LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 25. kvě 2018 18:43:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: České Budějovice
PříspěvekNapsal: pon 23. zář 2013 23:44:08 
Toto forum je můj domov

Kdo by měl zájem jet vlakem? Odjezd někdy v pátek ráno směr Praha a potom se spustit dál k jihu :shifty: Moc lidí asi nepojede, takže zpátky by se určitě dalo jet busem...

Předmět příspěvku: Re: České Budějovice
PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2013 6:20:52 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
Kdo by měl zájem jet vlakem? Odjezd někdy v pátek ráno směr Praha a potom se spustit dál k jihu :shifty: Moc lidí asi nepojede, takže zpátky by se určitě dalo jet busem...

JAAAAAAAAAAAAAAAA :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2013 14:49:06 
Moderátor

Jáá taky! :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: stř 25. zář 2013 18:44:24 
Věrný fanoušek Lipiny

Ahoj, já bohužel nemám vlakem šanci. Jediná možnost pro mne je vzít auto a vyjet kolem poledne. Vzal bych 3 lidi za 500,00. Ale muselo by to být 100%. Ne jako na Varnsdorf, kde to vypadalo, že by jely dva autobusy a pak mi všichni řekli " sorry".

PříspěvekNapsal: stř 25. zář 2013 21:06:01 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Ahoj, já bohužel nemám vlakem šanci. Jediná možnost pro mne je vzít auto a vyjet kolem poledne. Vzal bych 3 lidi za 500,00. Ale muselo by to být 100%. Ne jako na Varnsdorf, kde to vypadalo, že by jely dva autobusy a pak mi všichni řekli " sorry".

nějak to dopadne, pojede se určitě, domluvíme se ve čtvrtek

PříspěvekNapsal: sob 28. zář 2013 16:59:24 
Ultras fans Lipiny

Včera poražka se kterou jsme my "fandove"tak trošku počitali.Nevadi jedeme dal !! I přes prohru 3:0 najdu nějake pozitiva. Slušně zahrali Fitus se Židkem.Ve velice dobreho založnika nam roste Venca Mozol,je rychly,technicky,ma tah na branu,jen by to chtělo ještě trošku vice rozvahy jinač fakt dobre :handgestures-thumbup: .Největšim a milym překvapenim pro mě byl vykon Erika Taliana.Ten zatim kdykoliv ve 2 lize nastoupil,tak nezklamal.Včera byl dle meho nazoru našim nejlepšim hračem v poli!!!. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Myslim že trener bude mit přišti zapas zamotanou hlavu,protože si myslim že Erik si vyrazně řekl o misto v zakladu. Kapitolou samou pro sebe je ale Ondra v braně.Nebyt něho tak jsme odjižděli z Budějovic asi z hroznou dardou!! Ondro velky palec nahoru za to co v letošni,ale i lonske sezoně předvadiš :handgestures-thumbup: .Tak ted mame 14 dni na to abychom vyčistili hlavy a pak hura doma rozbit Usti :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: ned 29. zář 2013 14:01:38 
Věrný fanoušek Lipiny

S chladnou hlavou, den a kupu hodin poté : Pes napsal naprostou pravdu. Podepisuju v plném rozsahu.
Bohužel se ukazuje, že pan Duhan měl pravdu, když krotil euforii po prvních kolech. Páteční zápas to jednoznačně prokázal. Byli jsme ve všech ohledech horší, jedině Ondra předčil domácího golmana. ale tento post nejde srovnávat - domácí mohli nastoupit bez golmana, protože se jen 90 minut nudil. my jsme si nevytvořili ani náznak šance. Naopak Ondra chytil nejméně 5 megatutovek. Dovolím si napsat, že tankista Čechíno by lovil míč ze sítě častěji !!!!
Budějovice hrály to, čím my jsme v prvních kolech tak mile šokovali. Plné nasazení, úžasný pressing, boj o každý míč, ani jeden souboj nevynechali. Proto jsme se za prvních 15 minut dostali na jejich půlku jen třikrát - z toho dvakrát po výkopu od středového puntíku. Přitom naši kluci dřeli, bojovali a nedá se jim v tomto ohledu nic vytknout. Rozdíl byl ale velký. A ten největší - my neumíme odkoupnout balon !!!! Nejméně desetkrát jsme se dostali pod tlak jenom proto, že místo odkopu balonu na půlku nebo dokonce na druhý břeh Vltavy kličkujeme před Ondrou. Sakra, to není ostuda napálit balon do autu, to je bránění. To vše je ale o zkušenostech - bránící hráč Sokolova nevěděl, co s balonem, tak přihrál na gól. To se musíme naučit.
Tak využijme tu podivnou přestávku, dejme se do kupy a začněme s Ústím tak, jako na začátku roku - drtivým úderem. Vždyť jsme smetli naprostou špičku NFL - Karvinou i Táborsko ! Tak LIPINÁÁÁ, LIPINÁÁÁ, LIPINÁÁÁ, ...

PříspěvekNapsal: sob 26. dub 2014 21:01:41 
Pokročilý člen

Dneska jsme hráli výborně a nezaslouženě jsme prohráli.Budeme muset přestavět branky.Nevadí,fotbal se líbil a hráčům za to díky :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 26. dub 2014 21:26:24 
Ultras fans Lipiny

Neni zač se stydět lipino !!! Vyborny fotbal,dnes asi nebylo dano dat gol !!!. Jsem rad že fandim lipině a klukum dnes opravdu i přes prohru velkou pochvalu.Vyborny fotbal,jsem na vas kluci lipinšti i přes poražku pyšny !! :clap:

PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 21:37:23 
Věrný fanoušek Lipiny

Přes prohru jsme klukům připravili "vítězné" poděkování. A nikoliv náhodou. Stejně jako před dvěma týdny to byl super výkon, jen chyběl gól. Pojďme dál stejnou cestou a výhry musí přijít. A příjdou - snad už v Ústí. Tak pojďme do toho a buďme si jistí, že na to máme. Jsme přece Lipina, ta skvělá jedinečná a nejlepší Lipina.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]