LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 19. dub 2019 22:26:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Třinec
PříspěvekNapsal: ned 11. lis 2012 19:13:05 
Začátečník

Souhlasím není, to proč balit Lipina ztrácí šest bodíků do Třince, ale jsme teprve v půlce. Třinec je momentálně na tom herně lépe, ale to neznamená, že nebude ztrácet. S Šigou souhlasím i s útočníky, bohužel je pro mě angažování Martina Neuberta zklamání. Kuba Teplý potřebuje zkušenosti a jistotu do zakončení a to dostane jen herní praxí. Trenér Dunhan by se mohl poohlížet v přestávce po nějakém silovém útočníkovi, bohužel v zimě se loví mnohem hůř.

PříspěvekNapsal: ned 11. lis 2012 19:33:42 
Pokročilý člen

Tajně jsem doufal.ale na Třinec jsme bohužel neměli.Pátý zápas(jestli se nepletu) bez vstřelené branky na podzim.Jinak už je tady všechno napsané.Zápas jsem si užil.Mohlo to být lepší,kdyby nás drábové nezavřeli do voliéry.Tak snad na jaře půjdeme ješté nahoru.

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 13:41:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsme dneska byli svědky špičkového fotbalu. Bohužel, Třinec byl v MSFL tragickým omylem. My jsme sice všechny ostatní nechali za sebou o půl oceánu, ale na Třinec se díváme jen z hodně velké dálky a viděli jsme jej jen jako vzdálený bod na obzoru. Přesto jsme dnes předvedli vynikající fotbal a nemáme se za co stydět. Pokud bychom našli recept na bránění třineckých hrotů, byli bychom ještě blíže k úspěchu. Ale jsem na kluky hrdý - předvedli maximum a zařídili nám super zážitek. Pokud dnešní fotbal stál 30,00 Kč, měli by pivo čepovat za padesátník !!!!!
Bylo skvělé se setkat s kamarády z třineckého kotle. A když se včera Míra Bosák rozplýval nad pražským publikem, které nároďák nevypískalo, asi by dneska při naší děkovačce nevěděl, co říct. Takže vzhůru na rozlučku do Břeclavi. Jen doufám, že se v rámci podpory sledovanosti nebude hrát třeba v pondělí ráno v 6,11 a půl minuty.

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 13:51:31 
Pokročilý člen

Třinec postoupil zaslouženě.Má zkušené mužstvo,které dokáže otáčet zápasy a dávat góly z minima šancí.Našim klukům děkuji,podali maximum.

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 14:44:43 
Ultras fans Lipiny

Chtěl jsem reagovat na jinem vlakně tohoto fora.Ale budiž.Jsem hrdy na naše hrače co dokazali nejen dnes,ale v cele letošni sezoně!Zažili jsme hodně vynikajcich zapasu! i par vyloženě prosranych.Dnes nebyl zapas ani vitězny,ani prosrany.Bohužel když hraje Lipina,všechny velke zapasy prohrajem!!! Kde je zakopany pes???? Ve zkušenostech!!!!!! Dnes pro mě nejlepši lipinsky chlap ? Fitus!!!! Loni na podzim??? Wozy!!!.Třinec ma takovych zkušenych chlapu,kteři se nerozklepou X !!! Dnes z minima maximum! Nechci jmenovat,ale takovy Eissenman vynikajci!!! U nas?? Venca Mozol když to jde,je famozni,když ne?... Miro Ceplak hraje vysoky standart,použitelny všude!!!.Dnes mě mile překvapil Zdena Skotnica!!! Ukazal že jeho srdce bije pro frydek!!!!
Pokud nebudem mit v kadru 3-4 Zkušene chlapy,kteři ty potahnou,budem furt druzi.Jinač Třinci blahopřeju k vitězstvi v MSFL!! vysledky 0:3 a 1:3 mluvi za vše!!!
Ale ještě jednou! Lipinko děkuji za letošni vydařenou sezonu . :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 15:00:39 
Začátečník

Já bych chtěl poděkovat fanouškům za přízeň po celou sezónu ! Utkání v Břeclavi se hraje už v úterý v 16:30 !

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 15:33:07 
Toto forum je můj domov

Těžko se to hodnotí, na porážky moc zvyklí nejsme. Třinec vyhrál oba vzájemné zápasy naprosto zaslouženě. Jejic fotbal ve srovnání s náma působí tak nějak klidně a zkušeně. Jen mě mrzí že jsme si nepohlídali ty jejich centry. V podstatě jediný způsob jak jsou nebezpeční. Protože ty dva góly nepadly proto, že by ti útočníci měli dva metry, ale proto že byli na malém vápně úplně sami... Pokud to s tím HFK v pondělí klapne, tak je jasné že v rámci možností musí dojít celkem k výraznému posílení. Uvidíme

Bohužel do Břeclavi stejně jako do Rosic se nepodívám. Moje noha a nemocenská jsou proti :obscene-tolietpush:

Naposledy upravil tom dne sob 08. čer 2013 15:33:54, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob 08. čer 2013 15:33:36 
Začátečník

