LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 10. pro 2019 18:25:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kroměříž
PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:41:27 
Moderátor

Drobek Huli sGang píše:
Pepa (admin) píše:
Drobek Huli sGang píše:
Alespoň je vidět, že busové výjezdy táhnout a na vlakové :obscene-tolietpush: bílý tesák. :liar:

Sorry omylem jsem vymazal kus tvého příspěvku. :shifty:

Myslíš to s tím že jsou si někteří rovnější? to je podle příspěvků pravda, a to s těmi fanoušky a pozorovatelem, asi jsem mohl dát 8,5 a 0,5 no. Jinak jsem za omyly rád, tím se potvrzuje další část sporu mezi Tomem a mnou.... Tome, byl tady omyl.:-D Který si mi ty připomínal v předchozích reakcích, že s tvým profilem kouzlím na FB HsG a tady se to neděje :-) jen aby sem připomněl.

Tentokrát jsem já spustil vodu na mlýn ... :D :clap:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 16:31:04 
Toto forum je můj domov

Drobek Huli sGang píše:
Alespoň je vidět, že busové výjezdy táhnout a na vlakové :obscene-tolietpush: bílý tesák. :liar:

omg, a ten bílý tesák hází všichni na koho? Na hráče? No tak proti gustu... Samozřejmě v dnešní zhýčkané době by všichni byli nejradši, kdyby každý zápas běžel v městské televizi, tak jak to měli kdysi v Zábřehu. No ale když to u nás nejde, tak alespoň ten bus za páďo, ale musí mi zastavit u polikliniky jinak nejedu!!!... :obscene-buttsway: :lol:
Mě se zdá ale 9 lidí fakt málo. Igy žiješ ještě? nebo už šetříš na výjezd do Sokolova? :D

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 16:41:02 
Stálý člen

tom píše:
Drobek Huli sGang píše:

omg, a ten bílý tesák hází všichni na koho? Na hráče? No tak proti gustu... Samozřejmě v dnešní zhýčkané době by všichni byli nejradši, kdyby každý zápas běžel v městské televizi, tak jak to měli kdysi v Zábřehu. No ale když to u nás nejde, tak alespoň ten bus za páďo, ale musí mi zastavit u polikliniky jinak nejedu!!!... :obscene-buttsway: :lol:
Mě se zdá ale 9 lidí fakt málo. Igy žiješ ještě? nebo už šetříš na výjezd do Sokolova? :D

A kdo na té poliklinice nastupoval, nebo na vlakáči? Já to už fakt jebu, když je někdo vykastrovaný býk, tak chápu i ty rekce a rýpání.:-D

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 16:45:18 
Toto forum je můj domov

Drobek Huli sGang píše:
A kdo na té poliklinice nastupoval, nebo na vlakáči? D

Neber to do slova 8-) a soustřeď se na tesák :roll: :snooty:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 16:49:36 
Stálý člen

tom píše:
Drobek Huli sGang píše:

A kdo na té poliklinice nastupoval, nebo na vlakáči? Já to už fakt jebu, když je někdo vykastrovaný býk, tak chápu i ty rekce a rýpání.:-D Je opravdu lepší neřešit, nereagovat, dělat si svoje a vás nechat se vést... včele s generalisimem. Všechno je špatně, na houby, nic nedělat.A nakonec tady lidi ani neví, kdo má přístup na WEB... jeden kýč za druhým :-D ale opět se opakuji. Na busových výjezdech jste byli všichni, a drželi jste huby, tak proč to tady vytahujete, že se stojí tam a tam. Nikdo Vás nenutil jet busem. A když jedete , tak ty reakce opravdu nechápu..... Tak mi příště ti rýpalci mohou při busovém výjezdě políbit :obscene-buttsway: . Raději vemu za 50 důchodce na výlet! a nebudu poslouchat že nás jede 20 a 10 v buse.Věřím ,že jde pořád jen o jedince, který má rýpavý den.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 16:53:52 
Toto forum je můj domov

abych parafrázoval Otu Černého...Říká se, že když dobrý novinář nedostane odpověď, opakuje otázku, takže:
tom píše:
Drobek Huli sGang píše:
A kdo na té poliklinice nastupoval, nebo na vlakáči? D

Neber to do slova 8-) a soustřeď se na tesák....... :roll: :snooty:

bus je samozřejmě prima, ale s ním to asi pořád nepůjde...

