LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 21. říj 2018 4:08:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pardubice
PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 11:39:25 
Pokročilý člen

Hrát proti 12-ti lidem je těžké zvlášť když to ten 12-tý debil bez pardonu ještě kurví se není co divit že u kluků spíše zapracovala frustrace jelikož proti tomuto 12-tému kryplovi se prostě nedalo hrát.Ještě že tam nebyl Jaryn buď by se mu hryzla pumpa nebo by se zahryzl do sudího....Sudí to je ještě slušné pojmenování i když vlastně jsem použil hlášku že rozhodčí je největší urážka jelikož v sobě obsahuje všechny neslušné slova co na světě jsou tudíž Tudíž věta bude vypadat asi takhle Rozhočí Sudí rozhodčí fotbal a to jsem ještě slušný :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer: :angry-tappingfoot: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 12:01:45 
Věrný fanoušek Lipiny

Náš hlavní problém je, že nehrajeme 90 minut. Prostě zahrajeme první půlku a pokud máme dostatečný náskok, už to uhrajeme. Pokud ale dáme jen jeden gól, je v sázce 2000 infarktů. O poločase jsem říkal, že jsme se snad s Vltavínem poučili a nepřestaneme hrát svůj fotbal. Ale my po pauze nastoupíme podělaní až za ušima. Sakra proč ? V první půlce byly Pardubice pro srandu, no a ve druhé my. Prostě čekáme do 87. minuty až dají Pardubky gól. Do té doby nehrajeme vůbec nic. No a po vyrovnání - za dvě minuty dvě super šance ! Proč to nešlo dřív ? To je v hlavách a na tom se musí zapracovat.
Jinak bych vyzvedl výkon nejlepšího pardubického hráče - rozhodčího Pechance. Těsně před vyrovnávacím gólem byl sám na vápně a mohl střílet. Jenže on přenechal nezistně míč spoluhráčům a ti vyrovnali.

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 17:49:24 
Pokročilý člen

Si myslím,že díky sudímu jsme dostali ten gol,když neodpískal jasný faul na Vašendu a ten pak přeběhl celé hřiště,aby mohl oplácet.Naše hra se mi líbila,na tom trvám.Hlavně jsme nedělali chyby v obraně.Normálně by nebyli schopni nám ten gol vstřelit.

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 19:08:59 
Začátečník

Tak,taky zkusim zhodnotit.
Myslim,ze to byl bojovnej zapas-teren tomu nasvedcoval.
Postupem casu se zacala projevovat vetsi fotbalovost
chteni od nasich hracu,ktera rezultovala ve vedouci gol
a 2-3 golove sance...Obvzlast skoda Hynouse,par micu,
ktere vybizely,to strcit z jedny a tim si vynutit moment prekvapeni
podrzel pro sebe a pak jej ztratil,ale jinak se to kluci snazili,takhle hrat.
Druha pulka ano byla hrozna zoufala-meli sme hrat aktivne a jit si proto
a ne byt zalezli a jeste k tomu nedurazni,prohravali jsme souboje-coz
pripisuji zpusobu hry-nechteni hrat,a tim padem jsme prenechali aktivitu souperi
a cekali na to kdy nas potresta-a taky sme se zaaslouzene dockali...
Myslim,ze za prikladnou bojovnost byl pochvalil Erika-nebal bych se rict
ze byl nejlepsim chlapem na hristi,jezdil po prdeli a zadnej mic,pro nej nebyl ztracenej
mit 11 takovejch,nikdy sme nemohli prohrat.
A taky Zida,bych vypichl,jako jedinej z obrancu byl schopnej,vystupovat z bloku
a nejen v nem cekat,coz byla vzhledem k terenu skoro smrt,takze za tohle pojeti
hry,bych ho vyzdvihl take.
Takze za vysledek,jsi muzem jednoznacne sami
svym nepromenovanim sanci a postojem k zapasu
ve 2-pulce.

Jeste zkusim zhodnotit celej podzim.
Tady jasne,dal odpoved na vse pristup lidi z klubu,kteri
se zachovali,po 35 letem cekani na dalsi vlnu euforie
tim,ze na Pohar proti Trinci nasadili B-ecko,cimz plivli
fanouskovi rovnou do xichtu a sami dobrovolne polozili
svou hlavu na spalek.
Vysledkem jim byl tenhle paskvil,kterej vytvorili.
Sprosty arogantni a egoisticky zpusob
namisto skromnosti a pokory
je do oci bijici
a primo odstrasujicim prikladem.

