LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 25. kvě 2018 18:40:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Karviná
PříspěvekNapsal: ned 19. říj 2014 20:18:55 
Věrný fanoušek Lipiny

Tady přestává veškerá sranda. Jde o samotné bytí a nebytí fotbalu u nás. Lipinka je rozklížená, není žádná herní koncepce - a nebo ji hráči nejsou schopni realizovat. Fyzička zmizela neznámo kam, a i poslední zbytek bojovnosti se vytrácí. Klasický příklad ze včera : karviňák obehraje dva naše obránce u lajny a jde sám po šestnáctky. Naší kluci se začnou hádat, kdo ho měl pokrýt a on se zatím dostává sám v šestnáctce k centru. Prostě totální zmar, dezorientace a vysrání se na všechno - pardon, za ta slova. Už není nic, co by nás mohlo zvednout. Prostě v této chvíli musí pryč VŠICHNI, kteří jsou za to zodpovědní. Nejen trenér a manager, ale i ti, kteří je tam dosadili a nedokázali včas vyhodit. Hlavní majitel - město - na to nemá čas, protože se teď všichni starají jenom o svoje korýtka a fotbal je jim u p.dele. Ten potřebovali jen na předvolební reportáž o prvoligovém VIP v TV Polar ve volebním týdnu. A minoritní vlastníci - žijou vůbec ? Asi ne, protože jinak by měli reklamy na nejprestižnějších místech a jistě by se rádi fotili s plným stadiónem při poháru s Baníkem, aby se měli čím chlubit a posunuli svůj business co nejvýš.
Předpokládám, že konečně do Stovek dorazí zdravý rozum - i když hodně pozdě - ale přece. Pak si ale musíme uvědomit, že podzim už je ztracený. Nový trenér dokáže určit taktiku, nebude šaškovat se sestavou a pokusí se nabudit kluky k nadlidskému úsilí. Ale to, co tady za necelých 100 dnů kralování dokázal Goffa a spol. zlikvidovat, se bude zpátky skládat měsíce. možná i roky a nedej Bůh - se to nepovede už nikdy. To se nemělo stát !!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 19. říj 2014 22:25:54 
Začátečník

Šigo naprostý souhlas ve všem, napsal si to jasně a výstižně, každý sponzor se chce zviditelnit, mít svou reklamu na lukrativních místech, já si ničeho nevšiml, asi jsem slepý nebo je slepý někdo jiný? Náš rozpočet byl v lonské sezoně cirka 15 milionu, letos nevidím žádnou změnu, kde jsou udajné finance slovenských tajných akcionářu? Všichni lipinští srdcaři vezměme už rozum do hrsti a vyhodme Rechtoríka, at jde zase o dum dál, zkoušel to už na více místech a nikde neuspěl

PříspěvekNapsal: pon 20. říj 2014 16:58:22 
Věrný fanoušek Lipiny

První krok k záchraně Lipinky je tady. Karle, moc držím palce. Je to obrovská odvaha a důkaz lipinského srdce se do tehle téměř sebevražedné mise pustit. Ale kdo jiný ?
Tak v sobotu pojďme na to !!!!

PříspěvekNapsal: pon 20. říj 2014 21:12:49 
Začátečník

Nesmí být podzim ztracený :hand: , zbývá 5 kol a je obrovský rozdíl, jestli se uhrají 2 body, nebo 7 bodů. Problém je, že Znojmo a Olomouc mají kvalitu, Ústí a Most ze zvedají zápas od zápasu a do Třince.........no snad pomůže ten nahoře a bude štěstíčko. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2015 13:21:34 
Pokročilý člen

Bože zase těch neproměněných šancí bylo.2 tyčky,takhle už to nejde do nekonečna

PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2015 14:35:11 
Ultras fans Lipiny

Kuwa po zapase se mi chtělo až brečet.My gol asi nedame.Suverenně nejlepši hrač zapasu ŽIDEK a tak se ptam,kde jsou utočnici ??? Staško byl chvilkama aspon trošku vidět.Jurišič ??? škoda mluvit. Ještě se mi na hřišti libili Švrk,ten odehral hodně dobry zapas a Mehremič. Jo a i Vaněk byl aktivni.Jako všichni hrači v poli zahrali v poli dobře,krom utočniku kteři co si budem nalhavat jsou neškodni.Sranda je že nemame koho vystřidat,když borci z vedeni vyřadi Vašendu do B a ostatni jsou zraněni.Přišti tyden bych to viděl asi takhle.Židek do utoku a Karel Orel na praveho beka,neni pak možne že něco neuhrajem !!! Jo a Rechtorik a Cvik na hrad !!!!! :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2015 13:25:09 
Ultras fans Lipiny

Kritizovat snad už ani nema cenu.Když člověk vidi v dresu lipiny hrače na hřišti tak nějak pohybujci se bez zajmu a snahy se za lipinu porvat je mi smutno.Bellovi by možna někdo mohl vysvětlit že na hřišti je třeba se taky pohybovat,že ze stoje to nějak nepujde,nevim.Proti Slovakum v dresu lipiny nic nemam,ale museji chtit se za lipinu porvat.Když si vzpomenu co na hřišti za lipinu předvaděl Mato Krajčik nebo Pepa Marchevsky,ktery se stal Frydeckou modlou tak...... no nevim co na to řict.Ted čtu že trener chce dalši posily,furt se měni kadr.Ja si myslim že přece ten kadr neni tak špatny,jen chtit se za Frydek bit mi chybi u některych.Milan Duhan taky neměl ve Frydku hvězdny kadr a šlo to !!!!!!! On ten chlap dobře věděl proč je z Frydku třeba odejit a udělal to protože je chlap a ma koule !!"!!.
Od trenera Radvanyiho si taky docela dost slibuju,tak snad to tady da aspon trochu do latě !!!.A vy hrači kterych se to tyka tak se proboha za tu lipinu trochu bijte ! At vam mužem my fanoušci zatleskat a ne na konci zapasu hvizdat !

PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2015 23:28:57 
Pokročilý člen

Tolik lidí z práce a to nejenom z Frýdku,jsem nalákal na fotbal a dneska jsem musel chodit kanálama :| Normálně jsem se styděl.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]