LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 20. říj 2018 13:27:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Třinec
PříspěvekNapsal: stř 31. říj 2012 22:19:49 
Toto forum je můj domov

Jaryne, za týden v Třinci píská jako hlavní náš oblínec mistr Fojt. :violence-sniperdark: :doh: :doh: :doh: :snooty: :think: :snooty: :snooty: :snooty:
Lipinu nepíská často, ale stojí to za to

2012/13 Kroměříž - Lipina 0:0
2011/12 Olomouc - Lipina 2:1
2010/11 Zábřeh - Lipina 2:1 (v Losinách) a Lipina - Zlín B 4:1

Předmět příspěvku: Re: Třinec
PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2012 22:53:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak Třinec dneska remizoval s Bolkou. Ta nastoupila prakticky v ligové sestavě a podle onlajnů to vypadalo, že nebezpečnější byl Třinec. O to víc nás bude sobotní výhra hřát na srdci !!!!

PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2012 23:22:42 
Ultras fans Lipiny

Těšim se!! Třinec musi,my mužem !! Pokud bude naše lipinka předvadět svuj natlakovy fotbal věřim! ne to je malo!! Ja jsem přesvědčeny že budem odjiždět spokojeni!! A kdy?? když ne ted !! Věřim,naš tym ma silu jako hrom! Třinec navic po poharu... . No nechtěl bych byt v Sobotu cca 12.10 v kuži Třineckeho fanouška :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :dance: :dance: :dance: :dance:

PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2012 23:37:14 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Těšim se!! Třinec musi,my mužem !! Pokud bude naše lipinka předvadět svuj natlakovy fotbal věřim! ne to je malo!! Ja jsem přesvědčeny že budem odjiždět spokojeni!! A kdy?? když ne ted !! Věřim,naš tym ma silu jako hrom! Třinec navic po poharu... . No nechtěl bych byt v Sobotu cca 12.10 v kuži Třineckeho fanouška :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :dance: :dance: :dance: :dance:

Napsal si hodně vět a souhlasím se vším kromě jednoho omylu: je to opačně. My musíme (alespoň remizovat), Třinec může. :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: úte 06. lis 2012 23:55:46 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
pes píše:

Napsal si hodně vět a souhlasím se vším kromě jednoho omylu: je to opačně. My musíme (alespoň remizovat), Třinec může. :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

Je mi jedno jak to skonči! Hlavně at vyhrajem !!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2012 1:46:12 
Začátečník

pes píše:

Já bych zase nechtěl být v kůži frýdečáka v čase 11:00. To už bude totiž po zápase ;)

PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2012 8:57:23 
Ultras fans Lipiny

Yorimar píše:
pes píše:

Já bych zase nechtěl být v kůži frýdečáka v čase 11:00. To už bude totiž po zápase ;)

Tak konečně zpravne hecovani,tak to ma byt :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2012 10:57:34 
Toto forum je můj domov

Já v kůži Třinečáků nechci být před zápasem, v poločase ani po něm, ať to dopadne jakkoliv. Třeba i tak jako na jednom z mých prvních výjezdů v roce 1993, když Lipina co by nováček druhé ligy vyhrála v Třinci 1:4. Z té sezóny je třeba ještě zmínit vítězství v Havířově 0:5. To byly derby. To byl hukot :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 08. lis 2012 22:06:53 
Začátečník

Já v kůži Třinečáka nechci být nikdy, protože jsem lipiňok, lipiňokem jsem se narodil a jako lipiňok i umřu!!!

PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2012 11:05:11 
Toto forum je můj domov

http://fm.denik.cz/fotbal_region/bratri ... 21109.html

Dobře Jiřina :lol: :lol: :lol: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2012 15:42:30 
Začátečník

VŠICHNI V MODRÉM !
Kdyby náhodou nějaký fanoušek LIPINY nebyl v sobotu přímo na stadiónu v TŘINCI, tak může sledovat on-line z utkání podzimu TŘINEC : MFK F-M zde : http://www.onlajny.com/match/index/id/50804
WEB. FANOUŠKU : http://www.lipinafm.cz/
VŠICHNI V MODRÉM , oni jsou bialočervoni

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 15:45:55 
Toto forum je můj domov

No co napsat. Lipina hrála dobře v úvodu, potom nastaly zmatky, pět minut odkopů neodkopů, bez balonu a gol. Potom už exitostovali jenom domácí. Ve druhém poločase byla Lipina možná o něco lepší, náznaky šancí se stejně jako v prvním poločase nepodařilo proměnit v branku. Třinec hrál to co potřeboval a i to mu stačilo ke zvýšení na 3:0.

Na třineckém webu si stěžují na rozhočího, nechám je v tom. Dělají si srandu z Lipiny, dobře. Zajímavé je, že už tam mají příspěvků více než po všech zápasech této sezony dohromady...Fojt je prase to jsem psal už dlouho před zápasem. On to možná dělá schválně, ale určitě to taky neumí. Je to jeden z rozhodčích jehož nevetování na celou sezónu považuju za chybu. Kolikrát ještě bude pískat zápasy Lipiny?

