LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 19. říj 2018 22:26:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Třinec
PříspěvekNapsal: sob 15. lis 2014 17:05:32 
Pokročilý člen

Problém je v to zúžovaniu kádra.Hráče jako Matúš nebo Uvíra nemá kdo nahradit.Bohužel pro Ilka s Milunovičem je tahle soutěž moc velký level.Jinak Třinec vyhrál zaslouženě,po celý zápas byl lepší.

PříspěvekNapsal: sob 15. lis 2014 20:38:27 
Pokročilý člen

kurva tobyl hnus fialovy bez pohybu bez energie jak kurva duchodci dneskasa jen 2 chlopi běhaly bohžel beci fitus a židek zbytek za viliš prdel pokud se nezačne běhat a nato mužěm :puke-front: :puke-front: :puke-front: :puke-front:

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 20:01:42 
Ultras fans Lipiny

Jestli tohle myslite važně,tak běžte do prdele !!!!! Do utoku angažujete Jurišiče.....a vy si jako myslite že je lepši než srdcař Soukup ????? proberte se !!!!! hra bez ladu a skladu,farma nefunguje,dorost jde tabulkou niže,Cvik piše basně..... Kuuwa proberte se !!! Janoviaka jste vylifrovali a Rechtorika vzali,mě poser !!!!!!! V lipině ted nefunguje nic !!! Rechtorik ven !!!!!m a to je zaklad !!! Ja se tady chci veřejně omluvit byvalemu trenerovi Milanu Duhanovi!!! Psal jsem loni na foru Duhan ven !!!! za což se strašně jemu omlouvamA ještě dodatek:horši sezonu jsem za púoslednich 30 let v lipině neviděl !!.....

Naposledy upravil pes dne pon 25. kvě 2015 15:43:38, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 20:27:02 
Pokročilý člen

Souhlasím se Psem.V letošní sezoně jde všechno od 10 k 5.Více psát nebudu,protože by mi řekli,měl jsi přijít na schůzku.Ale já nerad schůzuju a některé lidi ani vidět nechci.Jinak gratulace farmě k včerejší výhře.Škoda,že jsem to nemohl vidět.

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 21:22:50 
Začátečník

ZACHRAŇME LIPINU!!!!!! Nejsem z těch kteří jsou rádi středem pozornosti, nejsem ten který rád na sebe upozorňuje, a úplně největší zlo je pro mně nějaké schůzování. Je ovšem nejvyšší čas se ozvat. Na fotbal chodím 35 roků a to co se děje teď, fakt nepamatují. Zažil jsem tzv. "aféru Ústí", pád Lipiny do divize kdy nebylo ani na benzín do Losin, ale nynější situace mě nenechává v klidu. Mám jednu zásadní otázku: víte snad někdo kdo jsou skuteční akcionáři Lipiny? Viděl je už někdo? Proč nemají nikde žádnou reklamu? Kolik dávají do klubu financí? Proč nebyli nikde nikdy oficiálně představení? Protože nikdo takový neexistuje. Naše vedení mělo velké oči a velké plány, vize do budoucnosti, pokud bude manažerem Rechtorik, který si tady bude vodit své nekopy, tak se dopředu nikdy neposuneme. Sportovní manažér a hráčský agent je střed zájmu, to ať se na mně nikdo nezlobí. Je třeba dokud je čas (kdoví jestli není pozdě) bouchnout do stolu a změnit a zachránit co se ještě dá. Je třeba už konečně otevřít oči. Letní přestávka je krátká a pokud vše zůstane tak jak je tak pánbůh s námi. Potřebujeme místní patrioty kterým na klubu záleží a to se týká i hráčů. Přesně jak napsal Pes, p. Janoviaka který to tady celé zachránil vypoklonkovali a nalifrovali si tady tyhle tunelaře. Diky za pozornost

