LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 19. srp 2018 16:57:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Třinec
PříspěvekNapsal: čtv 22. srp 2013 12:39:44 
Začátečník

Absolutne nechapu vetsinu z diskutujicich..a to bych rek,ze jsou to snad dlouholeti fandove
uuufff,takovy nazory se setrit,jsou ceskym patentem-to je pravda,mozna bych to pochopil
pred poslednim kolem-pokud by v nem o neco slo,ale takhle jsi nasrat na svou vlastni hlavu
tomu rikam odvaha..z mestskyvh a tim padem nasich penez...
Je fakt,ze o moc neslo..ackari jsi mohli strihnout alespon autogramiadu,pod mestskym plagatem,
pac my Duklu nechcem-vsak co 5000 navsteva,propagace a zisk ze vsupnyho-to nas nezajima,
celkem brzo,se zacali nekteri "profici" projevovat...

PříspěvekNapsal: čtv 22. srp 2013 14:10:14 
Pokročilý člen

co jste čekaly karneval kurva jen brblat jak stare babky jebat pohar. libi semy kecy jako ja nepřidu na na tabarsko atd :puke-front: :puke-front: :puke-front: :puke-front: :puke-front:

PříspěvekNapsal: čtv 22. srp 2013 23:42:10 
Pokročilý člen

Presne tak,serme už na ten pohár.Stalo se.Mužstvo vede ligu a nezaslouží si samé negativní příspěvky,Už je toho moc. :violence-hammer: Až vyhrajeme v sobotu,pište si kolik chcete :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: pát 23. srp 2013 9:27:34 
Věrný fanoušek Lipiny

lidi ja pohar beru jako přatelak , možna ti mladi ci nam to vrati za 2,3roky v zakaldu

PříspěvekNapsal: pát 23. srp 2013 10:05:25 
Věrný fanoušek Lipiny

Pro všechny šťouraly-mrkněte na fm.denik. tam je vyjádření,proč a jak....

PříspěvekNapsal: pát 23. srp 2013 10:22:08 
Toto forum je můj domov

Psal jsem v podstatě celou dobu ty samé argumenty. Jestli to někdo nechce pochopit, tak mi je to a nebo spíše ho líto.
V sobotu ve Stovkách!!! :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pát 23. srp 2013 10:48:28 
Začátečník

Tak já zas nechápu ten argument, že vypustíme pohár, aby se někdo nezranil. Případný zápas s Duklou by byl pro všechny hráče posun v jejich kariéře, zkušenosti získané v tomto zápase by dozajista zužitkovali v bojích NFL. To vážně nechcete, aby se naši hráči dále zlepšovali, to raději přenecháme tuto příležitost soupeři?

PříspěvekNapsal: pát 23. srp 2013 11:05:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Kamarádi, moc prosím, zkusme se už na tohle téma vykašlat. Je to pryč, history, prošloje, ... - v jiných jazycích to neumím. Napsali jsme, jak to vidíme. Já beru jako velký úspěch, že se na naši debatu reagovalo. Určitě nebyla zbytečná. Je přece jedno, jestli měl někdo 5 příspěvků a jiný jeden, jestli někdo napsal totéž, co druhý a jiný nedostal podporu. Taky naštěstí nejsme v politice, ale mezi kamarády. Hlavní je, aby se šlo dál a výš. A to doslova. A jedním z kroků je i to, že se naše názory berou vážně. Lipinka aktuálně bojuje o třetí příčku v návštěvnosti na fotbal v ČR. Nemáme podmínky, ani soupeře jako Viktorka nebo Sparta a dokonce ani jako Baník, Zbrojovka nebo Bohemka. A přesto nám ligoví pokladníci naše návštěvy většinou zatraceně závidí. I na " blbý" pohár s Třincem přišlo v týdnu ( kdy docela dost lidí pracuje nebo je mimo FM nebo Třinec ) přes 2500 lidí- loni by to nebyla ani pětina. Takže HRRRR na Husity !!! Zítra další 3 body, upevnění vedení a rekordní návštěva !!!! A pak třeba příští rok ta Dukla přijede, ale i Sparta, Viktorka a další. Tak čau zítra, těším na kluky, na Vás na všechny a na další skvělou sobotu s Lipinkou !!!!! Generální ředitel Šigova Klanu - Šiga.

PříspěvekNapsal: stř 04. zář 2013 19:02:01 
Toto forum je můj domov

pojďme na to

Přílohy:
trinec.png
trinec.png [ 55.93 KiB | Zobrazeno 2666 krát ]

PříspěvekNapsal: stř 04. zář 2013 19:54:55 
Začátečník

Vážené dámy, Vážení pánové!
Jsem toho názoru a jistě se mnou bude většina z Vás souhlasit, že je čas.
Že je už dokonce nejvyšší čas.
Nejvyšší čas PORAZIT TŘINEC!!!
Děkuji za pozornost.
Konec hlášení.

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 21:09:53 
Ultras fans Lipiny

Do řiti.Prohrat s takovyma nymandama.Štěsti zase jednou nadstavilo k lipině prdel.Kluci lipinšti,neni vam co vyčist,byli jste lepši cely zapas,bojovali,dřeli.A ti nymandi jednou přelezou pulku a............................... .

