LIPINA FANS FORUM
http://lipina.funsite.cz/

SFC Opava
http://lipina.funsite.cz/viewtopic.php?f=8&t=141
Stránka 1 z 3

Autor:  Pepa (admin) [ sob 05. čer 2010 19:48:23 ]
Předmět příspěvku:  SFC Opava

Vítám v MSFL Opavu !!! :lol:

Autor:  Šiga [ sob 05. čer 2010 22:27:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

No, budeme mít dva výjezdy " za rohem". Ale že bych kvůli tomu, že budeme mít v MSFL Opavu jásal nadšením - to ani náhodou.

Autor:  Atlas [ sob 05. čer 2010 22:33:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

no ja nevim ale na fotbalportal ukazujin ze sestupuje časlav ale jak semse dival tak časlav ma lepši vzajemny zapas tak ja nevim :think:

Autor:  tom [ ned 06. čer 2010 0:18:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Pepa (admin) píše:
Vítám v MSFL Opavu !!! :lol:

áááá Pepa chce jako první dostat od Chalupářů přes hubu :handgestures-thumbup: ......po dlouhé době pravý rizikový zápas v MSFL: Lipina-Opava :o :roll: :pray:

Autor:  Pepa (admin) [ ned 06. čer 2010 10:50:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Já rozhodně neříkám, že jsem rád, že tu spadla! S fotbalového hlediska je to pro nás katastrofa! :handgestures-thumbdown: Ale s hlediska atraktivity je to bomba! :handgestures-thumbup:

Autor:  tom [ ned 06. čer 2010 13:00:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

http://www.fotbaltip.cz/www/Sfc-Diskuze.aspx

Autor:  zdenek [ pon 07. čer 2010 10:09:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

z hladiska atraktivity je to parádní... aspoň konečně nebude v sektoru hostů ticho... aspoň na 1 zápas... pokud tu ale někdo z Opavy vůbec na nějakou MSFL přijede... SFC ale patří někde jinde a když byl v 1.lize tak jsem jim fandil nejvíc... škoda...

Autor:  tom [ ned 11. črc 2010 16:16:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Tak ta Opava v přípravě celkem válí. Příprava proti mužstvům v kompletních sestavách Zlín 3-1, Synot 2-3, jsem zvědavý jak budou hrát příští týden v Třinci...

Autor:  Cita [ sob 07. srp 2010 18:03:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Tak Opava zatím jede 8-) 8-) Letošní MSFL bude jistě velmi zajímavá!!! :handgestures-thumbup:

Autor:  tom [ stř 15. zář 2010 13:55:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

:roll: :snooty: :think: :pray: :o :) 8-) :D :mrgreen: :dance: :clap: :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup:

Autor:  Atlas [ stř 15. zář 2010 14:10:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

tom píše:
:roll: :snooty: :think: :pray: :o :) 8-) :D :mrgreen: :dance: :clap: :happy-cheerleadersmileyguy: :handgestures-thumbup:

pěkně řečeno :handgestures-thumbup:

Autor:  Cita [ stř 15. zář 2010 19:09:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Dle slov klasika-"Hujere,já Vám rozhodně nemohu upřít snahu" -nemůžu snahu našim hráčům upřít ani já.Tím to ale končí.
Ukazuje se,že se současným kádrem( a systémem,který praktikuje)se proti špičkovým týmům MSFL nemůže uspět.Pokud doma nedostaneme soupeře pod tlak,tak prostě nevyhrajem.V 2 pol. to bylo o něco lepší-díky tomu,že Opava se nikam nehnala,tak to opticky vypadalo trochu líp.Co je naprostý zmar je H.Prokeš.Naprosto bez rychlosti,-je pro náš kádr naprosto zbytečný!!!Kdyby se z Lískovce vrátil Kořen-možná by to bylo lepší-určitě by to ale nebylo horší.Opava je opravdu herně někde jinde,co ale nechápuje fakt,že se jí nevyrovnáme(doma!!)v napadání a důrazu.Tím jsme dostali1,2 gol.
Marně přemýšlím o naši střele mezi 3 tyče-pokud nějaká byla,zkuste si vzpomenout...S tímhle herním pojetím se dál určitě neposunem.Pokud jsme chtěli předvádět nátlakový útočný fotbal s napadáním,tak to zatím nevidím.(A že by se to zlepšovalo,to se taky nedá říct).Za Skalby jsme měli asi o dost slabší tým a přesto mi ta hra připadala atraktivnější a účelnejší.Mám pocit,že z toho není cesty ven. Kdo dá v zápase MSFL gol-vyhraje.Zábřeh-vedl-vyhrál,Olomouc-my-vyhráli,Hulín-....S Líšní bude muset přijít nějaká herní změna,protože H Prokeš gol nedá,bude to krásná plichta a nasraných asi 800 lidí.Nevadí mi prohra s dnes jednoznačně lepší Opavou,vadí mi herní systém,který těmto výsledkům nahrává. :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