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 22:25:46 
Stálý člen

Tak zatím mě neblokli a heslo jsem našel tak to dám i tady: Jelikož jsem nějak ztratil pojetí o heslu na fóru, tak to napíšu tady. Jelikož vím, že se to k dotyčnému dostane . A může se zachovat jako minulý týden a alibistický se mnou souhlasit. Petr Hrustinec přestaň že sebe dělat Srandu 2, na mě nadáváš a sám děláš to co tvrdíš, že dělám já. Velký respekt před Houbou, který jediný Milošovi řekl do očí jak vyvolával jeho odchod. A pak pokračovala debeta.Vy ostatní jste si poplakali v 10 ti minutách a zdrhli, no jako psi. Dále díky strelmistrovi a pidbullovi, kteří se opravdu zeptali na co v minulém týdnu psali. Všem co byli dnes v hospodě na stovkách díky. Věřím, že jste se dověděli vše na co jste se ptali.Těm co nebyli to netřeba vysvětlovat, ještě že do Opavy kvůli nesmyslnému bojkotu nejednou. My ostatní si to užijeme. Michal (DROBEK) JO p.s.: vstavam ve 4 do práce kdyby se chtěla tato výmluva použít k obraně.

Co se týče otázek i ty dnes padly. Info u vašich informatorů. To že nechodíte na schůzky je Vaše osobní věc stejně jako vaše prezentace na fórech i stadiónu. Kotel to nechápe, vedení to nechápe ale opět navrátivsí se druhý kotel to asi chápe.

Tím to ukončím další diskuzi na tyto témata, ale s kotlem se pejsku, loučí jinak. To mě mrzí nejvíce.

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 22:57:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Kluci,
zkuste si dát pár hodin pauzu, v ní se zamyslet a pak reagovat. Na rozdíl od některých bývalých fanoušků Lipinky jsem v sobě našel nejen dostatek síly klukům moct a poděkovat za uplynulou sezónu, ale i sednout si s vedením a probrat všechno jako chlap z očí do očí. A že se mi to dneska sakra nehodilo, je jen můj vlastní problém. Pro Lipinku jsem to udělal rád a udělám vždycky. Pro mne je Lipinka všechno a moje ego je mi u prdele. Škoda, že Vy to máte naopak.

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2015 23:16:35 
Pokročilý člen

Když jednou nepříjdu do kotle,protože mi není jedno,co se v lipině děje,tak jsem bývalý fanoušek?Proboha,otevřete už někteří oči.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2015 7:35:49 
Začátečník

Když jste si všechno vyříkali z očí do očí, můžeš nám, prosím tě, Šigo, vysvětlit, proč nehraje Dalibor Vašenda za áčko? Já jsem slyšel dvě různé varianty, jedna hovoří , že porušil životosprávu, druhá, že odmítl podepsat nějaký papír o bezdlužnosti.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2015 7:38:11 
Věrný fanoušek Lipiny

C- je správná odpověď 8-) 8-)

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2015 15:52:26 
Ultras fans Lipiny

Drobek Huli sGang píše:
Tak zatím mě neblokli a heslo jsem našel tak to dám i tady: Jelikož jsem nějak ztratil pojetí o heslu na fóru, tak to napíšu tady. Jelikož vím, že se to k dotyčnému dostane . A může se zachovat jako minulý týden a alibistický se mnou souhlasit. Petr Hrustinec přestaň že sebe dělat Srandu 2, na mě nadáváš a sám děláš to co tvrdíš, že dělám já. Velký respekt před Houbou, který jediný Milošovi řekl do očí jak vyvolával jeho odchod. A pak pokračovala debeta.Vy ostatní jste si poplakali v 10 ti minutách a zdrhli, no jako psi. Dále díky strelmistrovi a pidbullovi, kteří se opravdu zeptali na co v minulém týdnu psali. Všem co byli dnes v hospodě na stovkách díky. Věřím, že jste se dověděli vše na co jste se ptali.Těm co nebyli to netřeba vysvětlovat, ještě že do Opavy kvůli nesmyslnému bojkotu nejednou. My ostatní si to užijeme. Michal (DROBEK) JO p.s.: vstavam ve 4 do práce kdyby se chtěla tato výmluva použít k obraně.