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 21:12:14 
Pokročilý člen

Nemůžu klukům nic vytknout.Škoda,že před tolika lidmi vyhrál antifotbal :cry:

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 21:32:23 
Toto forum je můj domov

Dneska jsme se vrátili nějaké čtyři pět let zpátky do MSFL. Soupeře k ničemu nepustíme a potom nás ztrestá za jedinou chybu ve druhém poločase gólem. Jediné co k té paralele MSFL dneska nesedělo byla ta divácká podpora. Je to celkem rozdíl, když se na stadionu ztrácí 700 lidí nebo je aktivně přítomno 10x tolik.
Třinec hrál houbeles a celkem se po dnešku nedivím, že doma mají tři porážky. Se Sokolovem nebo Ústím to budou fotbaly zajímavější a otevřenější. Na antifotbal není nikdo zvědavý

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 23:11:30 
Věrný fanoušek Lipiny

třinec to nadherně vybetonoval a ziskal tak 3 body je to boužel taktika fotbalu ktera se fanouškovi nemuže moc libit ale jak jsme viděli byla boužel pro nas uspěšna

PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 10:08:38 
Toto forum je můj domov

Pravda pravda. Účel světí prostředky

PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 10:39:49 
Věrný fanoušek Lipiny

Snad je za ten beton fotbalový osud potrestá.. 8-) Našim nemůžu nic vytknout, bojovali, snažili se. I když jsem neskutečně zklamaný, myslím si, že většina fanoušků naši hru ocenila a nezanevřou na nás. Takže přivezeme 3 body ze severu... :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 11:14:32 
Ultras fans Lipiny

Ja se ještě jednou vratim ke včerejšku.Napišu už vychladly svuj nazor ke včerejšku.Pro Třinecke hrače je asi ta 2 liga absolutni maximum.Včera se pokusili,bohužel z uspěchem zavraždit fotbal.Tolik polehavani,bezcilnych odkopu a umyslnych faulu jsem dlouho neviděl.Učel však světi prostředky.Jednou a ten čas neni daleko se jim to v zapase s nama škaredě vymsti.Co je vidět na našich hračich a hře?? Rozhodně je to den ode dne herni zlepšeni,chut hrat bojovat a zlepšovat se.Posledni roky pod vedenim Milana Duhana se manšaft nikdy nesnižil k tomu aby zdržovali,polehavali či ničili fotbal!To je cesta ktera se musi libit! A ti hrači jsou schopni dal se zlepšovat a dotahnout to co nejdale!Jen doufam že to bude v dresu lipiny.Včera jsme bohužel prohrali.Nicmeně si myslim že hrači mužou mit hlavy vztyčene! protože ,ja si to myslim jdeme po zpravne cestě.!! Kluci jsem hrdy na to že fandim lipině!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 11:37:41 
Pokročilý člen

pes píše:
Ja se ještě jednou vratim ke včerejšku.Napišu už vychladly svuj nazor ke včerejšku.Pro Třinecke hrače je asi ta 2 liga absolutni maximum.Včera se pokusili,bohužel z uspěchem zavraždit fotbal.Tolik polehavani,bezcilnych odkopu a umyslnych faulu jsem dlouho neviděl.Učel však světi prostředky.Jednou a ten čas neni daleko se jim to v zapase s nama škaredě vymsti.Co je vidět na našich hračich a hře?? Rozhodně je to den ode dne herni zlepšeni,chut hrat bojovat a zlepšovat se.Posledni roky pod vedenim Milana Duhana se manšaft nikdy nesnižil k tomu aby zdržovali,polehavali či ničili fotbal!To je cesta ktera se musi libit! A ti hrači jsou schopni dal se zlepšovat a dotahnout to co nejdale!Jen doufam že to bude v dresu lipiny.Včera jsme bohužel prohrali.Nicmeně si myslim že hrači mužou mit hlavy vztyčene! protože ,ja si to myslim jdeme po zpravne cestě.!! Kluci jsem hrdy na to že fandim lipině!!!!!!

hafe naprostý souhlas ale je vidět že se máme ještě co učit aby jsme vyzráli na ten defenzívní antifotbal ale jinak parádní atmosféra a fajný fotbal z naší strany škoda jen že jsme to nedali šancí bylo dost ale místama to vypadalo že třinečtí mají čtyři nohy :P

PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 16:10:52 
Pokročilý člen

Cítím v kostech že v Třinci zlomíme střeleckou nemohoucnost :violence-sniperdark: a konečně derby vyhrajeme :happy-cheerleadersmileyguy:

Pojede většina po vlastní ose, busem v 8:00 nebo vlakem (7:36 či 8:36) ? :auto-biker:

PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 18:03:54 
Věrný fanoušek Lipiny

No kurňa to je jasné, že si zazpíváme hymnu. Už si opakuju slova.
Já bych to viděl v klidku vláčkem 7 : 36 na Třinec Centrum. Za hoďku jsme tam, pokecáme s kámošema z Třince, dáme zrzouna a jdem si pro 3 body. Ten bus by mohl být dost plný - ve vláčku se srovnáme.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]