LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 17. úno 2019 11:17:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kroměříš
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 8:31:29 
Toto forum je můj domov

DJSparks píše:
Ahoj chlapi, konečně tady taky přidím nějáký ten příspěvek, ale nebude veselý. Jsem Tomáš (od šigy syn), ten s mikrofónem a velmi mě zklamalo vedení v názoru na kotel... Slyšel jsem to já, moje přítelkyně i můj taťka (šiga) když jsme byli ve VIP, že za tyto výsledky může kotel, protože nejde na tribunu (neřekli to tak okatě, ale bylo to tak myšelno), čili se vzdávám mikrofónu a všech výhod co jsem měl, a budu už jen s VÁMI fandit chlapi co to dá, protože pokud vedení není schopno dotáhnout náš tým výš, tak pak je to pouze na nás!!!!!!

Za co může kotel? Za to že Prepsl doma dostal dva goly, které by se neztratily v silvestrovském sestřihu kuriozit nebo za to, že žádný hráč a ne jen útočníci nejsou schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance? Co je toto zase za příspěvek?

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 8:56:29 
Začátečník

Takhle to řekl Janoviak, že kotel brzdí fotbal protože nechce jít na tribunu (všichni tři co jsme to slyšeli jsme to pochopili, že za výsledky může jen a jen kotel podle vedení klubu).

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 9:38:38 
Věrný fanoušek Lipiny

Bohužel, bohužel a stokrát bohužel, to je pravda. Takový názor na hrstku nejvěrnějších fandů - kotelníků - opravdu panuje. Slyšel jsem to na vlastní uši a beze slova nas...aně utekl na parkoviště. Ještě teď jsem z toho špatný. Takovou ubohost jsem už pár desítek let neslyšel. Věřím, že to pan Janoviak řekl v afektu a že se nám omluví. Osobně doufám, že pochopí, že největší současné bohatství klubu je těch pár šílenců, kteří v dešti nebo na slunku, v tropech nebo mrazech vytrvale ženou naše kluky. A nepřestávají i když je utkání dávno ztracené, jako třeba na podzim s Olomoucem B.
Ale nenechme se tím odradit a pokusme se naším klukům pomoct. Moc nás potřebují i když nám to už neumějí říct ani na děkovačce ani tady na fóru.
LIPINA,..., LIPINA,..., LIPINA, LIPINA, LIPINA !!!

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 10:22:52 
Věrný fanoušek Lipiny

Já se nedivím,že na tu děkovačku nechodí.Ono totiž není za co děkovat.Chodit na Valcky je teď utrpení,které jsem snad ještě nezažil.V každém zápase je potřeba počítat s tím,že to vzadu min 1 zařve-a gol nedáme.Takže výsledek je logický.Co mě ale překvapuje je to,že na tom hřišti není nikdo,kdo by to tam trochu hecoval a organizoval.Náš hráč je sám v našem vápně,nikdo mu nekřikne,že je sám,že má čas-a tak to raději odkopne na roh.A jak to pak dopadne víme všichni.V současné době nevím,koho porazíme,všichni budou hrát o záchranu a bojím se,že my taky... :( :o

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 10:38:02 
Toto forum je můj domov

Naše štěstí teď bylo, že Uničov to v neděli doma otočil s Blanskem. Stejně ale se spodek tabulky blíží. Zábřeh si plete boj o udržení s bojem o postup :) Brno v příštím kole určitě zase vyhraje doma. Během 2-3 kol můžeme být ve vážných problémech. SNAD SE TO RYCHLE OTOČÍ A BUDEME MÍT I TROCHU ŠTĚSTÍ PŘI STŘELBĚ. I když všechno na štěstí svádět nejde.

