LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 24. kvě 2019 17:05:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kroměříž
PříspěvekNapsal: čtv 02. čer 2011 16:57:43 
Toto forum je můj domov

s váma je legrace :pray: Hibridku počítej se mnou :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: čtv 02. čer 2011 18:25:58 
Věrný fanoušek Lipiny

tak nakonec mužu a hlasim se hibridovi do auta jo a kolik tobude stat

PříspěvekNapsal: čtv 02. čer 2011 19:11:25 
Toto forum je můj domov

V případě, že bude větší zájem o cestu do Kromu, vezme auto taky Pes. Tak se hlavně hlaste ať je jasno

PříspěvekNapsal: čtv 02. čer 2011 22:04:04 
Začátečník

Jsem domluvený s Pejskem, takže ještě jsou volná místa. :auto-biker:

PříspěvekNapsal: pát 03. čer 2011 7:53:44 
Pokročilý člen

Atlas píše:
tak nakonec mužu a hlasim se hibridovi do auta jo a kolik tobude stat

počitej tak atlasku asi 100 :music-rockout: :music-rockout:

PříspěvekNapsal: pát 03. čer 2011 12:19:45 
Ultras fans Lipiny

odjezd ve 14.00 z vlakače.

PříspěvekNapsal: sob 04. čer 2011 21:29:15 
Ultras fans Lipiny

V kroměřiži sice prohra.Ale je rozdil prohrat a prohrat.Dnes neni teměř co vyčist!Prostě gol někdy neni souzeno dat.Kdo neviděl,neuvěři.V poli opravdu vykon hodně dobry,ofenzivni fotbal,bojovnost až do umoru.Ja jako fanda dnes i přes poražku cele"Lipině"tleskam :clap: :clap: :clap: :clap: .

PříspěvekNapsal: ned 05. čer 2011 15:21:57 
Věrný fanoušek Lipiny

zlata pravda pejsku nemam co dodat :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 16:16:25 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Jo a domluvil někdo, aby přidali pár vagónů ? Určitě nás pojede hodně přes stovku.

95 % "fanoušků" Lipiny každý víkend pracuje a o volno žádají jen při výjezdu autobusem, takže žádost o nějaké vagóny by byla zbytečná :mrgreen: :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 22:33:26 
Ultras fans Lipiny

Což o to 100... To by inu bylo :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: Ale kdyby nas bylo aspon bylo 20,bude fajn!!!!!.Je to podle mě duležitějši zapas než byl na HFK!!!!! Je třeba udělat v Kromcu našim klukum domaci prostředi,bo věřim že HFK někde ztrati!!! Tak ukažme to co všude řikame...LIPINA TAHNE !!!!

PříspěvekNapsal: sob 26. kvě 2012 21:48:14 
Toto forum je můj domov

Jóóó to jsem si dneska pošmákl. Super fotbálek, super výkon Lipiny - ostatně tak jako v minulých zápasech a dnes tomu nechybělo ani to koření, tedy góly. Díky patří i Kroměříži, která nebetonovala a tak se mohl krásně ukázat rozdíl v síle obou týmů. Kluci díky :handgestures-thumbup: :clap: :happy-cheerleadersmileyguy: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 8:38:42 
Ultras fans Lipiny

Paradni vykon celeho kolektivu !!!!!! Vyzvednout je třeba uplně všechny.Naši na Kroměřiž vlitli,byli durazni,agresivni,rychlejši a hlavně chtěli.Super,parada,bomba!!!!!!.Po zapase ve Zlině jsem psal že tenhle tym na 2 ligu nema. Už po několikate se musim hračum a všem za tohle omluvit. Takže ma,ma a ma!!!!!!!!!.Herně a vykonnostně jsme uplně někde jinde než HFK.Pokud se teda bude rozhodovat jen na hřišti,jsem přesvědčeny že Lipinka to letos zvladne!A ja tomu začinam hooodně věřit.Takovy fotbal jaky se tu hraje vyjma zapasu ve Zlině,se tu nehral snad od poloviny 90 let. Hoši ještě jednou bravo a diky :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 10:46:36 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Herně a vykonnostně jsme uplně někde jinde než HFK.Pokud se teda bude rozhodovat jen na hřišti,jsem přesvědčeny že Lipinka to letos zvladne!

