LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 17. pro 2018 0:40:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rosice
PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 17:59:10 
Pokročilý člen

v 10:15 se u nás hraje od nepaměti,tak pořád nechápu,co ty Rosice zkúšajú.jinak ten čas mně příjde blbý.člověk fásne někdy šichtu a po noční taky nic moc.zdravím kolegy z Hyundaie :D

PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 21:03:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak to máš velmi krátkou paměť!!!V minulosti-sobota 16.30!!(léto) 8-) 8-)

PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 21:43:00 
Pokročilý člen

těch pár zápasů nestoji za řeč.

PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 22:00:44 
Toto forum je můj domov

maestro píše:
těch pár zápasů nestoji za řeč.

Cita měl na mysli pravidelně od 16:30. Je tomu pár let. Na dopoledne jsme přešli po sestupu ze druhé ligy, ale hned to taky nebylo

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 8:09:45 
Pokročilý člen

jo jasne pamatuju.myslel jsem to tak,ze na 10:15 jsem chodil uz pred 25 roky,co jsem zacal chodit na lipinu.

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 11:17:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Já si myslím,že se před cca 20 lety nechodilo dopoledne,ale až odpoledne.Myslím,že by si to mohl pamatovat Śiga,to je taková chodící paměť Lipiny...

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 15:04:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Jo, jo, co pamatuju, hrávalo se vždycky odpoledne. Většinou v sobotu, 1. liga se hrála v neděli - to byl " úřední" termín.
V létě v 17,00, ale když se hrálo v listopadu muselo se začínat i ve 13,30. Dopoledne se začalo hrávat až někdy kolem roku 2004. Mělo to snad i svoji logiku - na Bazaly chodilo skoro 20000 lidí, Baník hrál o titul a hrál skvěle. Lipinky padala z třetí ligy, bolelo z toho srdce i oči a na Stovky přišlo tak kolem 200 ( divizní rekord byl 47 diváků ). Takže se muselo něco udělat, aby zápasy nekolidovaly.
Tenhle důvod pominul. Navíc hodně lidí v sobotu dopoledne pracuje ( obchody, služby, ... ). Vzpomene si někdo, kdy byl naposledy na fotbale Hybrid ???? To je jeden příklad, který mě napadá. A zkuste se někdo podívat, kolik lidí přichází až v průběhu 1. poločasu. Takže si myslím, že je na čase ten osmiletý experiment ukončit a vrátit se k tradici.

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 15:22:23 
Pokročilý člen

hmm tak potom to muselo být těch 13:30,ale soboty to byly určitě.měl už jsem to nějak vsugerované z dětství :lol: každopádně je škoda dopoledního termínu,jak píše Šiga.

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 18:16:17 
Toto forum je můj domov

Jak už jsem několikrát psal mě vyhovuje sobota dopoledne. Ze dvou důvodů. Za prvé odpoledne jdu na fotbal ještě někde jinde (Dobrá), za druhé i když se tomu blíží nezadržitelně konec, tak o víkendech mám zatím volno. Pokud by se fotbal přesunul na sobotu odpoledne, je třeba počítat s tím, že největší konkurencí by se v měsících září a říjen stal hokej. A může to zesměšňovat sice kdokoliv, těch 400 lidí, kteří na ten hokej v součastnosti chodí, chodí většinou i na fotbal. Samozřejmě konkurencí by byl, i když to nechápu, také Baník, který hraje doma v sobotu odpoledne. S tím s tebou Šigo nesouhlasím, že teď už by to konkurence nebyla. Samozřejmě tehdy sice na Bazaly chodilo 16K lidí, ale i teď tam chodí cca 10K a i kdyby spadli do druhé ligy, pořád budou v FM magoři, kteří raději pojedou na fotbal do Ovy než do Stovek. V sobotu odpoledne také hraje většina vesnic v okolí své zápasy - další mínus diváků. Takže, pokud už by se muselo přesunovat, tak podle mě na NEDĚLI ODPOLEDNE, kde by jedinou konkurencí byii házenkáři a potom myslím hodně zápasů okresní soutěže, což by snad nevadilo... Na druhou stranu pokud si samotní fotbalisté přejí hrát v sobotu dopoledne, tak ať se hraje v sobotu dopoledne!!!

Zároveň ovšem souhlasím Šigou, který pokud se nemýlím nedávno psal něco v tom smyslu, že jsme v MSFL dosáhli na horní hranici návštěvnosti a výš to prostě nepůjde, i kdyby se v každém zápase vyhrávalo 5:0. Já mám spoustu kamarádů, kteří když je potkám se ptají, jak hrál Frýdek atd. atd. Zajímají se o to, ale na Stovkách byli naposledy na Spartu. Takže pokud stojíme o takové diváky, tak jedině ve druhé lize.

Pamatujete, že jsme loni z různých důvodů hráli dva nebo tři zápasy v sobotu odpoledne? Návštěvy byly tragické, viz poslední zápas sezóny s Líšní, kde se mohl slavit postup......

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 21:49:01 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak, čau kotelníci a další pekelníci. Už někdo zkouknul, jak pojedeme ? Loni jsme vyjížděli 9,27, ale hrálo se o hoďku dřív. A co letos ???? Už se těším na 3 body !!!!! :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 22:00:00 
Toto forum je můj domov

9:27 i letos. Budeme tam dvě hoďky před zápasem a bude veselo :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 21:39:25 
Ultras fans Lipiny

3:0 v suchem triku.Trošku jsem se bal asi 20 minut ve 2 poločase Rosice kousaly,ale gol Bačise na 2:0 je zlomil.Trefa švrka na 3:0 byla exkluzivni :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Tak ted to ještě trošku znepřijemnit tomu Třinci :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 22:10:35 
Pokročilý člen

1. poločas byl úplně v naší režii,tam mělo přijít více branek.Ve druhé půli už jsme byli produktivnější a dali jsme 2 krásné góly.3 body máme a oslava v Třinci se ještě nekoná.V sobotu všichni na Stovky :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 22:27:48 
Věrný fanoušek Lipiny

V podstatě jsme Rosice až na jednu střelu k ničemu nepustili. Jen škoda, že ten rozdíl v kvalitě nebyl už do poločasu vidět i na skore. Jinak pohodový výjezd a splnění role favorita. Musím pochválit domácí kotel - konečně jsme někde měli soupeře. Je škoda, že tam kde je o fotbal zájem se padá.
Ale co - je to za námi a teď ať se Třinec třese. Takže v sobotu HRRRRR NA NĚĚĚ !!!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]