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 14:17:07 
Moderátor

Šiga píše:
Bohužel, bohužel a stokrát bohužel, to je pravda. Takový názor na hrstku nejvěrnějších fandů - kotelníků - opravdu panuje. Slyšel jsem to na vlastní uši a beze slova nas...aně utekl na parkoviště. Ještě teď jsem z toho špatný. Takovou ubohost jsem už pár desítek let neslyšel. Věřím, že to pan Janoviak řekl v afektu a že se nám omluví. Osobně doufám, že pochopí, že největší současné bohatství klubu je těch pár šílenců, kteří v dešti nebo na slunku, v tropech nebo mrazech vytrvale ženou naše kluky. A nepřestávají i když je utkání dávno ztracené, jako třeba na podzim s Olomoucem B.
Ale nenechme se tím odradit a pokusme se naším klukům pomoct. Moc nás potřebují i když nám to už neumějí říct ani na děkovačce ani tady na fóru.
LIPINA,..., LIPINA,..., LIPINA, LIPINA, LIPINA !!!

Ohledě toho jsem strašně zklamán. Já jsem myslel, že nás vedení podporuje a je rádo, že má takové fanoušky. Na domácí zápasy chodí 1 000 lidí a stoho se najde 15 lidí, kreří fandí a věří do poslední sekundy. Já opravdu do vnitř klubu nevidím, ale pochybuju o kvalitách vedení nebo nechápu proč všichni z hostovaček utíkají. Toto je prostě herní krize a my kotel se snažíme to udržet nad vodou, ale čeho se můžeme dočkat ? Žádneho uznání... Kdyby se ukázal na oficiálním webu nějaký článek o situaci klubu o trpělivost, ale jako by se nic nedělo.

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 16:37:27 
Ultras fans Lipiny

kluci neunahlujme se v nazorech. pokecame a uvidime.nevim co k tomu napsat.kadopane lipinaaaaa

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 17:04:06 
Věrný fanoušek Lipiny

Taky bych všem doporučil vychladnout....

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 17:29:05 
Věrný fanoušek Lipiny

Pse, jsem pro všemi deseti. Chtělo by to rozkecat v klidku. Napiš kdy a kde a moc rád příjdu.

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 18:17:19 
Ultras fans Lipiny

pokecame,mam c 732173680,tak se muzem domluvi na pivko.nechme to kapanek ulezet.kazdopadne s lipinoou budu VDZY A VSUDE I KDYBY CERT NA KOZE JEL

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 20:40:17 
Pokročilý člen

Jo pes to chce trošku uklidnit a trošku si to vyříkat jak to bylo myšleno.protože to je škoda aby došlo k nějakému nedorozumění.tak zatím čuste a LIPINA FOREVER

PříspěvekNapsal: úte 21. dub 2009 14:27:40 
Pravidelný přispívatel

Nevim presne o co jde ale jak muze nekdo rict ze kotel brzdi fotbal :x ...Chcete rict ze kotel muze za vysledky?Kotel proste patri za branu je tomu tak u vsech tymu ´´skoro´´ A jeste bych chtel rict ze muze byt vedeni rado ze je zajem o fotbal ve Frydku a navstevy ktere padaji kolikrat sam ani nechapu :|

PříspěvekNapsal: úte 21. dub 2009 19:55:14 
Pravidelný přispívatel

Tak a opravdu jsem z vedení velice zklamaný... :( Nechci sem zase zatahovat zápas se Spartou, ale taťkovi někdo z vedení přímo řekl "že fanoušci nad Vítkovicemi nevyhráli a že na fanoušky serou" byla to odpověď na to, že se důchodci a i jiní co chodí na FFM více jak 20 let a skoro všechny lístky na tribunu dostanou sponzoři, kteří asi stejně nepřijdou... :? No říct na takové návštěvy "že na fanoušky serou" je moc... Tohle a ty výkony to jen podtrhly...