Autor:  Šiga [ stř 15. zář 2010 20:15:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Cito, Opava je o třídu - možná výš - než my, to je smutná realita. Jinak než bojovnosti a nasazením se to zkusit nedá. Jenže já na ně zase čekal až do stavu 0 -2, kdy bylo evidentně pozdě a Opava se šetřila na důležitější zápasy. Je to pořád dokola. Připadá mi, že se silnějšími soupeři hrajeme jenom na 0 -0 a když dostaneme gól, jsme v pr..li. Útok bez Karla není, Soukupovi se zoufale nedaří, Hynek pořád čeká na svou střeleckou formu. Navíc nás srazí další individuální hrubka okresní úrovně.
Já bych se ale pozastavil i nad našimi " fanoušky". Nás všech dvacet se zase snažilo - neříkám, že by to nemohlo být lepší. Ale za co držela tribuna devadesát minut ticha, fakt nevím. Kdyby mi to řekli, třeba bych se k protestu přidal. Opaváků bylo asi sto a všechna čest, byli dobří. Porazili náš kotel v zádech s mlčící většinou. Ale v sobotu to bude jiné - Líšeň to odnese !!!!!

Autor:  Pepa (admin) [ stř 15. zář 2010 20:20:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Nesouhlasím stím, že Opaváci nás porazili fanděním! Bylo jich kolem 100 a fandili posledních 10 minut oslavné chorály a možná chvíli na začátku a po golech. Náš kotel fandil 90 minut skoro bez přestávky, kdyby fandili tak oni, tak nemáme šanci. Taky mě docela zklamaly. K zápasu se radši vyjadřovat teď nebudu. Jsem ohromě zklamaný toť vše. :handgestures-thumbdown:

Autor:  Šiga [ stř 15. zář 2010 20:29:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Pepo, neřekl jsem, že porazili nás dvacet, ale porazili nás tisíc, kterými se klub chlubí. A jak mi potvrdili lidi z němé tribuny, opaváci fandili většinu zápasu, jenom my jsme neměli šanci je slyšet.

Autor:  Pepa (admin) [ stř 15. zář 2010 20:36:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

V ČR nemáme moc klubů, kde fandí i tribuna. Já už jsem se stím smířil a proto beru, že neporazili nás 20, kteří fandili celý zápas. Nezdá se mi, že by jsme je neslyšeli, ikdyž jsme chvilku nefandili. Ale je to možné ...

Autor:  Atlas [ stř 15. zář 2010 20:44:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

ja souhlasim s pepou a myslim si ze ikyz je mozne ze opavaci fandili cely zapas ale my me byli hlučnejši a ja sam sem tam na sovkach nechal hlas takze nevim :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :lol:

Autor:  Šiga [ stř 15. zář 2010 21:16:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Kluci, ja vás nechci naštvat, taky se dorozumívám písemně, protože mám neuvěřitelně sexy chraplavý hlas. Nic proti nikomu z kotle. Udělali jsme, co se dalo, nálada byla klasicky perfektní i když byl zápas už ztracený, ale fakt nás není stovka jako Opaváků. Je nás pár. Přišli noví - super. Ale přeci nemůžou skandovat - dáme gola, dáme - když útočí Opava. Proto říkám : v sobotu to Líšeň schytá !!!! Takže Lipináááá, Lipinááá, ....

