LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 19. led 2018 15:24:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SFC Opava
PříspěvekNapsal: pát 17. čer 2011 20:21:53 
Člen

jak se pojede do Opavy ?!?

PříspěvekNapsal: ned 19. čer 2011 11:38:21 
Věrný fanoušek Lipiny

Perfektní,skvělý výkon Lužného,výborný Junga,Biolek.Opava opravdu výborná v kombinaci,naši hráli zodpovědně v obraně,po golu na 1-0 naši přidali a byli Opavě rovnocenným soupeřem.Znovu se ukazuje,že jsme schopni sehrát vyrovnanou partii s nejlepšími,stačí se z toho nepo...
Myslím,že to byl výborný výjezd,fanoušci Opavy byli ok,ale raději jsme nefandili 8-) 8-) Při golu Soukyho jsem se ale neudržel :D :D
Ps-to co pochytal Lužný bylo neuvěřitelné!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 19. čer 2011 13:25:35 
Toto forum je můj domov

Pokud se celou sezónu říkalo, že Opava je výkonostně někde jinde, tak jsme včera viděli proč. Řekl bych, že to byl z domácí strany útočný koncert. Na podzim ve FM Opava hrála jen to co potřebovala a přesto vyhrála 3-0. Včera si troufám říct, že hrála skvěle, ovšem famózní výkon Martina Lužného a trošička štěstí pomohly Lipině k bodu. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 7:38:17 
Moderátor

Hynek Prokeš na hostování do Třince. :handgestures-thumbdown: Hodně špatný vtip ... :x

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 8:52:39 
Toto forum je můj domov

Pepa (admin) píše:
Hynek Prokeš na hostování do Třince. :handgestures-thumbdown: Hodně špatný vtip ... :x

Tak teď nevím jestli mají v Třinci nějaké zraněné hráče???....jinak toto hostování z jejich pohledu moc nechápu. Gólů střílejí dost, mají průměr tři branky na zápas, takže jestli tam nějaké přidá Hynek nebo nepřidá je celkem jedno. Třeba bude produktivní jako v Opavě a Třinci to spíš uškodí. :D :D :D

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 12:14:51 
Začátečník

Když se podíváte detailněji na útok Třince, tak tam hraje 1 pravý útočník, pak 1 útočník z divize a 1 útočník z dorostu, navíc ten pravý útočník byl nějaký týden nebo 2 zraněný, takže v útoku hráli záložníci. A snad všechny utkání Třinec odehrál v základu 4-5-1, protože neměl jinou možnost, takže Prokeš si tam místo určitě najde :)

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 13:57:07 
Toto forum je můj domov

Yorimar píše:
Když se podíváte detailněji na útok Třince, tak tam hraje 1 pravý útočník, pak 1 útočník z divize a 1 útočník z dorostu, navíc ten pravý útočník byl nějaký týden nebo 2 zraněný, takže v útoku hráli záložníci. A snad všechny utkání Třinec odehrál v základu 4-5-1, protože neměl jinou možnost, takže Prokeš si tam místo určitě najde :)

K tomu se hodí jeden citát ze Slunce seno a pár facek

Když vy přistavíte, tak my to poženem vo štok. Když vy břizolit, tak my kachličky. A když vy inžinýrku, tak my… To budete koukat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :obscene-buttsway: :obscene-buttsway: :obscene-buttsway: :dance: :dance: :dance: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 14:18:21 
Věrný fanoušek Lipiny

A už jsme s tím Drogbou začali jednat ? Prý by přišel i zadarmo a ještě něco donesl, jen aby si mohl za nás zahrát !!!

PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2014 20:42:34 
Ultras fans Lipiny

Nerad soudim dne před večerem,ale to co jsem dnes viděl,tak se mnou dost otřaslo.Zda se že vedeni se podařilo rozmetat během měsice vše to co se budovalo posledni 3 roky.Takhle lipinu nikdo nezna,to co se dělo dnes,bohužel tomu už nasvědčovaly posledni připravne zapasy a cosik signalizoval pohar v Brumově.Jako at se na mě nikdo nezlobi,takhle připosraně nastoupit DOMA !!! proti slabe Opavě,teměř bez utoku a absolutně bez taktiky,to je děs !!!! Doma se ma na soupeře vlitnout! Doma je doma !!!!.Bohužel novi hrači mě naprosto zklamali.To bylo otřesne.Vyjimkou byl Ilko a střidajici Uškovič.Nejsem proti nikomu nějak zaujaty,nechci aby to špatně vyznělo,ale ptam se.Co chce Martin Durica dělat ve 2 lize ???? Fotbalista to jistě je!,ale s timhle přistupem je platny tak pro Frydlant.n.o. Je to smutne že to musim napsat,ale je to tak.Samosebou že bych radfěji napsal že vykony byly super,ale naopak dnes to byl hnus!Hra bez ladu a skladu na naprostou nahodu.Jestli to tak pujde dal,tak se přišti sezonu nemusime trmacet na zapasy do čech !!.

PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2014 21:45:56 
Věrný fanoušek Lipiny

No, zkusím to nějak sesmolit.
V prvním poločase hrála Opava lejno, my jsme hráli lejno na druhou. Náš gol v 45 min. byl dílem náhody-ostatně bylo to podruhé, kdy jsme se dostali na dostřel. Potlesk diváků o poločase nebyl jistě způsoben stylem naši hry, spíše se očekávaly věci příští..(Opava to jistě otevře a my jí tam dáme další 2-3 goly) Po půli si Opava řekla, že začne hrát konečně fotbal, (co si říkali lipinští-opravdu nevím), dali nám rychle 3 goly , (je z podivem, že náš "útočník Mozol" ztratí míč na malém vápně soupeře a hráč Opavy s míčem na noze dojde přes celé hřiště a zakončí střelou na 1-2.(aniž by ho někdo zfauloval na půlící čáře). Je zajímavé, že všech 5 branek padlo po zdánlivě nevypracovaných šancích a tkz. z ničeho. Dobrou ilustrací je náš gol na 2-3. Míč prostě propadl za obranu a někdo z našich ho napral k tyči. Za stavu 2-3-,kdy jsme se snažili o vyrovnání si rozhodčí Proske usmyslil, že je to třeba už ukončit. Pískl pentli a čekal, že bude hotovo. Nikdo ale nečekal, že penalta doletí až na UT. Znejistělý Proske potom začal karetní mariáš, jen aby to proboha rychle skončilo. Potlesk po závěečném hvizdu je matoucí. Neznalí "diváci"-ne fandové-viděli mohutný finiš lipinských hráčů v závěru. Já, jako fanda jsem viděl asi toto:
1.Naše hra nemá systém(ve středu spousta nepřesných a zkažených přihrávek-většinou na nohu soupeře)
2.Hra bez pohybu a nasazení.(jelikož jsem neviděl "novou Lipinu v přípravě-neznám hráče podle "ksichtu" Vyjímkou byl hráč s číslem 7,ten byl po ztrátě míče schopen se vrátit a míč ještě vybojovat zpět.
3.Po závěrečném hvizdu popadali opavští hráči s úlevou a vyčerpáním na trávník. Naši zůstali hrdě stát. Soudím podle toho, že máme větší fyzičku, a že jsme prostě soupeře uběhali. Nebo je tu druhá možnost a to, že jsme prostě neprpotili dresy. Nechám na zvážení každého z Vás, co platí.
4.Mrzí mě ,že nejsem na FB. Docela by mě zajímalo hodnocení některých fanoušků-např Duhanovy vyhrnuté gatě aj, jak se jim líbil náš herní projev.
5.Proto volám s nimi- Duhan ven!!!!! :D :D :D
S pozdravem Jiří Bujnošek -Cita (aby mě nikdo nenapadl,že jsem anonymní)
6.Soudím po 1 soutěžním zápase , ale ať si kdo chce co chce říká , dostat doma 3 goly od nováčka je prostě OSTUDA!!!!

PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2014 22:13:46 
Toto forum je můj domov

Pane Goffa popř. Rechtoríku. Buď jste naprostí ignoranti nebo to děláte schválně. S těmito hráči a tímto výkonem se můžeme těšit příští rok na MSFL, samozřejmě už bez vás. Pane Goffa sám jste v rozhovoru přiznal, že o druhé lize v Česku moc nevíte. Takže vítejte, wellcome!!! Za domácí úkol si sežeňte nějaké záznamy Lipiny z minulé sezóny a seznamte se s naší druhou ligou a s našimi soupeři. Velice snadno příjdete na to, že Opava předvedla absolutní nic, byl to nejslabší tým, který tady za poslední rok hrál, přesto vstřelil tři goly a vyhrál. Druhá liga je o bojovnosti a důrazu. 4000 lidí si mohlo ukroutit hlavy od první minuty, nic z toho nikdo neviděl. Ve středu zálohy hraje Ďurica, který se jako playmaker dostal v prvním poločase 4x k míči. Tomuto hráči mělo být minulý týden po Brumovu poděkováno a měl být poslán zpět někde do páté slovenské ligy. Co chcete hrát v Olomouci nebo proti Táborsku? Tady nejsme ve druhé slovenské lize. Dejte do sestavy ty hráče, kteří budou za Lipinu bojovat a ne ty, kteří se přijdou na hřiště opálit

PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2014 22:23:31 
Pokročilý člen

Dneska jsem strašně zklamaný s hrou a přístupem některých hráčů.je teprve začátek sezony,ale pokud se něco nezmění,dopadneme špatně.

PříspěvekNapsal: sob 02. srp 2014 22:40:24 
Věrný fanoušek Lipiny

ja nevim co si mam myslet
opava hrala cely zapas stejny fotbal jen stim rozdilem že my jsme byli schopni jejich utoky odrazit ale v druhe puli už to nešlo a přitom hrali furt stejně jak v prni puli jedine co mně těši je že jsme dokazali dat 2goly sice z nahody ale ti co to dali byli ve spravny čas na spravnem mistě a dokazalito dotahnou do konce
naše největši slabina je určitě střed zalohy a přesun do proti utoku

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 0:02:23 
Začátečník

No tak taková ostuda jako na Střížkovu to asi nebyla a pro objektivnost je třeba dodat, že jak tady nadáváte na Ďuricu, museli by jste nadávat i na Literáka s Uvírou, protože Frýdek v druhém poločase žádnou stopérskou dvojici neměl, to byl jen shluk zmateně pobíhajících hráčů v našem vápně, až mi to připomínalo v obraně výkon Brazílie proti Německu na MS.

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 0:08:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Chce se mi zvracet a už se i povedlo.
Pane Goffo, doufám, že jste si užil atmosféru, protože tohle bylo naposled. Příště příjde 500 lidí a pak 200 - a to Vaší zásluhou,. Fotbal bez zájmu, bez pohybu a s vozembouchem na hrotu nikoho nezajímá. Za první půlku jsme byli 3x před opavskou brankou, to dokážou i Houslice na Barceloně. Pro to tu fakt 7 000 lidí nechodilo. My jsme byli zvyklí na ofenzívní, agresívní fotbal, na snahu za každou cenu. na Lipinu !!! Tak se vzpamujte Vy i tzv. Managééééééři. A druhá půlka - proč jsme vlastně nenastoupili ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mluvil jste o 100 dní hájení - to jste fakt myslel vážně ???? Tohle můžete chtít v parlamentu,. kde se jedná o hovno, ne ve fotbale, kde hrajeme o body. Buď něco umíte a dokážete to nebo dělejte něco jiného. A nejen Vy, mluvím ke všem. Fotbal bez nasazení hrávali ve Stovkách jen naší soupěři. Dneska prvně i my. Jsem nasraný, kurevsky nasraný ( jindy tam dávám tečky pro zlehčení, dneska ne ). Svůj klasický klidný komentář po 24 hodinách asi nedám, protože se to ve mne stupňuje. To fakt ne, fakt, doopravdy fakt !

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 21:31:27 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsem v sobě našel přece jen trochu odvahy a pokusím se o můj pohled na včerejší fiasko. V první půlce jsem říkal, že jediní dva naši hráči v poli mají čísla vedle sebe, konkrétně 6 a 7. Sezonu jsme otevřeli totální defenzívou, na kterou se po 16 minutách už nemohl dívat Fitus a zaútočil. Loni bych si toho asi nevšiml, ale letos to bylo skvělé. Už jsem měl ztuhlou krční páteř, takže pohyb hlavou byl sice bolestivý, ale nesmírně vítaný. Ilko byl snad jediným aktívním hráčem za celý poločas ( Ondro promiň, ale zase ses do šance nedostal ). Dobře bránil, snažil se jít dopředu, nebál se souboje 1 na 1. No a v podstatě zařídil úvodní gól. Bohužel teď bude jeden nebo dva zápasy chybět. Ve druhé půli byl hodně vidět Židas, jeho typická bojovnost a dravost byla příjemným osvěžením. Líbil se mi i Uškovič - teda těch pár minutek, co mu tréner dovolil hrát. Švrk i Venca předvedli svůj standart, i když oba na nezvyklých postech. No a Ondra, to je snad už klišé. Ten by měl být o třídu výš, a toho se bojíme.
Ostatní byli neviditelní nebo bohužel až moc viditelní.
A abych byl spravedlivý - výkon fans tak na 4+. Řvát sice umíme, ale ještě bychom občas mohli zkusit fandit. Ječet - " dej Frýdek gól" , když útočí soupeř nebo " Ole to je Lipina", když hrajeme úplné hovno, je směšné. Fandí nás tam nějakých 20 lidí a ani tak se neshodneme.
Prostě včera ostuda ze všech stran.