Byl to dnes kvalitní mač. Upřímně řečeno, čekal jsem větší odpor Frýdku, trochu mě výkon domácích zklamal (ale zároveň potěšil;) Už od začátku byl Třinec fotbalovější hlavně ve středu hřiště. Občas jsem měl dojem, že domácí jsou trochu nervozní, zbytečně kazí i jednoduché nahrávky. Přece jen Třinec mohl, Frýdek musel - v tom byl zásadní rozdíl. Naši to celé jaro táhli na minimum hráčů, což se zdá jako nevýhoda, ale de facto to bylo pozitivum, jelikož byli více sehraní. Eismann, Malíř, Čtvrtníček, Hupka, Motyčka - minimálně tihle naši chlapi mají prvoligovou výkonnost, což asi rozhodlo.

Tak třeba to HFK nakonec klesne o soutěž níž a vy si druhou ligu taky vyzkoušíte. Docela bych to FM přál. Stadion a zázemí máte na slušné úrovni a další derby by mělo prestiž :)
Buďte zdraví :)

Franz 3nec

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 18:52:02 
Stálý člen

Martin Blahuta píše:
Já bych chtěl poděkovat fanouškům za přízeň po celou sezónu ! Utkání v Břeclavi se hraje už v úterý v 16:30 !

To není poděkování, ale výsměch! Obzvláště, když se na poslední výjezd plánovala větší akce. Co se dá dělat, pro nás, bez nás! :violence-hammer: :naughty:

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 10:44:26 
Toto forum je můj domov

Dneska pěkně v klídku. Sice by nebylo špatné postoupit, nicméně prioritou je určitě úspěch s Táborskem. Takže dneska očekávám zapojení, co nejširšího kádru do zápasu. Když to nevyjde, vyšleme do dalších bojů o pohárovou Evropu Třinec....taky dobře :handgestures-thumbup: :D

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 12:47:37 
Věrný fanoušek Lipiny

Měli bychom dát dnešnímu zápasu přesně tu váhu, jakou si zaslouží. Pohár je po lize druhý nejvýznamnější. Takže žádný sranda match o malé pivo, ale ani žádné ohrožení našeho výkonu v sobotu. Táborsko musí mít prioritu. Prostě odehrát se ctí a zapojit kluky, kteří se tlačí na lavičce. A jestli k nám přijede Dukla ? Letos je mi to jedno, příští rok bych moc rád - a nejen Duklu !

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 13:48:29 
Začátečník

Tak tady absolutne nesouhlasim-takovej pristup se rovna smrt...
Myslim,ze ti kluci zas tak moc toho nemaj..a to vedeni ku prospechu
vsech,by mneli udelat co je v jejich silach dovest dalsiho atraktivniho
soupere a tim se zmedializovat-prodat,zase a jeste vic zviditelnit
tenhle klub,ktery miri vzhuru..a timhle tradicnim cechackovstvim,ze neco vypustim
zase jen srazet vlastni produkt se snad nestane...

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 13:50:27 
Pokročilý člen

Já bych byl moc rád,kdybychom postoupili.Jaro jsme odehráli za 2 měsíce bez problému.Nějaké zápasy navíc by neměly moc vadit.Máme Třinci co vracet a můžeme si získat trochu respekt před důležitějším zápasem v lize. V lize nemáme soupeře a Dukla by tady mohla uhrát přijatelnější prohru :lol:

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 14:15:52 
Toto forum je můj domov

jerry píše:
Tak tady absolutne nesouhlasim-takovej pristup se rovna smrt...
Myslim,ze ti kluci zas tak moc toho nemaj..a to vedeni ku prospechu
vsech,by mneli udelat co je v jejich silach dovest dalsiho atraktivniho
soupere a tim se zmedializovat-prodat,zase a jeste vic zviditelnit
tenhle klub,ktery miri vzhuru..a timhle tradicnim cechackovstvim,ze neco vypustim
zase jen srazet vlastni produkt se snad nestane...

Když se postaví kluci z lavičky, neřekl bych že je to vypouštění. To by asi byla urážka všech, kteří budou makat na 100 procent. Pokud by k tomuto zápasu Třinec nepřistoupil podobně jako předpokládám, že přistoupíme my, bylo by to pro mě velké překvapení. Třinec hraje v sobotu dopoledne na Střížkově a ke klidnějšímu životu potřebuje bodovat. Se třemi body se FNL neudrží ani kdyby ve finále poháru porazili Spartu 10:0. A vůbec se nezmiňuju o tom, že za 14 dní hrajeme s Třincem o body ve FNL. Asi nikdo nebude chtít vyložit karty na stůl 14 dní dopředu

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 15:17:59 
Věrný fanoušek Lipiny

Jerry, to byl nakažený čecháčkovstvím i Mourinho a Ferguson. Ti taky mění ( resp. měnili ) sestavu podle jednotlivých zápasů a třeba před ligou mistrů nasadí do domácí ligy 5 náhradníků. Nikde jsem nepsal, že by to kluci měli vypustit, zkus si to přečíst znovu. Napsal jsem, že by přístup měl odpovídat důležitosti zápasu. To je přesně o tom, že bychom měli dát šanci i těm, kteří se normálně do základu nedostanou. Ať ukážou, že na to mají a v sobotu můžou být v základu. Od toho tady pohár je, určitě je to lepší než je zkoušet na farmě. Pár sezon se pohár u nás vyvyšoval nade všechno. Na jeden zápas přišlo pár tisíc diváků a na zbytek ubohých pár set, někdy pár desítek. Teď jsme někde jinde, lidi chodí a snad i na méně atraktivní Táborsko příjde rekordní návštěva.