HFK klopýtá klopýtá pomaloučku do cíle, ale vypadá to, že bude potřebovat první pomoc jinak před cílovou páskou zhyne :D První občerstvovací stanicí zdá se byl včera sudí Krasula z FM, kkt :puke-front: :puke-front: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-buttsway: :obscene-buttsway:

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 11:18:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak jsem si myslel,že jaro uhrajeme v klidu s nějakou 5-6ti bodovou ztrátou na HFK a teď budu nervozní až do konce :D :D :D Nejvíc by mě nasralo,kdyby jsme nepostoupili o bod,popř o skore.To bych fakt nedal....Ale Lipina mi dělá radost..... 8-) 8-) 8-) Na Uničov budu fandit z Pardubic :shifty: :shifty: :shifty:

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 22:28:26 
Věrný fanoušek Lipiny

Říkal jsem si, že nemám co napsat, protože ať napíšu, co napíšu, bude proti výkonu kluků ididotská hovadina. Ale přesto alespoň - podle mého soudu - čtyři základní okamžiky :
1. Někde po Jihlavě, kde v hlavách konečně vyhrála myšlenka, že na to máme.
2. Ondrův zákrok na začátku utkání. Jsem přesvědčen, že i kdyby pustil, tak výsledek otočíme. Ale stálo by to ještě více sil, asi i nějakou kartu navíc a o riziko dalšího zranění ani nechci přemýšlet. A bylo by to o fous, ne deklas.
3. Sláva Molnár před prvním gólem - obránce asi až videa zjistil, jak se k němu dostal a vzal mu balón, To ostatní už pan Smékal popsal. Jenže Sláva konečně našel sebedůvěru a s přehledem zakončil i svou gólovku na 2 : 0. A nejen to, takže právem zažil při střídání svou chvilku slávy - první a určitě ne poslední !!!!
4.Kromec při našich rozích vytahoval tři a dokonce i čtyři hráče do útoku - hold, ještě je Olda netrénoval. No a my jsme se nepodělali - prostě jsme jen dali gól. Jak debilně jednoduché !!!!
A je třeba poděkovat i Kromcu. Hráli fotbal, chtěli vyhrát, hráli nahoru - dolů. Takže pro hrstku domácích fanoušků a neúvěřitelně velký - na to a o jaký zápas šlo - až příliš početný lipinský devítičlenný kotlíneček podstatně přispěli k úžasnému fotbalovému zážitku.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 0:47:40 
Stálý člen

Alespoň je vidět, že busové výjezdy táhnout a na vlakové :obscene-tolietpush: bílý tesák. :liar:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 8:15:05 
Věrný fanoušek Lipiny

Kterého pozorovatele myslíš ? Já tam viděl a řádně slyšel 9 rovnocenných fanoušků.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:10:23 
Moderátor

Drobek Huli sGang píše:
Alespoň je vidět, že busové výjezdy táhnout a na vlakové :obscene-tolietpush: bílý tesák. :liar:

Sorry omylem jsem vymazal kus tvého příspěvku. :shifty:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:19:46 
Stálý člen

Pepa (admin) píše:
Drobek Huli sGang píše:

Sorry omylem jsem vymazal kus tvého příspěvku. :shifty:

Myslíš to s tím že jsou si někteří rovnější? to je podle příspěvků pravda, a to s těmi fanoušky a pozorovatelem, asi jsem mohl dát 8,5 a 0,5 no. Jinak jsem za omyly rád, tím se potvrzuje další část sporu mezi Tomem a mnou.... Tome, byl tady omyl.:-D Který si mi ty připomínal v předchozích reakcích, že s tvým profilem kouzlím na FB HsG a tady se to neděje :-) jen aby sem připomněl.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:27:45 
Stálý člen

Pejsku, nedělej takové omyly, jsem rád, že alespoň ty víš jak se dělají takové věci. Mezi čtyřma očima u piva, nebo na chatu na fb. To, že si tady chtějí někteří prostě jen rýpnout, aniž by věděli je jejich problém. Jak jsem psal každá akce má svou reakci. A pokud to dělají jen proto, aby se mohli celý týden bavit o hovadinách a o tom jak to tady žije. Je jejich věc. Věřím, že i přes nepříznivé počasí v sobotu kluci v těžkém zápase vyhrají a mohu ´´ některým z Vás´´ říct velmi rád ahoj a pokecat i o něčem jiném, než o blbostech co, kdo, proč....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]