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 17:00:53 
Stálý člen

no vidíš, a já si myslím, že to půjde jsou busy od 20-60 sedadel. kdyby se domluvilo, že se udělá každý výjezd busový tak :
1. platila by se plná cena busu ( jestli by klub dal třeba dotaci 40,- na hlavu nemuselo by to být tak drahé)
2. Bus x vlak= bus, rychlejší, doveze tě až domů 0 přestupů, méně času na cestě.
3. spousta lidí by jela, ale vlak jim nevyhovuje, bus ano.
je spousta možností, jen to chce promyslet a ne opět všechno hodit do koše.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 17:35:55 
Věrný fanoušek Lipiny

Taky nemám nic proti busu. A moc se mi, Drobku, líbí plná cena. Ne že bych rád platil, ale nechci klub zatěžovat kvůli svému pohodlí. A na druhou ligu to může být i skoro jediné řešení. Ale naplníme bus, když se bude platit třeba 400,00 nebo 500,00 ?
Teď do Rosic to není vlakem žádná sláva, musíme vyjet v 9,35 ( jestli někdo najde lepší spoj, budu jenom rád ). Třeba by se na výjezd busem chytlo dost lidí, stačilo by vyjet po obědě. - Mimochodem ČD zřídily spešl bus z FM a NJ do Hranic, jako přípoj k rychlíkům. Proto se v IDOSu objevuje bus i při zadání vlaku. -

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 17:52:06 
Začátečník

Čau Tome, díky že sis vzpoměl. Nějak mi to teď nevychází, možná Rosice, ale spíše až na podzim. Fandím aspoň u on-linu. Měj se a v sobotu na Uničově. Igy

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 18:29:09 
Stálý člen

Šiga píše:
Taky nemám nic proti busu. A moc se mi, Drobku, líbí plná cena. Ne že bych rád platil, ale nechci klub zatěžovat kvůli svému pohodlí. A na druhou ligu to může být i skoro jediné řešení. Ale naplníme bus, když se bude platit třeba 400,00 nebo 500,00 ?
Teď do Rosic to není vlakem žádná sláva, musíme vyjet v 9,35 ( jestli někdo najde lepší spoj, budu jenom rád ). Třeba by se na výjezd busem chytlo dost lidí, stačilo by vyjet po obědě. - Mimochodem ČD zřídily spešl bus z FM a NJ do Hranic, jako přípoj k rychlíkům. Proto se v IDOSu objevuje bus i při zadání vlaku. -

nechal bych to na podzim, nemám čas včil obvolávat a obpisovat kdo má nejlepší cenu a tak... Ale bez malé finanční podpory to je nereálné. Na špadně dostupné a místa mini bus, na dálkové je lepší sone +

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 20:12:50 
Toto forum je můj domov

Igy píše:
Čau Tome, díky že sis vzpoměl. Nějak mi to teď nevychází, možná Rosice, ale spíše až na podzim. Fandím aspoň u on-linu. Měj se a v sobotu na Uničově. Igy

zdar, to byla rychlá reakce. :obscene-drinkingcheers: koukám že je to tady čtenější, než by člověk čekal :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: čtv 14. čer 2012 9:33:11 
Stálý člen

Omlouvám se, ale nějak se neorientuji v tom kolik sestupuje týmů z MSFL :) takže by mě zajímalo, jestli má Kroměříž stále o co hrát a nebo jestli již je jistým sestupujícím týmem...

PříspěvekNapsal: čtv 14. čer 2012 12:04:37 
Věrný fanoušek Lipiny

Maro,
sestoupit by měla jenom Líšeň, protože Jihlava B a Brno B nebude příští rok MSFL hrát. Ale píšu " by měla", protože v Česku se pravidla nestanovují na začátku soutěže - jako v civilizovaném světě, ale až na konci - podle toho jak to dopadne.

Naposledy upravil Šiga dne čtv 14. čer 2012 14:47:30, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon 06. srp 2012 16:20:15 
Toto forum je můj domov

Do Kroměříže stejně jako před 2,5 měsíci odjezd vlakem v 11:24 směr Valmez. V plánu je ochutnávka kuchyně ve valmezské nádražce stejně jako tradiční inspekce u asijských restauratérů v Kroměříži. :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: úte 07. srp 2012 16:37:22 
Ultras fans Lipiny

V sobotu hrozi šichta :violence-hammer: :puke-front: . V krajnim připadě přifrčim :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: úte 07. srp 2012 19:05:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Pokud bych dělal do 12,jel bych s tebou.

PříspěvekNapsal: stř 08. srp 2012 0:50:28 
Člen

a pomalu ale jiste tentokrat si prvensvi nenecham utict , jedu na sto pro

PříspěvekNapsal: stř 08. srp 2012 13:27:12 
Moderátor

Taky si to nenechám ujít... JEDU! :auto-biker:

PříspěvekNapsal: čtv 09. srp 2012 16:12:21 
Ultras fans Lipiny

Nuž což.V sobotu idu na šichtu,tak jedu do Kromcu autem.Nahlasil se mi zatim Cita a Jaryn.Ještě pokud bude mit někdo zajem vemu 1 fandu,tak at se hlasi telefonicky.cena vyjezdu cca 150 kč osoba.odjezd bude cca 14,10.nastupni misto mistek točna at mužem rychle frčet směr Kroměřiž :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: :auto-biker: .

PříspěvekNapsal: čtv 09. srp 2012 17:30:12 
Věrný fanoušek Lipiny

Šigův klan pofrčí vláčkem - pokud se teda nic nezmění. Takže v sobotu po 11 hodině nástup do postupové sezóny !!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]