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 19:41:02 
Začátečník

Osobne jsem zhusen. Nepostavit do Ceskeho poharu jedineho hrace zakl.sestavy je urazkou skvelych divaku a mozna i sportovniho boha. V Anglii hrajou vsechny muzstva i z nizsich soutezi min. 2 pohary + vlastni ligovou soutez a tohle by si nikdy nedovolili!!

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 19:50:46 
Stálý člen

Naprostý souhlas!!! Místo, aby se klub odvděčil fanouškůma pokusil se zde vybojovat nějaké atraktivní mužsto (prvoligové), tak místo toho se na to naprosto vysrali.. :handgestures-thumbdown: nemyslím si, že je odehráno toho již tolik, že by všichni hráči museli být unaveni, já osobně to beru jako velkou podpásovku a co jsem poslouchal okolí, tak nejsem zdaleka jediný... Na Táborsku se určitě neukážu..
Btw. nemluvě o tom, že si lidí určitě zasloužili vidět konečně i Třinec na "lopatkách"...

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 20:08:37 
Toto forum je můj domov

mara píše:
Na Táborsku se určitě neukážu.Btw. nemluvě o tom, že si lidí určitě zasloužili vidět konečně i Třinec na "lopatkách"...

Tak teď nevím jestli mám být rád nebo ne, že se neukážeš. Když jsme u té Anglie, tak zrovna Arsenal pouští do pohárů pravidelně svou mateřskou školku...

Trenér se rozhodl tak, jak se rozhodl. A nescházelo moc a Třinec mohl odjíždět s ostudou.
Táborsko mělo svůj pohárový zápas odložený...
Ve Zlíně se lepila obrana bez dvou zraněných hráčů...
A Třinec snad uvidíme na lopatkách za 14dní :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Tedy uvidí to ti, kteří se nebudou cítit uražení :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 20:18:43 
Začátečník

Koub3c píše:
Osobne jsem zhusen. Nepostavit do Ceskeho poharu jedineho hrace zakl.sestavy je urazkou skvelych divaku a mozna i sportovniho boha. V Anglii hrajou vsechny muzstva i z nizsich soutezi min. 2 pohary + vlastni ligovou soutez a tohle by si nikdy nedovolili!!

To jste napsal hovadinu. I v Anglii jsou poháry povětšinou pro hráče z lavičky - ligový pohár hrají vesměs náhradníci a FA Cup nezačíná nikdo jiný, až v pozdějších fázích se dostává na hráče základní jedenáctky. To samé Paint Trophy a nižší poháry. A důvod to má prostý, pro anglická mužstva, stejně jako teď pro náš klub, je naprostou prioritou liga, ne pohár. O to víc v nižších soutěžích, kde i liga čítá minimálně 46 zápasů.

A mimochodem, chodíme snad na Lipinu, ne na vaše vysněná prvoligová mužstva.

PříspěvekNapsal: stř 21. srp 2013 20:20:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Deník.cz, 19/8 - rozhovor s Ondřejem Prepslem :
Otázka : Ještě před sobotním zápasem s Táborskem budete soupeřit s Třincem o postup v Českém poháru. Nenasadí přeci jen trenér Duhan do zápasu hráče širšího kádru?

Odpověď : Ono je úplně jedno, jestli do poháru nastoupí hráči širšího kádru nebo základ. My budeme chtít určitě vyhrát, jelikož právě Třinci máme z loňské sezony dost co vracet. Bylo by totiž velkou chybou utkání nějak podcenit nebo vypustit. Rádi bychom se na té vítězné vlně drželi co nejdéle. Kdybychom paní Štěstěnu urazili, to by se nám nemuselo v dalším zápase vyplatit.

Ondro, urazili jsme nejen paní Štěstěnu, ale i fanoušky, kterých přišlo do Stovek opět přes 2 a půl tisíce. Pokud dneska někdo přišel na Lipinku prvně, bylo to i naposled. Můžeme pořádat průvody s mávátky, lampióny nebo jiné nesmysly, můžeme rozdávat klobásky, pivo nebo permanentky, ale jediná možnost, jak diváky dostat na fotbal, je předvést jim fotbal. Jak by se Vám líbilo, kdyby příště kotel postavil na své místo jen své fotky ? Vím, že ty za to nemůžeš, ale čekám, že ti kteří tuhle frašku zpunktovali se okamžitě vrátí z oblak na zem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]