkem a nakonec jsme viděli i velmi zajímavé utkání s hodně brankami, ale bohužel ze špatným koncem. Kluci by si měli zavzpomínat na začátek sezony a řešit všechny akce přímočaře... Nevím kde se to sebevědomí ztratilo, ale chce ho rychle najít!

Ohledně pořadatelské služby je to opravdu katastrofa. To musí vidět i vedení a už proti Vltavínu se to musí výrazně zlepšit! Jinak to zavání opravdu průserem...

Návštěva se mi zdála objektivní a velmi mě překvapilo, že se lidi do fandění zapojovali i po krutém začátku druhé půle. Někteří lidé sice odcházeli, ale v česku je to normální... Atmosféru beru jako velké plus a i v kotli je nás čím dál tím více. V Hradci a v Mostě budeme doufat v zázrak. Po Vltavínu jsem přesvědčený, že nastartujeme další vítěznou sérii, která pak zasáhne Vlašim i Pardubice a po podzimu budeme moct říct, že se nás záchrana týkat nebude!!!

Pepa uhodil hřebiček přimo na hlavičku!!! Napsano zcela přesně bez obalu :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2013 18:35:10 
Ultras fans Lipiny

Jen pro pořadek.Dnes ve Frydlante jsem slyšel na zapas Lipina- Usti jen samou chvalu.Tak kluci nemate se zač stydět!! Prohra s hodně silnym tymem,hlavy hore!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 14:50:54 
Ultras fans Lipiny

Do Usti vlk v 3,32 z Frydku,tak hrrrrrrrr na ně :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

Tož tak kolik nas jede ? :auto-biker: :auto-biker:

PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 10:38:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Dneska to nervy asi nebudou... :cry: :cry:

PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 20:27:50 
Ultras fans Lipiny

Opravdu nerad toto pišu.Vždy jsem byl zastancem trenera Milana Duhana,ale dnes dokonale pokazil zapas.Nejprve da gol Staško,mimochodem hral nejlepši zapas v lipinskem dresu a ejjhle je střidan !!! No a ve druhem poločase jsme nepochopili střidani nejen my lipinšti fans,ale po zapase s konzultaci s fandy Usti ani oni.V době kdy chceme vyrovnat byl ze hry stažen nejlepši hrač zapasu Hynek Prokeš.Celou dobu ho přitom hlidali 2 obranci Usti kteři si s nim nevěděli rady.Od te doby jsme dohravali prakticky bez utoku,bohužel.Jestli Milan Duhan vede z Hynkem nějakou osobni valku,tak............. . Hlavně je to podraz na nas fandy,kteři važili cestu 500 kilaku tam a pak zpět :handgestures-thumbdown: .

PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 20:40:08 
Pokročilý člen

Já musím souhlasit se Psem.Z dnešního zápasu jsem rozčarovaný.Hráči,kterým to nešlo,jako Zapalač a Uvíra hráli celý zápas.Dohrávali jsme s jediným útočníkem Ondrou,který dal málem gol :lol:

PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 21:03:15 
Věrný fanoušek Lipiny

No a nemohl být třeba Hynek zraněný, popř. už nemohl? Třeba jen nemáme dost informací...Je zde rubrika "dotazy na vedení" tak se zeptejte...pokud bude dotaz slušný, jistě někdo odpoví...

PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 22:51:36 
Toto forum je můj domov

Opět jsem pauzíroval :handgestures-thumbdown: Pročítám si fórum, FB a dívám se na sestavu Prepsl – Švrček, Literák, Cigánek, Žídek (55. Palko) – Uvíra – Talián, Mozol, Zapalač - Staško (46. Kmoníček), Prokeš H. (69. Kovařík).

Neznat výsledek tak si podle sestavy řeknu, základní sestava žádné překvapení....ááá v poločase vedem minimálně o gólika a kolem 70. minuty už alespoň o dva. Ale ouha :lol: :lol: :lol:

Nebudu spekulovat proč Hynek střídal nebo nestřídal. Každopádně každý ví, že Hynek byl superstar v MSFL a zdá se mi, že obránce ve druhé lize snad převyšuje ještě více. Ovšem nepadá mu to tam :? ale proto taky hraje za Lipinu. Protože kdyby mu to tam pravidelně padalo, tak se svou postavou, rychlostí, zrychlením a nevím čím ještě by to byl útočník do nejlepších týmů gambáč ligy. Při vší úctě ke Kmoníčkovi, Kovářikovi či dalším. Tady se musí použít to okřídlené: Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!!

PříspěvekNapsal: ned 04. kvě 2014 7:50:11 
Pokročilý člen

To je jako kdyby se vyměnilo pendolíno za motorák :lol:

PříspěvekNapsal: ned 04. kvě 2014 9:04:12 
Ultras fans Lipiny

maestro píše:
To je jako kdyby se vyměnilo pendolíno za motorák :lol:

Nechapu co maš proti motorakum :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: ned 04. kvě 2014 18:42:29 
Věrný fanoušek Lipiny

Ani já, bohužel, v Ústí nebyl. Těžko můžu z jalových onlajnů a nic neříkajících hodnocení posoudit, kdo jak hrál. Ale obě střídání mě totálně zarazily. Staško dál jako první náš hráč od 16. kola gól ze hry, dostaneme gól do šatny, potřebujeme vyrovnat a Staško je střídaný ! Mám jediné rozumné vysvětlení - zranění, nic jiného mi hlava nebere. No a pak - Hynek dolů a v podstatě asi vzdání snahy vyrovnat. Takže co - zranění nebo byl natolik vyčerpaný, že už nemohl anebo hrál tak zoufale ? V hodnocení pana Duhana se dozvím jen, že : " Nebylo od nás cítit, že bychom chtěli vyrovnat". Ale nic o podivných střídáních a oni o tom, proč jsme vlastně " nechtěli" vyrovnat. A to jsou právě ty záležitosti, které by mě zajímaly ze všeho nejvíc.
Takže moc prosím o odpovědi. Je nutné si všimnout, že i přes zoufalé jaro máme stále nejvyšší návštěvy v soutěži. Ty odpovědi si my fanoušci opravdu zasloužíme.

PříspěvekNapsal: ned 04. kvě 2014 22:33:38 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Je nutné si všimnout, že i přes zoufalé jaro máme stále nejvyšší návštěvy v soutěži.

ZATÍM

Já jako dlouholetý fanda v dobrých i zlých časech jsem hodně překvapen, že lidé stále chodí. Nicméně nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně......

PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 12:26:23 
Moderátor

Taky musíme přiznat, že nám bylo několikrát přidáno, ohledně počtu diváků. Hlavně v posledním utkání proti atraktivním Budějovicím nás rozhodně nebylo 2 800 ... Utkání s Hradcem se bohužel nezúčastním, ale bude zajímavé sledovat, kolik diváků si na Stovky najde cestu, nebo poslední domácí utkání nejsou moc výsledkově příznivé... Tuším 5 zápasu doma bez výhry? To je moc! :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pát 31. říj 2014 21:08:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Super, bomba, paráda !!!! Velký dík všem. Už dlouho mě hněte, že jsem dneska nemohl, ale teď mě to už přímo ..... V sobotu hurá na Most a do horní poloviny tabulky.
Mimochodem - ještě, že jsme tu změnu trenéra neudělali dřív. To bychom museli stavět světla a vyhřívaný trávník a to by byl zásah do rozpočtu. Tak máme ještě rok čas - i když !?!?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]