LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 18. pro 2018 14:44:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SFC Opava
PříspěvekNapsal: pon 04. srp 2014 7:02:51 
Ultras fans Lipiny

Tak neni kritika jako kritika.Musim uznat že se rozhodně povedl novy fanshop,to zase pozor !! To palec nahoru :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Zato to fanděni co jsme" a to si musime nasypat popel nahlavu" předvedli si pochvalu rozhodně nezasloužime.Ono je třeba citlivěji reagovat na děni na hřišti ! Řvat Dej lipina goool když soupeř kope roh mi taky nešlo moc do huby,ale co nebudu tam stat a blbě tlemět,tak jsem to řval taky.Za stavu 1:3 pokřik hraje skvěla lipina byl taky divny,no ale co už :mrgreen: . No myslim že jsme se poučili a přiště budeme lip reagovat na děni na hřišti. Plusem rozhodně bylo že jsme se "snažili" fandit až do konce !!!.K tomu co se dělo na hřišti a děje v klubu už se opravdu nemam vubec chut vyjadřovat.Na lipinu chodim 35 let toho 25 let brazdim i republiku,ale z toho co se ted děje mam hodně špatny pocit a hodně mě to sere.

PříspěvekNapsal: ned 31. kvě 2015 22:09:54 
Ultras fans Lipiny

Tak vezeme bodik z venku a ten se počita :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .V obraně tvrdil muziku Vašek Cverna v zaloze skvěly Jirka Nociar a ve druhem poločase se rozehral muj idol Peta Matuš :handgestures-thumbup: . A gol po nadherne akci Nociara ktery dal skvěly Kučera stal zato !!!! Prakticky jsme domaci po cely zapas nepustili do žadne golovky a střely a centry domacich skvěle pochytal Peta Jursa !!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
V zapase rezervnich tymu,ktery se konal posleze podala lipina dle meho taky v poli solidni vykon,bohužel koncovka je zla.Libili se mi v poli Židek,Talian a Mehremič.V braně skvěly Ondra,ten co pochytal cca ve 22 minutě 1 poločasu to bylo užasne !!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Ondro klobouček.Škoda že se nezapojili utočnici.Takovy Staško z bilanci na jaro 0 plus 0 je asi raritou nejen v českem fotbale :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Ještě bych chtěl pochvalit a vyzdvihnout kluky z lipinskeho kotle.Povzbuzovalo se cely zapas a choreo bylo velice povedene,to palec nahoru :handgestures-thumbup: .
Celkově jsem ale rad že sezona už skončila :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: ned 31. kvě 2015 22:19:41 
Pokročilý člen

Tak v prvním poločase nás Opava dost přehrávala,po přestávce jsme si vypracovali šance.Bohužel Honza Staško už nedá gol asi nikdy :? Jsem taky rád,že protrpěné jaro už skončilo.Doufám,že na podzim budeme mít z fotbalu zase radost.Mně se líbil i Bello a v legendách famozní Nociar,jako zamlada.

PříspěvekNapsal: pon 01. čer 2015 0:25:38 
Moderátor

Pochvala Pejsku těší, s vámi by jsme byli, ale dvakrát tak hlasitější! Škoda.. Díky bohu ale fakt za konec sezony. Všichni se s toho musíme vzpamatovat a na podzim se snad vše otočí výrazně k lepšímu. Co jiného, než doufat..

PříspěvekNapsal: pon 01. čer 2015 8:52:30 
Pokročilý člen

Jo Pepo dobrá práce.Asi nejlepší choreo lipiny,co jsem viděl.

PříspěvekNapsal: pon 01. čer 2015 9:38:01 
Toto forum je můj domov

Včera si Lipina vybrala na první pohled jeden ze svých lepších dnů. Zejména ve druhém poločase byla snaha, byl tlak, byly POKUSY a střelbu (pokud se to tak dá hodnotit). Ale tým se hodnotí podle bodů. Z tohoto hlediska naprostá tragédie včetně včerejška. Opava dala rychlý gól po naší opětovné hrubici a potom jenom čekala, čekala a čekala. Říkala dejte nám už sakra góla ať nejedete domů opět s prázdnou. A Lipina nic, opět nic. Já ani nemám radost, že liga skončila, protože už dnes jsme zase o den blíže k dalšímu ročníku. Před vedením klubu je tolik práce, že si to ani nedokážu představit. Pokud bude pokračovat strategie posledních dvou přestupních období, je to konečná. Doufám, že si to každý uvědomuje

Ještě bych chtěl poděkovat Opavě za utkání hráčů ze sezóny 1995. Bylo pěkné si zavzpomínat a vidět hráče Lipiny, kteří v drtivé většině hrálí v našem klubu spoustu let. Nezbývá než doufat, že se někteří z nich objeví taky v silvestrovském derby. Proč jsou tito hráči opomíjeni mi není jasné

PříspěvekNapsal: ned 02. srp 2015 12:05:15 
Ultras fans Lipiny

Včera škoda.K bodu jsme neměli daleko,i když na druhou stranu jsme opět a zase venku nevystřelili na branku.Slibne naznaky tam ale byly.Ted nas čeka těžky los,každy bod bude dobry.

PříspěvekNapsal: ned 02. srp 2015 14:07:47 
Pokročilý člen

Hlavně na začátku bylo vidět,že jde o první zápas.Bylo tam hodně nepřesností.Ondra si zaslouží velkou pochvalu,podal výborný výkon.Ve druhém poločase jsme ukázali,že to umíme i dopředu.Překvapil mě Krčula,který se uvedl velice dobře,šlo mu to i jeden na jednoho.Śkoda toho smolného golu,na ten bod jsme měli.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]