LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 14. srp 2018 19:27:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rosice
PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 19:30:52 
Člen

a to nás vubec nemusí zajímat protože my tu ligu vyhrajem ať už HFK chce nebo nechce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark: :violence-sniperdark:

PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 19:50:50 
Začátečník

Přesně tak jak říká Robin, nemůžeme se ohlížet na ostatní, ale musíme hrát na 100%, jsme přece lipina ne??? V poslední době jsem v takové formě, jaká tu již dlouho nebyla a nemůžeme si dovolit jen čekat, jestli nám to HFK nechá. Oni to mohli vypustit do mezi lidi schválně, aby nás donutili ten zápas v Rosicích odevzdat a proto musíme udělat vše pro to, abychom ukázali, že na to letos máme.
Já osobně klukům věřím a doufám že zítra povezeme z Rosic 2. ligu!!!!!!!
LIPINA!!! LIPINA!!! LIPINA!!!

PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 20:19:41 
Toto forum je můj domov

Sparks píše:
V poslední době jsme v takové formě, jaká tu již dlouho nebyla a nemůžeme si dovolit jen čekat, jestli nám to HFK nechá.

souhlas, jen to bohužel z různých důvodů nemáme ve vlastních rukou, ale potřebujeme hodně pomoct, už zítra :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 20:20:10 
Ultras fans Lipiny

Sparks píše:
Přesně tak jak říká Robin, nemůžeme se ohlížet na ostatní, ale musíme hrát na 100%, jsme přece lipina ne??? V poslední době jsem v takové formě, jaká tu již dlouho nebyla a nemůžeme si dovolit jen čekat, jestli nám to HFK nechá. Oni to mohli vypustit do mezi lidi schválně, aby nás donutili ten zápas v Rosicích odevzdat a proto musíme udělat vše pro to, abychom ukázali, že na to letos máme.
Já osobně klukům věřím a doufám že zítra povezeme z Rosic 2. ligu!!!!!!!
LIPINA!!! LIPINA!!! LIPINA!!!

Musim tě poopravit!!! Zitra se teprve dostanem do čela!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: . Postup budem slavit až přišti tyden :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: .Hurrraaaaaa na Rosice :obscene-drinkingcheers: :auto-biker: :angry-screaming: :angry-screaming: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun:

PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 20:23:20 
Toto forum je můj domov

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region ... 20608.html

...něco k přelouskání na večer

PříspěvekNapsal: sob 09. čer 2012 22:10:49 
Věrný fanoušek Lipiny

Já taky něco slyšel - třeba i to, že poslední špatné výsledky HFK jsou ovlivněny " situací". Ale taky jsem slyšel superblábol, že bohatý sponzor Lipiny koupil pentli proti Zábřehu a oba vlastence v Břeclavi. Kdo aspoň něco o těch zápasech ví, se nedokáže ani usmát. A totéž může být i info o HFK. Prostě jako vždy se vyrojí tisíce zaručených zpráv, Ta první opravdu důležitá bude tabulka po 30. kole a pak jestli se vítěz do 2. ligy přihlásí. Takže zítra ráno u zvláštního vlaku a ne že nás tam bude 5 !!!!!

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 20:39:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Dneska Hynek-parádní výkon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zbytek nemá smysl hodnotit,onlajny hovoří za vše...... :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 20:41:58 
Toto forum je můj domov

Fantazie. Až mi při těch výkonech a výsledcích venku v poslední době začíná být líto domácích diváků :-D poslední tři zápasy venku skóre 13:1...
tady končí veškerá sranda, třetí liga je pro Lipinu a zvláště některé hráče opravdu málo! Co s tím? :-(

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 21:06:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Co s tím?Poprosit stávající hráče,aby zůstali,aby nám tu 2 ligu vykopali příští sezonu,protože v příští sezoně si se soupeři budeme dělat,co budeme chtít!!!!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 21:17:20 
Ultras fans Lipiny

Mužete protestovat,mužete nesouhlasit,ale to je tak všechno co s tim mužete dělat!! toliko citatu Jary Cimmrmana.Jsem na Lipinu hrdy!!!!!! at skončime 1 nebo 2zi,protože to co kluci předvaději v poslednich 11 kolech,to jsem tu,a dovolim si to řict ještě nikdy nezažil!!!! a to pamatuju spanilou jizdu do 2 ligy v roce 1992!!!.Kluci nikoho nepřehravaji....nybrž DRTI!!!!!!!!!.To je tym ktery by ve 2 lize hral horni pulku tabulky!!!!! Ted je hozena rukavice na straně vedeni a pokusit se za každou cenu hrače udržet!! Pak věřim že pokud nahodou letos nepostoupime,tak přišti sezonu by mohlo těch 90 bodu stačit.Protože kluci hrajou uplně jinou ligu,než ostatni tymy MSFL !!!!! Ještě jednou...HOŠI DIKY ZA TOHLE JARO :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 22:44:24 
Stálý člen

pes píše:
Mužete protestovat,mužete nesouhlasit,ale to je tak všechno co s tim mužete dělat!! toliko citatu Jary Cimmrmana.Jsem na Lipinu hrdy!!!!!! at skončime 1 nebo 2zi,protože to co kluci předvaději v poslednich 11 kolech,to jsem tu,a dovolim si to řict ještě nikdy nezažil!!!! a to pamatuju spanilou jizdu do 2 ligy v roce 1992!!!.Kluci nikoho nepřehravaji....nybrž DRTI!!!!!!!!!.To je tym ktery by ve 2 lize hral horni pulku tabulky!!!!! Ted je hozena rukavice na straně vedeni a pokusit se za každou cenu hrače udržet!! Pak věřim že pokud nahodou letos nepostoupime,tak přišti sezonu by mohlo těch 90 bodu stačit.Protože kluci hrajou uplně jinou ligu,než ostatni tymy MSFL !!!!! Ještě jednou...HOŠI DIKY ZA TOHLE JARO :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Dovolím si doplnit. Díky trenéři

PříspěvekNapsal: stř 31. říj 2012 17:45:50 
Toto forum je můj domov

Rosice dnes plýtvají silami ve druhém zápase 4. kola poháru v Liberci. Ještě zajímavější program má Třinec. Toho čeká v sobotu Prostějov, v úterý v poháru Mladá Boleslav a opět v sobotu Lipina. Pojďme využít toho, jak rozumně jsme se letos s pohárem rozloučili už ve druhém kole :!: :lol: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 14:36:45 
Pokročilý člen

Dneska jsme vybojovali důležité 3 body.Rosice nebyly horším mužstvem,zvlášť ve 2. poločase měly více ze hry.Dali jsme 1 gól a vyhráli jsme 2-0.To se počítá :lol:

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 15:41:48 
Ultras fans Lipiny

Hra dneska nic moc,ale body se počitaji!§ :handgestures-thumbup: .Co stalo zato? Krasny švrkuv gol :handgestures-thumbup: .Vyborny Ondra v braně,Dobry vykon obrany i tradičně tentokrat v zaloze hrajiciho Vozyho,Jinač moc nic.počitaji se ale body a ty mame! :handgestures-thumbup: .Perličkou zapasu byl ale vykon trojice sudich :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: .To se jen tak nevidi :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 16:05:03 
Věrný fanoušek Lipiny

Zvýraznil bych výkon pomezního Mika. Byl opravdu skvělý a neomylný. Teda byl by, kdyby mu na svazu řekli, že se o přestávce mění strany !!! On chudák mával po půlce pořád ofsajd v domění, že rosičtí stopéři útočí. Když pak byl Chylas v ofsajdu o parník, domníval se, že se jedná o bránicího hráče a nemával. Pokud by se strany neměnily, neudělal by chybu. Teda zase kromě toho, že konstrukci branky jaksi logicky považuje za součást branky a tak když se míč dotkne břevna, mává gól. Pokud mu někdo tyto drobnosti vysvětlí, bude z něj prvotřídní sudí.
Pan hlavní rozhodčí se zase rozhodl pro pozitívní diskriminaci. A tak když žlutý fauloval bílého, nepískal, aby jej nikdo neměl za rasistu. Naopak, když se bílý přiblížil ke žlutému, ihned pískal, aby nemohlo dojít ke kontaktu.
No z dnešního fotbalu si rád zapamatuju překrásnou akci korunovanou Švrkovým gólem a suverenního Ondru. Pak už snad jen ty 3 body. Doufám, že jsme se šetřili na Třinec a v sobotu jim to nandáme !!!!

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 20:45:09 
Toto forum je můj domov

Mě se fotbal líbil, Rosice nehrály zas tak špatně až na to, že měly hodně vychýlenou mušku při střelách, což samozřejmě nevadí :D Měli ale dobrou obranu a ten obránce na pravé straně byl opravdový rychlík :clap: My jsme sice tolik střel a šancí něměli, ale to hlavně díky pomeznímu rozhodčímu, který si dnes řekl, že vytvoří rekord MSFL v ofsajdech domácího týmu. Ze své pozice za bránou těžko říct, jestli to mával dobře nebo špatně. No ale jak jsem psal jinde, počkejte do Třince na rozhodčího Fojta, to bude jiná káva. Budete vzpomínat na dnešní supervýkon trojice sudích. Snad ještě dojde ke změně...
Příští týden bude dovršena půlka sezóny, ale my i díky prohře v Uničově už hrajeme téměř o všechno. Pojďme do nich, jednou to vyjít musí :!: :!: :!: :!: :!: :!: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 18:23:47 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsem si přečetl na našem fandovském webu článek o nejhloupějším výroky podzimu. Píše se v něm mimo jiné :

Trenér Rosic Jiří Pecha vysvětloval dopolední začátky domácích zápasů takto:
„Dopoledne jsme zvolili záměrně. Chceme to oplatit klubům ze severu, protože ty volí úplně stejnou taktiku. Ať si to jednou taky vyzkouší, třeba si to vedení soutěže uvědomí a začne s tím něco dělat".

Na první pohled je to fakt blbost, ale stačí se zamyslet a ....Ono se to týká stejně nás jako Rosic, Třince apod. Naopak Prostějov se může řehtat, protože to má všude celkem kousek. Proto jsem si dovolil zafušovat Tomovi do řemesla a udělat malou statistiku za sezónu 2011/2012. Venku jsme odehráli logicky 15 zápasů - z toho 8 dopoledne a 7 odpoledne. Bilance :
dopoledne celkem 12 bodů a skóre 11 : 8, tj průměr 1,5 bodů na zápas
odpoledne celkem 13 bodů a skóre 19 : 6, tj průměr 1,86 bodů na zápas
Ještě zajímavěji to vypadá, když si uvědomíme, že jsme dopoledne dali branku každých 65 minut a dostali každých 90 minut. Odpoledne nám na vsřelení branky stačily 33 minuty a inkasovali jsme až po 105 minutách. A to bilanci dopoledních zápasů markantně vylepšuje vítězství 3 : 0 ve Vřesině, kam se dalo " dojít pěšky" a i tam jsme se probrali až ve druhé půlce.
No a jarní výsledky : dopoledne 2 body ze 3 zápasů, odpoledne 10 bodů ze 4 ( jediná ztráta na HFK ) !
Tož nevím, jestli to pan Pecha s námi nemyslí dobře.

PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 18:34:04 
Toto forum je můj domov

samozřejmě kolik jsme kde uhráli bodů je druhá věc. Jako fanoušek Rosic by mě asi kleplo, kdyby jsme domácí zápasy hráli pokaždé jindy. A ten důvod! Vemte si, že Rosice jsou farmou Znojma, takže kdy hráli tak, aby za Rosice mohlo nastoupit maximální množství hráčů Znojma bylo by to logické a i bych to pochopil. Ale jim je to jedno :lol: Hlavně že budou hrát s týmy ze severu v poledne. Jakoby jsme třeba s Brnem B nebo se Slováckem B hráli venku někdy jindy :D

Shodou okolností včera pozdě večer reagoval na podobnou věc Karel Hodák na webu Znojma, když vysvětloval proč za Rosice nenastupuje více hráčů Znojma....

mimo jiné: "Oba trenéři komunikují pravidelně. Bohužel na postech, kde Rosice potřebují pomoc jsme vyhovět nemohli. Těžko lze předpokládat, že se hráč vrátí např. v noci z Mostu, kde hraje a druhý den ráno nastoupí v Rosicích. V tomhle bylo nešťastné i posunutí některých zápasů na ranní hodiny. V některých zápasech jsme zase nabízeli víc hráčů, ale Slovan je nevyužil. Naše partnertsví je založeno na tom, že my rozhodně netlačíme na Slovan, aby naši hráči hráli na úkor těch vlastních. I my bychom si občas dovedli představit větší zapojení našich hráčů např. po zranění."

No hlavně abychom v Rosicích na jaře vyhráli a Oba trenéři komunikují pravidelně. Bohužel na postech, kde Rosice potřebují pomoc jsme vyhovět nemohli. Těžko lze předpokládat, že se hráč vrátí např. v noci z Mostu, kde hraje a druhý den ráno nastoupí v Rosicích. V tomhle bylo nešťastné i posunutí některých zápasů na ranní hodiny. V některých zápasech jsme zase nabízeli víc hráčů, ale Slovan je nevyužil. Naše partnertsví je založeno na tom, že my rozhodně netlačíme na Slovan, aby naši hráči hráli na úkor těch vlastních. I my bychom si občas dovedli představit větší zapojení našich hráčů např. po zranění.

No hlavně abychom na jaře v Rosicích vyhráli ať už budeme hrát dopoledne nebo odpoledne :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 22:21:31 
Věrný fanoušek Lipiny

Tome, v tom s tebou souhlasím. Ale konečně se našel jeden člověk, který se nebojí ukázat na nesmyslnost a podle mne i nesportovnost dopoledních zápasů. Fotbal se má hrát odpoledne, večer a ten velký pod umělým osvětlením. Okresní soutěže ať se pro 20 lidů hrají ráno. Ale MSFL je snad někde jinde. Měla by mít svou váhu, důstojnost. Ne aby fotbalisti vstávali ve tři v noci, aby stihli zápas. MSFL je vstupní bránou do profesionálního fotbalu, ne sranda match o bečku desítky.

PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 17:30:27 
Toto forum je můj domov

v MSFL hraje dopoledne 7 týmů, z toho všechny 4 béčka. Druhou ligu jestli dobře počítám 5 týmů dopoledne. Když mohl hrát třeba Žižkov dopoledne i první ligu, tak je možné všechno. Mně dopolene nevadí, spíš vyhovuje. Horší z mého pohledu fanouška jsou novoty, které ještě ve druhé lize zavedla Jihlava a Dukla - hrát v pátek večer. Dokonce mám pocit, že nějaký tým z ČFL pravidelně hraje v pátek. Tak to už je u mě přes čáru. Člověk chápe, když někdo předehrává v pátek nebo dohrává v pondělí zápas, který běží v TV. Ale pravidelně? :handgestures-thumbdown:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]