Policejní manévry třineckých nechápu. :roll: S tím můžou jít doprdele. Žádný incident se nestal, takže OK. Z mého hlediska postupně ztrácím zájem postoupit do druhé ligy. Chci vyhrát každý zápas, neskutečně mě sere každá porážka, ale např. do klece v Opavě mě nikdo nedostane. Tak proč se tam tlačit.

Na Kromu zdar

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 15:55:58 
Ultras fans Lipiny

Co napsat?, Vyskytl se problem Třinec.Třinec byl bohužel musim sportovně uznat lepši. jsem ale přesto hrdy za naše kluky,že jsme hrali až dokonce utočně,žadneho zandoura! A kdyby Kuba Teply v 80 minutě za stavu 2:0 dal,tak kdovi co by se dělo.Kluci Lipinšti!! Nemusim se za vas stydet,naopak hrali jste fotbal a to utočny!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Stydět se musi v třinci!!!.za ty policejni manevry co na nas nachystali.

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 17:58:47 
Začátečník

Chtěl bych poděkovat fanouškům LIPINY - opět jste byli vynikající http://martinblahuta8.webnode.cz/diskuze/

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 19:43:15 
Ultras fans Lipiny

Martin Blahuta píše:
Chtěl bych poděkovat fanouškům LIPINY - opět jste byli vynikající http://martinblahuta8.webnode.cz/diskuze/

Martine.Diky moc :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 21:19:37 
Stálý člen

Bohužel se znovu i v Třinci ukázalo jak moc nám chybí typický střelec, který by z minima vytěžil maximum... kdyby dneska někdo dal nějakou šanci ze začátku zápasu, tak by se utkání vyvíjelo určitě jinač.. bohužel se na kdyby nehraje... :) chtělo by to vyřešit tuhle naši slibinu a věřím, že jaro bude ještě velmi, ale opravdu velmi dramatické :))

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 21:52:31 
Toto forum je můj domov

mara píše:
Bohužel se znovu i v Třinci ukázalo jak moc nám chybí typický střelec, který by z minima vytěžil maximum... kdyby dneska někdo dal nějakou šanci ze začátku zápasu, tak by se utkání vyvíjelo určitě jinač.. bohužel se na kdyby nehraje... :) chtělo by to vyřešit tuhle naši slibinu a věřím, že jaro bude ještě velmi, ale opravdu velmi dramatické :))

S tím se dá souhlasit, jenže střelci nerostou na stromech a když dá někdo pár gólů odchází výš. Zajímavé bude sledovat, co bude přes zimu s Hynkem, který se vrátí na přípravu do Opavy - pokud se neprosadí bude opět k mání. Třinci může na jaře chybět třeba i zatím 14 golový Gavlák, který to v létě zkoušel na Slovensku v první lize, neprosadil se a hodně bych se divil, kdyby to v zimě nezkoušel opět... Na řadu se určitě opět vrátí možnost angažovat někoho původem z Afriky...V první řadě je třeba porazit za týden Krom...

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 22:20:33 
Začátečník

Tady je článek z dnešní porážky :puke-front: http://martinblahuta8.webnode.cz/news/a ... -3-0-2-0-/

PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 22:44:20 
Začátečník

A něco i o vás - skvělých fanoušcích :handgestures-thumbup: : http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ce ... alety.html

PříspěvekNapsal: ned 11. lis 2012 11:33:25 
Věrný fanoušek Lipiny

Rozhodně to nemá cenu zabalit. Kluci zahráli asi maximum toho, na co v současné době máme. Třinec je někde úplně jinde a jeho sestup byla pro nás stejná tragédie, jako před dvěma léty sestup Opavy. Ale zima bude dlouhá, stát se může cokoli. Hlavní je se soustředit na sobotní zápas s Kromcem, získat tři body a zůstat aspoň v nějakém, byť vzdáleném kontaktu.
Jednu poznámku k útočníkům - ano, Kuba Teplý spálí spoustu šancí, podstatně více než jeho kolegové. Ale je tu jeden důvod - on se do těch šancí umí dostat a momentálně je v tomhle asi jediný. Souki potřebuje se dostat do formy po dlouhém zranění, pak snad to půjde. Sláva Molnár odehrál velmi dobrý výkon a myslím, že by si zasloužil více prostoru.
K rozhodčímu se nemá cenu vyjadřovat, k ničemu nás nepustil, nekopali jsme téměř žádné stadartky, ale upřímně řečeno zápas nám neprohrál. K policejním manévrům - je to věc inteligence a znalosti situace. Ta bohužel top funkcionářům z Třince krapet chybí. Proč bychom měli být v konfliktu s místními ultras, když spolu hodinu před zápasem pijeme pivko a oni nás hostí jejich dobrou domácí pálenkou ? To mi hlava nebere.
Takže pojďme na to, jedeme dál a v sobotu důstojná rozlučka s kalendářním rokem. A přijďte všichni, vždyť začíná jaro !!!!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]