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 20:43:55 
Ultras fans Lipiny

A tak Jerry se vybrečel.Prosim vedeni vratte mu těch 50 kč za ten poharovy zapas s Třincem :mrgreen: :mrgreen:

Jinač s Jerrym naprosto souhlasim.Taky se mi libi vykony Taloše ktery zapas odjezdi poi prdeli a neboji se! Ještě bych opět vypichl Ondru Prepsla ktery by v anketě o nejlepšiho hrače roku MFK měl jednoznačně vyhrat! A jestli ne!,tak soutěž je naprosto zmanipulovana :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 21:21:04 
Toto forum je můj domov

jerry píše:
Jeste zkusim zhodnotit celej podzim.
Tady jasne,dal odpoved na vse pristup lidi z klubu,kteri
se zachovali,po 35 letem cekani na dalsi vlnu euforie
tim,ze na Pohar proti Trinci nasadili B-ecko,cimz plivli
fanouskovi rovnou do xichtu a sami dobrovolne polozili
svou hlavu na spalek.
Vysledkem jim byl tenhle paskvil,kterej vytvorili.
Sprosty arogantni a egoisticky zpusob
namisto skromnosti a pokory
je do oci bijici
a primo odstrasujicim prikladem.

Jestli je možné to nějak rozvést, ani po dlouhém přemýšlení jsem nepřišel na to, jak béčko proti Třinci v poháru mělo vliv na údajný paskvil (zřejmě v dalším průběhu sezóny...)
Pokud se tomu aspoň trochu snažím přijít na kloub, tak tím pasvilem se myslí to, že v posledních měsících se vyhrálo pouze jednou. Tak to radostné opravdu není. Jestli na to mělo vliv béčko proti Třinci nebo jaksi ehm kvalita soupeřů v dalších kolech je věc do diskuze. Neoddiskutovalné samozřejmě je, že když jsme byli po 7. kole první a poté bychom vyhráli v Budějovicích, v Hradci, doma se Sokolovem a Ústím vedli bychom tabulku. Nevyhráli jsme a je to zřejmě pro některé lidi naprosto zpackaná sezóna. Chápu to dobře?

PříspěvekNapsal: ned 17. lis 2013 23:58:57 
Začátečník

Dobra
rozumim,zkusim to vzit tedy trochu obsirneji.
Vse je a vzdy bude,
jen a jen o lidech,
jak se stavi ke svejm povinnostem a k lidem okolo.
Tady se ani v teto euforii-nepodarilo,najit strategickyho
partnera a nebo oslovit vic mensich sponzoru..tak co se udelala
zaslo se na Mesto s natazenou rukou-dejte nam prispejte z "nasich"
penez(z nasich dani).Dobra beru-nemam nic proti tomu,
ale ubehne sotva par tejdnu sezona se rozjela-rekl bych bez,
nejakyho vetsiho zajmu od klubu,prilakat divaka,ale ti lide
si tu cestu na stadion nasli,pac byl hlad po fotbale za ty dlouha leta,
prisla euforie..a pak nekdo prisel s napadem spachat harakiri,ze pohar s Trincem,
je prece zbytecnost,kluky z A-cka,poslem treba do VIPu-se podepisovat,
at se behem zapasu nenudi.Ptam se na tohle byly potreba,prachy z mesta
vrazit fanouskovi kudlu do zad.Za 25 let(a pocitam v tom i dobu temna),jsem nic
podobnyho nikdy nezazil.Znova se ptam-tohle byl ten spravnej postoj,ke svym povinnostem.
Jasne co mohlo hrozit-privitat v dalsim kole Duklu Praha a prijit o dalsich 5000 lidi,
ale co,vzdyt my dojdem na mesto a oni nam zase daj ty "nase" penize-ptam se takhle je
to spravne,tak se dela profi sport...

Divim,ze Vettela nenechali bossove se koupat v mori,ale musel se potit,
nekde Austinu o dalsi koralek-tam asi neznaj komunisticky manyry...

Takze takhle-jakmile se stavis ke svejm povinnostem takhle-co muzes cekat
ten zivot a osud ti to vzdycky vrati-a dokazal to znova...
Viz druha pulka zapasu s Pardubicema,
ty kluky snad nekdo vede,a jak to dela
hovori za vse...
Ten zapas i v sestave,jaka byla byl herne celkem jasne v nasi rezii
a mnelo to tak pokracovat,pac sme meli nato takhle hrat,znova si
vytvaret sance,a treba nejakou i promenit,ale to tam vubec nebylo
ten mansaft prisel uplne s necim jinym a za 40 minut na to nedokazal
nikdo zareagovat a pohnout a posunout ho nekam jinam.