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 8:42:03 
Začátečník

Zajímal by mě názor fanoušků z kotle na skutečnost, že ve výboru Fotbal Frýdek-Místek působí údajně prezident konkurenčního Fotbalu Třinec, pokud se nejedná o shodu jmen. Tato situace mi příjde dost tragikomická, neb tyto kluby by měly soupeřit jak o hráče, tak o sponzory a nikdo mi nevyvrátí,že v zájmu Třince je, aby Frýdek zůstal tam, kde je. A možná to i vysvětluje, proč Frýdek nekoupil Fízka,ten následně skončil v Třinci a o Cabákově hostování ani nemluvě. A ještě malou poznámku - fanoušci by měli být oponenty jak vedení klubu, tak i hráčů a měli by dát jasně najevo svůj nesouhlasný postoj k výkonům mužstva nebo k práci vedení. Z některých výše uvedených příspěvků mám však pocit, že by se i někteří fanoušci panu Janoviakovi za jeho slova omluvili.

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 11:00:26 
Věrný fanoušek Lipiny

Ono být kritický k výkonu mužstva je problém.K hráčům můžeš být kritický,pokud to na hřišti flákají.Toho jsem si ale nevšiml.Snaží se,bojují,jenom na to asi prostě fotbalově nemají.A proto na ně nemůžu být naštvaný.To,že na takové výsledky nejsme zvyklí,že jsme rozčarovaní,to je věc jiná.Ale rozhodně nikomu neprospěje,pokud fanoušci budou hráče ještě více srážet k zemi.Musíme být trpěliví.Myslím si,že i vedení se asi snaží s tím něco dělat a odtud zřejmě pramení určitá nervozita.Musíme doufat v sehrání a růstu do dalších sezon,ono Znojmo před pár lety prošlo něčim podobným a kde je teď...

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 12:06:44 
Začátečník

Jenže znojemské vedení si dokáže udržet hráče jako Yonov nebo Minarech, zatímco to naše talentované hráče velkoryse přenechává soupeřům. S takovým přístupem nám skutečně zbývá doufat v nějaký zázrak?!

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 13:46:43 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak zrovna Yonov jim asi -co se týká klidu v mužstvu moc nepomáhá...viz forum Znojma.

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 16:18:17 
Ultras fans Lipiny

hosi,prosim.dost kritiky!! tim opravdu mansaftu nepomuzeme.ja chodil jezdil a fanil i v divizi,kdyz byly valcky posledni.toto je proti tomu co bylo LIGA MISTRU.tak misto te kritiky kluky radeji povzbudme,dyt na tom hristi je nikdo na jare NEPREHRAL.ja vim ze se hraje na goly.verim ze ty uz prijdou ted v olmiku,kluci privezou body a vsichni budem chrochtat blahem. LIPINE ZDAR!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 16:48:23 
Pravidelný přispívatel

pes píše:
hosi,prosim.dost kritiky!! tim opravdu mansaftu nepomuzeme.ja chodil jezdil a fanil i v divizi,kdyz byly valcky posledni.toto je proti tomu co bylo LIGA MISTRU.tak misto te kritiky kluky radeji povzbudme,dyt na tom hristi je nikdo na jare NEPREHRAL.ja vim ze se hraje na goly.verim ze ty uz prijdou ted v olmiku,kluci privezou body a vsichni budem chrochtat blahem. LIPINE ZDAR!!!!!!!!!!!!!!

Já taky chodil na divizi i když na jiném konci tabulky, ale šlo se na tu divizi aspoň dívat...

PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2009 17:58:49 
Toto forum je můj domov

zdenek píše:

Já taky chodil na divizi i když na jiném konci tabulky, ale šlo se na tu divizi aspoň dívat...

A to chceš jako tím říct, že se na to teď dívat nedá? Běž za roh a dej si facku. Kromě zápasu se Slováckem hrajou úplně normálně jenom to tam nepadá. Jestli máš jiný názor tak už do Stovek nechoď a přestěhuj se třeba do Barcelony a budeš spokojený, tam si to prý pěkně ťukají :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]