Co se týče otázek i ty dnes padly. Info u vašich informatorů. To že nechodíte na schůzky je Vaše osobní věc stejně jako vaše prezentace na fórech i stadiónu. Kotel to nechápe, vedení to nechápe ale opět navrátivsí se druhý kotel to asi chápe.

Tím to ukončím další diskuzi na tyto témata, ale s kotlem se pejsku, loučí jinak. To mě mrzí nejvíce.

Kluci s kotlem jsem se rozhodně nerozloučil,přece nebudu v Opavě stat v kotli Opavy,budu přece v kotli lipinskem.Ale už nechci do ničeho kafrat a prosazovat sve nazory.přijdu,na kraji kotle zafandim a zaraduju se z vyhry :obscene-drinkingcheers: A jsem rad že v kotli jsou mladši a rozjižději to a fandi.Ja si to užil 25 let,tak ted si to budu uživat doma za branou a venku se samosebou připojim.No a k těm schuzim,ja se jim uspěšně vyhybam nebo snažim vyhybat cely život i v praci. Ono totiž někteři v praci schuzuji,zatimco ja stihnu na dilně udělat kus prace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2015 23:22:33 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak se tady vedou války, ten proti tomu, několik proti jednomu, jeden proti všem. Jsme fakt ti nejlepší fanoušci, vzor všem v Evropě. Tak pár mých postřehů :
Kluci za branou - nasrali jste mě - byl to poslední domácí zápas sezóny. Je naprostou slušností se s klukama rozloučit a poděkovat ( i když pokud by mi někdo odpověděl "Není zač", v několika případech byl řekl : "Svatá pravda !" ). Tím spíše, že řada z kluků odedřela celou nebo podstatnou část sezóny. Dokázali jsme to i loni, kdy to bylo celkem stejné.
Maestro - mám oči otevřené dokořán. Proto asi vidím více než ti, kteří mají oči zaslepené hněvem a nenávistí. Vy jste si vybrali jednoho obětního beránka, zauvažujte, jestli si ho třeba nevybral už někdo před váma. Je to strašně prvoplánové a naivní. Mluvím o tom pořád dokola, ale asi nejsem dost IN.
Drobku - proč ta konfrontace - o co ti jde ? Chceš být králem kotle ? Tak buď, já ti v tom nebráním. Ale co bude kotel dělat venku, kam skoro zásadně nejezdíš ? A že nechodíme na schůze ? Co se vlastně na nich vyřešilo ? V srpnu mě všichni plácali po zádech s příspěvkem o trase rodin s kočárky do kotle a o záchodech pro holky. Rok je v prdeli a včera plácali všichni po zádech Sparkse za stejné připomínky. Za další rok budou plácat po zádech třeba Frantu Flintu. A rodiče budou dál tahat kočárky nahoru a dolů a nahoru - a holky budou dál šlapat sto jarních kilometrů na nejbližší záchod. Tak k čemu ty schůze jsou ? Odpovím si sám - Úplně na hovno !!!!
Takže teď jsem nasral konečně úplně všechny a tím vás znovu sjednotil. Kotel bude zase jeden a může skandovat : Šiga ven !!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2015 3:43:08 
Stálý člen