PříspěvekNapsal: pát 12. zář 2014 13:48:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak se nám ten kádr pěkně rozpadá...viz Fm deník... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:
http://fm.denik.cz/fotbal_region/valcir ... 40912.html

PříspěvekNapsal: pát 12. zář 2014 19:32:51 
Moderátor

Fakt tragédie, že nám odešel Gavlák. :mrgreen: S Uškovičem je to smutnější, ale Halaška by ho měl zastoupit a konečně dát nějakou branku. Pribula chybět taky nebude, protože Zapalač momentálně podává kvalitní výkony.

PříspěvekNapsal: sob 13. zář 2014 17:53:59 
Pokročilý člen

Pardubice byly lepší,my jsme zahrozili až na konci zápasu a to je málo.Jsem zklamaný po tom výkoně v poháru :(

PříspěvekNapsal: sob 13. zář 2014 19:41:51 
Ultras fans Lipiny

Ale hovno lepši.Naprosto vyrovnany zapas,kdy vyhral štastnějši tym!! Proto řikam.Pohar zrušit!!!! Všichni namlsani z poharoveho bezvyznamneho zapasu!!! Leč realita a 2 liga jsou jinde!. Naši odehrali venku solidni zapas.Perniky teměř k ničemu nepustli.Gol jsme ale opět dostali po našem rohovem kopu!!! To je třeba se zamyslet !! Nemužem čekatr že venku budem všechny drtit !!! Tohle neni MSFL
Dnes se mi libili fitus,židas a tradičně taloš! A pozitivně mě překvapil Milunovič!!. Chlapi řikejte si co chcete,ale na bod jsme měli!! A kdyby Vencova hlava na konci neskončila na tyči,tak ted slintame blahem !!!!. Musime vychazet z reality a ne ze snu !!!! PS:
Snad ze Slovenska připlujou i penize,ne jen slova.

PříspěvekNapsal: sob 13. zář 2014 20:05:37 
Pokročilý člen

Tak sorry,že mám nějaký názor.Dejme tomu 2 poločas byl vyrovnaný.Remízový zápas proč ne,když repre může porazit Holandsko :lol: .A na závěr-za odvedenou práci náleží patřičná odměna

PříspěvekNapsal: sob 13. zář 2014 21:07:30 
Moderátor

Na zápase jsem nebyl, ale dostat se do vážnější útočné akce v 84.minutě mi přijde zoufale málo! Doma proti Žižkovu a pak ve Zlíně bude těžké bodovat. V Pardubicích se mělo něco urvat!!!

PříspěvekNapsal: sob 13. zář 2014 22:34:46 
Toto forum je můj domov

Pardubice byly o chlup lepší. Opticky to bylo vyrovnané. Ovšem střely na branku 6:1 pro domácí, z toho jediná naše střela (malá domů) v 92. minutě z přímého kopu je všeříkající. Jak píše Pes, mohlo to klidně skončit 1:1 a byli jsme spokojeni. Trošku toho štěstíčka zatím v sezóně chybí, ale tomu se musí jít naproti. A o Baníku už nechci slyšet ani slovo. To je úplně jiná soutěž, ve které jeden tým zahraje tak, druhý onak a potom se může stát, že prvoligista rupne u divizního týmu. Baník hrál to, co potřeboval a postoupil... Po Spartě jsme rupli ve Znojmě 0:5, dnes to bylo 5x lepší :snooty: :snooty: :snooty:

PříspěvekNapsal: ned 14. zář 2014 7:53:41 
Pokročilý člen

Dobře,vysrat se na pohár,ale třeba ve Vlašimi to bylo o něčem jiném.Nemyslím si ,že jsme hráli odevzdaně,jak říkal trenér.První půle zalezlí jako, proti Opavě.Když jsme začli hrát aktivněji dostali jsme na sviňu gol.Škoda,že se nehraje jenom na jeden poločas,to bychom byli vpředu :lol: Ano i to štěstí nám nepřeje :cry: ,ale domácí golman si ani nesáhl na míč.Přiznejte se,kdo křičel:kde máte útok :lol:

