LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 20. úno 2018 23:36:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Táborsko
PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 0:04:27 
Toto forum je můj domov

Po inkasovaném gólu v 87. minutě poslat na hřiště Cufiho a postavit ho co nejblíž Ondrovi.... Na to se musí studovat nějaká vysoká škola, nebo myslíte že to bylo jen dočasné zatmění GoffaVONa?

Jinak k hodnocení zápasu...Bez Šimáka je Táborsko ani ne poloviční, a domácí remíza je další obrovskou ztrátou, kterou budeme účtovat na začátku června léta Páně 2015 :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 12:38:39 
Ultras fans Lipiny

Kurna,ja se z te remizy furt nemužu vspamatovat.takovy kousiček chyběl ke 3 bodikum.Tak ted snad zabodujem ve Vlašimi a porazime Kolin,at s toho spodku trošku vylezem.Hra se zveda! Utok Matuš,Uškovič taky nevypada marně,Taloš ma fazonu.Kurna tak snad

PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 14:06:30 
Pokročilý člen

První poločas byl nejlepší v sezoně.Překvapil mě Pribula,kterého jsem odepsal.Doufám,že chalan naváže na svůj výkon ve Vlašimi.Nejlepší byl ovšem zase Taloš a jsem rád,že mu to tam konečně padá.Měli jsme přidat 2 gol,šancí bylo dost.Soupeř jenom nakopával balony a neměl nic.Začali jsme bránit výsledek a dopadlo to špatně :handgestures-thumbdown: Tak snad bude líp.

PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 18:12:08 
Moderátor

Ano, Pribula velmi překvapil! Díval jsem se před sezónou na jeho video a je to rozdílový hráč, tak snad mu to nasazení vydrží a přidá nějaké branky, které na Slovensku střílel. Ilko zase velmi kvalitní a i Martin Uvíra předvedl o mnoho lepší výkon, než v ostatních zápasech. Kdo podle mě předvádí výkony za očekáváním je určitě Zapalač a to i v minulé sezóně... Čekal jsem od něho více.

PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 22:18:19 
Věrný fanoušek Lipiny

Předně mě hodně potěšilo, že jsme konečně hráli na dva útočníky. To se na fotbal hned jinak kouká. Jen hrozná škoda, že se zase trápíme v koncovce. Pak příjde trest.
Taloš - úžasný, ten má fazónu. Pribula ukazuje, že bude příslibem. Jen trochu více bojovnosti by to chtělo. Dobíhat třeba i ztracené balóny, protože člověk nikdy neví. No, ale pokud kluci vyrukují stejně i ve Vlašimi, snad se aspoň bodík přiveze.

PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 13:35:53 
Moderátor

Jan Šimák končí v FC MAS Táborsko - po vzájemné dohodě ukončili hráči smlouvu. :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: sob 07. bře 2015 23:47:12 
Věrný fanoušek Lipiny

K dnešnímu zápasu mám dva rozporuplné pohledy. Na jedné straně mě velice příjemně překvapil náš herní projev. Hráli jsme na hřišti jednoho z nejlepších celků soutěže aktívně, ve druhém poločase jsme si vytvořili až drtivou převahu. O to více mě štve, že si nevezeme alespoň jeden bodík. Ten by byl zcela spravedlivý. Jenomže když nevyužijeme ani dvěstěprocentní, soupeřem darované šance, tak prostě uspět nemůžeme. Škoda, velká škoda, ale s takovým nasazením a ofenzivním pojetím fotbalu nemám o náš další osud strach. Byl to moc hezký fotbal. Tak HRRRRRR na Vlašim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 08. bře 2015 0:24:26 
Pokročilý člen

V první půli domácí dost zlobili z křídelních prostorů.V poločase přišel Hykel a bylo ho plné hřiště.A těch šancí za druhý poločas bylo snad více,než za celý podzim :violence-hammer:
Na ten výkon je třeba navázat a ono to půjde

PříspěvekNapsal: ned 08. bře 2015 9:51:33 
Začátečník

V prvním poločase hořela hlavně levá strana. Ta byla otevřena jak hrom. Možná to chtělo více bojovnosti od hráče s číslem 11(Just). Padal na zem jak zralá švestka. Výkon byl dobrý a teď ho jen potvrdit Vlašim, Kolín Pardubice. To by bylo aby z těch zápasu nebylo 5-7 bodů.

PříspěvekNapsal: ned 08. bře 2015 10:24:50 
Ultras fans Lipiny

Ja před zapasem tipoval že dostanem 2-3 fiky poslušně odbranime a pojedem domu. A ted jsem mile překvapeny hrou a hodně zklamany vysledkem.Za druhy poločas jsme si aspon bodik určitě zasloužili!.Jsem rad že jsme fyzicky s Taborskem neztratili,Karel zda se připravil manšaft dobře ! Těšim se domana Vlašim.Musime vyhrat,přesto nejede vlak!! At pak mužem v Kolině hrat v klidu. Pak doma Pardubice,s těhle zapasu by to chtělo vytěži těch 7 bodiku abychom vylezli trošku ze spodku a bylo nam hej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Věřim že jestli naši kluci navaži na vykon v Taborsku tak to bude OK,a nebudem se třepat do poslednich kol.

PříspěvekNapsal: ned 08. bře 2015 14:00:16 
Pokročilý člen

dle mého názoru jsme v prvním poločase hráli tak trošku ustrašeně z čehož vznikl jediný gol v druhé půli se obraz hry nezměnil stále se hrálo na tu jednu branku s tím rozdílem že už do ni nepadl ten zasloužený vyrovnávací gol.nevím ale řekl bych že táborsko od cca 70-75 minuty začalo šlapat vodu a pomalu jim docházely síly a naši stále makali naplno...pokud toto dokážeme předvést i v dalších zápasech náš osud nebude černý.za mne palec nahoru i přes prohru :handgestures-thumbup: :clap:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]