Šiga píše:
Tak se tady vedou války, ten proti tomu, několik proti jednomu, jeden proti všem. Jsme fakt ti nejlepší fanoušci, vzor všem v Evropě. Tak pár mých postřehů :
Kluci za branou - nasrali jste mě - byl to poslední domácí zápas sezóny. Je naprostou slušností se s klukama rozloučit a poděkovat ( i když pokud by mi někdo odpověděl "Není zač", v několika případech byl řekl : "Svatá pravda !" ). Tím spíše, že řada z kluků odedřela celou nebo podstatnou část sezóny. Dokázali jsme to i loni, kdy to bylo celkem stejné.
Maestro - mám oči otevřené dokořán. Proto asi vidím více než ti, kteří mají oči zaslepené hněvem a nenávistí. Vy jste si vybrali jednoho obětního beránka, zauvažujte, jestli si ho třeba nevybral už někdo před váma. Je to strašně prvoplánové a naivní. Mluvím o tom pořád dokola, ale asi nejsem dost IN.
Drobku - proč ta konfrontace - o co ti jde ? Chceš být králem kotle ? Tak buď, já ti v tom nebráním. Ale co bude kotel dělat venku, kam skoro zásadně nejezdíš ? A že nechodíme na schůze ? Co se vlastně na nich vyřešilo ? V srpnu mě všichni plácali po zádech s příspěvkem o trase rodin s kočárky do kotle a o záchodech pro holky. Rok je v prdeli a včera plácali všichni po zádech Sparkse za stejné připomínky. Za další rok budou plácat po zádech třeba Frantu Flintu. A rodiče budou dál tahat kočárky nahoru a dolů a nahoru - a holky budou dál šlapat sto jarních kilometrů na nejbližší záchod. Tak k čemu ty schůze jsou ? Odpovím si sám - Úplně na hovno !!!!
Takže teď jsem nasral konečně úplně všechny a tím vás znovu sjednotil. Kotel bude zase jeden a může skandovat : Šiga ven !!!!!!

O království kotle to vůbec není a pokud se bere fanoušek jen z pohledu kolik toho odjezdil a ne podle toho co udělal pro druhé, to mě třeba mrzí. Mám nějakou praci, nějakou rodinu, nějaké povinnosti, kdy musí jít občas pohled na fotbal bokem, má to jedno ale. I když na fotbale nejsem tak s klukema přes týden připravíme vše, abychom se nejak mohli prezentovat. Taky je pravda, že kdyby byl na lavičce někdo jiný, někdo kdo nema respekt u fans jako Karel, dávno by se šilí do něj. O kocarcích se mluví 3 roky, vždy se řeklo, že to stavebně není možné. Spodní brána byla otevřená asi 2 x. Co se týče záchodu, to holkam asi není co závidět, ale zase je to tím, že nemáme takovou zpětnou vazbu jako ty, podívej já podzim taky začnu z kočárem a taky budu nadávat v tomto směru na vedení že se tam nedostanu. Celkově si také myslím, že je to o hojení ega několik jednotlivců a skupin. V poslední větě bych poděkoval všem vyjezdníkům za celoroční prezentaci Lipiny. Díky nim jsme mohli udělat plachtu na Opavu. Tím jim právě tuto poslední největší choreografii sezóny darujeme.

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2015 14:17:10 
Pokročilý člen

Prosím vás,vyserete se už na to. Někdo na výjezdy jezdí,někdo nemůže,nebo musí do práce.Jiný maluje chorea,nebo má obchodní talent,nebo organizátorský.Já si vážím každého,kdo pro lipinu něco dělá a rozhodně nechci nikomu házet klacky pod nohy.Jestli někdo chodí do kotle nebo nechodí,nebo na schůze,je to jeho věc.Pokud někdo stojí tam,nebo o 10 metrů vedle,je to taky jeho věc.Možná má pro to nějaký důvod.Šigo nenávidět můžeme nějakého člověka,ale lipina ta v srdci zůstává :romance-heart: Tak si to prosím vyříkejme v klidu.A s hráči se ještě rozloučit můžeme-v Opavě.

A ještě jsem zapomněl-Šiga ven :D :D :D

PříspěvekNapsal: úte 26. kvě 2015 20:29:12 
Věrný fanoušek Lipiny

Jsem rád, že moje příspěvky jsou k něčemu. A rovnou se omlouvám, že v neděli nepříjdu - to není bojkot, prostě mám tento týden smůlu. Tajně jsem doufal, že se jako každý rok bude hrát dřív a já to dám, ale hold i já někdy pracuju - a ač to zní divně - někdy začínám i v neděli večer. Tak dovezte 3 body a poděkujte klukům i za mně.
Jo a " Šiga ven, Šiga ven, Šiga ven .... "

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]