Autor:  tom [ stř 15. zář 2010 22:18:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Už jsem se taky vrátil z původně oslavného pivečka domů tak můžu zaregovat na doposud napsané... Na Opavu jsme dnes neměli. Teď je otázka jestli na ni máme, protože to jsou dvě naprosto rozdílně věci. Zápasy s Baníkem, Spartou, Jabloncem atd jasně ukázaly, že i těm jasně lepším týmům je možné se vyrovnat, ale musí se jezdit po zadku né od první sekundy, kdy rozhodčí pískne do píšťalky, ale řekl bych ještě o trošku dřív :). To dnes ale vůbec nebylo. Třeba Péťa Soukup na hrotu lítal, jak utržený z vagónu, ale jaksi bez systému a bez podpory ostatních. Opava vyhrála naprosto zaslouženě a taky naprosto lehce, téměř bych řekl bez boje. Já jsem před zápasem s porážkou počítal, ale ne tímto způsobem. Podle mě máme nejlepší mužstvo za poslední roky, ale výkony tomu vůbec neodpovídají. Obrana v troskách, dva góly obdržené na zápas, to je standard. Když je nedostanem, to aby šel člověk pomalu slavit. Naopak útok bez Karla nulový. O záloze jsem psal včera na facebooku, tam je to naprosto jasné. Mates Biolek je hodně dobrý, zatím ale jen jako střídající hráč, má ovšem všechno před sebou.

Co se týče fandění. Opět zklamání. Tribuna naprosté ticho. Drahoš a spol se vrátili v první půli, že je od tamtud důchodci vyhodili :mrgreen: tak kdo pak chce dostat kotel na tribunu????????? :handgestures-thumbdown: Kotel fandil tak do 55 minuty. Potom již fandilo maximálně 10 statečných, ostatní tupě koukali a nevěřícně zírali, což je ovšem dnes omlouvá. Opaváci velká slabota. Žádná vlajka, žádné šály. Pokud bych měl já někdy takový strach jet na výjezd s tím, že mě nějaký baníkovec zmlátí či alespoň vezme klobouk či šálu, tak bych raději nikdy nejel - takže jejich ostuda. A tá šestnáctiletá kočička, která šla kolem mě a jen tak mimochodem pronesla: Tady je ale suvenýrů, by si měla dát přes držku, ku.va jedna. Hlavně, že ona suvenýr neměla žádný, byla před zápasem posraná až za ušima. Jejich fandění taky nic. Poprvé se hromadě ozvali v 80. minutě. Samozřejmě, že byli pořádně slyšet, když si zakřičeli všichni, že. To o nás nemůže platit ani náhodou. Co chlapi, kteří běžně stojíte na středu na ochozech děláte, proč se nepřipojíte? Proč nepříjdete k nám. Máte nějaký komplex? No, řekl bych, že kdyby Lipina vedla v 80. minutě 2-0 fandila by i naše slavná důchodcovská hlavní tribuna...................

V sobotu Líšeň. Ta je letos hodně dobrá. Chlapi s tímto výkonem opět nula bodů před 750 divákami, takže jedem,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A chlopi 0-3 s Opavou doma to tu ještě nebylo. Ani když taky přijeli v podstatě s ligovým kádrem v 94- roce nebo kdy to bylo, tak jsme si museli dát vlastní gól, aby mohli slavit postup do ligy...

Autor:  hibrid [ čtv 16. zář 2010 11:14:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: SFC Opava

Atlas píše:
ja souhlasim s pepou a myslim si ze ikyz je mozne ze opavaci fandili cely zapas ale my me byli hlučnejši a ja sam sem tam na sovkach nechal hlas takze nevim :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :lol:

atlasku hlast stam nchal to si jěšte trobyl tobysi měly někteři vzit k srdci nejen tam postavat a kurvovat na černe svině

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde