LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 18. čer 2018 20:54:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Střížkov
PříspěvekNapsal: ned 28. črc 2013 0:09:39 
Toto forum je můj domov

Zápas nemám cenu komentovat, to viděli všichni.

Zajímavější je zjištění počtu diváků. Lipina 3 552, Baník 5 491. Baník by měl změnit termín domácích zápasů :lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku: Re: Střížkov
PříspěvekNapsal: ned 28. črc 2013 8:56:09 
Ultras fans Lipiny

Včera fantasticky vysledek!! Ja jsem sice velky optimista,ale tohle jsem nečekal ani ve snu.Je třeba zustat ale nohama pevně na zemi a zbirat bodiky.Včera v tom hicu podali všichni hrači heroicky vykon,patři jim muj velky obdiv :handgestures-thumbup: .O kousiček všechny převyšoval Hynek Prokeš,kteremu to s Lukašem v utoku naramně klapalo :handgestures-thumbup: .Libil se mi Šrom na levem kraji zalohy.Švrk ukazal že i 2 liga je pro něj malo :handgestures-thumbup: .Škoda že se Ondrovi nepodařilo vychytat 0.Předvedl minimalně 2 skvěle zakroky a myslim že ukazal všem škarohlidum že na 2 ligu jednoznačně ma!!.Tak kluci ještě jednou diky za krasne sobotni odpoledne :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .
Ještě vzkaz pro Tiaga !!! Měl by na hřišti použivat vice Portugalštinu,protože když furt mluvi čeky vubec nevypada jako Brazilec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 19:49:04 
Pokročilý člen

Toto je ostuda, takový výsledek, nepochopitelné. Všem hráčům, kteří si udělali výlet do Prahy bych dal velkou pokutu a Duhanovi pokutu minimálně ve výši trojnásobku jeho měsíčního platu. Ano, o nic nešlo a nejde, ale toto není bojovná Lipina, na kterou jsem zvyklý, která se nejde jen tak poběhat na hřiště. Pokud to nikomu nevadí, tak mě to mrzí, ale jestli náš pan trenér (kterému jsem nesmírně vděčný za to, že náš klub vytáhl konečně do 2. ligy) neumí pozvednout morálku i na takový zápas anebo už ho to tady nebaví, napadá mě jediné řešení, které je v dnešním fotbale velmi populární :greetings-wavingyellow:
LIPINA

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 19:51:14 
Věrný fanoušek Lipiny

Opravdu důstojné rozloučení se sezonou. :obscene-buttsway: :obscene-buttsway: :obscene-buttsway: Kdyby jsme k utkání nedorazili, prohráli bychom kontumačně 3-0 a nebyla by ostuda. A ještě se by se ušetřilo.No ale aspoň hráči pomáhají s přestavbou tribuny... takže to chápu... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 19:59:11 
Věrný fanoušek Lipiny

Chce se mi zvracet. Je to znevážení soutěže a Lipina by měla být z druhé ligy vyloučena. Nikdo nás přece nenutí tuhle soutěž hrát. Můžeme jezdit na béčko Bukovce nebo Staříče.
Je jediné řešení - účastníci tehle blamáže okamžitě ven !!!!!!

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 20:05:57 
Věrný fanoušek Lipiny

Po Vlašimi jsem psal, že kdo pojede do Prahy je magor. Přiznejte se, kdo tam byl.. :D :D :D

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 20:15:03 
Začátečník

chtěl jsem taky reagovat, ale už to nedopíšu, právě mě odváží zachránka, díky všem

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 21:30:18 
Toto forum je můj domov

Pivo 25, Klobása 35 co více by si mohl člověk přát? No zejména to, že jsem přišel hlavně na fotbal a né na místo, kde bych se mohl pokud možno co nejlevněji nadlábout. Byla to fraška, za kterou je nejvíce zodpovědný trenér svou nominací hráčů na zápas. Touto nominací už dopředu jasně ukázal, že na toto utkání z vysoka kašle. Milan tady už nějaký pátek trénuje a pokud se nepraštil v týdnu do hlavy, tak mu snad muselo být jasné, že pokud dá do zápasu hráče X, Y, Z místo A, B, C asi to nebude to pravé ořechové a to ani proti impotentnímu Střížkovu. Pokud má na střídání připravené hráče XX, XY a XZ pak už s tím nemůže dělat vůbec nic. Samozřejmě, že hráči kteří nastoupili, by si měli šáhnout do svědomí. A to nejen za dnešní zápas, ale taky za zápasy proti Vltavínu a Vlašimi. Jsem fandou Lipiny už více než dvacet let, ale takhle odfláknutý závěr nepamatuju. Naopak prakticky každou sezónu se dalo říct, že Lipina hrála na plno do posledního kola! Pamatujte zaprvé, že odehrát stejný podzim příští sezony jako toto jaro, jsme předem odepsaní a je lépe se přihlásit do divize místo Lískovce. A taky pamatujte, že diváci mají dlouhou pamět a nezapomínají. Zatímco fanoušci příjdou i příště, diváci (kterých je mnohem a mnohem více) si to rozmyslí a ukázali to už minulou sobotu.
Ještě bych dodal, že Střížkov je jediný klub ve FNL, který dvojnásobně nenadhodnocuje návštěvy. Náhlášeno bylo 208 diváků a toto číslo přesně odpovídá realitě.

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 21:31:24 
Věrný fanoušek Lipiny

Už se těším na ty zvratky na oficku :
Hynek si šel vyřizovat vizum,
Fituse zamkli propadlíci v kabinetu
Mozol nenašel po stěhování kopačky
Prepslovi ukradli gumové rukavice
Soukiho chtěl Duhan postavit, ale nikdo z fans mu to neporadil
a hlavně ti rozhodčí - upřeli nám patnáct gólů a Kaprovi jich 6 přidali.
Ale kdybychom proměnili úvodní výkop, zápas by se odvíjel jinak - "no tak to určitě a hlavně jsme chtěli hrát ofenzívní fotbal a přilákat diváky do ochozů. Ale terén nám to nedovolil. Byl místami moc suchý, jinde moc mokrý a navíc strašně travnatý! Na tom se prostě profesionální fotbal hrát nedal. Ale je to pro nás velké poučení - příště prostě musíme zakázat online přenos. "

PříspěvekNapsal: čtv 05. čer 2014 6:10:24 
Ultras fans Lipiny

No dostat od soupeře ktery je urovni asi tak na urovni Zabřehu 7 fiku,to chce kus uměni :D :D .Zavěr soutěže je každopadně neskutečně odflaknuty,tohle neni hodno lipiny.Jinač k tomu neni co napsat.Kdybych takhle přistoupil k praci,třeba tyden před dovolenou,nevim nevim jestli by ze mě měli šefove radost..................

PříspěvekNapsal: čtv 05. čer 2014 8:03:38 
Věrný fanoušek Lipiny

Ale já vím - dostal bys neplacenou dovolenou " na dobu neurčitou".

PříspěvekNapsal: čtv 05. čer 2014 15:22:45 
Pokročilý člen

Šiga píše:
Ale já vím - dostal bys neplacenou dovolenou " na dobu neurčitou".

no relativně stal by se z tebe "státní" zaměstnanec s vlastní kanceláří a sekretářkou na lukrativní adrese Na poříčí 3510 :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: čtv 05. čer 2014 15:54:50 
Pokročilý člen

Polepšil by si,je to největší zaměstnavatel v republice :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 05. čer 2014 16:35:09 
Začátečník

Tady existuje jen jedno vysvětlení pro tento debakl.
Myška si vsadil u nějaké čínské sázkovky na počet golu a nyní se směje. Tady nešlo o fotbal nebo o fanouška. A protože Bohemka nebyla schopna dát nám potřebný počet golu, museli jsme ji sami pomoci penaltou a vlastním golem. A na premie pro hráče za záchranu v lize bude.
Říkejte si co chcete, ale toto je celkem pravděpodobné. :puke-front: :puke-front: :puke-front:

PříspěvekNapsal: pát 13. čer 2014 9:00:47 
Věrný fanoušek Lipiny

Je zajímavé, jak se o našem debaklu taktně mlčí na stránkách FM Deníku. Nikde jsem si opravdu nevšiml, že by o tom byla nějaká reportáž. I když-ono je to vlastně dobře 8-) 8-)

PříspěvekNapsal: pát 13. čer 2014 10:39:47 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Je zajímavé, jak se o našem debaklu taktně mlčí na stránkách FM Deníku. Nikde jsem si opravdu nevšiml, že by o tom byla nějaká reportáž. I když-ono je to vlastně dobře 8-) 8-)

Ticho po pěšině nejen o minulé sezoně ale hlavně co dál. Přepokládám velké změny a myslím, že by bylo taktičtější to dávkovat postupně :lol: :lol: :lol: nebo-li ticho před bouří :shhh:

PříspěvekNapsal: pát 13. čer 2014 11:51:33 
Pokročilý člen

Už jsem se uklidnil ze spackaného konce sezony a taky netrpělivě vyhlížím,co bude nového :sleeping-yellow:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]