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 22:05:12 
Pokročilý člen

Šigo složíme se Ti na megafon :D

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 22:16:37 
Toto forum je můj domov

maestro píše:
Šigo složíme se Ti na megafon :D

Tak ŠIgo určitě. Dokud se budem řídit pomatencem, který neví která bije, a který (to mi vzal Maestro z úst) by měl nejraději megafon v ruce, jiné to nebude. Takové popěvky jako po třetí inkasovaném golu....dostali jsme gola no a co.... jsou na přesdržku.
Na druhou stranu, v zápase do kterého jsme proti Opavě nastoupili jak leklé ryby, to nemohlo být lepší ani na ochozech

PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 22:40:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Kluci, já nechci nikoho shazovat nebo urážet. Každý fandí jak umí a jak to cítí. Já jen chci, abychom se zamysleli a dostali se trochu dál. Bojím se, že je zase na nás, abychom klub vrátili na nohy a donutili nás k záchraně. I my o sobě máme velké mínění. Máme představu, že nás fans Borusie Dortmund budou prosit o pomoc. A když se pak podíváme na fotky, je nás maličká hrstička. Náš kotlíček je v detailech, opavský téměř v panoramě. Přesto dokážeme udělat atmosféru a snad i pobavit tribunu. Jen musíme umět hlavně klukům pomoct a probudit je, když jsou " leklé ryby". Včera mě cestou městem potkalo pár lidí, které jsem neznal - oni mě ano, protože moje komická figurka je nepřehlednutelná. Kromě pochval jsem si vyslechl i trochu kritiky. A napsal jsem jen něco z toho. Mimochodem dobrý nápad byl, že když už s těma papírkama děláme na stadioně bordel, že bychom si ho mohli taky po zápase uklidit. Na ochozech jsou stále ještě ty od Vlašimi. Co vy na to ?

PříspěvekNapsal: pon 04. srp 2014 4:22:01 
Stálý člen

Šiga píše:
Kluci, já nechci nikoho shazovat nebo urážet. Každý fandí jak umí a jak to cítí. Já jen chci, abychom se zamysleli a dostali se trochu dál. Bojím se, že je zase na nás, abychom klub vrátili na nohy a donutili nás k záchraně. I my o sobě máme velké mínění. Máme představu, že nás fans Borusie Dortmund budou prosit o pomoc. A když se pak podíváme na fotky, je nás maličká hrstička. Náš kotlíček je v detailech, opavský téměř v panoramě. Přesto dokážeme udělat atmosféru a snad i pobavit tribunu. Jen musíme umět hlavně klukům pomoct a probudit je, když jsou " leklé ryby". Včera mě cestou městem potkalo pár lidí, které jsem neznal - oni mě ano, protože moje komická figurka je nepřehlednutelná. Kromě pochval jsem si vyslechl i trochu kritiky. A napsal jsem jen něco z toho. Mimochodem dobrý nápad byl, že když už s těma papírkama děláme na stadioně bordel, že bychom si ho mohli taky po zápase uklidit. Na ochozech jsou stále ještě ty od Vlašimi. Co vy na to ?

Jsem rád chlapi, že máte opět snahu přidat ruku k dílu, když jsou na všechno jen 4 kluci. Je mnoho rozdělaného a nic dotáhnutého. Jenom aby to nedopadlo jako všechno. Jen ve vidinách slov a známým heslem já si jen zařvu, zbytek je na jiných. A aktivita mladých ´´Hujerů´´(nechtěl bych to rozdělit, jen identifikovat) = 0. Za sebe můžu říct, že od posledního hvizdu minulé sezóny neřeším každý den nic jiného než Lipinu. V sobotu jsem byl na Stovkách od půl 10 do 20. Kritika trochu sere, když do toho dáte celý volný čas. Ale lepší kritika, aspoň víme co napravovat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]