PříspěvekNapsal: ned 14. zář 2014 12:55:52 
Věrný fanoušek Lipiny

Já bych se Psem souhlasil, pokud by se jednalo o gymnastiku nebo bojové sporty. Některé naše pády svou kreativitou předčily domácí, už proto, že oni hráli a nepadali. A Matúšův útok na dva soupeře najednou taky zaslouží ocenění. Jenže to je fotbal a tam jsme totálně propadli. V něm se hodnotí góly a při posunování výkonu aspoň snaha gól dát. Takže si to zrekapitulujme. Kolikrát jsme za zápas vystřelili ? V první půlce to byl myslím Venca a domácí odvraceli. Ve druhé musel domácí brankář chytat dvakrát - přetažený Talošův centr a " malou domů" ze standartky v poslední vteřině. Mimochodem - proč ji nekopali Venca nebo Taloš, kteří to umí ? Jinak tam pan Hašek měl brankáře v sestavě úplně zbytečně. Ano, byly dvě šance - Matúšovi namazali na kraji šestnáctky, ale on netrefil ani branku. A Venca, jako náš dlouhán, hlavičkoval do tyče v jediné naší skutečné šanci. Jinak nic. Jen zbabělý destruktivní antifotbal ala naše představení proti Opavě a Olmiku.
A jinak - obrovská pochvala rozhodčím - na ty si tenkrát opravdu nemůžeme stěžovat ( to příjde až v sobotu, kde si to " Ivánku, ty vole " už určitě zařídil ) a hlavně komentátorovi na onlajnech. Je úžasné, jak tu nudu dokázal atraktívně minutu po minutě popisovat. To není kometátor, ale fotbalový básník !!!!
Z našich řad - líbil se mi Fitus, Venca i Židas, svoje si odehráli Taloš a Zapi, ale ti neměli tolik prostoru se ukázat, dobře zachytal i Mihalek. Ale nikdo mě osobně vyloženě nezklamal, snad až na Halašku, čekal bych, že se o místo v sestavě popere více. Ovšem zcela mě při rozcvičce uchvátil Ondra. Jeho několik pumelic do šíby i tři břevna po sobě byly - bohužel - asi jediným naším fotbalovým momentem včera. Možná by to byla zajímavá alternativa do útoku.
Ale výjezd super, klobása za 35, -, tradiční zpoždění Pendolína i doprovod Policie po Pardubicích. Jen jsem měl trochu strach z jediné ostrahy v našem sektoru. Ty dědové berle vypadaly dost útočně - určitě více než ten včerejší fotbal. Tak v sobotu hrrr na Žižkov a snad se stane zázrak - třeba jako na jaře proti Hradci.

PříspěvekNapsal: ned 14. zář 2014 14:06:19 
Pokročilý člen

Já to tak neumím podat :D ,ale je to naprosto trefné a přesné :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 14. zář 2014 16:44:50 
Moderátor

Bohužel, jak vidno, tak bez Uškoviče jsme v útoku nuloví.

PříspěvekNapsal: pon 15. zář 2014 15:09:36 
Ultras fans Lipiny

Pořad tvrdim a myslim si že jsme v Pardubicich odehrali vyrovnany zapas s neštastnym koncem.Nesmime při hodnoceni zapasu zapominat,že hodnotime lipinu a ne Real Madrid ! Nemužeme čekat že soupeře venku budem pravidelně přejiždět ! Ja napřiklad destrukci během zapasu neviděl,naopak si myslim že naši se snažili cely zapas hrat ofenzivně.Myslim že i mič na kopačkach jsme měli častěji než domaci. Je třeba i vidět že Pardubice jsou typicky defenzivni tym ktery na vysledky typu 0:0 1:0 hraje. No konec Pardubic,aspon z me strany :mrgreen: . Ted je třeba rozdrtit žižkov !! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 28. bře 2015 21:07:48 
Věrný fanoušek Lipiny

Lipinské srdce dneska tlouklo tak silně, že si australané zacpávali uši. A kvůli tomu chodím na fotbal, kvůli tomu chodím na Lipinku. Herně nás převálcuje hodně týmů, ale to nasazení, ta touha vyhrát, ta téměř zvířecí zarputilost, to je pro nás stejně typické jako šerpa na našem dresu. To jsme my, to je Lipinka !!!!!! A s odstupem pár desitek minut splachuju všechno, co mě vytáčelo k infarktu. Prožívám euforii a moc děkuju. S tímhle nasazením, a s tímhle naším srdcem se těším na každou vteřinku. Lipina je jediná, Lipina je naše, Lipna jede nahoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]